Need fotokaamerad valiti EISA poolt 2023-2024. aasta parimateks
autor: Jürgen Veerme

Foto- ja audiotehnika ajakirjanike ühendus EISA kuulutas hiljuti traditsiooniliselt välja 2023. – 2024. aasta tarbeelektroonika auhinnad.

Fotograafia kategoorias sai auhinnaga pärjatud 6 fotokaamerat ja nagu viimastel aastatel kombeks, siis ei antud ka tänavu välja eraldi auhindu parimale peegel- ja hübriidkaamerale. 


Parim täiskaaderkaamera professionaalidele
Sony a7R V

Sony a7R V eisa auhinnad

Sony a7R V sees on kasutusel juba tuttav 61-megapiksline täiskaader EXMOR R CMOS sensor, aga uus AI (artificial intelligence) protsessor koos Dual Bionz XR protsessorite ja 693-punktiline AF süsteem annavad sellele enneolematu autofookuse võimekuse.

a7R V on ka väga eeskujuliku video jäädvustamise võimekusega, sest suudab salvestada kuni 8K 25p ja 4K 60p videot. 

Tutvu Sony a7R V täiskaader hübriidkaameraga lähemalt nende ülevaadete kaudu:

Soovid kaamera enne ostmist järele proovida? Pole probleem, sest a7R V on nii Tartu kui Tallinna Photopointi rendis laenutamiseks kõigile huvilistele saadaval.

 

Aeg on õige – telli endale Sony a7R V täiskaader hübriidkaamera ››

 


Parim täiskaadersensoriga kaamera
Canon EOS R6 Mark II

Canon EOS R6 Mark II

Canon EOS R6 Mark II sees tuksub DIGIC X protsessor, mis koos uue 24,2-megapikslise CMOS sensori ning järgmise põlvkonna Dual Pixel CMOS AF II autofookusega pakub töökindlust võrreldamatul tasemel.

Videosalvestuseks kasutab EOS R6 Mark II kogu sensori laiust ja suudab salvestada 4K 60p videot Dual Pixel CMOS AF II teravustamisega. Kõik 4K kaadrid luuakse sensori 6K väljundi ülekirjutamisega, mille tulemuseks on suurepärane pildikvaliteet.

Kõrge lahutusvõimega 3,69-miljoni punktiga elektrooniline pildiotsija pakub fotode või videote tegemisel kristallselget vaadet, kuna selle värskendussagedus on 120 Hz.

 

Aeg on edasi liikuda – telli Canon EOS R6 Mark II ››

 


Parim kaamera sisuloojatele
Sony ZV-E1

Sony ZV-E1

Sony ZV-E1 on hetkel maailma kõige kompaktsem ja kergem täiskaadersensoriga hübriidkaamera. See suudab salvestada 4K 60 kaadrit/sek 4:2:2 10 bit (no crop) ning lisatud on a7R V mudelist tuttav AI-põhinev autofookus süsteem.

Sellel professionaalidele loodud vlogkaameral on olema pööratav ning puutetundlik LCD-ekraan. Lisaks peitub selles ka 3-kapsline mikrofon, et saaksid oma sisuloomis komplekti hoida eriti minimaalsena.

Kui aga soovid viia oma heli järgmisele tasemele, siis selleks on kaamera peal Multi Interface shoe, mille abil saad ühilduvaid mikrofone kasutada juhtmevabalt!

 

Vii oma videote kvaliteet mitu sammu edasi ja eeltelli Sony ZV-E1 »

 


Parim APS-C ehk poolkaadersensoriga kaamera
Fujifilm X-H2

Fujifilm X-H2

Fujifilm X-H2 hübriidkaameral on 40,2-megapiksline APS-C sensor, mis teeb sellest kõige kõrgema lahutusvõimega kaamera X-seeria ajaloos. See on ka maailma esimene APS-C kaamera, mis on võimeline jäädvustama 8K 30p Apple ProResi videot kaamerasiseselt.

