Adobe pakub tasuta Photoshop CS6 uuendusi. Kui sul on CS5.5, ostetud enne kuuendat maid
autor: Anton Lember

Täpselt kuu aja eest koukis Adobe lagedale prooviversiooni uhiuuest Photoshop CS6 pilditöötlustarkvarast. Täna esitles firma aga kogu CS6 paketi loovtarkvara valikut ning pani koos sellega paika ka versiooniuuenduste plaani. Soovitus on lihtne: kui sul on plaanis Adobe tarkvara osta või versiooni uuendada, siis tee seda kohe!

Nimelt lubab Adobe kõigile, kes ostavad enne kuuendat maid Adobe Creative Suite viimase versiooni tarkvara või uuendavad vanema versiooni hetkel uusimale versioonile, tasuta uuenduse CS6 versioonile (siis, kui CS6 välja tuleb). CS2 tarkvara kasutajatele on see ka viimane võimalus, kuna CS2 versioonilt CS6 versioonile enam uuendada ei saa. Kokkuhoid praegu CS5.5 versioonile uuendades ja sellega CS6 tasuta saades on 60%. Kuuenda maini on küll veel kaks nädalat aega, kuid tegutseda tasub kärmelt, sest soodsa hinnaga versiooniuuendusi karbitootena on saadaval piiratud koguses.

Karbitooteid ostnud kliendid peavad ostu registreerima koos soetamist kinnitava dokumendi esitamisega 07.05.–31.07.2012, lisainfo aadressil http://www.adobe.com/go/pa Pakkumine ei kehti Adobe Acrobat®, Flash® Catalyst®, Contribute® ja OnLocation™ toodetele.

Hangi Adobe CS5.5 programmid/uuendused siit