Lowepro PhotoSport X seeria seljakotid on loodud fotograafist matkajatele
autor: Stephan Redko

Photopointi veebikaubamajja ja esinduskauplustesse on müügile jõudnud Lowepro PhotoSport X seeria, mille seast leiad sobiva fotokoti nii lühema kui ka mitmepäevalise matka jaoks.

Selle kaamerakottide perekond jaotub peamiselt kahte gruppi ehk PhotoSport III on mõeldud eelkõige kuni ühepäevaste retkede jaoks (saadaval 15-24L mahus), kuid kallima PhotoSport Pro seeria mahutavad piisavalt tarbeid kuni 5-päevalise matka jaoks (saadaval 35-70L mahutavusega).

PhotoSport seeriat iseloomustab ergonoomsus, suur mahutavus ning ilmastikukindlus — kõik, mida vajad ning eeldad ühest korralikust matkakotist.

LowePro PhotoSport seljakott

Üheks peamiseks eeliseks PhotoSport X kottidega on nende lihtsustatud ligipääs kaameravarustusele, mida enamus tavapärased matkakotid kindlasti ei võimalda.

Oma kaamera, drooni, objektiivid vms saad pista eemaldatavasse “camera insert” ehk kaamerakuubiku sisse, kus Sinu kaameravarustus on kaitstud väliste elementide eest. Samuti saad Sa “kuubiku” kotist välja võtta ning seda eraldi kaameravutlarina kanda.

Samuti ühilduvad kõik PhotoSport X seljakotid ettevõtte GearUp PRO aksessuaaridega, mis avardavad veelgi seljakoti funktsionaalsust.

LowePro PhotoSport seljakott

Lowepro sõnul on antud kaamerakottide loomisel kasutatud kuni 86% taaskasutatud riiet, mis tugevdab ettevõtte pühendumust keskkonnamõju vähendamisele.

Kõik PhotoSport X seeria kotid kannavad ka “AW” märgist, mis tähendab, et need on iga ilma jaoks loodud ning on valmis Sinuga kaasa tulema ka kõige ekstreemsematele seiklustele.

 

Sirvi Lowepro Photosport X valikut ja telli endale kõige sobivam ära »

 

Photopoint on Lowepro ametlik partner ja maaletooja nii Eestis, Lätis kui Leedus.

(15)

The post Lowepro PhotoSport X seeria seljakotid on loodud fotograafist matkajatele appeared first on Photopointi ajaveeb.