Eeltelli Nikon Z-hübriidkaamera ette Tamron 28-75mm f/2.8 Di III VXD G2
autor: Jürgen Veerme

Tamron 28-75mm f/2.8 Di III VXD G2 objektiiv Nikonile

Kui Sony täiskaader hübriidkaamerate kasutajad on peagi juba kolm aastat saanud nautida mitmete auhindadega pärjatud Tamron 28-75mm f/2.8 Di III VXD G2 objektiivi rõõme, siis nüüd saavad selle endale eeltellida ka Nikoni Z-kinnitusega hübriidkaamerate omanikud. Müügile jõuab objektiiv aprillikuu jooksul.

Kui välja arvata väiksed füüsilised erinevused kaalus ja pikkuses, siis on nii E- kui Z-kinnitusega mudelid oma ehituselt identsed. Sony kasutajate kogemuse pealt on teada, et tänu oma universaalsele fookuskauguse vahemikule ja valgusjõulisele avale on see Tamron objektiiv eriti hinnatud portreefotograafide hulgas.

Tamron 28-75mm f/2.8 Di III VXD G2 objektiiv Nikonile

Teise generatsiooni 28-75mm f/2.8 Di III VXD sisaldab uut optilist konstruktsiooni ja täiustatud on ergonoomikat, et parandada kasutusmugavust. Objektiivi lähim teravustamiskaugus laias (28 mm) otsas on 18 cm ja telefoto otsas 38 cm.

Muuhulgas on objektiivil VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) teravustamismootor, mis pakub veelgi täpsemat ja vaiksemat teravustamist. Samuti võimaldab see praktiliselt hääletut autofookust, mis sobib eriti hästi videote jäädvustamiseks. Teravustamine on täielikult sisemine, kuid suum mitte, kuna objektiivi pikkus muutub suumimisel.

Tamron 28-75mm f/2.8 Di III VXD G2 objektiiv Nikonile

TAMRON Lens UtilityTM

Tamron 28-75mm f/2.8 Di III VXD G2 kasutab muuhulgas ka “TAMRON Lens Utility” tarkvara, mis võimaldab objektiivi ühendada USB-kaabli (USB Type-A to Type-C) abil arvutiga.

Selline mugav funktsionaalsus lubab kasutajatel ise objektiivi valitud seadeid kohandada ja püsivara värskendada. See omakorda pakub igaühele paindlikke võimalusi, mis sobivad just iga konkreetse pildistamise või videovõtte olukorraga.

Tamron 28-75mm f/2.8 Di III VXD G2 objektiiv Sonyle

Muide, lisaks on Nikon hübriidkaamerate jaoks olemas ka Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD, Tamron 150-500mm f/5-6.7 Di III VC VXD ja Tamron 70-300 mm f/4.5-6.3 Di III RXD objektiivid, mis on praeguseks kasutajate poolt rohkelt kiidusõnu pälvinud.

 

Telli enda Nikon Z-hübriidkaamera ette Tamron 28-75mm VXD G2 ››

 


Kogu hübriidkaameratele mõeldud Tamron objektiivide valik (paljud neist on saadaval ka Photopointi rendis):

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera või objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ›

Photopoint on Tamroni ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(19)

The post Eeltelli Nikon Z-hübriidkaamera ette Tamron 28-75mm f/2.8 Di III VXD G2 appeared first on Photopointi ajaveeb.