Sony FE 24-50mm f/2.8 G on kompaktne igapäeva suumobjektiiv
autor: Stephan Redko

Kõrgeimatele standarditele vastav Sony “G” seeria saab lähiajal meeldiva täienduse — valikusse lisandub igapäevane suumobjektiiv Sony FE 24-50mm f/2.8 G, mis on loodud Sony täiskaader hübriidkaameratele, kuid eelkõige suunatud a7C seeriale.

Loomulikult jõuab see müügile Photopointi esinduskauplustesse ja läbi meie veebikaubamaja saad FE 24-50mm f/2.8 G juba ka eeltellida ning olla seeläbi esimene või esimeste seas, kes selle maikuus Eestis kätte saab.

Sony FE 24-50mm F2.8 G

Mida kujutab endast Sony FE 24-50mm f/2.8 G?

Sisaldades fookuskaugusi nagu 24mm, 35mm, 50mm ning kaaludes kõigest 440 grammi, siis tundub Sony FE 24-50mm f/2.8 G esmapilgul nagu ideaalne igapäevane suumobjektiiv, mida kaasas kanda alternatiivina mitmele fiksobjektiivile.

See on eelkõige Sony a7C seeriale suunatud, sest selle täiskaader hübriidkaamera kasutajad ilmselgelt väärtustavad üle kõige kompaktsust — miks siis mitte neile pakkuda ka kompaktset alternatiivi üpris suurele 24-70mm f/2.8 suumobjektiivile!

Suuruselt meenutab FE 24-50mm objektiivi kõige rohkem FE 20mm f/1.8 G ja FE 35mm f/1.4 GM, millest kõik kasutavad muuseas sama, 67mm filtrikeerme suurust.

Sony FE 24-50mm F2.8 G
Sony FE 24-50mm F2.8 G

 

Sony väidab, et selle objektiivi ehitusel ei ole tehtud kompromisse — sellel on fookus-, suumi- ja avarõngas, millest viimasele on pühendatud eraldi lüliti, et avarõngast muuta klikatavaks või mitte klikatavaks. Objektiivil on ka AF/MF lüliti ning üks funktsioonnupp.

Objektiivis peitub kaks lineaarset fookusmootorit, millest võid loomulikult oodata välkkiiret ja vaikset teravustamist. Sony julgeb isegi väita, et selle mootorid suudavad sammu pidada uue a9 III sport-hübriidkaameraga, mis suudab “tulistada” kuni 120 kaadrit/sek fotosid autofookusega.

 

Eeltelli Sony FE 24-50mm f/2.8 G, et nautida kvaliteeti kompaktses vormis »

 


Kui Sul on plaanis Sony peale ümber kolida mõne teise kaamerabrändi (Canon, Nikon, Pentax vms) toodangult, siis pakume võimalust oma vana tehnika meile vastu anda – nii saame Sulle teha eripakkumise, mis sõltub tagastatavast tehnikast. Sellise eridiili kohta loe lähemalt siit ››

Photopoint on Sony fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(18)

The post Sony FE 24-50mm f/2.8 G on kompaktne igapäeva suumobjektiiv appeared first on Photopointi ajaveeb.