Ole lennuvalmis ja soeta DJI Mavic 3 Classic kuni 350€ soodsamalt
autor: Jürgen Veerme

DJI Mavic 3 Classic

Eelmisel aastal Photopointist üks enim ostetud droon DJI Mavic 3 Classic on nüüd müügil lausa kuni 350€ soodsamalt ehk saad selle kätte hinnaga alates 1199€.

Mavic 3 Classic mudeli puhul on loobutud DJI Mavic 3 droonil originaalis olevast teleobjektiivist, kuid see pakub ikkagi sama 4/3″ CMOS 20-megapikslist sensorit, O3 Plus edastussüsteemi ja 46-minutilist maksimaalset lennuaega.

Mavic 3 Classic kaamera suudab H.264 ja H.265 koodekite abil jäädvustada 5.1K 50p, 4K 60p ja FullHD 60p videot, samas kui aegluubis videot saab jäädvustada kiirusega 4K 120p ja FullHD 200p.

Pilte ja videoid saab Wi-Fi 6 kasutamisel otse droonist mobiilseadmesse alla laadida kiirusega kuni 80 MB/s.

DJI Mavic Classic

Mavic 3 Classic kasutab kogu DJI lennutehnoloogiat lihtsas ja hõlpsasti kasutatavas liideses, mida saab kohandada vastavalt kasutaja vajadustele. Drooni intelligentsed algoritmid jälgivad objekte ja liigutavad kaamerat kinemaatilise lennumustrite järgi, et jälgida objekte, nagu ka teised DJI droonid.

Eraldi saad juurde soetada mahuka DJI Mavic 3 Fly More Kit komplekti, mis sisaldab kahte intelligentset akut, laadimisdokki, 65 W autolaadijat, kolme paari madala müratasemega propellereid ja DJI kandekotti.

 

Soodukaga DJI Mavic 3 Classic on saadaval esinduskauplustes ja veebikaubamajas ››

 


Kui sul rahalisi vahendeid peaks puudu jääma, siis pakume mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa

Soodushind kehtib kuni kaupa jätkub. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.
Photopoint on DJI ametlik ja pikaajaline partner Eestis.

(18)

The post Ole lennuvalmis ja soeta DJI Mavic 3 Classic kuni 350€ soodsamalt appeared first on Photopointi ajaveeb.