Sony a7R III või a7R IV + valitud Sony FE objektiivi ostul soodukas 350-600€
autor: Jürgen Veerme

Kui Sa veel ei ole Sony fototehnika peale üle liikunud, aga plaanid seda teha, siis nüüd võib selle teostamiseks olla ideaalne hetk, sest Sony a7R III (kere) + Sony FE 24-105mm f/4 G OSS objektiivi ostul saad tellimuse summalt 350 eurot lisasoodustust. Kui ostad Sony a7R IV (kere) koos Sony FE 24-70mm f/2.8 GM objektiiviga, siis saad tellimuse summalt lausa 600 eurot lisaallahindlust.

FE 24-70mm f/2.8 GM on klassika, mille kõige suuremaks plussiks on universaalne suumiulatus. Laiemas otsas 24 mm peal saab teha väga lummavaid maastikufotosid, aga kaugema otsa 50 mm – 70 mm vahemik on sobiv inimeste pildistamiseks või maastikult mõne detaili välja toomiseks.

Sony a7 hübriidkaamerad
Augustis saab mistahes Sony a7 seeria täiskaader hübriidkaamera ostul kingituseks stiilse Manfrotto Windsor seeria õlakoti (väärtus 119€), kuhu mahub kaamera koos 2-3 objektiiviga.

2018. aasta TIPA auhindade jagamisel parimaks hübriidkaameratele mõeldud standardsuumiks nimetatu FE 24-105mm f/4 G OSS on loodud reisi-, maastiku-, loodus- ja portreefotograafia tarbeks. Tänu sisseehitatud Sony OSS pildistabilisaatorile on lihtsam jäädvustada värinate vabasid pilte ning lisaks tavapärasele tolmu- ja ilmastikukindlusele on objektiivi bajonett saanud lisatihendi, mis kaitseb kaamera kere ning objektiivi vahelist ühendust.

Soovid uue a7R III või a7R IV enne ostmist järele proovida? Pole probleemi, sest need on laenutamiseks saadaval ka Photopointi fototehnika rendis – photopoint.ee/rent ››

 

Aeg on õige – osta Sony a7 täiskaader hübriidkaamera ››

 

Vaata ja uuri lisaks:


Kahtlemata on selliste “tööloomade” ostmine suur investeering ja seetõttu pakume võimalust nii eraisikutel kui ettevõttetel kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi â€“ nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Kampaania kestab kuni 10.08 – 23.08.2020. Soodustuse saamiseks tuleb kaamerakere ja objektiiv osta korraga s.t need peavad olema ühel tÅ¡ekil/arvel. Veebikaubamajas rakendub soodustus automaatselt, kui ostukorvis on õiged tooted.

(3)

The post Sony a7R III või a7R IV + valitud Sony FE objektiivi ostul soodukas 350-600€ appeared first on Photopointi ajaveeb.