Juhtmevaba Xiaomi Mi fotoprinter mahub nii taskusse kui käekotti
autor: Jürgen Veerme

Xiaomi fotoprinter Mi Portable Photo Printer

Taskusse või käekotti pistetavad juhtmevabad fotoprinterid on järjest populaarsemad, sest nendega on ülimugav nutitelefonis redutavatele digifotodele anda uus elu ja need paberile trükkida. לheks kõige soodsamaks mudeliks nende hulgas on Xiaomi Mi Portable Photo Printer (hind 59,99€).

Xiaomi Mi fotoprinter kasutab fotode trükkimiseks ZINK (zero ink) tehnoloogiat. See tähendab, et spetsiaalne ZINK paber on kaetud mikrokristallidega, mis reageerivad kuumutamisele ja nii väljuvad printerist määrdumiskindlad, rebenemisvastased ja veekindlad fotod ilma tindita. Muideks, välja trükitavate 7,6 ח 7,6 sentimeetriste fotode tagakülg on kleepuv ehk neid saad kasutatada ka kleepsuna.

Xiaomi fotoprinter Mi Portable Photo Printer

See Xiaomi taskuprinter on oma mõõtmetelt tõesti päris pisike ja kerge (12,4ח8,5ח2,46 cm | kaal 181g) ja ühildub mistahes nutiseadmega Bluetoothi kaudu ning Xiaomi Mi Home rakendust kasutades on võimalik enda fotoklõpse mõningate sekunditega välja printida. Lisaks leidub äppis filtreid, raame ja AR-efekte ning seal saab piltidele lisada ka joonistusi ning tekste.

Xiaomi fotoprinter Mi Portable Photo Printer

Igaljuhul on tegemist rahakoti sõbraliku hinnaga fotoprinteriga, mida osta endale või kinkida sõbrale/sõbrannale. Juhul kui paberid otsa saavad (komplektis on kohe kaasas 5 paberit), siis saad Xiaomi Mi Portable Printer fotopaberit meie käest loomulikult juurde osta.

 

Telli Xiaomi Mi Portable Photo Printer mugavalt e-poest koju kätte ››

 

Järelmaksuga ostes algab Xiaomi Mi fotoprinteri kuumakse ainult alates 1,79€ kuus.

(5)

The post Juhtmevaba Xiaomi Mi fotoprinter mahub nii taskusse kui käekotti appeared first on Photopointi ajaveeb.