Lowepro PhotoSport X seeria seljakotid on loodud fotograafist matkajatele
autor: Stephan Redko

Photopointi veebikaubamajja ja esinduskauplustesse on müügile jõudnud Lowepro PhotoSport X seeria, mille seast leiad sobiva fotokoti nii lühema kui ka mitmepäevalise matka jaoks.

Selle kaamerakottide perekond jaotub peamiselt kahte gruppi ehk PhotoSport III on mõeldud eelkõige kuni ühepäevaste retkede jaoks (saadaval 15-24L mahus), kuid kallima PhotoSport Pro seeria mahutavad piisavalt tarbeid kuni 5-päevalise matka jaoks (saadaval 35-70L mahutavusega).

PhotoSport seeriat iseloomustab ergonoomsus, suur mahutavus ning ilmastikukindlus — kõik, mida vajad ning eeldad ühest korralikust matkakotist.

LowePro PhotoSport seljakott

Üheks peamiseks eeliseks PhotoSport X kottidega on nende lihtsustatud ligipääs kaameravarustusele, mida enamus tavapärased matkakotid kindlasti ei võimalda.

Oma kaamera, drooni, objektiivid vms saad pista eemaldatavasse “camera insert” ehk kaamerakuubiku sisse, kus Sinu kaameravarustus on kaitstud väliste elementide eest. Samuti saad Sa “kuubiku” kotist välja võtta ning seda eraldi kaameravutlarina kanda.

Samuti ühilduvad kõik PhotoSport X seljakotid ettevõtte GearUp PRO aksessuaaridega, mis avardavad veelgi seljakoti funktsionaalsust.

LowePro PhotoSport seljakott

Lowepro sõnul on antud kaamerakottide loomisel kasutatud kuni 86% taaskasutatud riiet, mis tugevdab ettevõtte pühendumust keskkonnamõju vähendamisele.

Kõik PhotoSport X seeria kotid kannavad ka “AW” märgist, mis tähendab, et need on iga ilma jaoks loodud ning on valmis Sinuga kaasa tulema ka kõige ekstreemsematele seiklustele.

 

Sirvi Lowepro Photosport X valikut ja telli endale kõige sobivam ära »

 

Photopoint on Lowepro ametlik partner ja maaletooja nii Eestis, Lätis kui Leedus.

(15)

The post Lowepro PhotoSport X seeria seljakotid on loodud fotograafist matkajatele appeared first on Photopointi ajaveeb.

Kiire ja valgusjõulise Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VC VXD G2 ostul säästad lausa 300€
autor: Jürgen Veerme

Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VC VXD G2

Rohkete kiituste ja erinevate auhindadega pärjatud Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VC VXD G2 on teise põlvkonna kiire ja valgusjõuline f/2.8 avaga telesuum-objektiiv, mis on praegu müügil suvise soodushinnaga 1199€ (1499€).

Selle kõige märkimisväärsemaks uuenduseks on aastakümnete jooksul erinevates Tamroni objektiividest ennast tõestanud VC (Vibration Compensation) pildistabilisaatori lisandumine. See tagab käest pildistades selged ja teravad pildid nii kaug- kui lähivõtteid tehes või vähese valgusega tingimustes.

Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VC VXD G2 objektiiv Sonyle

Harjumuspäraselt on Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VC VXD G2 ilmastikukindla konstruktsiooniga ning selle esielemendil on fluorkate, mis kaitseb objektiivi sõrmejälgede, mustuse ja niiskuse eest.

TAMRON Lens Utility tarkvara

70-180mm f/2.8 Di III VC VXD G2 kasutab muuhulgas ka  “TAMRON Lens Utility” tarkvara, mis võimaldab objektiivi ühendada USB-kaabli (USB Type-A to Type-C) abil arvutiga.

Selline mugav funktsionaalsus lubab kasutajatel ise objektiivi valitud seadeid kohandada ja püsivara värskendada. See omakorda pakub igaühele paindlikke võimalusi, mis sobivad just iga konkreetse pildistamise või videovõtte olukorraga.

Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VC VXD G2 objektiiv Sonyle

Juhul, kui Sul kohe objektiivi ostuks peaks vahendeid puudu jääma, siis pakume mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

 

Telli enda Sony hübriidkaamera ette auhinnatud Tamron 70-180mm VC VXD G2 ››

 


Kogu hübriidkaameratele mõeldud Tamron objektiivide valik (paljud neist on saadaval ka Photopointi rendis):

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera või objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ›

Soodushind kehtib 16. mai – 31. juuli 2024.
Photopoint on Tamroni ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

 

(8)

The post Kiire ja valgusjõulise Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VC VXD G2 ostul säästad lausa 300€ appeared first on Photopointi ajaveeb.

Samyang V-AF 20mm T1.9 on kinoobjektiiv, mis võimaldab kuni 8K lahutusvõime
autor: Jürgen Veerme

Samyang V-AF 20mm T1.9 objektiiv Sonyle

Samyang V-AF videoobjektiivide seeria on saanud täiendust Samyang V-AF 20mm T1.9 mudeliga ja nüüd on see tooteseeria täielik, sest varasemalt olid müügile jõudnud: 24 mm, 35 mm, 45 mm, 75 mm ja 100 mm. 

Alates 2022. aasta sügisest Samyangi poolt järgemööda välja lastud ainulaadsed automaatteravustamisega videoobjektiivid Sony täiskaader hübriidkaameratele on nautinud suurt edu – olles maailma esimene cine AF objektiivide seeria.

V-AF 20 mm objektiivil on samad funktsioonid, nagu teistel sama seeria objektiividel. Hammasvööga teravustamisrõngas jälgiva fookuse paigaldamiseks, salvestamise LED-märgutuli ning kogu seerial ühtsed mõõdud.

Samyang V-Af objektiivid

Tänu samadele mõõtmetele ja kaalule säästad võttel objektiivi vahetusega kaasnevat seadistusaega ning saad keskenduda loomingule. Laia vaatenurgaga Samyang V-AF 20mm T1.9 sobib ideaalselt vlogeritele, sisuloojatele ja neile videograafidele, kes soovivad enda loo elavdamiseks lisada üldkaadreid maastikest, linnamelust vms.

V-AF objektiivid sobivad tööks kuni 8K resolutsiooniga kaameratega ning loomulikult on kõik seeria objektiivid ühtlustatud värviedastusega. Üheksa avalamelli tagavad loomuliku ja pehme tausta hägustamise ning kiire automaatteravustamine teeb liikuvate objektide fookuses hoidmise lihtsaks.

 

Telli sulle sobiv Samyang V-AF seeriasse kuuluv videoobjektiiv kohe ära ››

 


Kahtlemata on sellise objektiivide ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust nii eraisikutel kui ettevõttetel kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ››

(9)

The post Samyang V-AF 20mm T1.9 on kinoobjektiiv, mis võimaldab kuni 8K lahutusvõime appeared first on Photopointi ajaveeb.

Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN II Art — uue põlvkonna standardsuum toob meeldivad täiustused
autor: Stephan Redko

Kahtlemata ainus tõeline konkurents Sony ja Panasonic enda 24-70mm f/2.8 standardsuumidele on viimastel aastatel olnud Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN. Tegu on olnud ka äärmiselt populaarse mudeliga, peamiselt oma taskukohasema hinnasildi tõttu.

Arvestades, et nüüdseks on tegu juba ligi 5 aastat vana objektiiviga, siis selle aja jooksul on loomulikult tekkinud selles valdkonnas ka piisavalt arenguruumi, et luua uue põlvkonna mudel. Ja siin see on — Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN II Art standard-suumobjektiiv, nii Sony E- kui ka Panasonic L-bajonetile!

II generatsiooni mudel hakkab maksma kõigest 160€ rohkem oma eelkäijast ning selle raha eest saad Sa kindlasti märkimisväärselt parema objektiivi.

SIGMA 24-70MM F2.8 DG DN II Art

Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN II Art — kas parem saab tõesti paremaks minna?

Uuendusi on selles objektiivis palju, kuid üks märkimisväärsemaid nende seas on toru sees peituv teravustamismootor, sest I generatsiooni mudel kasutas veel vanemat samm-mootor tehnoloogiat.

