Joby Spin ja Joby Swing lisavad nutitelefoniga tehtud videotele uue külje
autor: Mikk Otsar

Pärast 2017. aastat kui Joby omandati Videndum grupi poolt on firma tootevalik jõudsalt suurenenud. Tänaseks päevaks toodab Joby lisaks kuulsatele GorillaPod statiividele ka palju teisi kasulike fototarvikuid.

Kuna igapäevaseks pildistamiseks ja filmimiseks kasutame me üha rohkem nutitelefone, siis on Joby otsustanud tootma hakata ka tarvikuid just nutiseadmetele.

Joby Spin ja Joby Swing tarvikute näol on tegemist motoriseeritud statiivipeadega, mis lisavad nutitelefoniga tehtud videotele uue külje.

Videotegijad saavad muuta oma klipid huvitavamaks, lisades neile liikumist. Professionaalsed režissöörid liigutavad sageli kaamerat vasakule või paremale, et paljastada stseenis midagi uut või lisada võttele lihtsalt elu – täpselt seda need lisatarvikud võimaldavadki.


Joby Swing

Nii nagu eelpool mainitud, siis Joby Swing lisab nutitelefoni kaamerale võimekuse autonoomselt liikuda. Swing’i liikumine sarnaneb professionaalse slideri liikumisele ja seade võimaldab kasutajal saada sujuvaid külg-küljele liikumisi.

Lisaks tavalistele videotele on Joby Swing seadet hea kasutada ka timelapse videote jaoks, kus kaamera liikumine lisab stseenile veelgi dramaatilisust.

Seade ise on kõigest 17 cm pikkune ja on piisavalt väike, et mahtuda igasse kotti. Sellel on statiivikinnitus, mis ühildub kõikide teiste Joby statiividega.

Seadme kasutamiseks tuleb telefoni alla laadida Joby Motion rakendus, milles saab liikumist täpselt programmeerida. 

 

Swing võimaldab nutitelefonil sujuvalt liikuda kuni 42 cm. Video salvestamisel liigub see maksimaalse kiirusega sentimeeter sekundis, seega on videolõigu maksimaalne pikkus 42 sekundit.

See tähendab, et see ei sobi tegelikult pikkade klippide filmimiseks, kuna salvestamine võib peatuda enne, kui näitleja on oma ridade esitamise lõpetanud. Siiski sobib see hästi lühikeste sissejuhatustekstide või b-roll kaadrite jäädvustamiseks.

Seadmele on sisseehitatud liitiumioonaku, mis kestab kuni 1,5 tundi ja laadimisaeg läbi USB-C pesa on kuni 2,5 tundi.

Joby Swing ei ole iga videograafi jaoks kohustuslik vidin, kuid see peaks olema atraktiivne stock videote loojatele, tootevideograafidele ja videologijatele, kes soovivad muidu staatilistele klippidele lisada veidi liikumist.

 

Telli JOBY Swing ja loo ägedamaid videoid ››

 


Joby Spin

Kui Swing võimaldab nutitelefoniga teha aeglaseid ja lühikesi jälgimisliigutusi, siis Joby Spin on palju laiema liikumisulatusega, mis laseb nutitelefoni elektrooniliselt panoraamida kuni 360º ulatuses.

See võimaldab teil jäädvustada sujuvaid ja professionaalse välimusega panning kaadreid ühelt objektilt teisele. 

Sarnaselt Swingile kasutab ka Spin “Joby Motion” rakendust, milles on võimalik valida kolme erineva režiimi vahel: video, timelapse ja panoraam.

Igas režiimis saad seadistada seadme soovitud käigu alguse ja lõpu. Lisaks saad reguleerida kiirust või lisada salvestusviivitust, kui soovid end panoraamvõttesse kaasata.

 

Joby Spin on varustatud kahe statiivikeermega, mis tähedab, et seadet ennast on võimalik kinnitada enamikele statiividele ja panoraampea peale on võimalik lisada erinevaid lisatarvikuid.

