Sony CFexpress Type B Tough mälukaartide kiirus ja maht võtab hingetuks
autor: Jürgen Veerme

Sony CFexpress Type B mälukaardid

Tänapäevaste täiskaader hübriidkaamerate ja videokaamerate täieliku potentsiaali ära kasutamiseks on professionaalsed foto- ja videograafid kasutusele võtnud CFexpress mälukaardid, sest need võimaldavad töötada just suurte failide või andmemahukate videotega.

Selliseid mälukaarte on rohkelt ka meie valikus, aga eraldi tähelepanu võiks pälvida Sony CFexpress Type B Tough seeria, millest on meie juures müügil:

Nii nagu nimi vihjab, siis on kõik Sony CFexpress Tough seeria mälukaardid disainitud vastu pidama ka kõige keerulisematele ilmaoludele – lumerohketest mägedest kuni liivaste kõrbeteni. Tänu sellele saad neid muretult vahetada ja hoiustada.

Sony “Memory Card File Rescue”

Juhul kui midagi peakski mälukaardiga valesti minema ning failid mingil põhjusel kustuvad, siis on nendelt Sony Tough mälukaartidelt andmete taastamise tavakliendi jaoks tehtud ülimalt lihtsaks – korrumpeerunud ning kustunud failide taastamiseks tuleb lihtsalt alla laadida “Sony Memory Card File Rescue” programm.

Sony CFexpress mälukaardid

 

Sa väärid parimat – telli endale sobiv Sony CFexpress mälukaart ››

 


Juhul, kui sul on investeeringuks suuremad summad ära planeeritud, siis on võimalus kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Photopoint on Sony fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

 

(9)

The post Sony CFexpress Type B Tough mälukaartide kiirus ja maht võtab hingetuks appeared first on Photopointi ajaveeb.