DJI OM 5 stabilisaator aitab loovuse nutitelefoniga videole püüda värinavabalt
autor: Jürgen Veerme

DJI OM 5

Kaasaskantav peopesasuurune DJI OM 5 on uus mitmekülgne videostabilisaator, mis aitab Sul avada kogu oma nutitelefoni potentsiaali värinavabade videote loomiseks.

Nutitelefonidega filmise abistamiseks loodud OM 5 stabilisaatori üheks suuremaks uuenduseks võrreldes varasemate generatsioonidega on selle pikendatav käepide, millega saad oma käe ulatust pikendada kuni 215 mm võrra. See tähendab, et pildile või videole mahub rohkem sõpru ning suurem liikumisulatus lisab jäädvustustele loomingulisust. 

 

Nutitelefon kinnitub OM 5 külge mugava magnetilise klambri abil – see on süsteem, mida DJI esmaskordselt kasutas OM 4 mudeli juures ja võeti kasutajate poolt soojalt vastu. Muideks, müügile tuleb ka DJI OM Fill Light Phone Clamp lisatarvik, mis ühildub nii OM 5 kui OM 4 gimbaliga ja sellel on sisseehitatud LED-lisatuled (kolm heledustaset ja kolm värvitemperatuuri valikut) – eriti kasulik hämaras filmimisel.

DJI OM 5

OM 5 ei oleks DJI toode, kui sellel ei oleks juba eelinstalleeritud põhifunktsioone, mis aitavad ka algajal kasutajal jäädvustada vau-efektiga videoid, mida võiks sotsiaalmeedias julgelt jagada. Uus ShotGuides pakub lausa kuni 30 eelseadistatud õpetust, mis toetavad automaatset redigeerimist. Uuendatud ActiveTrack 4.0 toetab nüüd subjekti jälgimist ka kuni 3-kordse suumiga kiirusel 5 m/s ning tuvastab täpselt ning jälgib seda kaadris pidevalt isegi siis, kui see on tegevuses.

DJI OM 5 sisaldab ka mitmeid eelprogrammeeritud võtterežiimi: Gesture Control, DynamicZoom, Timelapse, Motionlapse, Hyperlapse, Panorama, Spin Shot Gimbal Movement, Story Mode Templates ja Glamour Effects.

DJI OM 5

Uus DJI OM 5 jõuab Photopointi müügile septembrikuu jooksul ning valikus saab olema kaks värvitooni “Sunset White” ja “Athens Gray”. Stabilisaator hakkab maksma 159€ ning komplekt sisaldab magnetklambrit, ministatiivi, toitekaablit, randmepaela ja hoiukotti.

 

Kogu DJI toodete valik Photopointis ››

 

 

Allikas: DJI
Photopoint on DJI ametlik ja pikaajaline partner Eestis – photopoint.ee/dji ›› 

(7)

The post DJI OM 5 stabilisaator aitab loovuse nutitelefoniga videole püüda värinavabalt appeared first on Photopointi ajaveeb.