 

Telli JOBY Spin endale kohe e-poest ära ja lase loomingul õitseda ››

 


JOBY on üle maailma tuntud ja tunnustatud bränd, kes usub, et suurepärane disain algab kasutajakesksest lähenemisest, on funktsionaalne, kuid samas mänguline ning parandab inimeste elu. Alates 2017. aastast kuulub JOBY suurde “Videndum Media Solutions” konserni, kus on esindatud sealhulgas ka LoweproManfrottoGitzo jt ülemaailma tuntud ja tunnustatud brändid.

Juhul, kui Sul peaks hetkel väärt investeeringu tegemiseks rahalisi vahendeid puudu jääma, siis pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi.

Photopoint on JOBY ametlik partner ja maaletooja nii Eestis, Lätis kui Leedus.
Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(123)

The post Joby Spin ja Joby Swing lisavad nutitelefoniga tehtud videotele uue külje appeared first on Photopointi ajaveeb.

Kodak Ultra F9 on stiilne korduvkasutatav analoogkaamera
autor: Jürgen Veerme

Kodak F9

Retroliku välimusega Kodak Ultra F9 on esmaklassiline korduvkasutatav filmikaamera, mille sisse käib klassikaline 35 mm fotofilm – sobivad nii värvilised kui mustvalged ja ISO 200/400 filmid. Elujõudu annab kaamerale 1 x AAA patarei (patarei ega film ei kuulu komplekti).

Ultra F9 analoogkaameral on 31 mm f/9 fikseeritud fookusega objektiiv, manuaalne kerimine/tagasikerimine ning sisse/välja lülitatav välklamp. Samuti on see varustatud sisseehitatud säriloenduriga.

Kodak F9

Kodak Ultra F9 filmikaameraga on lihtne ja lõbus pildistada – lihtsalt püüa fotografeeritav kenasti kaadrisse, vajadusel lülita sisse välk ning vaata, et oleksid objektile piisavalt lähedal.

Kui oled fotofilmi täis klõpsinud, siis too filmirullid mistahes Photopointi esinduskauplusesse ja ilmutame need Sulle ära ning soovi korral trükime ka fotopaberile.

 

Jäädvusta hetki teistmoodi ning telli endale Kodak Ultra F9 filmikaamera ›› 

(496)

The post Kodak Ultra F9 on stiilne korduvkasutatav analoogkaamera appeared first on Photopointi ajaveeb.

Tippvõimetega DJI Mini 3 Pro ostul säästad kuni 100€
autor: Jürgen Veerme

DJI MIni 3 Pro

Mitmete auhindadega pärjatud võimekas DJI Mini 3 Pro droon on müügil soodushinnaga alates 745€.

Mini 3 Pro kaalub alla 249 g ja jäädvustab 48-megapikslisi fotosid ning 4K-videot kuni 60 kaadrit sekundis, mistõttu on tegemist ideaalse drooniga kõigile reisisellidele. 

Kasutusel on kolmesuunaline takistuste tuvastamise süsteem, mis koosneb edasi-, tagasi- ja allapoole suunatud visuaalsetest anduritest. Need andurid võimaldavad ka Advanced Pilot Assistance Systems (APAS) 4.0 fuktsiooni, mis automaatselt tuvastab ja leiab lennu ajal takistuste ümber ohutuima tee.

DJI Mini 3 Pro on müügil ka komplektis uue DJI RC juhtpuldiga, mis on väike ja kerge ning sellel on ka sisseehitatud 5,5-tolline puuteekraan, millele on juba installitud DJI Fly rakendus. See kontroller on iseseisev ja ei nõua piloodi nutitelefoni kasutamist.

DJI Mini 3 Pro

See DJI droon hakkas huvitama, aga soovid veel enne ostu tutvuda reaalsete lennukogemustega kirjeldustega? Mine vaata:

 

Soodukaga DJI Mini 3 Pro on saadaval esinduskauplustes ja veebikaubamajas ››

 


Kui sul rahalisi vahendeid peaks puudu jääma, siis pakume mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Soodushind kehtib kuni 31.10.2023. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.
Photopoint on DJI ametlik ja pikaajaline partner Eestis – photopoint.ee/dji ›› 

(25)

The post Tippvõimetega DJI Mini 3 Pro ostul säästad kuni 100€ appeared first on Photopointi ajaveeb.

