DJI Air 3 on kahe kaameraga droon, millel on 46 minutit lennuaega
autor: Kert Kõivik

Viimasel ajal eriti tihedalt uute droonimudelitega üllatav DJI on sedapuhku müügile toomas DJI Air 3 mudeli.

Uus lennumasin täiendab DJI Air seeriat täielikult stabiliseeritud ja vertikaalseks pööratava kaksikkaamera, millega “paugutad” 48-megapiksliseid fotosid ja võrreldes DJI Air 2S drooniga on sellel veel pikem lennuaeg.

 

DJI Air 3 disain

Seni on uuemad DJI droonid on viidud disaini poolest rohkem kokku oma suuremate vendade DJI Mavic 3 seeria ja väiksema venna DJI Mini 3 disainiga ning Air 3 pole selles osas erand.

Sellel on peenemad nö. jalad, must kaamera korpus ning rohkem ruumi kaamera kohal, mis lubab hõlpsamalt teha pilte madalama nurga alt.

dji air 3

Air 3 drooni uued omadused

Esimese droonina Air seerias on Air 3 saanud endale kaksikkaamera süsteemi. 24mm ekvivalendiga lainurkkaamera, millega saab pildile ja videole püüda suuri maastikke ning kolmekordse suumiga (70mm ekvivalendiga) telekaamera, millega saad jäädvustada unikaalseid vaatenurki ning keskenduda subjektile.

Mõlemal kaameral on 1/1.3 tolline CMOS sensor, mis on küll väiksem kui Air 2S mudelil ja on leitav näiteks Mini 3 seeria droonidest.

Sellest hoolimata saab teha ülimalt detailseid 48-megapiksliseid fotosid resolutsiooniga kuni 8064 × 6048 pikslit, mis annab suure paindlikkuse järeltöötluses kadreerimise sättimisel. Sealjuures on mõlemad kaamerad valgusjõulised – vastavalt avadega f/1.7 ja f/2.8.

dji air 3

Videot suudab DJI Air 3 mõlema kaameraga teha ilma cropita ja HDR-is kuni 4K/60fps ning maksimum salvestusvõimekus on 4K/100fps ehk võimalik on teha ka aegluubis videoid. 

Samuti on uue Air seeria drooniga nüüd võimalik teha vertikaalseid kaadreid 9:16 formaadis sarnaselt Mini 3 mudelitele, et neid saaks kohe oma sotsiaalmeediakanalites jagada.

Mõlema kaameraga saab salvestada 10-bitises D-Log M ja HLG värviprofiilis. DJI sõnul säilitab D-Log M rohkem detaile valguses ja varjudes, et saavutada parim tulemus järeltöötluses ning HLG salvestab suurima võimaliku dünaamilise ulatusega, et värvitöötlus oleks sujuvam.

DJI Air 3 nutikas tarkvara ja takistussensorid

DJI on samuti uuendanud takistuste vältimist uue APAS 5.0 süsteemiga, et ka alustaval droonipiloodil oleks lennutamine lihtsam ja kindlam.

Air 3 droonile on lisandunud nüüd ka sisuliselt ringsuunaline takistuste vältimine, mis DJI sõnul teeb koos uue APAS-ega takistustest mööda lendamise veelgi sujuvamaks ilma eriliste äkiliste liigutusteta.

Tandemine töötab see koos uue Advanced RTH-ga, mis kalkuleerib koju naasmiseks parima võimaliku kodutee, samal ajal takistusi vältides.

dji air 3

Videoülekandesüsteemi OcuSync (O4) on samuti saanud uuendusi mis lubab drooni ja puldi vahel veelgi stabiilsemat video ühendust 1080p kvaliteediga 60 kaadrisagedusega kuni 20 km (Euroopas lubatud 10 km).

Igasuguseid teisi uuendusi on loomulikult veel. Välja saab tuua uuendatud akude laadija, millelt leiab nüüd nupu, mille vajutuse abil saab teistest akudest energia laadida kõige suurema laetusega akusse, et võimalikult täislaetud varuaku oleks kohe võtta.

Samuti Waypoint Flight, mille abil saab luua lendamiseks teekonnapunktid ja neid salvestada hiljem kasutamiseks samas kohas.

