OSA 1: droonipiltniku ABC – püüa ainulaadseid vaateid!
autor: Karl Adami

karl-adami-dji-droonid-photopoint

Veel kümme aasta tagasi lõppesid mu esimesed katsetused näha maastikku kõrgemalt ja teisest vaatenurgast kahemeetrise kukkumisega õunapuu otsast. Täna on igaühele kättesaadavad droonid teinud aerofotograafia võrratult lihtsamaks.

Iga kord, kui märkan kaunis looduses pea kohal põrisemas drooni, loodan, et selle lennutaja teab, mida ta teeb ja arvestab vajadusel ka ümbritsevaga.

 

Alati tee ära eeltöö

Kaameraga varustatud droon on kui mobiilse ja väga pika statiivi otsa asetatud kaamera. Nii et varasem pildistamiskogemus tuleb algajale droonifotograafile igal juhul kasuks, nüüd tuleb selgeks saada vaid lennutamine. Tõsisema droonifotohuvi tekkimisel saab aga fotoalased põhitõed endale selgeks teha ka pärast drooni funktsioonidega tutvumist.

Enne pildistama asumist sea mõttes paika, mida ja kuidas soovid jäädvustada. Nii mõnigi kord tutvun enne uude kohta pildistama minekut kaartidega, muuhulgas uurin maastiku kohta. Loodusmaastike jäädvustamisel mõtlen läbi, milline on praegu taimestik (rohu kõrgus, lehtede olemasolu või värvus, õitsejad jne) või kas on ilmast ja aastaajast tulenevaid eripärasid. Need pisidetailid võivad ettekujutatust kohapeal tugevalt erineda või suisa üllatada.

Eeltöö juurde kuulub mõistagi ka ilmateatega tutvumine ning vastava riietuse ja varustuse pakkimine. Kontrolli üle akude seis, pisividinate olemasolu ja ühtlasi ka see, kas need vidinad on korras (näiteks ega propelleritel mõrasid ole). Veendu, kas paik, kuhu lendama minnakse, on kontrollitav õhuruum või mitte.

 

Droonieetika ja regulatsioonid

Droonide lennutamisel kehtivad Eestis selged reeglid. וhuruum jaguneb kaheks: kontrollitav ja kontrollimata õhuruum. Kontrollitavas õhuruumis, mis asub näiteks lennujaamade ümber, ei tohi drooni lennutada ilma lennuloata, olenemata drooni suurusest või lendamise kõrgusest. Drooni lennutamine on lubatud ainult lennuameti loaga, mida saab taotleda veebiaadressil: www.lennuluba.ee

Kontrollimata õhuruumis tohib lennata kuni 500 jala ehk ligi 150 meetri kõrguseni ilma lennuloata. Luba on eelkõige vaja, et vältida õnnetusi ja kokkupõrkeohtu teiste lennumasinatega (helikopterid ja lennukid). Kui drooni lennutamiseks on olemas lennuameti luba, juhatatakse lennuliiklus droonist mööda.

Paljud arvavad, et piirangud on tänu lennuliiklusele vaid suuremate asulate kohal. Siiski kehtivad lisaks kontrollaladele lennukeelu alad, kuhu kuuluvad nii riigipiir, sõjaväelised objektid, lennujaamad kui ka Matsalu ja Vilsandi rahvuspargid (muuhulgas Kiipsaare tuletorni ümbrus). Täpsemate piirangute kohta looduskaitsealadel leiab infot näiteks Riigi Teatajast. Seega ei tohi kõikjal sugugi tuju tulles spontaanselt drooni lennutama asuda.

Lisaks lennupiirangutele pea silmas, et sa ei tegeleks jälitustegevusega ‒ võimaluse korral väldi inimeste kohal lendamist ja arvesta ümbritsevate inimeste soovidega lendamine lõpetada.