Olemas on 5-teljeline pildistabilisaator, mis Fujifilmi sõnul võimaldab seda kasutada käeshoituna olukordades, mis oleks varem vajanud statiivi. Elektroonilisel pildiotsijal on 5,76 miljonit pikslit, 0,8-kordne suurendus ja värskendussagedus kuni 120 kaadrit sekundis. Tagumine LCD ekraan on 1,62 miljoni punktiga ja täielikult muudetava nurgaga.

 

Vii kvaliteet uuele tasemele ja telli Fujifilm X-H2 ››

 


Parim kaamera videotööks
Panasonic Lumix S5 IIX

Panasonic Lumix S5 IIX

Panasonic Lumix S5 IIX täiskaader hübriidkaamera pakub oma hinnaklassis kõige laiaulatuslikumat valikut videofunktsioone.

on suuteline salvestama välisele USB-C pesa kaudu ühendatavale SSD kettale RAW vormingus All-Intra ning ProRes materjali. Lisaks on kaamera suuteline juhtmega ning juhtmeta IP otseülekandeks ning pakub USB thethering funktsiooni. Lisaks on Lumix S5IIX ainulaadse musta värvi disainiga.

Muuhulgas kasutab Lumix S5 IIX ka aktiivset jahutust läbi väikese ventilaatori, mis võimaldab jäädvustada videot ilma ajalise piiranguta.

 

Telli Panasonic Lumix S5 IIX endale kohe ära ››

 


PARIM OST
Canon EOS R8

Canon EOS R8

Canon EOS R8 pakub sama suurepärast pildikvaliteeti kui Canoni tipptasemel EOS R6 Mark II, kuid palju soodsama hinnaga.

See kasutab tunnustatud CMOS AF II teravustamissüsteemi, mille abil suudab hübriidkaamera tuvastada ning jälgida mitte ainult inimesi, vaid ka loomi, linde ja sõidukeid

EOS R8 mudelil on võimekus salvestada 4K kvaliteedis 60 kaadrit/sek ilma lõikefaktorita ja võimalus teha suurepäraseid ning detailirohkeid fotosid lausa 40 kaadrit sekundis (kasutades elektroonilist katikut).

Sisseehitatud Wi-Fi® ja Bluetooth® tagavad EOS R8 ühenduse nutiseadmete, Wi-Fi võrkude ja sülearvutitega. Jaga fotosid ja videoid oma jälgijate ja sõpradega ning juhi kaamerat eemalt.

 

Saada enda vana kaamera pensionile ja osta Canon EOS R8 ››

 


Kui sa ei tea, mida oma vana kaameraga peale hakata, siis on võimalus see meile pakkuda ning nõnda saad uue kaamera ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ››

 

Photopoint on Eesti #1 fototehnika spetsialist ››

 

Kahtlemata on uue kaamera ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

EISA auhinnad jagatakse välja igal aastal parimatele toodetele audio-video, fotograafia ja mobiiltelefonide kategoorias. Võitjaid valivad välja 53 juhtiva tehnikaajakirja ajakirjanikud 25-st erinevast riigist. Juba 40+ aastat on EISA auhind üks prestiižsemaid tunnustusi, mida üks vastava kategooria toode üldse pälvida võib.

(8)

The post Need fotokaamerad valiti EISA poolt 2023-2024. aasta parimateks appeared first on Photopointi ajaveeb.

Tamron 20-40mm f/2.8 Di III VXD ja Tamron 50-400mm Di III VC VXD pälvisid maineka EISA auhinna
autor: Jürgen Veerme

Tamron objektiivid EISA

EISA (Expert Imaging and Sound Association) nimetas 2023. – 2024. aasta parimaks lainurk-suumobjektiiviks Tamron 20-40mm f/2.8 Di III VXD ning Tamron 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD pälvis parima telesuum-objektiivi tiitli.

Muide, see oli Tamronile juba 18. aasta järjest (!?!), kui mõni nende uuenduslikest objektiividest saab mõnes EISA kategoorias auhinnaga pärjatud.

Tamron 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD

Tamron 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD avaldas EISA žüriile muljet eelkõige oma universaalsusega, sest sellel on 8x suum, mis algab juba 50mm juurest ja lõppeb 400mm juures ning pakub kasutajale seetõttu tunduvalt rohkem mitmekülgusust.

