Fujifilm Fujinon XF 16-50mm f/2.8-4.8 R LM WR pakub uut kvaliteeti ja ilmastikukindlust
autor: Stephan Redko

Koos uhiuue Fujifilm X-T50 poolkaader hübriidkaameraga on ettevõtte samaaegselt müügile toomas ning “paaritanud” ka uue standard kit-objektiivi, milleks on Fujifilm XF 16-50mm f/2.8-4.8 R LM WR.

Uus objektiiv on võrreldes oma eelkäijaga (18-55mm f/2.8-4 R LM OIS) lühemast otsast laiem ehk 35mm ekvivalendis saavutad Sa 24mm lainurk-vaate, mis on tervelt 4mm laiem vanast mudelist.

Selle võrra kaotab see mõned millimeetrid kitsamast otsast ning maksimaalne ava muutub poole stopi võrra väiksemaks. Samuti kaob objektiivi optiline stabilisaator, kuid see lüke ei ole sugugi oluline, sest Fujifilm’i uued hübriidkaamerad on kõik varustatud keresisese stabilisatsiooniga.

Fujinon XF 16-50mm f/2.8-4.8 on samuti kompaktsem ja kergem võrreldes eelmise Fuji kit-objektiiviga ning see on disainitud kõrgema optilise kvaliteediga, et paremini sobituda ettevõtte uue 40-megapikslise sensoriga.

Veel üks väga tähtis muudatus antud objektiivi ehituses on sisemine suum ehk ükski element ei ulatu suumimise käigus välja. Tänu sellele on see liigitatud nüüd ilmastikukindlaks mudeliks, et saaksid oma Fujifilm hübriidkaameraga jäädvustada ka kehvemates oludes.

Ettevõte lubab XF 16-50mm f/2.8-4.8 objektiivile kiiremat teravustamist ning paremaid makrovõtteid tänu 0,24m minimaalsele teravustamiskaugusele ja 0,3-kordsele maksimaalsele suurendusele.

Objektiiv jõuab tõenäoliselt Photopointi lattu X-T50 hübriidkaameraga samaaegselt, mis juhtub eeldatavalt juunikuus. Eeltelli see objektiiv koos uuendusliku X-T50 hübriidkaameraga või eeltelli see eraldi oma olemasolevale Fuji X-seeria hübriidkaamerale.

 

Eeltelli Fujifilm XF 16-50mm f/2.8-4.8 R LM WR ja ole esiemste hulgas »

 


Kahtlemata on uue fototehnika ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera/objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot »

Photopoint on Fujifilm fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(10)

The post Fujifilm Fujinon XF 16-50mm f/2.8-4.8 R LM WR pakub uut kvaliteeti ja ilmastikukindlust appeared first on Photopointi ajaveeb.