Panasonic Lumix S 28-200 f/4-7.1 Macro on universaalne kõik-ühes suumobjektiiv
autor: Stephan Redko

Panasonic L-bajoneti objektiivide rivistusse lisandub Lumix S 28-200mm f/4-7.1 Macro O.I.S ja see on hetkel maailma kõige väiksem ning kergem suumobjektiiv täiskaader hübriidkaameratele* (võrreldes teiste 7x või rohkema optilise suumiga objektiividega).

Photopointi võiks antud objektiiv müügile jõuda eeldatavalt juba aprillikuu lõpus, kuid kiiremad saavad eeltellimuse meie veebikaubamajas juba ära vormistada, et olla esimeste seas, kes selle kätte saavad.

Panasonic Lumix S 28-200mm f/4-7.1 Macro O.I.S

Panasonic Lumix S 28-200mm f/4-7.1 Macro O.I.S. — omadused & funktsioonid

Lainurgast kuni telefotoni välja, Pansonic Lumix S 28-200mm f/4-7.1 Macro O.I.S tuleb toime pea igas olukorras, mistõttu kutsutakse seda tüüpi objektiive tihtipeale “reisisuumideks”. Kui tahad lihtsalt ühte objektiivi, mida oleks kerge ja mugav kaasas kanda, siis see on Sinu Lumixi ette parim valik.

Objektiiv on laiast otsast kõigest 93,4mm pikk ning kaalub 416 grammi. Kui see paaritada näiteks Lumix S5 II täiskaader hübriidkaameraga, siis Sinu kaamerakomplekt kaaluks kokku pisut üle ühe kilo — päris viisakas saavutus!

Lumix S 28-200mm f/4-7.1 objektiivis on peidus optiline stabilisaator, mis aitab kompenseerida kuni 6.5-stopi võrra kaameravärisemist.

Lisaks on sellel makrovõimekus, mille abil saad jäädvustada ka kõige pisemaid detaile. Objektiivil on 0.5x suurendus ja selle lähim teravustamiskaugus on 14cm.

Kuigi sellist tüüpi reisisuumidel ei ole ajalooliselt olnud kõige parem pildikvaliteet ega teravustamisvõimekus, siis Panasonic lubab sellele just vastupidist ehk suurepärast pildikvaliteeti nurgast nurgani ning kiiret ja vaikset autofookust.

Seda veel eriti, kui keerad selle mõne uuema Panasonic Lumix hübriidkaamera ette, millel on faastuvastusega autofookuse võimekus.

Panasonic Lumix S 28-200mm f/4-7.1 Macro O.I.S

Kui Sa ei taha kaasas kanda mitut erinevat objektiivi ja töökäigus neid vahetama hakata, siis tee endale teene ja soeta oma Lumix täiskaader hübriidkaamera ette korralik kõik-ühes suumobjektiiv, millega saad kõik asjad tehtud. 

 

Eeltelli Panasonic Lumix S 28-200mm f/4-7.1 Macro O.I.S. endale mugavalt ära »

 

Photopoint on Panasonic fototehnika ametlik ja pikaajaline premium partner Eestis.

(9)

The post Panasonic Lumix S 28-200 f/4-7.1 Macro on universaalne kõik-ühes suumobjektiiv appeared first on Photopointi ajaveeb.