See Tamroni objektiiv on ka märkimisväärselt kompaktne – pikkus vaid 183,4mm ja kaal 1155g. Vaatamata suurele suumile tagatakse kõrge pildikvaliteet kogu 50–400mm vahemikus tänu objektiivi sees olevate klaaselementide tõhusale paigutusele. 

Tamron 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD

Loomulikult on Tamron 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD mudelil olemas teada-tuntud VC pildistabilisaator ja objektiiv teeb täielikult koostööd ka Sony kaamerasiseste funktsioonidega nagu Hybrid AF ja Eye AF

 

Telli Tamron 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD kohe ära ››

 


Tamron 20-40mm f/2.8 Di III VXD 

Tamron 20-40mm f/2.8 Di III VXD on suure avaga standardsuumobjektiiv, mida saab hõlpsasti kaasas kanda igapäevaseks kasutamiseks nii piltide kui ka video jäädvustamiseks.

Selles Sony hübriidkaameratele loodud Tamroni objektiivis on kasutusel VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) teravustamismootor, mis kasutab lineaarset fokuseerimise mehanismi. Teistest uutest Tamroni objektiividest juba tuttav VXD mootor pakub veelgi vaiksemat ja kiiremat teravustamist, mis sobib väga hästi ka videograafidele.

Tamron 20-40mm f/2.8 Di III VXD

Kompaktne ja kerge 20-40mm f/2.8 Di III VXD pakub suurepärast kasutusmugavust ka siis kui see on kinnitatud kaamera stabilisaatoritele. See üks universaalne objektiiv ei jäta Sind ilma ühestki võttest – alates videotest rahvarohkel tänaval kuni suursuguste kaadriteni loodusest.

 

Telli enda Sony hübriidkaamera ette Tamron 20-40mm f/2.8 Di III VXD ››

 


TAMRON Lens Utility tarkvara

Mõlemad TIPA auhinna saanud objektiivid kasutavad “TAMRON Lens Utility” tarkvara, mis võimaldab objektiivi ühendada USB-kaabli (USB Type-A to Type-C) abil arvutiga.

Selline mugav funktsionaalsus lubab kasutajatel ise objektiivi valitud seadeid kohandada ja püsivara värskendada. See omakorda pakub igaühele paindlikke võimalusi, mis sobivad just iga konkreetse pildistamise või videovõtte olukorraga.

 

Kogu Tamron objektiivide valik Photopointis ››

 

Kogu Sonyle mõeldud Tamron objektiivide valik (enamus neist on saadaval ka Photopointi rendis):

Juhul, kui Sul peaks väärt investeeringu tegemiseks rahalisi vahendeid puudu jääma, siis pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi. Nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ›

Photopoint on Tamroni ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

EISA auhinnad jagatakse välja igal aastal parimatele toodetele audio-video, fotograafia ja mobiiltelefonide kategoorias. Võitjaid valivad välja 53 juhtiva tehnikaajakirja ajakirjanikud 25-st erinevast riigist. Juba 40+ aastat on EISA auhind üks prestiižsemaid tunnustusi, mida üks vastava kategooria toode üldse pälvida võib.

(16)

The post Tamron 20-40mm f/2.8 Di III VXD ja Tamron 50-400mm Di III VC VXD pälvisid maineka EISA auhinna appeared first on Photopointi ajaveeb.

Eeltelli oma Nikon Z-hübriidkaamera ette Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD
autor: Jürgen Veerme

Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD objektiiv Nikonile

Kui Sony täiskaader hübriidkaamerate kasutajad on peagi juba kaks aastat saanud nautida nii EISA kui TIPA auhindadega pärjatud Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD objektiivi rõõme, siis juba septembri lõpus saavad selle endale soetada ka Nikoni Z-kinnitusega hübriidkaamerate omanikud.

Kui välja arvata väiksed füüsilised erinevused kaalus ja pikkuses, siis on nii E- kui Z-kinnitusega mudelid oma ehituselt identsed. Sony kasutajate pealt on teada, et tänu oma mitmekülgsele fookuskauguse vahemikule ja valgusjõulisele maksimaalsele avale on see Tamron objektiiv eriti hinnatud reisi- ja portreefotograafide hulgas.

Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD on muuhulgas varustatud VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) teravustamismootoriga, et pildile saaks püüda ka väga kiirelt liikuvad objektid. Samuti on objektiivi peal kasutatud uut disaini, et saavutada eriti hea kasutusmugavus ja ergonoomika.

Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD objektiiv Nikonile

Nii et Nikon hübriidkaamerte kasutajatel on põhjust olla põnevil, sest Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD objektiiv saab kindlasti olema oma klassi parimate hulgas.

TAMRON Lens Utility tarkvara

Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD kasutab muuhulgas ka  “TAMRON Lens Utility” tarkvara, mis võimaldab objektiivi ühendada USB-kaabli (USB Type-A to Type-C) abil arvutiga.

Selline mugav funktsionaalsus lubab kasutajatel ise objektiivi valitud seadeid kohandada ja püsivara värskendada. See omakorda pakub igaühele paindlikke võimalusi, mis sobivad just iga konkreetse pildistamise või videovõtte olukorraga.

Tamron 35-150mm Di III VXD

Lisaks saabuvale Tamron 35-150mm VXD mudelile on kohe praegu meie valikus Nikon hübriidkaameratele olemas Tamron 70-300 mm f/4.5-6.3 Di III RXD, mis on kasutajate poolt rohkelt kiidusõnu pälvinud.

 

Eeltelli enda Nikon Z-hübriidkaamera ette Tamron 35-150mm VXD ››

 


Objektiiv hakkas huvitama, aga pole ostus veel päris kindel? Sellisel juhul tutvu lähemalt Sony versiooni kasutanute muljetega:

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera või objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ›

Tutvu lisaks: 10 nippi Tamronilt: kuidas pildistada paremaid reisifotosid?

Photopoint on Tamroni ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi

(10)

The post Eeltelli oma Nikon Z-hübriidkaamera ette Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD appeared first on Photopointi ajaveeb.

Sony ZV-E1 täiskaader hübriidkaamera on lausa 300€ soodsam
autor: Jürgen Veerme

Sony ZV-E1 kampaania

Ülimat sisuloomise kvaliteeti pakkuv Sony ZV-E1 täiskaader hübriidkaamera on nii Photopointi esinduskauplustes kui veebikaubamajas müügil lausa 300€ soodsamalt.

ZV-E1 on hetkel maailma kõige kompaktsem ja kergem täiskaader hübriidkaamera, mille sees peitub sama legendaarne 12-megapiksline CMOS Exmor R™ sensor, mis on ka hinnatud Sony a7S III ning Sony FX3 mudelite sees. Kiiremaks töötluseks on kaamera varustatud täiustatud BIONZ XR pilditöötlusprotsessoriga.

Olemas on ka AI-põhinev autofookus süsteem, mis suudab ära tuvastada inimesi, loomi, linde, putukaid, autosid, ronge ja lennukeid. See annab sulle rohkem vabadust, et keskenduda ise stseenile ja olla hiljem kindel, et vajalik sai ka fookusesse. 

S-Gamut3.Cine/S-Log3 ja S-Gamut3/S-Log3 profiilid suurendavad videopildi dünaamilist ulatust, tehes seeläbi värvide järeltöötluse lihtsamaks.

ZV-E1 hübriidkaameral on ka üljele avanev kallutatav ja pööratav 3- tolline LCD-puuteekraan ning kaamerakerel on olemas kõik vajalikud sisendid, mida üks vlogija võiks tänasel päeval üldse soovida.

Sony ZV-E1

Ei ole ostus veel päris kindel? Sellisel juhul tutvu ZV-E1 kaameraga lähemalt selle ülevaate kaudu:

Muide, kui soovid Sony ZV-E1 täiskaader hübriidkaamerat proovida koos erinevate objektiividega, siis see on laenutamiseks saadaval Tallinnas, Rocca al Mare keskuse, Photopointi esinduskaupluse rendis.

Juhul, kui Sul eurosid ostuks puudu jääma, siis pakume nii eraisikutele kui ettevõtte nime ostmiseks mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

 

Vii oma videote kvaliteet mitu sammu edasi ja telli Sony ZV-E1 »

 

Soodushind kehtib 1. august – 10. september 2023. Photopoint on Sony fototehnika toodete ametlik ja pikaajaline partner Eestis.
Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(6)

The post Sony ZV-E1 täiskaader hübriidkaamera on lausa 300€ soodsam appeared first on Photopointi ajaveeb.

