Panasonic Leica DG Vario-Elmarit 35-100mm f/2.8 Power O.I.S. on universaalne klassika
autor: Jürgen Veerme

Panasonic Leica DG Vario-Elmarit 35-100mm f/2.8 Power O.I.S.

Uue generatsiooni Panasonic Leica DG Vario-Elmarit 35-100mm f/2.8 Power O.I.S. on kindlasti selline universaalsuum-objektiiv, mida paljud Micro Four Thirds kaamerasüsteemide kasutajad oma fotokotti saada ihalevad.

Objektiivil on sisseehitatud optiline pildistabilisaator (O.I.S) aitab kompenseerida pildistamise käigus tekkida võivaid liigutusi ja vibratsioone – eriti lõppu suumides. Muuhulgas on see loodud Leica Camera AG kõrgeid kvaliteedistadardeid arvestades, mis tagab ülihea optilise kvaliteedi ja võimsuse. 

 

Panasonic Leica DG Vario-Elmarit 35-100mm f/2.8 Power O.I.S.

Panasonicu Nano Surface Coating minimeerib soovimatuid varikujutisi ja helkimisi, vähendades kristallselgete piltide saamiseks valguskiirte peegeldumist kogu valgusspektri ulatuses. Spetsiaalne klaas kõrvaldab aga soovimatu valguse, minimeerides sellega varikujutisi ja helkimisi veelgi paremini.

Panasonic Leica DG Vario-Elmarit 35-100mm f/2.8 Power O.I.S.

Tänu objektiivi pritsme-, tolmu-, külmakindlale ehitusele talub see intensiivset kasutust ka välitingimustes. Leica DG Vario-Elmarit 35-100mm f/2.8 Power O.I.S. on kaitstud näitekst liiva ja vihma eest, mistõttu sobib see suurepäraselt karmides oludes pildistamiseks. 

Panasonic Leica DG Vario-Elmarit 35-100mm f/2.8 Power O.I.S. objektiivi on Photopointi esinduskauplustesse müügile oodata juba novembrikuu jooksul, aga veebikaubamajast saad selle endale juba eeltellida.

 

 Eeltelli Panasonic Leica DG Vario-Elmarit 35-100mm f/2.8 Power O.I.S. kohe ära »

 

Kahtlemata on uue objektiivi ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Photopoint on Panasonic fototehnika ametlik ja pikaajaline premium partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmis

(11)

The post Panasonic Leica DG Vario-Elmarit 35-100mm f/2.8 Power O.I.S. on universaalne klassika appeared first on Photopointi ajaveeb.