Looduskeskkonda suundumisel tuleb peale lennupiirangute pidada silmas looduskaitseseadust. Ära häiri ülemäära elusloodust ja suhtu lugupidamisega kõigesse ümbritsevasse. Ära piira pesitsevaid linde ega aja taga põgenevaid metskitsi. Looduses jäta enda ambitsioonid tagaplaanile.

 

Jälgi ilma ja valgust

Droonifotograafia puhul mängib olulist rolli ilm. Mõnel kuul võib head lennutamisilma oodata nädalaid. Olulisim märksõna on tuul. Väldi lendamist tugeva tuulega, sest kõrgel on harilikult tuul veel tugevam ja iil võib drooni enda haardesse rabada. Mida suurem, raskem ja „targem“ aparaat, seda vähem mõjutab lendamist tuul, kuid päris tormiga ei tasu drooni sellegipoolest lennutada. Mere kohal jälgi, et tuul poleks mere poole.

Ära lenda vihmaga. Ole ettevaatlik paksu uduga, mis võib droonis leiduvat elektroonikat kahjustada. Ka nullilähedased temperatuurid, mil õhuniiskus on suur, võivad propellerile tekitada rohked jääkristallid, mis võtavad ära kandevõime. Ka krõbedad külmakraadid pole head. Nii nagu väriseb külmaga lennutaja, väriseb ka droon. Suure külmaga hakkab droon vibreerima ning see kandub kaamerasse ja lõpuks ka piltidele. Pikema aja jooksul väljas olles märkad, et nii optika kui ka liikuvad osad muutuvad kangemaks.

Et droon külmal ajal õhku tõuseks, on näiteks DJI (üks levinumaid droonimarke) akudel tarvis saavutada teatud temperatuur. Seda on vaja, et aku ei lõpetaks külmumise tõttu lennu ajal töötamist. Aku peab soojaks minema töötamise ajal, et vajalik protsess toimiks. Külmaga lendu alustades peab aku laetuse tase olema kõrge, sest droon tarbib õhkutõusudel enam voolu kui lihtsalt lennutades. Jahedama ilmaga väheneb aku ressurss oluliselt ning siis tuleb laetuse taset jälgida tähelepanelikumalt kui muidu, pidades meeles, et iga lennuvahend ja selle aku on erinev. Pisut aitab nii drooni, puldi kui ka akude hoidmine enne lennutamist veidi soojemas keskkonnas.

Olgu pildistamisvahendiks peegelkaamera või n-ö karbidroon, keskpäevane valgus õigustab end pildi efektsust silmas pidades üsna harva. Hea ja sageli mahedam valgus esineb nii enne kui ka pärast päikesetõusu ja -loojangut. Valguse eelistused sõltuvad suuresti ka pildistamisobjektist, aastaajast ja sellest, kas valgus peaks pildil midagi rõhutama või mitte. Näiteks pildistades suvist metsa keskpäevase valgusega lagipähe võib tähele panna, et pildile jäävad sügavad varjud ning ka metsapõrand on peaaegu süsimust. Ent talvisel ajal lumega ei pruugi püütud pilt nii vastumeelsena mõjuda. Ka pilves ilmal on oma võlu, see pehmendab nii mõnigi kord varjualasid.

karl-adami-dji-droonid-photopoint_2
Terava keskpäevase valgusega jäävad pildile sageli sügavad varjud, mis aga ei pruugi kõikide piltide puhul töötada.

 

Võttenurgad ja motiivid

וhust pildistamine annab lugude jutustamisele ja jagamisele täiesti uue, põneva ja tavapäratu nurga. Tornist, puu otsast või kõrghoonest pildistamisel on motiivide valik ja võttenurgadki küllalt piiratud. Ka lennukist või helikopterist pildistades võib sind tabada ahastus, kui objekt jääb selja taha ja päris hetkega ju ei saa lennuaparaati ümber pöörata. Drooniga võid nii võttenurkasid kui ka objekte valida, nagu soovid ‒ mõistagi lubatu piirides.

