Registreeri Sony kaamera ost ja valitud Sony objektiiv on Sulle 100€ soodsam
autor: Jürgen Veerme

Sony lisagarantii pakkumine

Kui oled hiljuti Photopointi esinduskauplusest või veebikaubamajast ostnud Sony a7 II, Sony a7 III, Sony a7 IV, Sony a7S III, Sony a9 II, Sony a9 III, Sony a7R V, Sony ZV-E1, Sony ZV-E10, Sony a7R III, Sony a7 IV, Sony FX3, Sony FX30, Sony a1, Sony a6100, Sony a6400, Sony a6600, Sony a6700 Sony a7C, Sony a7C II või Sony a7CR hübriidkaamera, siis kindlasti registreeri see 30 päeva jooksul My Sony veebilehel, sest seejärel saadetakse Sinu e-mailile kolm vautšerikoodi.

Neid koode saad kasutada, et saaksid Sony käest küsida tagasi 100€, kui oled koos kaameraga või hiljem juurde soetanud allpool nimekirjas oleva objektiivi/objektiive.

Kampaanias osalevad objektiivid:

Kuidas osturaha tagasi saada?

Hüvitatava ostusumma kannab Sony sinu pangakontole, kui oled pärast kolmekümne (30) päeva või hiljemalt kolme kuu möödumist kampaanias osaleva objektiivi/objektiivid nõuetekohaselt Sony veebilehel registreerinudSealt leiad ka täpsemad kampaaniatingimused.

  

Sa väärid parimat – osta Sony kaamera või täienda objektiivide valikut ››

  


Juhul, kui Sul uue Sony fototehnika ostuks kohe piisavalt vahendeid ei jagu, siis pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Photopoint on Sony fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(7)

The post Registreeri Sony kaamera ost ja valitud Sony objektiiv on Sulle 100€ soodsam appeared first on Photopointi ajaveeb.

Sony ja Fuji ette sobiv Tamron 18-300mm f/3.5-6.3 Di VC VXD on kevadhinnaga + kingitus
autor: Jürgen Veerme

Tamron 18-300mm f/3.5-6.3 Di III-A[2] VC VXD

EISA poolt 2022-2023. aasta parimaks reisiobjektiiviks nimetatud Tamron 18-300mm f/3.5-6.3 Di III-A[2] VC VXD on müügil võrratu soodushinnaga 629€ (699€) ja ostul anname Sulle muuhulgas kingituseks ka Tamroni UV filtri (väärtus 24,99€).

Tegemist on väärt kingitusega, sest UV filter blokeerib ultraviolettkiirguse ja nii on Sinu pildid veelgi ilusamad. Lisaks takistab see mustuse ning niiskuse jõudmist objektiivi esiklaasile.

Tegemist on esimese 16,6x suumiga APS-C ehk poolkaadersensoriga Sony ja Fujifilm hübriidkaameratele loodud suumobjektiiviga*. Selle universaalne fookuskauguste vahemik 18-300mm (täiskaader hübriidkaamerete ees umbes 27-450 mm ja arvestada tuleb crop faktorit) peaks olema meeltmööda paljudele fotohuvilistele.

Sellega saab 18 mm asendis pildistada laiu vaateid (maastikul või kitsamas ruumis) ja 300 mm asendisse suumides püüda pildile kaugustes olevaid objekte nii nagu need oleksid päris lähedal – eriti ilmekalt avaldub selle võimekus reisil olles.

Tamron 18-300mm F/3.5-6.3 Di III-A[2] VC VXD (B061)

Sellel ultrasuumil on olemas Tamroni teada-tuntud VC-pildistabilisaator ja see on varustatud ka VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) teravustamismootoriga, mis pakub ülimalt täpset ja vaikset teravustamist. 

Objektiiv hakkas huvitama, aga pole ostus veel päris kindel? Sellisel juhul tutvu lähemalt:

Muide, Fujifilm X-seeria hübriidkaamerate ette sobiv Tamron 18-300mm f/3.5-6.3 Di III-A[2] VC VXD on laenutamiseks saadaval ka Photopointi foto- ja videotehnika rendis.

 

Telli Tamron 18-300mm f/3.5-6.3 Di III-A VC VXD kohe ära ››

 


Kogu hübriidkaameratele mõeldud Tamron objektiivide valik (paljud neist on saadaval ka Photopointi rendis):

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera või objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ›

Soodushind kehtib 8. – 30. aprill 2024.
Photopoint on Tamroni ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(163)

The post Sony ja Fuji ette sobiv Tamron 18-300mm f/3.5-6.3 Di VC VXD on kevadhinnaga + kingitus appeared first on Photopointi ajaveeb.