Õnneks on Sigma vaikselt välja vahetamas oma samm-mootoriga objektiive ning nüüd kasutab ka uue põlvkonna Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN Art objektiiv HLA mootorit (High-response Linear Actuator) nagu ka Sony ja Panasonicu uuemad objektiivid.

Tänu sellele näeme suurt tõusu autofookuse kiiruses ja täpsuses, kuid kindlasti ka selles kui vaikselt see objektiiv oma tööd teeb. Videograafidele on seetõttu uue põlvkonna Sigma objektiiv ilmselge valik.

Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN II Art

Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN II Art näeb ka visuaalselt üpris teistsugune välja ning see on peamiselt uue avarõnga tõttu, mida eelkäijal ei olnud.

Nüüd saavad ka Sigma standardsuumi kasutajad närviliselt keerata objektiivi avarõngast ning tunda selle mõnusat klikatavat tagasisidet, kuid samuti on Sul võimalik avarõnga klikkimine välja lülitada selleks vastava lüliti abil.

Lülititest rääkides, siis avarõnga jaoks leiad objektiivi pealt veel lukustuslüliti, et vältida olukordi, kus Sa töö käigus ava paigast ära nihutad.

Samuti leiad objektiivi pealt AF/MF lüliti ja kaks funktsioonnuppu, millele saad seadistada enda poolt valitud funktsiooni kaamera kaudu.

SIGMA 24-70MM F2.8 DG DN II Art

Pildikvaliteedi poolest lubab Sigma paremat jõudlust võrreldes oma eelkäijaga, eelkõige just teravuse ja kontrastsuse poole pealt. See on tänu Sigma uutele ehitusmaterjalidele ja täiustatud tootmisvõimekustele, kuigi peaks mainima, et juba esimese põlvkonna mudeli pildikvaliteet oli rohkem kui piisav.

Videograafidele peaks veel meelerahu pakkuma ettevõtte lubadus, et objektiivis on äärmiselt vähe focus breathing efekti, mis võimaldab ühest punktist teise teravustamise teha loomulikumaks ja ilma drastilise vaatevälja muutmiseta.

SIGMA 24-70MM F2.8 DG DN II Art

Sigma 24-70mm f/2.8 Mark II on võrreldes eelmise mudeliga 10% kergem ja 7% väiksem, säilitades samal ajal suurepärase ehituskvaliteedi ja ilmastikukindluse, mille eest Sigma “Art” seeria objektiivid tuntud on.

Ootame seda meeleldi Photopointi esinduskauplusestesse müügile juba juunikuus ning selle hinnaks on 1379€, mis on võrreldes Sony konkureeriva objektiiviga lausa 1000€ odavam ning Panasonicu objektiivist 600€ odavam.

 

Aeg on uuenduseks — eeltelli Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN II Art »

 


Kahtlemata on kaameravarustuse ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume eraisikutele ja ettevõtte nimele ostjatele mugavaid ning paindlikke järelmaksu võimalusi — nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

PS! Teeme vahetust — too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot »

Photopoint on Sigma fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis.

(12)

The post Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN II Art — uue põlvkonna standardsuum toob meeldivad täiustused appeared first on Photopointi ajaveeb.

Fujifilm avalikustas uue disainiga X-T50 hübriidkaamera
autor: Stephan Redko

Möödunud on ligi 3 aastat eelmisest X-Txx seeria kaamerast (ehk X-T30 Mark II) ning täna on see päev, kui kuulutati lõpuks välja selle järeltulija.

Saage tuttavaks Fujifilm X-T50 poolkaader hübriidkaameraga, milles on omajagu täiustusi ning disaini muudatusi — võtame need üks haaval läbi selles postituses.

Fujifilm X-T50

Täiustuste seas on ilmselt kõige tähtsamaks uudiseks X-T50 hübriidkaamera süda ehk kasutusel on 40-megapiksline Fujifilm X-Trans CMOS sensor, mille leiad ka X-T5 ning X-H2 tippmudelitest.