Uus vaatenurk on põnevam nii pildistajale kui ka vaatajatele ning annab fotograafile pildistamiseks lausa uue mõõtme. Ent ei tasu siirduda drooniga kohe 150 meetri kõrgusele kaardipilte tegema, sest juba paar meetrit annavad mõne objekti või hetke puhul täiesti uue nurga. Madalamalt pildistades saab edasi anda rohkem detaili, osaliselt ka dünaamikat ja keskenduda objektile.

Kõrgemalt tehtud fotodega on võimalik koos objektiga edasi anda konteksti ja ümbritsevat ruumi ning põlde, metsi ja muud maastikku pildistades ka mustreid. Tunnetus, mida ja mis kõrguselt pildistada, tuleb ajapikku. Mina ei lähe just sageli kõrgemale kui 40 meetrit.

karl-adami-dji-droonid-photopoint_3
Alati ei pea drooni lennutama saja meetri kõrgusel, vaid piisab ka kümnest, et tuua pilti uus lähenemine.

 

Ole valvas!

See võib küll tunduda ülemäärase soovitusena, kuid drooni lennutamise ajal ei tasu tegelda kõrvaliste asjadega. Kogu tähelepanu suuna drooni juhtimisele, nagu autoga liikluses. Ära lase end häirida kõrvalolevatest isikutest, kui selleks pole tungivat põhjust. Tekkivate probleemide eest vastutab siiski lennutaja.

Mul on ette tulnud kaks apsakat. Kord lasin droonil automaatselt õhkutõusmispunkti naasta, tema soovis aga maanduda läbi okste. Teisel korral jäin Lapimaal juttu ajama aimamata, et näpud jäid puldile, mispeale prantsatas droon ligi pooleteise meetri sügavusse lumme. Mõlemad olukorrad tekkisid liigselt uljusest ja osaliselt ka teadmatusest.

dji-droonid-karl-adami-photopoint_2

Algajal droonilennutajal on kindlasti huvi proovida, kui kaugele ja kõrgele suudab renditud või soetatud vidin lennata. Kui mul lubati paar aastat tagasi esimest korda droonipulti hoida, tekkis minulgi sama küsimus. וnneks oli drooniomanik toona ohtudest küllalt teadlik ja nüüd tean isegi soovitada, et harjutamiseks vali mõni tühi väli ning lennuta aparaati kuni 50 meetri kaugusel ja kõrgusel, mõistagi kontrollimata õhuruumis. Kui viid edasijõudnuna drooni veidi kaugemale, arvesta aku tasemega. Kui oled kaugemal, võiksid alustada naasmist juba varem, eriti kui kodutee on vastutuult ja väljas on külmakraadid. Tühja akuga droonil on vähem jõudu. Aku tühjenedes võid end soojemalt riidesse panna, et drooni otsima minna. Sellist „seiklust“ pole aga kellelegi tarvis.


Need on minu jaoks kõige esmasemad punktid, mida droonifotograafiaga tegelemisel võiks pidada silmas, kuid juba peagi ilmub siinsamas Photopointi ajaveebis antud artikli II osa, kus toon veel välja erinevaid aspekte, millele tähelepanu pöörata. Lugemiseni!

 

Karli tööde ja tegemiste saab tutvuda ning ennast kursis hoida tema Instagram’i lehelFacebook’is või veebilehel karladami.com

 

Photopoint on DJI droonide ametlik lennubaas ja partner Eestis – photopoint.ee/djidroonid ››

Artikkel ilmus algselt ajakirja “Looduses” 2018. aasta juulinumbris.

The post OSA 1: droonipiltniku ABC – püüa ainulaadseid vaateid! appeared first on Photopointi ajaveeb.

Kuidas valida endale kõige sobivam Fujifilm Instax kiirpildikaamera?
autor: Oskari Värä

Fujifilm Instax kaamerad on viimaste aastatega tõusnud oma populaarsusega taevasse ning see on ka arusaadav. Kiirpildikaamerad on tõesti lahedad ning vaadata, kuidas pilt paberile justkui maagiliselt ilmub, ei jäta kedagi külmaks. Samuti on seltskonnas nende kaameratega pildistamine miski, mis hoiab tuju üleval ning kui kellelgi tekib küsimus, millist valida, siis käesolevas artiklis lahkamegi Instaxite erinevusi.