Mitmekülgne Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD on kevadhinnaga
autor: Jürgen Veerme

Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD

Mitmekülge suumivahemiku abil mistahes situatsioonideks sobiv Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD on hetkel müügil kevadise soodushinnaga 779€ (829€).

Tutvu lähemalt: Karbist välja: kõik-ühes Tamron 17-50mm f/4 Di III VXD suumobjektiiv ››

Selle kompaktse Tamroni objektiivi 17-50mm suumivahemik ja f/4 läbiv ava võimaldab Sul ühte objektiivi kasutada erinevates kompositsioonides nagu avarad maastikufotod või juhuslikud hetked ja portreed.

Sony hübriidkaamerate ees pakub kerge 17-50mm f/4.0 Di III VXD suurepärast kasutusmugavust ka siis kui see on kinnitatud videostabilisaatoritele. See üks universaalne objektiiv ei jäta Sind ilma ühestki võttest – alates videotest rahvarohkel tänaval kuni suursuguste kaadriteni loodusest.

Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD objektiiv Sonyle

Tamron 17–50mm f/4 VXD hõlmab endas ka niiskuskindlat konstruktsiooni ning fluorikihti esi- ja tagaläätse pinnal, mis tagab vastupidavuse looduskeskkondades. Lisaks jagab see 67-mm filtrikeeret teiste uue põlvkonna Tamron objektiividega

Tamron Lens Utility tarkvara

17-50mm f/4.0 Di III VXD kasutab muuhulgas ka  “TAMRON Lens Utility” tarkvara, mis võimaldab objektiivi ühendada USB-kaabli (USB Type-A to Type-C) abil arvutiga.

Selline mugav funktsionaalsus lubab kasutajatel ise objektiivi valitud seadeid kohandada ja püsivara värskendada. See omakorda pakub igaühele paindlikke võimalusi, mis sobivad just iga konkreetse pildistamise või videovõtte olukorraga.

Juhul, kui Sul uue objektiivi ostuks kohe piisavalt vahendeid ei jagu, siis siis pakume nii eraisikutele kui ettevõtte nimel ostmiseks mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

 

Telli Sony hübriidkaamera ette Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD ››

 


Kogu hübriidkaameratele mõeldud Tamron objektiivide valik (paljud neist on saadaval ka Photopointi rendis):

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera või objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ›

Soodushind kehtib 8. – 30. aprill 2024
Photopoint on Tamroni ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(8)

The post Mitmekülgne Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD on kevadhinnaga appeared first on Photopointi ajaveeb.

Laenuta oma Sony hübriidkaamera ette Samyang AF 24-70mm f/2.8
autor: Jürgen Veerme

Samyang AF 24-70mm f/2.8 objektiiv Sonyle

Tallinnas, Rocca al Mare keskuse ja Tartus, Kvartali keskuse Photopointi fototehnika rendis on nüüd soovijatele laenutamiseks saadaval Sony hübriidkaamerate ette sobiv Samyang AF 24-70 mm f/2.8.

Tegemist on äärmiselt universaalse objektiiviga, mis sobib väga paljudeks võtteolukordadeks nagu portreed, maastikufotod, elustiili pildid ning ka videod. See on pigem veidi raskem objektiiv, aga seda tänu eeskujulikule optilisele konstruktsioonile (17 läätse 14 grupis, sealhulgas 2 ASP, 1 H-ASP, 3 HR ja 3 ED), mis pakuvad tippklassi pildikvaliteeti ja teravust kogu pildivälja ulatuses.

Objektiivi läbivalt valgusjõuline f/2.8 ava võimaldab jäädvustatava objekti eeskujulikult udustatud taustast esile tuua ja suunata vaataja tähelepanu täpselt soovitud kohta. 

Samyang AF 24-70mm f/2.8 Sony FE

Selle Samyang objektiivi korpus on valmistatud vastupidavast alumiiniumist ning tihendid kaitsevad seda Sony hübriidkaameratele loodud objektiivi tolmu ja niiskuse eest ka keerulistes ilmastikuoludes. 