Tänu uuele sensorile on valguse püüdmine efektiivsem kui kunagi varem ning X-T50 minimaalne tundlikus on nüüd ISO 125. Lisaks saad elektroonilist katikut seadistada ülikiirele 1/180,000 säriajale, et ekstreemses valguses endiselt ära kasutada oma objektiivi maksimaalset ava.

Uut sensorit aitab paigal hoida Fujifilm’i 5-teljeline pildistabilisaator, mis pakub kuni 7-stopilist stabilisatsiooni Sinu kaadritele.

Fujifilm X-T50

Küsi ükskõik kellelt, kes vähegi Fujifilm’i kaameratest midagi jagab ja nad kõik ütlevad, et nende hübriidkaamerate üks suurimaid eeliseid on filmisimulatsioonid.

Nüüd on Sul võimalik neid sätestada kiiremini kui kunagi varem, sest hübriidkaamera peale on paigaldatud füüsiline filmisimulatsiooni rullik. Rulliku peal on juba eelseadistatud simulatsioonid ning ka FS1, FS2, FS3 valikud Sinu enda poolt valitud sätete jaoks.

See on selgelt üks vingemaid funktsioone, mida seni Fujifilm’i kaameratega on tutvustatud ning mul pole ühtegi kahtlust, et see paneb tulevased X-T50 kasutajad eksperimenteerima filmisimulatsioonidega kordades rohkem kui ühegi teise Fujifilm kaameraga.

Fujifilm X-T50

Oma kaadrite kuvamiseks kasutab Fujifilm X-T50 hübriidkaamera 2,36 miljoni punktiga elektroonilist pildiotsijat 0,62-kordse suurendusega.

Lisaks on kaameral kallutatav 1,62 miljoni punktiga LCD ekraan, mis ei pruugi kõigile 2024. aastal enam sobida, kuid kuna kaamera on eelkõige suunatud fotograafidele, siis kallutatav ekraan oli ilmselt õige lüke ettevõtte poolt. Pööratava ekraani leiad Fujifilm’i kaameratelt, mis on päriselt suunatud videote tegemiseks (nt. X-T5 ja X-H2).

Fujifilm X-T50

Kuigi videote salvestamine pole tõesti selle hübriidkaamera üks põhilisi ülesandeid, siis sarnaselt Fujifilm X100VI kompaktkaamerale on ettevõtte siiski lisanud üpris soliidsed salvestusvõimekused ka X-T50 mudelile.

Fujifilm X-T50 suudab salvestada kuni 6.2K resolutsioonis 30 kaadrit/sek, mis lõikab poolkaader sensorisse veel omakorda sisse 1.23-kordselt. Alternatiivina saad kasutada 4K resolutsiooni, millega saad jäädvustada kuni 60 kaadrit/sek (1.14-kordse lisa-lõikefaktoriga).

Fujifilm X-T50

Fujifilm X-T50 tuleb Photopointi müügile kolmes erinevas värvitoonis (hõbe, must ja charcoal) ning neid vahvaid hübriidkaameraid on meie lattu ja esinduskauplustesse müügile oodata eeldatavalt juunikuus.

Kui tahad oma kaamerast midagi sarnast nagu Fujifilm X100VI, aga tahaksid säilitada objektiivide vahetamisvõimaluse ning soovid proovile panna uue filmisimulatsiooni rulliku, siis tundub, et X-T50 on mõeldud just Sulle!

Fujifilm’i hübriidkaamerate jõhkra nõudluse tõttu soovitame kõikidel huvilistel esitada soovitud mudelile eeltellimus, sest ainult nii saad Sa olla eelisjärjekorras, kui esimesed eksemplarid lattu jõuavad. Tõtta veebikaubamajja ja esita eeltellimus 👇

 

Eeltelli uuenduslik Fujifilm X-T50 hübriidkaamera kohe ära »

 


Kahtlemata on uue fototehnika ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera/objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot »

Photopoint on Fujifilm fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(29)

The post Fujifilm avalikustas uue disainiga X-T50 hübriidkaamera appeared first on Photopointi ajaveeb.

1 2 3