Canon Speedlite EL-10 on mitmekülgne välk valitud EOS R seeria kaameratele
autor: Stephan Redko

Canon’i välgurivistusse on peagi lisandumas Speedlite EL-10, mis on ettevõtte sõnul lihtne, kerge ja mitmekülgne välk Sinu EOS R hübriidkaamerale.

Antud välk kasutab ühenduseks Canon’i kõige uuemat “Multi-Function Shoe” tehnoloogiat ehk ühendus on täiesti juhtmevaba ning kaamera ja välk räägivad omavahel elektroonilise välgukinga abil.

Kahjuks seetõttu ei ühildu EL-10 vanemate kaameramudelitega ja 2024. juuni seisuga ühildub see vaid EOS R3, EOS R6 Mark II, EOS R7, EOS R8, EOS R10 ja EOS R50 mudelitega.

Canon Speedlite EL-10

Canon Speedlite EL-10 kasutab toiteks 4x AA patareid ning välklamp suudab teha vähemalt 260 täisvõimsusega välgatust enne tühjenemist.

Välklampi saad korrigeerida manuaalselt ning samuti on valikus E-TTL II automaatne režiim, mis teeb töö Sinu eest ära ja valib korrektse säritustaseme.

Välgul on ka üpris mitmekülgne võimsusvahemik, maksimaalsest 1/1 võimsusest kuni 1/1024 madalaima võimsuseni välja. Veelgi rohkem kontrolli Sinu valguse üle annab pööratav ja kallutatav välgupea.

Oma välgu seadeid saad muuta otse välgu pealt, kaamera kaudu ning isegi kaugjuhitava Camera Connect rakenduse kaudu, mida on demonstreeritud alloleval pildil.

Canon Speedlite EL-10

Kaaluga kõigest 287 grammi teeb Speedlite EL-10 välklambist kergema tööriista kui enamus RF-seeria objektiivid ehk Sa võid üsna muretult selle endaga alati kaasa võtta ning mitte märgata erilist kaaluerinevust.

Kui oled valmis proovima oma kätt välgufotograafias, siis Speedlite EL-10 on kindlasti hea alustuspunkt ning selle saad soetada juba peagi, sest Photopointi esinduskauplustesse jõuab see juba juulikuu lõpupaiku. Kindlad ostjad saavad eeltellimuse vormistada veebikaubamajas juba täna!

 

Eeltelli Canon Speedlite EL-10 ja avasta uusi võimalusi »

 

Photopoint on Canoni ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(4)

The post Canon Speedlite EL-10 on mitmekülgne välk valitud EOS R seeria kaameratele appeared first on Photopointi ajaveeb.