Soodushinnaga Samyang AF 85mm f/1.4 FE II ostul saad kaasa 129€ väärtuses kingitusi
autor: Jürgen Veerme

Samyang AF 85mm FE

Telli oma Sony täiskaader hübriidkaamera ette soodushinnaga Samyang AF 85mm f/1.4 FE II portreeobjektiiv ning saad muuhulgas kingituseks ka funktsionaalse Samyangi objektiividoki (väärtus 79,99€) ja praktilise Zeiss Lens Cleaning Kit puhastuskomplekti (väärtus 49,99€).

Oma eriti valgusjõulise ava poolest on AF 85 mm f/1.4 FE II tõeline portreefotograafide meelis objektiiv, sest see hajutab fookusest väljas olevad alad loomulikult ja toob pildistatava objekti selgelt taustalt esile.

Lisaks on sellel olemas Sigma teada-tuntud Linear STM teravustamismootor, mille poolt tekitatavad müra ja vibratsioonid on viidud miinimumini ning seetõttu sobib see objektiiv hästi ka videovõteteks.

 

Samyang Sony-E Lens Station

Objektiivi ostul tasuta kaasa saadava Samyang Sony-E Lens Station puhul on tegemist on ääretult funktsionaalse lisatarvikuga, sest see ühildub just Samyangi objektiividega, millel on Sony E-bajonett. Doki abil saad muuta mitmeid parameetreid, peenhäälesta teravustamist ja uuendada objektiivi püsivara.

 

Telli Samyang AF 85mm f/1.4 FE II ja saa väärt kingitusi ››

 


Kahtlemata on uue kaamera ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Photopointi foto- ja videotehnika rendis nii Tallinnas kui Tartus on Sony hübriidkaameratele laenutamiseks olemas väga esinduslik valik Samyang AF fiksobjektiive.

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ››

Kampaania kestab 3. märts – 30. aprill 2023. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(69)

The post Soodushinnaga Samyang AF 85mm f/1.4 FE II ostul saad kaasa 129€ väärtuses kingitusi appeared first on Photopointi ajaveeb.