Peak Design Micro Clutch on käerihm, mis pakub mugavust ja ergonoomilisust
autor: Kert Kõivik

Tõenäoliselt maailma parim fototehnika tarvikute tootja ja arendaja Peak Design on taas läbi Kickstarteri platvormi turule toonud uue käerihma Micro Clutch, mis on palju pisem variant vanemast Clutch mudelist.

Peak Design Micro Clutch eesmärk on pakkuda mugavust ja ergonoomilisust eelkõige hübriidkaamera kasutajatele, mis teadupärast on suuruselt minemas üha väiksemaks ja väiksemaks.

Peak Design Micro Clutch

Arvestades et Peak Design’i staaž heade (foto)tarvikute loomisel on olnud suurepärane, siis olin suhteliselt elevil seda ka proovima, kuna ma ise oman ka suhteliselt pisikest Canon EOS M50 hübriidkaamerat, siis tundus et tegu on ideaalse lisaga.

Peaks Design Micro Clutch – kaks varianti ja ehituskvaliteet

Micro Clutch käerihm on müügil kahes variandis: I-plaat ja L-plaat ja valik sõltub sellest, millist kaamerat Sa omad.

Kui sellel on väljaulatuv käepide (grip) nagu näiteks eelmainitud EOS M50 mudelil, siis tuleb valida L-kujuga plaat. I-plaat sobib paremini nende kaameratega, millel otsest käepidet ei ole või see on väga väike (näiteks Fujifilm X100V).

Peak Design’i sõnul saab seda ka välja arvutada, et kumba sul vaja läheb ja õnneks on nad selleks andnud ka vastava valemi.

Peak Design Micro Clutch

Plaat ise on valmistatud tugevast alumiiniumist, mida naljalt ära ei lõhu, kuid oma kogemuse põhjal ütlen, et see must värv on Peak Design’i tarvikutelt kõva kasutamisega kiire maha kuluma (aga nagu öeldakse, et kui pole kulunud, kas sa siis üldse kasutasid?).

Rihmal endal on mikrokiust pehmenduspadi, mis on käes hoides mugav ja see aitab muuhulgas vältida soonimist pikemal kasutamisel/hoidmisel. Loomulikult peab rihma pikkuse endale mugavaks timmima ja seda on ka mugav teha.

Peak Design Micro Clutch

Hästi huvitav lahendus on ka plaadi sisse magnetiga ära peidetud võti, mille saab kätte plaadi küljelt ja nii on seda mugav kogu aeg kaasas hoida juhuks kui kruvi peaks lahti tulema.

Micro Clutch komplekt ja paigaldamine

Peak Design Micro Clutch komplektis on kaasas: plaat, kruvi keeramiseks spetsiaalne võti, statiiviplaat, kahe eri pikkusega kruvi, rõngas, rõnga kummist kate ja rõnga paigaldamise tööriist. 

Peak Design Micro Clutch

Paigaldamine võtab umbes 5 minutit, kuid natuke kauem läks aega rihma õigesse suurusesse timmimine, et minu suured sõrmed sealt ikka läbi mahuks. Õnneks on Peak Design loonud ka õpetusvideo, kus räägitakse tootest lähemalt, aga näidatakse ka paigaldusprotsessi (alates 7 minutist).

Lühidalt: plaat tuleb kruvida, kas koos statiiviplaadiga või ilma, kasutades vastavas suuruses kruvi, kaamera põhja külge ning rihmakinnituse külge tuleb paigaldada rõngas, mille külge omakorda siis Micro Clutchi rihma ots. Rihma saab seejärel endale sobivaks timmida lükates rihma peal olev “naga” vastavasse auku.

Peak Design Micro Clutch

Kaasas, on nagu juba öeldud, kahes pikkuses kruvi. Pikem kruvi on juhuks, kui tekib tahe külge panna ka kaasasolev statiiviplaat.