Joby Beamo Studio Key Light on LED-videovalgusti sisulooja kodustuudiosse
autor: Jürgen Veerme

Joby Beamo Studio videovalgusti

JOBY on juba mitmeid aastaid on olnud sisuloojate suur sõber, sest suudab pakkuda neile selliseid (lisa)tarvikuid, mis teeb selle töö kiiremaks ning mugavamaks.

Üheks selliseks on ka Joby Beamo Studio Key Light videovalgusti, mille abil on koduses videostuudios silmadele kerge ja ideaalselt hajutatud valgustusega videote või vlogide loomine puhas rõõm. 

Sellel LED-videovalgustil 10 heledustaset ja 3 värvitemperatuuri saab juhtida komplektis oleva juhtmega kaugjuhtimispuldiga, mis kinnitub magnetiliselt ka lauaaluse külge. Valgusti ümber asetseb mitu cold shoe kinnitust, kuhu saab lisada näiteks Joby Wavo mikrofonid.

Lauaalus võimaldab valgustit kallutada ja tõsta salvestamiseks vajalikule kõrgusele (68–95 cm). Tänu kompaktsele suurusele sobib see valgusti ideaalselt ka väikestesse ruumidesse ja sobib seetõttu ka videokõnede valgustamiseks.

Muide, Beamo Studio Key Light on müügil ka kahe kõik-ühes valgustikomplektina:

  • Joby Beamo Studio Creator Complete Kit karbist leiad lisaks valgustile ka värvilise Beamo HS RGB taustvalgusti, paindliku telefonikinnitusega GorillaPod Arm liigendi ja Wavo Mobile mikrofoni.
Joby Beamo Studio videovalgusti
Joby Beamo Studio videovalgusti

Joby Beamo Studio Background RGB Light

Eelpool mainitud komplektides kaasas olev Joby Beamo Studio Background RGB Light on ka eraldi müügil ning see on ainulaadne LED-valgusti, mis võimaldab video tausta värviliseks teha ilma taustapaberit või seinavärvi kasutamata.

See 10 heledustaseme ja 12 värvitooniga väike valgusti projitseerib lainurkvalgusvihu, mistahes seintele või objektidele ja värvib need mitmesugustes toonides.

Valgusti saab toite USB kaudu, võimaldades salvestada videoid või otseülekandeid pikema aja jooksul, ilma et peaksid muretsema akukestvuse pärast. .

Joby videovalgusti Beamo Studio Background RGB Light

Sisseehitatud kallutatav alus võimaldab seda kallutada kõiksuguste nurkade alla ja samuti saab selle kinnitada ka nii GorillaPod kui mistahes teistele statiividele.

 

Joby Bemo Studio – kõik, mida vajad koduse videostuudio valgustamiseks »

 


JOBY on üle maailma tuntud ja tunnustatud bränd, kes usub, et suurepärane disain algab kasutajakesksest lähenemisest, on funktsionaalne, kuid samas mänguline ning parandab inimeste elu. Alates 2017. aastast kuulub JOBY suurde “Videndum Media Solutions” konserni, kus on esindatud sealhulgas ka LoweproManfrottoGitzo jt ülemaailma tuntud ja tunnustatud brändid.

Juhul, kui Sul peaks hetkel väärt investeeringu tegemiseks rahalisi vahendeid puudu jääma, siis pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi.

Photopoint on JOBY ametlik partner ja maaletooja nii Eestis, Lätis kui Leedus.
Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(17)

The post Joby Beamo Studio Key Light on LED-videovalgusti sisulooja kodustuudiosse appeared first on Photopointi ajaveeb.