DJI Air 3

Loomulikult leiame Air 3-st vanad head omadused nagu MasterShots, Hyperlapse, Quickshots, FocusTrack jne. 

Muuhulgas pakub Air 3 pakub kuni 46 minutit lennuaega, mis on 48% võrra pikem võrreldes eelmise põlvkonnaga. 

Saadavus

Uus DJI Air 3 jõuab kolme erineva komplektina Photopointi esindiskauplustesse müügile hiljemalt septembri alguseks, aga juba praegu on need meie veebikaubamajas eeltellimiseks saadaval:

 

Eeltelli DJI Air droon endale kohe ära ››

 


Kahtlemata on uue drooni ostmine arvestatav investeering ning seetõttu pakume nii eraisikutele kui ettevõtte nimel ostmiseks mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Photopoint on DJI toodete ametlik ja pikajaline partner Eestis.

(108)

The post DJI Air 3 on kahe kaameraga droon, millel on 46 minutit lennuaega appeared first on Photopointi ajaveeb.

Fujifilm Instax Square Link on nutikate võimalustega fotoprinter
autor: Keiu Simm

 

Taskusse mahtuvate Fujifilm Instax Link fotoprinterite sarjas on lisaks Mini Link ja Wide Link mudelitele olemas ka Fujifilm Instax Square Link, mis nagu nimigi ütleb, prindib klassikalisi ruudu formaadis pilte.

Instax Square Link omadustest lähemalt

Tegemist on ülimalt kompaktse fotoprinteriga, millega kujundad ja prindid fotosid Bluetoothi ühendusel otse nutitelefonist Instax Square paberile.

Eriti põneva funktsioonina on Square Linkile lisatud AR Print, mis võimaldab sul oma fotosid hõljuvate effektidega illustreerida – valikus on viis erinevat effekti, mille seas on näiteks teksti, joonistuse või foto lisamine. Seeläbi lisandub prinditud pildile QR-kood, mida skaneerides ilmub pildile lisatud effekt.

Lisaks saad INSTAX Connect rakenduse kaudu jagada sõnumitega täiustatud pilte oma sõpradega ning nemad saavad otse pildile oma vastuse lisada. Pildi saad seejärel koos teie ühiste mälestustega välja printida. 

INSTAX Connect


INSTAX Connect

Square Linkiga printimisel on omapärasuse lisamiseks võimalus fotosid kujundada, tehes kollaaže, lisades raame, kleepse või imporditud joonistusi ning kui eelistad rikkalikke värve, siis saad printimisel kasutada Rich Mode.

Lisaks fotode printimisele saad Square Linki abil fotona jäädvustada ka hetki Sinu lemmikust videost. Kui tahad pildi printida ka sõbrale, siis vaid ühe nupuvajutusega saad kiirelt printida ka teise samasuguse foto.

Fujifilm Instax Square Link

Fujifilm on näinud vaeva, et Instax Square Link ei oleks lihtsalt järjekordne fotoprinter, vaid aitaks sul jäädvustada tähendurikkaid hetki koos Sulle kallite inimestega. Square Link on saadaval kahes värvitoonis: valge ja roheline

Fujifilm Instax Square Link

Muide, meil on müügil ka lai valik Instax kaamerate lisatarvikuid, millega saad oma kaamera või sellega tehtud/tehtavad pildid isikupärasemaks, praktilisemaks ja meeldejäävamaks muuta.

 

Osta Fujifilm Instax Square Link fotoprinter endale või sõbrale »

 


Järelmaksuga ostes algab Instax Square Link kuumakse ainult alates 5,42€ kuus. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(112)

The post Fujifilm Instax Square Link on nutikate võimalustega fotoprinter appeared first on Photopointi ajaveeb.

Sony ZV-E1 täiskaader hübriidkaamera — suunatud vlogeritele, sobilik kõigile
autor: Stephan Redko

Võib öelda, et Sony FX3 ja Sony a7S III on seni domineerinud videole keskendunud hübriidkaamerate maailma ning see fakt ei ole sugugi üllatav. Mõlemad jagavad ju legendaarset 12-megapikslist CMOS täiskaadersensorit, mis võimaldab jäädvustada ka kõige hämaramates valgustingimustes — ning seda veel eriti võimsa autofookusega.