Pildiformaate on hetkel kolm – Instax Mini, Instax Wide ning uusim Instax Square. Nimetuse järgi võib juba öelda, et nende ainus vahe on suurus – Mini on väikseim, Wide on suurim ning Square on ruudukujuline, kuid see ei tähenda, et kõik kaamerad vaid selle poolest erineksid. Kui kellelgi tekkis küsimus, millega on üldse tegu, siis lühidalt kirjeldades võtad kaamera, teed pildi ning kaamera prindib selle koheselt ka välja. Nagu vanasti olid Polaroidid.

Milleks üldse?

Enamik pilte tehakse tehakse nutitelefoniga ning kõik me teame, et väga paljud neist ei jõua üldse paberile ja tõenäoliselt väga suurt osa neist ei vaata keegi enam kunagi. Kiirpildikaameraga on teisiti, sest pilt hüppab kohe kaamerast välja ning mälestus jääb füüsilisel kujul alles pikaks ajaks.

See on palju erilisem kui pilt telefoni mälus, mis kaob tõenäoliselt üldse ära kui telefon peaks jälle järve kukkuma. Kui mu jutt ei kõla Sulle usutavalt, siis Instax Mini oli mitmetes müügiportaalides juba 2015. aasta jõulude ajal enimmüüdud kaamera!

Formaatide võrdlus

Instax Mini Instax Wide Instax Square
Pildi suurus 46 ח 62 mm 99 ח 62 mm 62 ח 62 mm
Paberi suurus 54 ח 86 mm 108 ח 86 mm 86 ×— 72 mm

Nagu ülalolevast tabelist on näha, siis põhiline ning tähtsaim erinevus on paberite mõõtudes ning seetõttu on müügil ka erineva suurusega kaamerad. Väikseim neist on Mini ning hetkel vaieldamatult ka populaarseim – just sellel põhjusel, et tegu on soodsaima ja ka lihtsaima Instax kaameraga.

Ka Instax Wide kaamerat on väga lihtne kasutada, kuid selle füüsiline suurus ning ka hind (nii kaamera kui ka paberite) kallutavad pigem Mini poole. Instax Square perekonda kuulub nüüdest kaks isendit. Instax SQ10 on kaamera, millel saab esiteks valida, milliseid pilte üldse paberile ilmutada ning teiseks on see ka digitaalkaamera, mille faile saab hiljem arvutisse laadida. Instax SQ6 teeb analoogmeetodil ruudukujulisi kiirpilte ehk sellel digitaalkaamera funktsiooni ei ole.

Parempoolne on pilt on Wide, keskmine Square ning vasakpoolne on Mini suurus ja nagu näeme, siis on kõik sama kõrged, kuid erinevad laiuse poolest. Vahe on silmaga märgatav ning erinevus on ka selles, et Mini pilt on vertikaalne ning Wide horisontaalne. See muidugi ei tähenda, et pildistada ei tohiks ükskõik, mis pidi parajasti rohkem meeldib!

Instax Mini

Mini levinuim mudel on koodnimetusega Mini 9 (ka näidatud ülaloleval pildil). Seda põhjusel, et see on soodsaim ning lihtsaim — fikseeritud säriaeg, fokusseerimiskaugus 0,6m – âˆž, pildistamisrežiime tuleb valida manuaalselt, sundvälk ning see ongi kõik. Kaamera kasutamine on väga lihtne ning lõbus ja paberite valik laieneb kogu aeg. Paberi erinevad üldiselt raami poolest ning kõige tavalisem on traditsioonilise valge raamiga, kuid leidub ka värvilisi ja erinevate teemadega ning värvilisi.

