Mitmekülgne HD PENTAX-DA★ 16-50mm f/2.8 ED PLM AW on varsti müügil
autor: Jürgen Veerme

HD PENTAX-DA★ 16-50mmF2.8ED PLM AW

Ricoh Imaging andis teada, et juba peagi on müügile tulemas Pentax peegelkaameratele loodud uus HD Pentax DA* 16-50mm f/2.8 ED PLM AW normaalsuumobjektiiv. 

Objektiiv hakkab kuuluma Ricohi teada-tuntud kõige kvaliteetsemasse Pentaxi ★ ehk “Star“ seeriasse, aga Ricoh rõhutab, et HD Pentax DA* 16-50mm f/2.8 ED PLM AW puhul on tegemist nö. uue generatsiooni star-objektiiviga. Ehk selle mudeli korpuse koostekvaliteet on jätkuvalt tipptasemel, aga tänu erinevate moonutuste minimaalsena hoidmisele on pildikvaliteet ja teravus nüüd veel eeskujulikum ka servast serva.

HD PENTAX-DA★ 16-50mmF2.8ED PLM AW

Antud normaalsuumi juures on Pentax täiustanud ka PLM (Pulse Motor) teravustamismootorit, mis tagab veel sujuvama, kiirema ja vaiksema autofookuse ning minimaalse müra. Uuendatud teravustamismehhanism tagab minimaalse teravustamiskauguse vaid 0,3 meetrit ja maksimaalse suurenduse 0,24x, mis teeb sellest mitmekülgse objektiivi igat tüüpi hetkede jäädvustamiseks – alates igapäevastest pildistamisestest kuni kuni makro- ja maastikuvaadeteni.

HD PENTAX-DA★ 16-50mmF2.8ED PLM AW

Uus HD Pentax DA* 16-50mm f/2.8 ED PLM AW objektiiv võiks Photopointi esinduskauplustesse ja veebikaubamajja müügile jõuda augustikuu jooksul ja see maksab 1499€. Muidugi on ka eeltellimine juba alanud!

 

Eeltelli HD Pentax DA* 16-50mm f/2.8 ED PLM AW ››

 

Photopoint on Pentax & Ricoh ametlik ja pikaajaline partner Eestis.

Allikas: Ricoh

(8)

The post Mitmekülgne HD PENTAX-DA★ 16-50mm f/2.8 ED PLM AW on varsti müügil appeared first on Photopointi ajaveeb.