Siiski, mis hoiab enamus huvilis tagasi FX3 või a7S III ostust on — you guessed it — organi müüki nõudev hinnasilt. Seega oli kõigil suur naeratus näol, kui Sony avalikustas kõvasti odavama ZV-E1 täiskaader hübriidkaamera, mille sees peitub täpselt sama sensor, mis eelmainitud kaamerates.

Kuid odavam hinnasilt tähendab ilmselgelt ka ohverdusi funktsioonide poolest, mistõttu räägin kohe esimeses peatükis lahti, mis on Sony ZV-E1 nõrkused ja tugevuse. Ehk mine tee endale tassitäis teed (või jääteed kui palava ilmaga loed), sea ennast mugavalt valmis ja tule tutvuma 😉☕

Muide, Sony ZV-E1 on nii Photopointi esinduskauplustes kui veebikaubmajas müügil ja samuti saad seda Rocca al Mare keskuse Photopointist ka laenutada! Uuri rentimise võimalustest lähemalt siit » 

Sony ZV-E1 tehniline pool

Paljud teist tahaks ilmselt kohe teada, kas Sony ZV-E1 videovõimekus vastab ka oma suurte vendade omale, kui neil on sama sensor. Selle vastuseks on… peaaegu!

Nimlet, ZV-E1 abil saab salvestada kuni 4K 120 kaadrit/sek (10-bit 4:2:2) (10% croppiga), mis on paljude jaoks enam kui piisav. Samas, üks ainsatest asjadest, mis sellel veel puudub, on RAW videosalvestus.

FX3 mudelit eristab veel jahutussüsteem, mis aitab vältida ülekuumenemist pikema ajalise kasutamise korral see on eriti aktuaalne teema, kui sisse on lülitatud kaamera maksimaalseid seaded ja seda veel palava ilmaga.

a7S III suudab samuti kuumusega paremini toime tulla, kuna selle kere on füüsiliselt suurem. Lisaks eristab seda pildiotsija, mis võib kasulikuks osutuda päikseliste ilmade korral või kui tahad lihtsalt kaadrist detailsemat vaadet.

Mõned muud “agad” ZV-E1 puhul on üksik UHS-II mälukaarti pesa, microHDMI pesa, mehaanilise katiku ja ühe rulliku kaotus. Aga oota nüüd! Kui mõni nendest omadustest paneb Su kahtlema ZV-E1 ostus, siis nüüd toon välja ka selle kaamera eelised:

  • See kaalub peaaegu 2 korda vähem kui a7S III ja FX3. Nimelt, Sony ZV-E1 on selle postituse avaldamise hetkel maailma kõige kompaktsem ja kergem täiskaader hübriidkaamera!
  • Sulle on abiks uued Sony lisafunktsioonid, mida isegi a7S III pole siiani veel saanud. Sinna hulka kuuluvad focus breathing compensation, lihtsustatud USB streaming ja CineVlog.
  • Autofookuse teeb veel kiiremaks ja täpsemaks uus AI Processing Unit, mida tutvustati esimest korda Sony a7R V hübriidkaameraga. Lisaks täiustatud inimeste jälgimisele suudab kaamera tuvastada ka erinevaid loomi, linde ja sõidukeid.

Sony ZV-E1 ja videograafia

Nüüd, kui oleme tehniliste andmetega ühelepoole jõudnud, siis pean avaldama saladuse, et tegelikult kõik need täiskaader sensorid, 4K/120p võimekused jms. ei ole sugugi kõige tähtsamad, kui me räägime reaalsest kasutusest.

Võime päev otsa arutada, mida see või too kaamera teha suudab, kuid päeva lõpuks mõjutab lõplikut tulemust ikkagi kõige rohkem videograaf ise!

Kuidas ma seda tean? Sest mina ise ei ole kõige pädevam videograaf ja isegi kui mulle kätte anda saja tuhande eurone Hollywood’i kinokaamera, siis ega sealt midagi head välja ei tule. Ilmselt vastupidi, tulemus oleks kehvem kuna kallimaid kaameraid on üldiselt veel keerulisem juhtida.