Olgu öeldud, et tavalist Peak Designi statiiviplaati sinna panna ei saa, tuleb kasutada seda mis on karbis kaasas. Plaat on disainitud vastavaks Micro Clutchi plaadiga, mistõttu saab selle mugavalt Clutchi plaadi soonde lükata ja see on omakorda ka magnetiseeritud.

Mina kruvisin selle külge, kuna olen agar Capture Clipi kasutaja. Nii plaadil kui ka kaasasoleval statiiviplaadil on veel ka augud, kuhu panna Peak Design Anchor, et kasutada kaelarihma.

Micro Clutch’i kasutamise mugavus

Kuna ma üleliia palju sellised käerihmasid ei kasuta, siis oli tegu endale suht võõra kontseptsiooniga, mis tundus jube ebamugav ja sõrmed väsisid ära.

Samas pideval kasutamisel leidsin endale optimaalse asendi nii et oleks hea ja tegelikult on see pikema kasutamise puhul juba üpris mugav. Sealjuures loomulikult tuleb rihma pikkus endale sobivaks timmida ja seegi on selline katse-eksitus meetodil protseduur.

Optimaalne on läbi rihma panna kaks keskmist sõrme, et nimetissõrmega oleks hea päästikule vajutada ja pöidlaga sätteid timmida, aga eks igaüks leiab endale ideaalse asendi.

Kerge tagasisidena ütleks, et rihm võiks olla veel sutsu pikem, et teda veel üks või kaks sammu pikemaks teha, sest oma suurte kätega oli asendi leidmine suht keeruline. Rääkimata sellest, et minu mehekätest leidub veel suuremaid, kellel võib kasutamine veel keerulisem olla. Võimalik, et neile sobib sel juhul juba suurem Clutch mudel.

Peak Design Micro Clutch

Natuke tülikas oli tegelikult ka see, et see katab ära kaamera aku luugi (M50 puhul on samas kohas ka SD-kaardi pesa) ja plaati peab seetõttu maha keerama kui tahta akut või SD-kaarti vahetada.

Nende hübriidkaamerate puhul, millel on suurem aku maht ja kestavad kauem, siis ei pruugi see üldse suur probleem olla ja tihti seda tegema ei pea. Kuid kuna Canon EOS M50 ei kesta pikemal “kütmisel” eriti kaua, siis on läheb see plaadi maha keeramine vahepeal natuke tüütuks.

Sama võib öelda ka mälukaardi käitlemise kohta. Üldiselt olen harjunud sisu arvutisse laadimiseks kaarti välja võtma ja lugejasse torkama, aga sellele vähemalt on alternatiiv kaabli näol. Vastupidi jällegi on mugav, et tööriist on plaadis alati olemas ja pea kuskilt koti sügavusest seda välja kaevama, et kruvi pingutada või siis plaadi maha võtmiseks.

Kokkuvõtteks

Peak Design Micro Clutch rihma puhul on tegu suurpärase lisatarvikuga väiksema hübriidkaamera kasutajatele ning olenevalt kaamerast võimalik, et ka mõne “aga”-ga mugavuse mõttes.

Samas Peak Design’i ehituskvaliteedis ei ole mõtet kahelda ning seetõttu on suures plaanis tegemist ülihästi teostatud ideega.

Peak Design Micro Clutch

Nagu öeldud, kui omad suuremat hübriidi- või peegelkaamerat või hoopis käed jäävad Micro Clutchi jaoks natuke suureks, siis tuleks ilmselt vaadata Peak Designi teist käerihma nimega Clutch, mis on samuti Photopointi esinduskauplustes ja veebikaubamajas müügil.

 


Kerdi tööde ja tegemiste saad tutvuda ning ennast kursis hoida tema Instagram’i lehel ja Facebooki’i lehel

Kellel sellest ülevaatest väheks jäi, siis Peak Design on avaldanud oma Youtube kanalil ka väga sisuka inglise keelse video Micro Clutch’i olemuse ja selle funktsionaalsuse/kasutamise kohta:

 

Photopoint on ametlik ja pikaajaline Peak Design partner Eestis.

(17)

The post Peak Design Micro Clutch on käerihm, mis pakub mugavust ja ergonoomilisust appeared first on Photopointi ajaveeb.

1 2 3