Tallinna Keskraamatukogu fotokonkurss “Lugemiselt tabatud” Snap.ee veebilehel
autor: Lauri Veerde

Tavaliselt tabatakse inimesi amoraalse või kriminaalse teo sooritamiselt. Täna snap.ee veebilehel algaval fotokonkursil osalemiseks on aga vaja tabada midagi hoopis haruldasemat. Inimest, kes sooritab lugemise akti. Kui näed kedagi lugemas raamatukogus, pargipingil, kohvikus, bussipeatuses, trammis või kuskil mujal, siis klõpsa meeleolukas ja huvitav foto ning lisa see võistlustulle. Oodatud on nii tabatud hetked kui lavastatud ülesvõtted lugemisest avalikus linnaruumis.

Fotokonkurss “Lugemiselt tabatud” toimub snap.ee veebilehel 2. augustist kuni 19. septembrini. Osa on oodatud võtma kõik noored foto- ja lugemishuvilised. Konkursile esitatud töid hinnatakse kahes kategoorias: “fotolavastused” ning “tabatud hetked”. Mõlema kategooria kolm paremat tööd premeeritakse auhindadega Photopointilt:

Fotolavastus

Tabatud hetk

  • I koht – 1,5h fotostuudio kasutamist koos juhendajaga + www.fotokursus.ee kursus omal valikul
  • II koht – www.fotokursus.ee kursus omal valikul + Crumpleri sülearvutikott + Mälupulk
  • III koht – www.fotokursus.ee kursus omal valikul + Crumpleri sülearvutikott

Lisaks žüriile on vingeima pildi valikul oma sõna öelda ka publikul – Publiku lemmiku hääletus toimub www.snap.ee keskkonnas 20.–30.09.2011. Konkursi lõpetamine, auhinnatseremoonia ja võistlustöödest koostatud näituse avamine toimub 6.oktoobril kell 16.00 Tallinna Keskraamatukogu näitusesaalis (Estonia pst 8).

Osale konkursil ja tutvu tingimustega Snap.ee veebilehel.