Siin aga tuleb ZV-E1 puhul mängu üks suur eelis — selle kasutajaliides on tehtud võimalikult lihtsaks, kuna see on eelkõige suunatud vlogeritele, kellel on üldiselt kiirem töövoog, mis nõuab ka võimalikult lihtsat ja kiiret juhtimist.

Lisaks on ZV-E1 ekraan täielikult puutetundlik, mis teeb kõiksuguste seadete muutmise eriti lihtsaks.

Allolev video sai salvestatud minimaalsete teadmistega ZV-E1 kohta — kõik, mida kaameras navigeerisin ja muutsin oli enamasti ühe nupu vajutusega tehtav.

Minu meelest on tulemus viisakas, kuid loomulikult on selline kaamera võimeline ka palju rohkemaks, kui see mõne pädevama videograafi kätte anda 🙂

Kasutasin salvestuse jaoks 4K 25/50 kaadrit/sek (10-bit 4:2:2) ning autofookuse subjektituvastuseks oli inimene. Objektiividest olid kasutuses Sony FE 35mm f/1.8 ja Sigma 28-70mm f/2.8 DG DN Contemporary.

 

Sony ZV-E1 “Auto Framing”

Kindlasti pidin proovile panema ka funktsiooni, mida Sony tutvustas esimest korda just ZV-E1 hübriidkaameraga — selleks on AI-põhine “Auto Framing” ehk automaatne kadreerimine.

Tuvastades või valides ise ükskõik mistahes subjekti, siis ZV-E1 hakkab seda jälgima. Subjekti liikumise korral üritab kaamera hoida teda võimalikult kaadri keskel, mis tähendab seda, et kaadrit peab croppima.

Kui palju see sisse croppib ja kui kiiresti see subjekti jälitab – seda saad määrata ise “Auto Framing Settings” menüü alt.

Ilmselt paljud teist võivad samastuda olukorraga, kus oled täiesti üksi oma kaameraga ja Sinu kaamerameheks on 3-jala peal seisev statiiv. Muidugi sellel lahendusel pole ka midagi häda, aga vahepeal on tore näha ka mingisugust liikumist kaameraga.

Nendes olukordades oleks ideaalne “Auto Framing” sisse lülitada ja tutvustada seisvasse kaadrisse hoopis midagi teistsugust.

Panin selle funktsiooni proovile korvpalliplatsil, mis tagasi vaadates ei ole küll kõige kasulikum viis, kuidas seda funktsiooni kasutada, aga mõte oli lihtsalt näha, kuidas kaamera reageerib ja sammu peab. Vaata video üle ja tee omad järeldused!

 

Sony ZV-E1 vs Sony ZV-E10

Täiesti ebavajalik (ja ebaaus) oleks võrrelda sarnaste nimedega Sony ZV-E1 ja Sony ZV-E10 hübriidkaameraid, mis on tehniliste andmete poolest nagu öö ja päev… aga ma teen seda siiski!

Kui Sa sirvid seda artiklit unistades kaamerast nagu ZV-E1, siis ütlen lohutuseks, et ka mina kasutan tegelikult kordades odavamat ZV-E10 hübriidkaamerat, millel on poolkaader sensor. Vaatame siis, kas ZV-E1 on reaalsuses nii palju parem, et õigustada neljakordset hinnasilti?

Minu üllatuseks olid mõlemad hübriidkaamerad üksteise kõrval peaaegu indentsed – nii suuruse kui kaalu poolest (ZV-E1 kaalub 483 g, ZV-E10 kaalub 343 g). Nii palju siis minu argumendist, et poolkaader hübriidkaamerad on ikka nii palju kompaktsemad ja kergemad…

Kerepealne nupupaigutus on neil samuti koomiliselt sarnane, ainult et ZV-E1 on saanud endale ühe lisa custom nupu — kuid siinkohal nende kahe kaamera sarnasused tõesti lõppevad.

Lülitades Sony ZV-E1 sisse, siis tervitab Sind värske kasutajaliides, mis on minu meelest palju ilusam ja lihtsam kasutada, kui võrrelda seda vanema menüüsüsteemiga, mida kahjuks ZV-E10 veel kasutab.

ZV-E1 on minu arust kõige kasutajasõbralikum Sony kaamera, mida seni olen näinud. Minu kätes on varem olnud Sony a7 IV, a7R IV ja loomulikult ZV-E10, kuid ükski nendest ei tule isegi lähedale ZV-E1 mudelile, kui asi puudutab kasutusmugavust ja -lihtsust. Anna kasvõi oma vanaemale!

