Canon EOS M50 Mark II on arvatavasti vloggerite uus meeliskaamera
autor: Jürgen Veerme

Canon EOS M50 Mark II

Eesti suurim hübriidkaamerate valik on varsti juurde saamas väärt täiendust, sest Photopointi on müügile saabumas äsja välja kuulutatud Canon EOS M50 Mark II mudel.

EOS M50 Mark II puhul on tegemist nii maailmas kui Eestis ühe kõige populaarsema hübriidkaamera Canon EOS M50 järglasega, mille disain ja sisu on jäänud täpselt samaks ning eelkõige on täiustusi tehtud kaamera tarkvaras. Näiteks on parendatud kaamera autofookuse tundlikust just silma- ja näotuvastuse puhul, et kaamera suudaks ka kaugemal asuvaid subjekte täpsemalt tabada. 

Canon EOS M50 Mark II

Kui juba EOS M50 oli vlogijate ja sisuloojate hulgas suur hitt, siis on ka EOS M50 Mark II puhul tunda, et suurem osa tehtud värskendusest on selgelt suunatud just sellele sihtrühmale. Lisatud on uus vertikaalse võtte funktsioon, mida saad kasutada storyde salvestamiseks sotsiaalmeediasse ning sisseehitatud WiFi ja Bluetooth hõlbustavad fotode ning videote laadimist otse mistahes nutiseadmesse.

Lisaks saab nüüd kaameraga filmitavat materjali reaalajas voogedastada otse Youtube’i, aga selle funktsiooni puhul tuleb jälgida, et WiFi kiirus oleks vähemalt 6 Mb/s ja YouTube’i kontol peab olema vähemalt 1000 subscriberit.

Canon EOS M50 Mark II

Canon EOS M50 Mark II ühildub ka EOS Webcam Utility tarkvaraga ehk Sa saad oma kaamera muuta tippklassi veebikaameraks ja seeläbi tõsta mistahes otstarbeks mõeldud videosilla pildikvaliteeti.

Canon EOS M50 Mark II

Eelhuvi põhjal võib arvata, et Canon EOS M50 Mark II saab olema väga oodatud ja seetõttu on kõige kindlam see kohe meie veebikaubamajast endale eeltellida. EOS M50 Mark II hind algab 639 eurost.

 

Eeltelli Canon EOS M50 Mark II endale juba ära ››

Kogu Canon hübriidkaamerate valik Photopointis ››

 

Photopoint on Canoni ametlik ja pikaajaline partner Eestis.

Tutvu lähemalt esimese generatsiooni EOS M50 hübriidkaameraga:

(0)

The post Canon EOS M50 Mark II on arvatavasti vloggerite uus meeliskaamera appeared first on Photopointi ajaveeb.