DJI Mini 4 Pro on alla 250 grammi kaaluv profidroon
autor: Stephan Redko

Populaarne ning armastatud DJI Mini drooniseeria on taaskord uuenenud ning juba täna on Sul võimalik endale tellida uhiuus DJI Mini 4 Pro Photopointi veebikaubamajast või osta see esinduskauplustest kohapealt.

DJI Mini 4 Pro

DJI Mini 4 Pro — lendav kaamera, mis mahub taskusse.

Kes on ennast hiljuti droonimaailmaga kursis hoidnud teab, et Mini 3 Pro on DJI jaoks olnud siiani üks suurimaid hitte. See ei pane imestama, sest selles oli palju, mida armastada — esimesena hüppab pähe kerge ning kompaktne 249g kaaluv kere ja 4K/60p videosalvestus.

DJI Mini 4 Pro on väga sarnane oma eelkäijale, sest ka uue mudeli südameks on 48-megapiksline 1/1.3-tolline CMOS sensor koos 24mm f/1.7 fikseeritud objektiiviga. Kaalu on sellel samuti 249 grammi ning üks täislaetud aku kestab õhus kuni 34 minutit.

Sellest esmasest sarnasusest ei tasu lasta ennast petta, sest IV generatsiooni DJI Mini drooni sees peituvad tegelikult mõned kaua oodatud uuendused ning funktsioonid.

 

Eelkõige näeme tõelist tõusu videosalvestuste kvaliteedis, sest Mini 4 Pro suudab salvestada 10-bit D-Log M värviprofiilis, mis on professionaalide poolt eelistatud parimateks tulemusteks. Sellest võid oodata paremat dünaamilist ulatust ning üle miljardi värvi!

Mis puudutab videoresolutsioone ning kaadrisagedusi, siis DJI Mini 4 Pro võimaldab kuni 4K 60 kaadrit/sek tavasalvestusi ning 4K 100 kaadrit/sek aegluubis ehk “slow-mo” salvestusi. Nende variantide puhul on loomulikult võimalik kasutada ka eelnevalt mainitud rikkalikku 10-bit D-Log M värviprofiili.

DJI Mini 4 Pro

Kui oled uus piloot, siis meil on rõõm teatada, et DJI Mini 4 Pro on Mini seeria esimene droon, millel on täielik mitmesuunaline takistuste tuvastamine ning vältimine.

Paratamatult lennutavad inimesed oma esimese drooni kuskile puusse, mille tõttu tasub sellist omadust kindlasti väärtustada, sest see võib üks päev päästa Su hinnalise drooni.

DJI Mini 4 Pro

Märkimisväärset tõusu näeme ka drooni maksimaalses lennukauguses, mis on tänu OcuSync 4 ülekandesüsteemile nüüd kuni 20 kilomeetrit! Ilmselt ei lenda enamus meist iial nii kaugele, kuid vähemalt annab see Sinu juhtpulti 1080p 60 kaadrit/sek ülekande, mis teeb drooni juhtimise kindlasti mõnusamaks.

Muude omaduste hulgas lisandus Mini 4 Pro droonile “Waypoints Flight” funktsioon oma lendude planeerimiseks ning kordamiseks. Sujuvate kaadrite tagamiseks saad kasutada ka “Cruise Control” funktsiooni, mille abil saad seadistada droonile püsiva kiiruse.

DJI Mini 4 Pro

DJI on taaskord loonud ühe vapustava drooni, mida näeme ilmselt juba peagi paljude foto- kui ka videograafide kottides. Ole ka Sina nende seas ning koge tõelist kvaliteeti pisikesest DJI Mini 4 Pro droonist ja telli sobiv komplekt kohe ära.

 

Telli DJI Mini 4 Pro kulleriga koju/kontorisse — transport üle Eesti on tasu »

 


Kahtlemata on uue drooni ostmine arvestatav investeering ning seetõttu pakume nii eraisikutele kui ettevõtte nimel ostmiseks mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Photopoint on DJI toodete ametlik ja pikajaline partner Eestis.

(36)

The post DJI Mini 4 Pro on alla 250 grammi kaaluv profidroon appeared first on Photopointi ajaveeb.

1 2 3 4 5 6