Rääkides videokvaliteedist, siis minu arvates näevad mõlemad ZV-E1 kui ka ZV-E10 suurepärased välja. Seetõttu ei hakanud ma tavalistes valgustingimustes neid kahte isegi võrdlema, vaid panin need hoopis proovile valgusvähestes tingimustes, kus iga teine kaamera nii hästi ei sära.

 

Sony ZV-E10 tuli üllatavalt hästi toime veel ISO 6400 peal, kuid sellest kõrgemale minnes hakkas pilt juba ära vajuma. Samuti on selle autofookus peaaegu kasutu valgusvähestes tingimustes ehk üllatus, üllatus… ZV-E1 võitis selle võrdluse.

Sellega jõuan oma esialgsele küsimusele tagasi, kas ZV-E1 on päriselt nii palju parem oma väiksest vennast, et õigustada 4 kordset hinda?

Pärast mõlema mudeli kasutajakogemust, videokvaliteeti ja autofookust võrdlust, siis saan enesekindlalt öelda, et see on absoluutselt seda väärt! Pea meeles, et enne seda nõudis sellise kvaliteedi saavutamine vähemalt 4000 eurot ning see oli kõigest kere hind.

Kokkuvõte

Ütleme nii, et enne seda testprioodi olin ma väga rahul oma Sony ZV-E10 poolkaader hübriidkaameraga.

See on alati täitnud oma ülesande, kasutuskogemusel ei olnud ka midagi häda ning videokvaliteedist ei osanud ma samuti rohkemat tahtagi…kuni praeguse hetkeni.

Sony ZV-E1

Sony ZV-E1 on avanud minu silmad hoopis teistsugusele kogemusele Sony hübriidkaameraga, mida hakkan kindlasti igatsema pärast selle kaamera Photopointi foto- ja videotehnika renti tagastamist.

Hoiatan ette ära, et kui Sa peaksid endale selle kaamera soetama või Photopointi rendist ära proovima, siis tagasiteed ei ole :)

 

Soeta võimekas Sony ZV-E1 — loomulikult Photopointist »

Rendi ja proovi ise Sony ZV-E1 järele — kõik vajalik info on siin »


Kahtlemata on uue kaamera ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera/objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot »

(18)

The post Sony ZV-E1 täiskaader hübriidkaamera — suunatud vlogeritele, sobilik kõigile appeared first on Photopointi ajaveeb.

Eeltelli Sony a6700 koos valitud Sony objektiiviga ja säästad 250€
autor: Jürgen Veerme

Sony a6700 bänner

Kui eeltellid koos uhiuue Sony a6700 hübriidkaameraga korraga ka Sony E 15mm f/1.4 GSony E 16-55mm f/2.8 G, Sony E 10-20mm f/4.0 G PZ või Sony E 70-350mm f/4.5-6.3 G OSS objektiivi, siis saad tellimuse summast 250€ alla.

Muide – E 15mm f/1.4, E 16-55mm f/2.8 G ja E 10-20mm f/4.0 G PZ on kaasatud ka Sony suvekampaaniasse (lõppeb 31.07.2023) ehk pärast nende ostu saad Sony käest veel 100€ tagasi küsida!

Sony a6700 – ülivõimekas APS-C hübriidkaamera

Augustikuu jooksul müügile saabuvas Sony a6700 hübriidkaameras on ühendatud täiskaader Alpha™ ja Cinema Line kaamerate tipptasemel foto- ja videojõudlus ning α6000-seeria kompaktne ning kerge disain.

a6700 võimaldab filmida 4K-videot kuni 120 kaadrit sekundis ning kuni 14-stopiline dünaamilise ulatus lubab videograafidel jäädvustada detaile ka kehvades valgustingimustes. Lisaks on hübriidkaamera varustatud S-Cinetone™ pildiprofiiliga, mis on kasutusel Sony Cinema Line profikaamerates. See omakorda võimaldab filmida rafineeritud videot, mis ei vaja värvigradatsiooni.

