Samyang V-AF 20mm T1.9 on kinoobjektiiv, mis võimaldab kuni 8K lahutusvõime
autor: Jürgen Veerme

Samyang V-AF 20mm T1.9 objektiiv Sonyle

Samyang V-AF videoobjektiivide seeria on saanud täiendust Samyang V-AF 20mm T1.9 mudeliga ja nüüd on see tooteseeria täielik, sest varasemalt olid müügile jõudnud: 24 mm, 35 mm, 45 mm, 75 mm ja 100 mm. 

Alates 2022. aasta sügisest Samyangi poolt järgemööda välja lastud ainulaadsed automaatteravustamisega videoobjektiivid Sony täiskaader hübriidkaameratele on nautinud suurt edu – olles maailma esimene cine AF objektiivide seeria.

V-AF 20 mm objektiivil on samad funktsioonid, nagu teistel sama seeria objektiividel. Hammasvööga teravustamisrõngas jälgiva fookuse paigaldamiseks, salvestamise LED-märgutuli ning kogu seerial ühtsed mõõdud.

Samyang V-Af objektiivid

Tänu samadele mõõtmetele ja kaalule säästad võttel objektiivi vahetusega kaasnevat seadistusaega ning saad keskenduda loomingule. Laia vaatenurgaga Samyang V-AF 20mm T1.9 sobib ideaalselt vlogeritele, sisuloojatele ja neile videograafidele, kes soovivad enda loo elavdamiseks lisada üldkaadreid maastikest, linnamelust vms.

V-AF objektiivid sobivad tööks kuni 8K resolutsiooniga kaameratega ning loomulikult on kõik seeria objektiivid ühtlustatud värviedastusega. Üheksa avalamelli tagavad loomuliku ja pehme tausta hägustamise ning kiire automaatteravustamine teeb liikuvate objektide fookuses hoidmise lihtsaks.

 

Telli sulle sobiv Samyang V-AF seeriasse kuuluv videoobjektiiv kohe ära ››

 


Kahtlemata on sellise objektiivide ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust nii eraisikutel kui ettevõttetel kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ››

(9)

The post Samyang V-AF 20mm T1.9 on kinoobjektiiv, mis võimaldab kuni 8K lahutusvõime appeared first on Photopointi ajaveeb.