Mudelitel Mini 70 ning Mini 90 saab valida fokusseerimiskaugust ning säriajad on vastavalt 1/2 – 1/400 sekundit ja 1/8 – 1/400 sekundit. Seega lihtsas keeles öeldes annavad Mini 70 ja 90 mudelid natuke rohkem loomingulist vabadust, kui see on kasutaja jaoks määrav.

 

Objektiivi kohal on nelja režiimiga “säriketas”, mida vastavalt valgusoludele reguleerima peab. Režiime on neli ning kaamera soovitab ka LED tulukesega märku andes, millist režiimi valida. (KAS IKKA ON NII?). Objektiivi küljes on ka mugav väike peegel, millega ennast pildistades kadreerimine veidi lihtsamaks teha, et kadreering ikka tuleks nagu soovitud.

Nagu piltidelt näha, ei tasu pildistada otse päikesesse või väga eredasse valgusallikasse, sest sel juhul tekib pildile musta värvi plekk.

Instax Wide

Wide on mõõtudelt suurimate piltidega, kuid kaamera endaga on lihtne — mudeleid on vaid üks ning vaid ühte värvi. Suurem formaat on suurepärane näiteks suuremate gruppide pildistamisel, sest saab rohkem inimesi pildile mahutada. Erinevalt lihtsaimast Mini mudelist, on Wide objektiivil kaks fokusseerimisrežiimi: 0,9 m – 3,0 m (normaal), 3,0 m – ∞ (maastik). Samuti on võimalik muuta särikompensatsiooni ning kaameral on ka automaatne välgujuhtimine.

Instax Square

Nüüd jõuamegi aga uusima formaadi, ehk Instax Square juurde, mille tooteliinis on hetkel kaks erinevat mudelit. Esialgu tuli välja mudel Instax SQ10. Tegu on kõigist keerukaima kaameraga, sest sel on ka digitaalne funktsioon! Ehk pildid salvestuvad kas kaamera sisemälusse või sellele on võimalik lisada microSD mälukaart. See tähendab ühtlasi ka seda, et saab valida, milliseid pilte üldse paberile välja lasta.

Square annab ka rohkem võimalusi olla loovam. Sel on võimalik piltidele panna enne või pärast pildistamist erinevaid filtreid, muuta piltide heledust-tumedust ning lisada või vähendada vinjetti. Seda kõike võimaldab kaamera tagaküljel olev LCD ekraan, millel on ka live-view funktsioon, millega näeb pilti reaalajas. Olen seda kaamerat kasutanud ka pikemalt ning kirjutanud põhjaliku ülevaate, mida saab lugeda siit.

Hiljuti tuli välja ka mudel Instax SQ6, mis pildistab samuti Square formaati, kuid sellele puudub digitaalne funktsioon ehk see teeb kõik pildid otse paberile nagu praegused Mini ning Wide mudelid.

Siin animatsioon pildi paberile ilmumisest (veidi küll kiirendasin). Magic!


Kokkuvõtvalt võib öelda, et ükskõik millise Instaxi valid, siis sellega tehtud ja välja prinditud pildid saavad endale justkui uue elu ning neid kätte võttes on tunda fotodele jäädvustatud ehedat emotsiooni.

Kindlasti ei saa jätta mainimata, et Instax tooteseerias on veel lai valik erinevaid lisatarvikuid, millega saad meie esinduskauplusest või veebikaubamajast soetatud Instax kaamera või sellega tehtud/tehtavad pildid isikupärasemaks, praktilisemaks ja meeldejäävamaks muuta.

 

Kogu valiku Fujifilm Instax kiirpildikaameraid leiad veebikaubamajast ›› 

The post Kuidas valida endale kõige sobivam Fujifilm Instax kiirpildikaamera? appeared first on Photopointi ajaveeb.

Ole valmis: dokumendifotod kätte mõne minutiga + pildifail kingituseks meilile
autor: Jürgen Veerme

dokumendifotod-meilile-photopoint-õpilapiletifoto

Ära jäta lapsele varsti algava õppeaasta tarbeks värske õpilaspileti foto või uue ID-kaarti/passipildi tegemist viimasele minutile, vaid ole nutikas ja tee kõikidele nõuetele vastav foto Photopointi esinduskauplustes kiirelt ära.

