Tõuse DJI Air 3 abil kõrgustesse ja jäädvusta imelist suve droonifotodele
autor: Jürgen Veerme

DJI Air 3

Suvehinnaga alates 879€ (alates 1099€) müügil olev DJI Air 3 droonis on Dual-Primary kaamerasüsteem, kuhu kuuluvad 1/1,3-tollise CMOS laia nurgaga kaamera ja 1/1,3-tolline CMOS 3x keskmise telesuumiga-kaamera.

Olgugi, et mõlemal droonikaameral on sama sensori suurus, siis erinevad fookuskaugused tagavad järjepideva pildikvaliteedi ja rohkem dünaamilisi pildistamisvõimalusi.

Mõlema kaameraga saab salvestada 10-bitises D-Log M ja HLG värviprofiilis. DJI sõnul säilitab D-Log M rohkem detaile valguses ja varjudes, et saavutada parim tulemus järeltöötluses ning HLG salvestab suurima võimaliku dünaamilise ulatusega, et värvitöötlus oleks sujuvam.

dji air 3

Air 3 abil on võimalik teha ülimalt detailseid 48-megapiksliseid fotosid resolutsiooniga kuni 8064 × 6048 pikslit, mis annab suure paindlikkuse järeltöötluses kadreerimise sättimisel. Sealjuures on mõlemad kaamerad valgusjõulised – vastavalt avadega f/1.7 ja f/2.8.

Videot suudab DJI Air 3 mõlema kaameraga teha ilma cropita ja HDR-is kuni 4K/60fps ning maksimum salvestusvõimekus on 4K/100fps ehk võimalik on teha ka aegluubis videoid. 

Samuti on uue Air seeria drooniga nüüd võimalik teha vertikaalseid kaadreid 9:16 formaadis sarnaselt DJI Mini 3 mudelitele, et neid saaks kohe oma sotsiaalmeediakanalites jagada.

Vaata ka kiiret “Karbist välja” videot koos lennult püütud piltide ja videotega 👇

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ᴘʜᴏᴛᴏᴘᴏɪɴᴛ (@photopoint)

Muuhulgas pakub Air 3 pakub kuni 46 minutit lennuaega, mis on 48% võrra pikem võrreldes eelmise põlvkonnaga. 

 

Telli võimekas DJI Air 3 droon endale kohe ära – transport on tasuta »

 


Kui sul rahalisi vahendeid peaks puudu jääma, siis pakume mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa

Soodushind kehtib 13. juuni – 12. juuli 2024. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.
Photopoint on DJI ametlik ja pikaajaline partner Eestis.

(5)

The post Tõuse DJI Air 3 abil kõrgustesse ja jäädvusta imelist suve droonifotodele appeared first on Photopointi ajaveeb.