Canon EOS R100 on eelkõige alustavale huvilisele loodud hübriidkaamera
autor: Stephan Redko

Juba suvel on müügile on oodata uhiuut Canon EOS R100 hübriidkaamerat, mis on praeguse seisuga EOS R seeria kõige taskukohasem variant.

See on loodud eelkõige alustavatele fotograafidele, kes soovivad lihtsalt jäädvustada elus toimuvat ning seda teha hõlpsalt ning kvaliteetselt.

Canon EOS R100

Canon EOS R100 abil naudid fotograafiat

Selle Canon hübriidkaamera sees peitub 24,1-megapiksline APS-C sensor, mis on kordades suurem kui üheski tippklassi nutitelefonis. Seetõttu võid olla kindel, et märkad pildikvaliteedis suurt erinevust – nii detailsuse kui dünaamilise ulatuse poolest.

Kuigi R100 on Canon EOS R seeria kõige taskukohasem kaamera, siis ei jää see ilma intelligentsest autofookusest, mis teeb selle seeria niivõrd heaks. Nimelt, ka EOS R100 mudelil on Dual Pixel CMOS AF, mille abil suudab kaamera fokusseerida subjektidele eriti kergesti. Tänu sellele saad keskenduda rohkem hetkele ja vähem sellele, kas kaader on fookuses või mitte.

Canon EOS R100

Kui Sulle meeldib ka aeg-ajalt teha videoid, siis nüüd saad seda teha kõrges 4K resolutsioonis (25 kaadrit/sek). Lisaks on Full HD 1080p kvaliteedis võimalik salvestada 60 kaadrit/sek ja HD 720p kvaliteedis 120/kaadrit/sek.

Kõrgemate kaadrisagedustega tasuks filmida siis, kui soovid järeltöötluses videot aeglustada, luues meeldivalt sujuva efekti. Muide, filmides Full HD resolutsioonis kasutab kaamera ka näo- ja silmatuvastuse autofookust.

Oma salvestatud meedia edastamiseks saad kasutada Canon Camera Connect rakendust, mis saadab need silmpilkselt Su nutitelefoni. Selle rakenduse kaudu saad ka oma kaamerat kaugjuhtida, et saaksid vajadusel ka ennast kaadrisse kaasata.

 

Eeltelli Canon EOS R100 juba praegu endale ära ja ole esimeste hulgas »

 


Kui sa ei tea, mida oma vana kaameraga peale hakata, siis on võimalus see meile pakkuda ning nõnda saad uue kaamera ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ››

Kahtlemata on uue kaamera ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Photopoint on Canon fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(8)

The post Canon EOS R100 on eelkõige alustavale huvilisele loodud hübriidkaamera appeared first on Photopointi ajaveeb.