Registreeri Sony kaamera ost ja valitud Sony objektiiv on Sulle 100€ soodsam
autor: Jürgen Veerme

Sony lisagarantii pakkumine

Kui oled hiljuti Photopointi esinduskauplusest või veebikaubamajast ostnud Sony a7 II, Sony a7 III, Sony a7 IV, Sony a7S III, Sony a9 II, Sony a9 III, Sony a7R V, Sony ZV-E1, Sony ZV-E10, Sony a7R III, Sony a7 IV, Sony FX3, Sony FX30, Sony a1, Sony a6100, Sony a6400, Sony a6600, Sony a6700 Sony a7C, Sony a7C II või Sony a7CR hübriidkaamera, siis kindlasti registreeri see 30 päeva jooksul My Sony veebilehel, sest seejärel saadetakse Sinu e-mailile kolm vautšerikoodi.

Neid koode saad kasutada, et saaksid Sony käest küsida tagasi 100€, kui oled koos kaameraga või hiljem juurde soetanud allpool nimekirjas oleva objektiivi/objektiive.

Kampaanias osalevad objektiivid:

Kuidas osturaha tagasi saada?

Hüvitatava ostusumma kannab Sony sinu pangakontole, kui oled pärast kolmekümne (30) päeva või hiljemalt kolme kuu möödumist kampaanias osaleva objektiivi/objektiivid nõuetekohaselt Sony veebilehel registreerinudSealt leiad ka täpsemad kampaaniatingimused.

  

Sa väärid parimat – osta Sony kaamera või täienda objektiivide valikut ››

  


Juhul, kui Sul uue Sony fototehnika ostuks kohe piisavalt vahendeid ei jagu, siis pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Photopoint on Sony fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(7)

The post Registreeri Sony kaamera ost ja valitud Sony objektiiv on Sulle 100€ soodsam appeared first on Photopointi ajaveeb.