Sony a6700

Olemas on ka tippklassi Sony a7R V täiskaader hübriidkaamerast pärit “AI Processing Engine”, mis võimaldab suure täpsusega reaalajas autofookust. Lisaks inimeste ja loomade äratundmisele suudab kaametra tuvastada nüüd eriti täpselt ka teisi subjekte nagu linnud, putukad, autod/rongid ja lennukid. 

Kasutajasõbralikkust lisab puutetundlik varieeruva nurgaga LCD-ekraan koos kaasaegse puutetundliku menüüga. Lisaks on sel lülitusketas fotode, filmide ja S&Q-režiimide jaoks. Ühenduvuse osas toetab Sony a6700 ka “Creators’ App” rakendust, et videoid ja fotosid sujuvalt pilveteenustesse üles laadida. 

SOny a6700

Juhul, kui Sul uue kaamera ostuks kohe piisavalt vahendeid ei jagu, siis siis pakume nii eraisikutele kui ettevõtte nimel ostmiseks mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

 

Eeltelli Sony a6700 ja saad peagi kogeda uut kvaliteeti »

 


Kampaania kestab 12. juuli – 31. august 2023. Soodustuse saamiseks tuleb kaamera ja objektiiv osta korraga s.t need peavad olema ühel arvel. Soodustust ei saa liita/summeerida teiste pakkumistega ja mitme objektiivi korraga ostmisel sääst ei suurene.

Photopointi veebikaubamajas rakendub allahindlus automaatselt ostukorvis, kui kampaaniatingimused on täidetud. Photopointi esinduskauplustes küsi allahindlust müügikonsultandi käest. 

Photopoint on Sony fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(8)

The post Eeltelli Sony a6700 koos valitud Sony objektiiviga ja säästad 250€ appeared first on Photopointi ajaveeb.

SUVEDIIL: Tamron 150-500mm Di III VC VXD ultrasuum-objektiiv Sonyle või Fujile kuni -350€
autor: Jürgen Veerme

Tamron 150-500mm f/5-6.7 Di III VC VXD

EISA poolt 2021. aasta parimaks telesuum-objektiiviks nimetatud ning igapäevaste fotograafide poolt väga sooja vastuvõtu saanud Tamron 150-500mm f/5-6.7 Di III VC VXD on müügil suvehinnaga alates 1149€.

Nii Fujifilm kui Sony hübriidkaamerate jaoks loodud 150-500mm Di III VC VXD ultra-telefoto suum pakub laia fookuskauguse vahemikku koos muljetavaldavalt kompaktse disainiga, sobides ideaalselt eluslooduse, spordi ja action fotograafia jaoks.

Nagu mudeli nime lõpp viitab, siis on see varustatud VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) teravustamismootoriga, mis pakub ülimalt täpset ja vaikset teravustamist. Loomulikult teeb see täielikult koostööd ka Sony kaamerasiseste funktsioonidega nagu Hybrid AF ja Eye AF

Tamron 150-500mm f/5-6.7 Di III VC VXD objektiiv Fujifilmile

Tamron 150-500mm f/5-6.7 Di III VC VXD objektiiv Fujifilmile

Selle teleobjektiivi filtri keermeks on 82 mm ning komplektis on kaasas ka spetsiaalne Arca Swiss statiivikinnitus, mis lisab pildistamisel stabiilsust ja turvalisust.

Objektiiv hakkas huvitama, aga pole ostus veel päris kindel? Sellisel juhul tutvu lähemalt:

Tahad selle enne ostmist oma Sony hübriidkaamera ees järele proovida? Pole probleem, sest antud objektiiv on laenutamiseks saadaval ka Photopointi foto- ja videotehnika rendis nii Tallinnas kui Tartus. 

Kahtlemata on uue objektiivi ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

 

Telli enda Sony võu Fujifilm hübriidkaamera ette Tamron 150-500mm VXD ››

 


Kogu Sonyle mõeldud Tamron objektiivide valik (enamus neist on saadaval ka Photopointi rendis):

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera või objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ›

Photopoint on Tamroni ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Soodushind kehtib kuni 31.07.2023. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(990)

The post SUVEDIIL: Tamron 150-500mm Di III VC VXD ultrasuum-objektiiv Sonyle või Fujile kuni -350€ appeared first on Photopointi ajaveeb.

1 2 3