Quadralite Thea 450 LED valgustikomplekt tõstab kvaliteeti kõigest 199€ eest
autor: Stephan Redko

Tihtipeale pööratakse pilk uue kaamera või objektiivi poole, kui kasutaja enda võimekus tõuseb või tehnika kvaliteet langeb.

Selle viimase puhul tasuks teada, et tänapäevased professionaalsed kaamerad suudavad ka vanemas eas toota ilusaid kaadreid, aga seda võimekust mõjutab palju hea valguse olemasolu.

Nii et kui soovid tõsta oma foto- või videograafia kvaliteeti ilma suure lisainvesteeringuta, siis kõigest 199 euro eest saad Photopointi esinduskauplustest või veebikaubamajast endale soetada kvaliteetse Quadralite Thea 450 LED Kit stuudiovalgusti komplekti.

See sisaldab kahte võimekat LED stuudiovalgustit ning kahte valgustistatiivi, kuhu need kinnitada. Samuti kuuluvad komplekti vooluadapterid ning transpordikott, kus kõiki eelnimetatud asju hoiustada.

Quadralite Thea 450 LED valgustitele on võimalik toidet anda lisaks vooluadapterile ka NP-F tüüpi akude abil, mis teeb selle ideaalseks valgustikomplektiks ka liikvel olevatele tegijatele, kellel ei ole võimalik igas asukohas vooluadapterit kasutada.

Oma kompaktsuse tõttu soovitame kindlasti antud komplekti ka siseruumis tegutsejatele, kellel ruumi nii palju ei jagu. Lisaks, kui komplektis olevad statiivid jäävad liiga suureks, siis võid valgustid keerata ka mõne kompaktsema jala otsa — need kasutavad standardset 1/4″ keeret.

Mõlemad valgustid pakuvad 3650 lux eredust ning kvaliteetset CRI 95 värviedastusindeksi, mis on muljetavaldavad näitajad sellises hinnaklassis. Veel muljetavaldavam on näha kohandavat värvitemperatuuri võimalust, mis on nende valgustite puhul 3200-5600 K.

Valgusti taga paiknevad kaks rullikut, millest vasakpoolne muudab värvitemperatuuri ning parempoolne muudab valgustitugevust (10-100%).

Ettevõtte sõnul on valgustid varustatud spetsiaalse pehmenduspinnaga, mis jätavad pildile meeldivama välimuse ja pehmemad varjud. See tähendab, et ühtegi lisamodifikaatorit valgustitele vaja ei ole ning komplekt on tõesti nii kompaktne!

 

Tõsta kvaliteeti ja telli Quadralite Thea 450 LED valgustikomplekt »

 

Juhul, kui sul on hetkel suuremad summad ära planeeritud, siis on võimalus kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa. 

(17)

The post Quadralite Thea 450 LED valgustikomplekt tõstab kvaliteeti kõigest 199€ eest appeared first on Photopointi ajaveeb.