Ülimahuka Peak Design Travel Duffel (65L) sisse mahutad kogu vajaliku ja rohkemgi
autor: Jürgen Veerme

Peak Design Travel Duffel 65L

Nii Eestis kui maailmas kasutajate poolt rohkelt kiidusõnu pälvinud Peak Design mitmekülgsete “Travel” seeria kottide perekonda kuulub ka ülimahukas “Duffel 65L” mudel.

Kahes erinevas värvitoonis (must ja sage) Peak Design “Travel Duffel” (65L) on kauni ent lihtsa disainiga ning see on valmistatud ilmastikukindlast taastöödeldud 400D nailonilst, mis hoiab kõik kotti pistetud esemed kaitstuna ka märgades oludes.

Nii nagu nimi reedab, siis saab selle koti “kõhtu” mahutada röögatult palju ehk lausa 65L jagu kraami, mistõttu sobib see reisile minnes äraantavaks (check-in) pagasiks.

Travel Duffel 65L kotil on eemaldatavad polsterdatud ülemised käepidemed, eemaldatav polsterdatud õlarihm, 2 sisemist võrktaskut ja 4 välist küljetaskut.  

Lisaks on sellel ka ilmastikukindel lukk, mis võimaldab aastate pikkust kiiret ligipääsu kõikidele kotis olevatele asjadele. Muide, müügil on ka väiksem Peak Design Travel Duffel 35L versioon.

Peak Design Travel Duffel 65L

Peaks Design tarvikud (cubes)

“Travel” seeria kottide eelised tulevad eriliselt esile koos spetsiaalsete Peak Design’i poolt loodud organiseerimis tarvikutele, mida nad ise “mooduliteks/kuubikuteks” nimetavad.

Neid saab kotile lisaks eraldi juurde osta ning need annavad funktsionaalsusele täiesti uue tasandi:

  • Camera Cube vultarid on mõeldud kaameravarustuse organiseerimiseks.
  • Tech Pouch on kompaktne vutlar, kuhu saab mahutada erinevad tarvikud nagu laadijad, juhtmed, mälukaardid jms.
  • Packing Cube – need erineva suuruse ja värviga vastupidavast nailonist transpordi kotid sobivad hästi just riiete pakkimiseks.
  • Shoe Pouch on tugev, ülikerge ja kena jalatsikott, mis mahutab 1–2 paari jalatseid sõltuvalt nende suurusest.

Peak Design Travel Duffel 65L

Juhul, kui kvaliteetse koti ostuks ei pruugi hetkel kõiki rahalisi vahendeid kohe jaguda, siis saab kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

 

Kui vajad ülimahukat kotti, siis telli Peak Design Travel Duffel ››

 


Tutvu sisukate ülevaadetega:

Photopoint on ametlik ja pikaajaline Peak Design partner Eestis. 

(229)

The post Ülimahuka Peak Design Travel Duffel (65L) sisse mahutad kogu vajaliku ja rohkemgi appeared first on Photopointi ajaveeb.