Sisuloomiseks ideaalne DJI Pocket 2 on müügil talvise soodushinnaga
autor: Jürgen Veerme

DJI Pocket 2

Täielikult stabiliseeritud 1/1.7” CMOS sensoriga pisike 4K kaamera DJI Pocket 2 on müügil soodushinnaga alates 299€ (alates 369€).

Selle abil on lihtne jäädvustada fotosid ja videoid elu kõige maagilisematest hetkedest või lihtsaid igapäevaseid olukordi ning jagada neid Instagram’i või TikTok’i.

DJI Pocket 2 kaamera

Pocket 2 käsikaamera on varustatud ActiveTrack 3.0 jälgimisrežiimiga ehk see jälgib eelnevalt defineeritud objekti või asukohta. See on väga mugav, eriti kui on vajadus hoo pealt või kiirelt liikuvaid subjekte kenasti kaadris hoida.

Kvaliteetsete videote juures on väga oluliseks osaks selge heli ning Pocket 2 puhul on see tagatud DJI Matrix Stereo tehnoloogiaga. Nimelt seadme käepideme erinevatesse asukohtadesse on paigutatud lausa 4 mikrofoni, et pakkuda parimat helikvaliteeti.

Kõiki Pocket 2 kaamera intelligentseid tarkvara funktsioone saab juhtida läbi DJI Mimo rakenduse, mis on saadaval nii Apple kui Android nutiseadmetele ning see on müügil kahe versioonina:

  • DJI Pocket 2 (soodushind 299€), kuhu kuulub Mini Control Stick, seadme kate, 1/4″ keermega adapter, randmepael, Lighting ja USB-C adapter ning toitekaabel.
  • DJI Pocket 2 Creator Combo (soodushind 409€) komplekti kuulub lisaks DJI USB Splitter laadimiskaabel (Type-A -> Type-C), DJI juhtmevaba mikrofoni saatja, tuulekaitse, DJI Pocket 2 Do-It-All Handle ja lainurk lääts.

 

Telli DJI Pocket 2 mugavalt veebist – transport kulleriga/pakiautomaati on tasuta ››

 


Juhul, kui Sul uue kaamera ostuks kohe piisavalt vahendeid ei jagu, siis kasuta Inbank järelmaksu abi –  2023. aasta novembris ja detsembris on lepingutasu 0 € ja sissemakse alates 0 €. Lisaks loosime kõigi ostu sooritanud klientide vahel välja Xiaomi Robot Vacuum E10 robottolmuimeja (väärtus 179€).

Soodushind kehtib 1. – 31. detsember 2023. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

Photopoint on DJI ametlik ja pikaajaline partner Eestis – photopoint.ee/dji ›› 

(4)

The post Sisuloomiseks ideaalne DJI Pocket 2 on müügil talvise soodushinnaga appeared first on Photopointi ajaveeb.