Imeilusa Fujifilm Instax Mini 12 kiirpildikaamera abil on pildistamine lõbus
autor: Jürgen Veerme

Fujifilm Instax Mini 12

Fujifilm Instax Mini 12 on uus täiendus maailma kõige popularsema kiirpildikaamerate seerias, mis on viies pastelses värvitoonis müügil nii Photopointi esinduskauplustes kui ka veebikaubamajas.

Esmajoones peatub silm Instax Mini 12 värskendatud disainil, mis on minu arust nüüd palju voolujoonelisem ning lõbusam ja annab seeläbi kaamera olemust palju paremini edasi.

Uue generatsiooni Fujifilmi kiirpildikaamerale on lisandud kolm uut ja olulist funktsiooni, mis muudavad pildistamise veel mugavamaks ning lihtsamaks:

  • Automaatne välgu juhtimine ehk kaamera reguleerib automaatselt välgu heledust, säriaega ja teisi parameetreid, et need sobiksid ümbritseva valgusega nii et saadud pilt ei oleks üle- ega alasäritatud. Sinul jääb üle vaid nupule vajutada!

  • Lähivõtterežiim sobib suurepäraselt nii selfide tegemiseks kui ka mistahes teiste objektide pildistamiseks, mis asuvad kaamerast 0,3–0,5 m kaugusel.

  • Parallaksi korrigeerimine tähendab, et lähivõtterežiimis joondatakse pildiotsija objektiiviga, mis vähendab nihkeid ja tulemuseks on paremini pildi keskele trükitud foto.

 

 

Fujifilm Instax Mini 12 kiirpildikaamera töötab 2 × AA patareiga, mis on kohe komplektis kaasas ja sarnaselt teistele Fujifilm Instax Mini mudelitele saad ka Instax Mini 12 puhul pildid välja trükkida Instax Mini paberile (foto suurus: 62 × 46 mm).

Fujifilm Instax Mini 12

Muide, meil on müügil ka lai valik Instax lisatarvikuid, millega saad oma kaamera või sellega tehtud/tehtavad pildid isikupärasemaks, praktilisemaks ja meeldejäävamaks muuta.

 

Fujifilm Instax Mini 12 on kohe laos! Tarne 1-2 tööpäeva jooksul ››

Kogu Fujifilm Instax seeria kiirpildikaamerate valik ››

 

Järelmaksuga ostes algab Instax Mini 12 kuumakse ainult alates 3,26€ kuus. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(31)

The post Imeilusa Fujifilm Instax Mini 12 kiirpildikaamera abil on pildistamine lõbus appeared first on Photopointi ajaveeb.