KAMPAANIA: lase teha vajalikud dokumendifotod meie juures paberile ja soovi korral saadame paberile tehtud pildifaili Sinu e-posti aadressile tasuta! 

Dokumendifotode tegemine Photopointis käib tänu uuenduslikule ID Station süsteemile kiirelt ja mugavalt. Meie oskuslikud fotograafid koos tipptasemel fototehnikaga teevad sinust foto, mida võid julgelt näidata nii ametiasutuses kui toidukaupluses. Kätte saad tehtud pildid mõne minutiga:

  • 4 pilti ühel paberil  – 8.99€
  • Kampaania kuni 12. augustini: 4 pilti ühel paberil + pildifail meilile – 8.99€ (tavahind 9.99€)
  • 8 pilti kahel paberil – 11.99€
  • Kampaania kuni 12. augustini: 8 pilti kahel paberil + pildifail meilile – 11.99€ (tavahind 12.99€)

Pildifaili saamine otse enda e-mailile on võrratu lisahüve eriti, kui kool pakub võimalust edastada õpilaspileti foto e-kirja teel või oled uut ID-kaarti taotlemas läbi Politsei- ja Piirivalveameti mugava e-keskkonna.

Kõik Photopointi esinduskauplused asuvad suurtes kaubanduskeskustes, kuhu on mugav tulla igal ajal nii autoga kui jalgsi. Lisaks on tagatud ligipääs ratastoolis olevatetele inimestele ning meie juures saab teha ka väikelaste/beebide dokumendifotosid (lisandub lisatasu +1.00€).


Leia endale lähim Photopointi esinduskauplus ja tule pildistama!

 

Just nii mugav ja soliidne dokumendifotode tegemise nurk ootab Sind Photopoinit Lõunakeskuse esinduskaupluses. Klõpsa/vajuta pildile ja vaata ringi!

Photopointi esinduskauplustes läheb ilusate dokumendifoto tegemiseks vähem kui viis minutit – seda ettevalmistusest paberfotoni. Ja soovi korral saadame ka otse meilile. #photopoint #lounakeskus # dokumendifoto #theta #ricoh #theta360 – Spherical Image – RICOH THETA

 

Kas tõesti ainult loetud minutitega? Panime stopperi käima, astusime kauplusesse sisse ja vaatasime kui kaua kogu dokumendifoto protseduur aega võtab.

 

Loomulikult saad Photopointis jätkuvalt teha ka kõikidele rahvusvahelistele nõuetele vastavad kvaliteetsed viisafotod. 

The post Ole valmis: dokumendifotod kätte mõne minutiga + pildifail kingituseks meilile appeared first on Photopointi ajaveeb.

Nüüd saadaval: vee- ja põrutuskindel kompaktkaamera Panasonic FT7
autor: Lauri Veerde

Suvel rannas või talvel suusamäel on hea pildistada sellise kaameraga, mis ei karda liiva, vett, külma ega kukkumist. Just selline aparaat on Panasonic Lumix FT7. See on maailma esimene elektroonilise pildiotsijaga varustatud kompaktkaamera, mis tõuseb teistest omataolistest esile kiire teravustamise ja esmaklassiliselt kvaliteetse video poolest. Esimesed Lumix FT7 eksemplarid kogu Baltikumis on nüüd saadaval just nimelt Photopointis!

Panasonic Lumix FT7 kompaktkaameraga saab sukelduda kuni 32 m sügavusele vee alla. See talub kukkumisi kuni 2 meetri kõrguselt, peab vastu kuni 100 kg survele ja pildistab tõrgeteta kuni -10°C pakases. Fotovõimekuselt peaks see olema veidi üle keskmise – taustvalgustusega 20.4 MP pildisensor ning optiliselt stabiliseeritud 28-128 mm (35mm ekvivalent) F3.3-5.9 objektiiv lubavad veekindla kompaktkaamera kohta korralikku pildikvaliteeti.

