Polaroid kiirpildikaamera on ideaalne kingiidee mistahes tähtpäevaks!
autor: Jürgen Veerme

Polaroid toodete kevadhinnad

Ühe kõige populaarsema kiirpildikaamerate seeria Polaroid Now mudelid on 9. – 19. mai nii Photopointi esinduskauplustes kui ka veebikaubamajas müügil kevadhinnaga. Tegemist on ideaalse kingiideega, mistahes tähtpäevadeks!

 

Polaroid Now (Gen 2)

II generatsiooni Polaroid Now (soodushind alates 99,99€) on säilitanud kasutajate poolt kiidusõnu pälvinud kumerate ja voolavate joontega disaini, aga on nüüd valmistatud lausa 40% taaskasutatud materjalidest.

See kiirpildikaamera teeb muuhulgas ka teravamaid pilte, sest kasutusel on kahe objektiiviga autofookussüsteem (0,55m-1,3m ja 0,6m-lõpmatus).

Eriti meeldiv on, et kaamera ise valib sobiva objektiivi, mis tähendab, et Sina saad teha ilusaid fotosid rohkemates kohtades, sagedamini ja väiksema vaevaga. Muide, laadimine toimub nüüd USB-C kaabli abil, mis on ka komplektis kohe kaasas.

Polaroid Now Gen 2

 

Polaroid Now+ (Gen 2)

Soodushinnaga alates 129€ (159€) müügil olev Polaroid Now+ (Gen 2) ühendab nutiseadme digimaailmaga Bluetooth’i abil, et anda sulle võimalus fantaasiaküllaste fotode tegemiseks.

Now+ puhul ei ole tegemist tavapärase kiirpildikaameraga, sest kui laed oma Apple või Android nutiseadmesse “Polaroid Originals” nutirakenduse, siis pääsed ligi veelgi fantaasiaküllasemate fotode tegemisele.

Rakenduses saad valida valgusmaalingu, topeltsärituse, kaamera täieliku seadistusvabaduse ning paljude teiste loominguliste kaameraseadistuste hulgast just Sulle kõige meelepärasema lahenduse.

Seal on olemas näiteks ka avaprioriteedi ja statiivivõtte võimalus teravusulatuse ja pikkade särituste loominguliseks haldamiseks.

Polaroid Now+ Gen2

Polaroid Now paberid ja tarvikud

Need kiirpildikaamerad kasutavad kvaliteetseid i-Type või Polaroid 600 fotopabereid, millele jäädvustatud pildid on suurepärase detailsuse ja sügavate värvidega.

Lisaks on müügil ka erinevad Polaroidi tarvikud nagu albumid, kus on hea tehtud väljatrükke hoiustada ja kotid, mis kaitsevad hinnalist kaamerat ning muudavad selle kaasas kandmise mugavamaks.

 

Telli soodushinnaga Polaroid Now seeria kaamera ja jäädvusta ägedaid pilte »

 

Kampaanias ei osale Polaroid Now Gen 2 Basquiat Edition ja Polaroid Now Gen 2 Everything Box Golden Moments Edition, must.

(15)

The post Polaroid kiirpildikaamera on ideaalne kingiidee mistahes tähtpäevaks! appeared first on Photopointi ajaveeb.