Insta360 One X2 – filmimeeskond Sinu taskus
autor: Mikk Otsar

Photopointi veebikaubamajas ning kauplustes on müügil Insta360 One X2 kaamera koos mitmete lisatarvikutega. Selline 360-kraadise vaateväljaga kaamera sobib ideaalselt aktiivsetele inimestele, kes soovivad oma tegemisi jäädvustada iga võimaliku nurga alt. Tänu oma hinna ja kvaliteedi suhtele on Insta360 One X2 näol tegemist ka ühe populaarseima kaameraga omas kategoorias.

 

Insta360 One X2 võimekus

Paljud inimesed ei pruugi teada, et lisaks 360-kraadistele videotele ja piltidele saab kaameraga jäädvustatust välja lõigata ka tavalised kaadrid täpselt sellise nurgaga nagu vaja on. Näiteks sõpradega jalgratastega metsa vahel sõites, ei pea kaamerat keerama iga sõbra peale eraldi, vaid piisab kaamera kinnitamisest ühte kindlasse punkti ning hiljem arvutis lõikate välja eredamad kohad kasvõi iga sõbra sõidust.

Tehniliselt poolelt on Insta360 One X2 kaamera puhul tegemist tõelise tegijaga. Videot on võimalik jäädvustada koguni 5.7K 5760 ח 2880 lahutusvõimega kuni 30 kaadrit/sek. Ekstreemspordi fännidele on saadaval ka aegluup video 3K lahutusvõimega, 100 kaadrit/sek. Videot salvestades on võimalik kasutada ka Insta360 poolt disainitud FlowState digitaalset stabilisaatorit, mis eemaldab videolt ka suuremad värinad. Sarnaselt GoPro Max kaamerale leiab ka One X2 pealt horisondi lukustuse. Fotod salvestatakse 18-megapikslise lahutusvõimega.

Lisaks kõigele on Insta360 One X2 kaamera ka veekindel kuni 10 meetri sügavusel. Jäädvusta videot äikesetormiga või sukeldu sinisesse merre, Insta360 One X2 tuleb Sinuga kõikjale.

Uue Insta360 One X2 kaameraga on saadaval ka praktilised lisatarvikud, mis muudavad kaadrid veelgi põnevamaks.

  • Insta 360 One X2 käsistatiiv “Invisible Selfie Stick”. Nagu nimi ütleb, on statiiv videos nähtamatu (jääb üksnes varjudes näha). Nähtamatu käsistatiivi kasutamine teeb video filmimise ja pildistamise kõvasti mugavamaks ning täispikkuses lahti tehtuna asendab see videote tegemisel drooni. Statiiv on muuhulgas ka äärmiselt kompaktne: selle pikkuseks on kokkupanduna 28,5 cm ning täispikkuses 120 cm.
  • Insta360 Bullet Time Bundle sisaldab käepidet, mis võimaldab kaamerat enda ümber keerutada ja jäädvustada bullet-time-efekti.

Sfäärilised videod salvestatud, kuid mis edasi? Sellise video töötlemine arvutis tundub kui raketiteadus. Selleks pole vaja rohkemat kui nutitelefoni ja Insta360 rakendust. Läbi rakenduse saad enda video täpselt sellisesse mõõtu lõigata nagu vaja. Pole vahet kas postitad sisu facebooki, instagrami või tiktoki, piisab ühest kaadrist.

 

Jäädvusta oma suvised seiklused Insta360 One X2 kaameraga ››

(6)

The post Insta360 One X2 – filmimeeskond Sinu taskus appeared first on Photopointi ajaveeb.