Eriline on Panasonic Lumix FT7 aga videorežiimi võimekuse poolest. 4K videot filmib see kaamera kiirusega 24 kaadrit sekundis ja kõrget kvaliteeti lubava 100 Mbps andmesagedusega. Kui kaadrisse jääb kiire liikumine, on soovitatav filmida (mitte 4K, vaid) Full HD videot, sest sel puhul on maksimaalne filmimiskiirus 60 kaadrit sekundis. 720p režiimis filmitud 120 fps klippidest saab aga teha juba ilusaid sujuvaid aegluubis taasesitusi.

Veelgi erilisem on Panasonic Lumix FT7 elektrooniline pildiotsija – selle 0.2″ diagonaali ja 1 170 000 piksliga ekraan on eredas päikesevalguses kadreerimisel suureks abiks.

Ja vaadake vaid seda gigantset päästikut – olgu kui tahes ekstreemses olukorras, sellest juba niisama lihtsalt mööda ei põruta :)

 

 

The post Nüüd saadaval: vee- ja põrutuskindel kompaktkaamera Panasonic FT7 appeared first on Photopointi ajaveeb.

Suur Suvine Soodusmüük ajab hinnad photopoint.ee veebikaubamajas higistama
autor: Jürgen Veerme

suur-suvine-soodusmuuk-photopoint

Viimasel ajal on olnud nii palav, et ventilaatori eest või konditsioneeritud toast ei tahaks üldse lahkuda. וnneks saab meie tohutu valikuga veebikaubamajast teha kõik ostud mugavalt interneti teel ning suurte kaubanduskeskuste parklates Sa higistama ei pea.

Suur kuumus mõjutab kõiki ja kõike ning seetõttu on photopoint.ee kaubamajas kõik tooted ostukorvis kuni 25% soodsamad (ka soodushinnast)!

Suure suvise soodusmüügi ajal särab päike ligi 300 000 toote juures. Valikust leiad põnevad mänguasjad pere pisematele või Fujifilm Instax kiirpildikaamerad ja tasakaaluliikurid teismelistele. Lisaks on saadaval suurepärane valik tippbrändide originaalparfüüme ja kosmeetikat nii meestele kui naistele. Fotograafiahuvilistele on meil pakkuda Eesti suurim valik erinevat fototehnikat k.a ülipopulaarsed hübriidkaamerad.

Kõik ostud saad olenemata ostusmmast lasta tasuta saata Photopointi esinduskauplustesse. Alates 49€ suurused ostud toome Sulle tasuta kulleriga koju/kontorisse kätte või saadame Sinu valitud pakiautomaati – eriti mugav.

Kellel kuu lõpus soovitud toodete ostuks või kinkimiseks raha napib, siis kasutada saab Inbank järelmaksu kampaania abi – toode kohe kätte, aga maksma hakkad alles talvel.

PS! Käimasolevatele kampaaniatele lisandub ostukorvis samuti lisaallahindlus.

 

Vaata päikeselised soodushinnad üle ja osta ära ››

 

Meie veebikaubamaja ei ole ammu enam ainult foto- ja digitehnika pärusmaa. Meil on ka:

PARFללMID | KUMMIKUD | AUTOKAUBAD | SANDAALID | MÄNGUASJAD

 TASAKAALULIIKURID | SPORT & HOBI | KODU & AED | SEKSUAALTERVIS | ARVUTI & IT

 

Kampaania kestab 27.07 – 29.07.2018. See ei kehti fototeenustele (photoexpress.ee, fotomeened.ee, artprint.photopoint.ee, fotoraamatud.ee, pro.photopoint.ee jne).

The post Suur Suvine Soodusmüük ajab hinnad photopoint.ee veebikaubamajas higistama appeared first on Photopointi ajaveeb.

1 2 3 4 5 6 7 8 9