Uuenduskuuri läbinud Panasonicu Leica 12-35mm f/2.8 objektiiv on nüüd veel parem
autor: Keiu Simm

Panasonic Leica DG Vario-Elmarit 12-35mm f/2.8 ASPH. POWER O.I.S.

Panasonic on nad jätkuvalt pühendunud “Micro Four Thirds” objektiivide arendamisse ja ka Photopointis müügil olev Leica DG Vario-Elmarit 12-35mm f/2.8 ASPH. POWER O.I.S. kahtlemata kinnitab seda väidet.

Uue generatsiooni objektiivile on lisatud optiline pildistabilisaator, kuid see jääb sealjuures endiselt kompaktseks ja kaalult kergeks (306g).

Olulise uuendusena on uue põlvkonna objektiivil kasutusele võetud ka uus UHR läätseelemendi materjal, mis aitab saavutada veelgi loomulikumaid värve. Lisaks on objektiivil nano-pinnakate, mis tagab tõhusa peegeldusvastase toime, võimaldades objektiivil luua selgeid ja teravaid pilte.

Panasonic Leica DG Vario-Elmarit 12-35mm f/2.8 ASPH. POWER O.I.S.

Videograafide rõõmuks on Panasonic Leica DG Vario-Elmarit 12-35mm f/2.8 ASPH. POWER O.I.S. puhul rõhku pandud ka video omaduste parendamisele.

NImelt on see objektiiv varustatud spetsiaalse mehhanismiga, tänu millele on focus breathing minimaalne. Lisaks on selle objektiiviga tagatud ava sujuv muutmine. Panasonicu sõnul on arendusööde käigus saavutatud uuel 12-35mm objektiivil kiire, sujuv, aga ka vaikne autofookus.

Rääkides fookuskaugusest, siis kui eelmise mudeli lähim fookuskaugus 12mm juures oli 0,25m, siis uuel mudelil on see 0,15m. Nagu teistelgi Panasonicu uutel objektiividel, on sellel tolmu-, pritsme- ja külmakindel konstruktsioon, mis garanteerib sujuva töö ka -10°C kraadise temperatuuri juures.

 

Telli endale Panasonic Leica DG Vario-Elmarit 12-35mm f/2.8 ASPH. POWER O.I.S. objektiiv »

 

Juhul kui parasjagu vabu vahendeid uue objektiivi ostmiseks piisavalt ei ole, saad kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

Photopoint on Panasonic fototehnika ametlik ja pikaajaline premium partner Eestis.

(97)

The post Uuenduskuuri läbinud Panasonicu Leica 12-35mm f/2.8 objektiiv on nüüd veel parem appeared first on Photopointi ajaveeb.