Peak Design Field Pouch V2 on mitmekülgne & laiendatav vutlar
autor: Jürgen Veerme

Peak Design Field Pouch V2 vutlar

Kena disaini ja eelkõige funktsionaalsuse eest nii fotohuviliste kui professionaalide südamed võitnud Peak Design bränd on tegemas uuenduskuuri oma auhinnatud Field Pouch vutlarite seeriale ehk müügile tuuakse uus kolmes erinevas värvitoonis Peak Design Field Pouch V2 mudel.

Nii nagu esimese põlvkonna Field Pouch, siis on ka II generatsiooni Field Pouch V2 kompaktne vutlar, mis mahutab endasse kõik vajalikud fototarvikud ja isegi väiksema hübriidkaamera koos komplektobjektiiviga. Selle saad mugavalt susata mõnda suuremasse Peak Design kaamerakotti või kanda seda eraldiseisvana vööle/seljakoti rihmale kinnitatult. Samuti on nüüd kohe komplektis kaasas ka õlapael, et pikematel rännakutel Field Pouch V2 üle õla visata.

Peak Design Field Pouch V2 vutlar

Peak Design on ka Field Pouch V2 mudeli puhul jäänud juba ennast tõestanud laiendatava roll-top disain juurde ehk vutlari mahtu saab suurendada vastavalt vajadusele (1,5 L kuni 3 L). Ka Field Pouch V2 pealispind on valmistatud veekindlast nailonist ja eriti kasulikuks uuenduseks on see, et vutlari välisküljel on nüüd kaks Peak Design Capture Clip klambri (müüakse eraldi) kinnituskohta, et saaksid vajadusel kaamera kiirelt kätte haarata.

Peak Design Field Pouch V2 vutlar

Peak Design ametliku partneri ja esindajana on esimene partii Field Pouch V2 vutlareid juba Photopointi logistikakeskuse poole teele pandud ning need peaks kohale jõudma juulikuu alguseks. Peaks Design Field Pouch V2 vutlari hinnaks saab olema 44,99€.

 

Tutvu kogu Peak Design toodete valikuga veebikaubamajas ››

 

(1)

The post Peak Design Field Pouch V2 on mitmekülgne & laiendatav vutlar appeared first on Photopointi ajaveeb.