Kui sa Samyang AF 24-70mm f/2.8 FE objektiivi pärast rentimist ära armud, siis kuni kahe nädala jooksul pärast rendiperioodi lõppemist teeme tutika AF 24-70mm f/2.8 FE kehtiva hinna renditasu võrra soodsamaks (maksimaalselt 1 nädala rendi maksumuse ulatuses). Selleks võta kauplusse minnes kaasa oma rendileping.

 

Tutvu kogu Photopointi fototehnika rendi valiku ja hindadega »

Osta Samyang AF 24-70mm f/2.8 endale päriseks »

 

Fototehnika rentija meelespea:

  • Kõiki renditavaid tooteid ja hetkesaadavust saab vaadata internetist: photopoint.ee/rent
  • renditava tehnika eest tuleb rendihind tasuda ettemaksuna;
  • makseviisina aktsepteeritakse vaid pangakaarti;
  • tagatisraha suurus on 0-100% toote maksumusest;
  • fototehnikat saab rentida vähemalt 18-aastane isik ID-kaardi või passi alusel;
  • Photopointi fototehnika rendipunktid asuvad Tartus – Kvartali keskuses ja Tallinnas – Rocca al Mare keskuses.
  • kõik Photopointi rendis olevad seadmed on graveeritud.

(19)

The post Laenuta oma Sony hübriidkaamera ette Samyang AF 24-70mm f/2.8 appeared first on Photopointi ajaveeb.

Ricoh GR III HDF ja GR IIIx HDF nihutavad pildistamise visuaalseid piire
autor: Stephan Redko

Ricoh kompaktkaamerate seni kõige populaarsemad mudelid GR III ja GR IIIx saavad peagi täiendust, sest valikusse tulevad juurde HDF ehk highlight diffusion filtriga Ricoh GR III HDF ja Ricoh GR IIIx HDF.

Mõlemad mudelid on juba eeltellimiseks saadaval Photopointi veebikaubamajas, aga esinduskauplustesse on need jõudmas maikuus – seda eeldusel, kui kõik esimesest portsust eeltellijate kätte ei lähe.

Ricoh GR III HDF

Mis on teistsugust Ricoh GR III/IIIx HDF mudelis?

Ricohi pressiteadet lugedes, et müügile on tulekul HDF filtriga GR III/IIIx kompaktkaamera pani mu esmalt arvama, et tegu on lihtsalt tavamudeliga, aga selle erinevusega, et ühel on objektiivi ette keeratud Black Mist laadne filter. Minu üllatuseks on need hoopis midagi huvitavamat!

Reaalsuses on Ricoh eemaldanud originaalmudelis peituva 2-astmelise ND filtri ning selle asemele paigaldanud highlight diffusion filtri, mida on võimalik vaikimisi sisse/välja lülitada kasutades kaamera “Fn” nuppu.

Ettevõte selgitab, et HDF mudeli loomise eesmärk oli anda oma kasutajatele võimalus saavutada kaadreid, mis sarnaneks vanakooli filmikaamera kaadritega.

Ricoh GR III HDF

HDF ehk highlight diffusion filter

Highlight diffusion filter aitab eemaldada digitaalset teravust, mis tänapäeval on hakanud nii foto- kui videotegijaid juba vaikselt häirima. Täiesti perfektse ja nö. steriilse kaadri asemel saavutad HDF filtriga hoopis midagi teistsugust, iseloomukamat ja võiks ka öelda unistuslikumat.

Mida täpselt see filter teeb ei ole võimalik selgitada ilma visuaalse näiteta ning visuaalse poole jaoks soovitan vaadata Ricoh’i saadiku Samuel Lintaro Hopf videot, kus on suurepäraselt demonstreeritud selle filtri eesmärki ning kuidas sellest maksimumi võtta.

Lisaks unikaalsele HDF filtrile eristab GR III/IIIx HDF mudelit tumehõbe katikunupp (et tavamudelil ja HDF mudelil vahet teha) ja kaamera tarkvaras on tehtud mõned uuendused, mida on peagi oodata ka tavamudelile. Sinna hulka kuuluvad valgetasakaalu põhjalikum kohandusvõimalus ja uus “Zone Select AF” režiim.

 

Eeltelli Ricoh GR III HDF või GR IIIx HDF ära ja pildista teistmoodi »

 


Loe eesti keelseid ülevaateid Ricoh GR III/IIIx kohta:

Photopoint on Pentax & Ricoh toodete ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(72)

The post Ricoh GR III HDF ja GR IIIx HDF nihutavad pildistamise visuaalseid piire appeared first on Photopointi ajaveeb.

1 2 3 4 5 6 7 8 9