Tere tulemast Snapi maailma!

Snap on uus pildikeskkond, kus saad mugavalt hoida oma fotomaterjali. Meie eesmärgiks on pakkuda parimat teenust ja lihtsat ning mugavat lähenemist, mis eristab meid kõigist teistest Eesti pildialbumitest.

Igal kasutajal on Snapis oma fotode hoidmiseks 2gb ruumi, kus saad hoida kõiki oma .jpg formaadis fotosid. Snapis saad hoida nii suuri kui väikseid pilte, foto suurusel piirangut ei ole, samuti saad otsustada, kas teised kasutajad su suuri pilte näevad või mitte. Saad ka pilte jagada vaid oma sõpradega (parooliga album) või jagada kõigiga, samuti on loomulikult olemas privaatalbumid, kus saad fotosid hoida, mida teistega jagada ei soovi.

Snap.ee on mugavalt liidestatud ka fotolaboriga, mis võimaldab sul kiirelt ja kvaliteetselt oma piltidest paberfotod trükkida. Samuti on põnevad võimalused oma fotodega e-kaarte saata või fotode asukohad maailma kaardil ära märkida, et kõik su sõbrad teaksid, kus sa käinud oled, või kus mõni põnev koht asub.

Ära unusta ka oma sõpru, kutsu nad Snäppi, siin saate ühekoos pilte nautida või lihtsalt teineteisega suhelda ning loomulikult fotosid hinnata ja kommenteerida.

Head alustamist ja katsetamist, loodame, et leiad kõik võimalused pärast väikest avastusretke üles ja snap.ee on varsti sinu fotode uus kodu.

Sinu Snap.ee meeskond

info@snap.ee