Canon EOS R50 hübriidkaamera ostul saad kaasa särtsu täis kingituse
autor: Jürgen Veerme

Canon EOS R50

Aeg on edasi liikuda, sest uue Canon EOS 50 hübriidkaamera ostul saad muuhulgas kingituseks särtsu täis Canon LP-E17 lisaaku (väärtus 59,99€).

Uhiuue EOS R50 puhul on tegemist APS-C ehk poolkaader hübriidkaameraga, mis on eelkõige suunatud kasutajatele, kes soovivad oma nutitelefonilt, kompaktkaameralt või vanemalt peegelkaameralt üle minna tänapäevasemale seadmele.

Sellel on olemas võimekus teha nii kõrgekvaliteediga fotosid kui ka videoid, sest kaamera sees tuksub DIGIC X protsessor, mis koos Dual Pixel CMOS II teravustamissensoriga tagavad kiire subjekti tuvastamise ja jälgimise. Videot on kusjuures võimalik salvestada ilma lõikefaktorita lausa 4K 30 kaadrit/sek.

Tänud USB-ühendusele saad EOS R50 kaamerat hõlpsalt kasutada kui veebikaamerat kvaliteetsete videokõnede tegemiseks või voogedastamiseks.

Canon EOS R50

Rakenduse Camera Connect abil saad edastada meediafaile koheseks jagamiseks ning pidevalt sisselülitatud Bluetooth® ja Wi-Fi-ühendus võimaldab lihtsat kaugjuhtimisega pildistamist/filmimist.

Canon EOS R50 hübriidkaameraga saad lähemalt tutvust teha:

 

Muide, juunis saad valitud nõelterava RF-seeria objektiivi ostul Canoni käest 30€ – 350€ tagasi. Summa sõltub soetatud kampaaniatoote mudelist ja nende valikut näed sellest postitusest.

 

Hakka jäädvustama uue kvaliteediga – telli Canon EOS R50 ››

 


Kui sa ei tea, mida oma vana kaameraga peale hakata, siis on võimalus see meile pakkuda ning nõnda saad uue kaamera ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ››

Kahtlemata on uue kaamera ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Kampaania kestab 1. – 30. juuni 2023. Photopoint on Canon fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis.

(16)

The post Canon EOS R50 hübriidkaamera ostul saad kaasa särtsu täis kingituse appeared first on Photopointi ajaveeb.