Joby Beamo Studio Key Light on LED-videovalgusti sisulooja kodustuudiosse
autor: Jürgen Veerme

Joby Beamo Studio videovalgusti

JOBY on juba mitmeid aastaid on olnud sisuloojate suur sõber, sest suudab pakkuda neile selliseid (lisa)tarvikuid, mis teeb selle töö kiiremaks ning mugavamaks.

Üheks selliseks on ka Joby Beamo Studio Key Light videovalgusti, mille abil on koduses videostuudios silmadele kerge ja ideaalselt hajutatud valgustusega videote või vlogide loomine puhas rõõm. 

Sellel LED-videovalgustil 10 heledustaset ja 3 värvitemperatuuri saab juhtida komplektis oleva juhtmega kaugjuhtimispuldiga, mis kinnitub magnetiliselt ka lauaaluse külge. Valgusti ümber asetseb mitu cold shoe kinnitust, kuhu saab lisada näiteks Joby Wavo mikrofonid.

Lauaalus võimaldab valgustit kallutada ja tõsta salvestamiseks vajalikule kõrgusele (68–95 cm). Tänu kompaktsele suurusele sobib see valgusti ideaalselt ka väikestesse ruumidesse ja sobib seetõttu ka videokõnede valgustamiseks.

Muide, Beamo Studio Key Light on müügil ka kahe kõik-ühes valgustikomplektina:

  • Joby Beamo Studio Creator Complete Kit karbist leiad lisaks valgustile ka värvilise Beamo HS RGB taustvalgusti, paindliku telefonikinnitusega GorillaPod Arm liigendi ja Wavo Mobile mikrofoni.
Joby Beamo Studio videovalgusti
Joby Beamo Studio videovalgusti

Joby Beamo Studio Background RGB Light

Eelpool mainitud komplektides kaasas olev Joby Beamo Studio Background RGB Light on ka eraldi müügil ning see on ainulaadne LED-valgusti, mis võimaldab video tausta värviliseks teha ilma taustapaberit või seinavärvi kasutamata.

See 10 heledustaseme ja 12 värvitooniga väike valgusti projitseerib lainurkvalgusvihu, mistahes seintele või objektidele ja värvib need mitmesugustes toonides.

Valgusti saab toite USB kaudu, võimaldades salvestada videoid või otseülekandeid pikema aja jooksul, ilma et peaksid muretsema akukestvuse pärast. .

Joby videovalgusti Beamo Studio Background RGB Light

Sisseehitatud kallutatav alus võimaldab seda kallutada kõiksuguste nurkade alla ja samuti saab selle kinnitada ka nii GorillaPod kui mistahes teistele statiividele.

 

Joby Bemo Studio – kõik, mida vajad koduse videostuudio valgustamiseks »

 


JOBY on üle maailma tuntud ja tunnustatud bränd, kes usub, et suurepärane disain algab kasutajakesksest lähenemisest, on funktsionaalne, kuid samas mänguline ning parandab inimeste elu. Alates 2017. aastast kuulub JOBY suurde “Videndum Media Solutions” konserni, kus on esindatud sealhulgas ka LoweproManfrottoGitzo jt ülemaailma tuntud ja tunnustatud brändid.

Juhul, kui Sul peaks hetkel väärt investeeringu tegemiseks rahalisi vahendeid puudu jääma, siis pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi.

Photopoint on JOBY ametlik partner ja maaletooja nii Eestis, Lätis kui Leedus.
Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(17)

The post Joby Beamo Studio Key Light on LED-videovalgusti sisulooja kodustuudiosse appeared first on Photopointi ajaveeb.

DJI Mini 4 Pro on alla 250 grammi kaaluv profidroon
autor: Stephan Redko

Populaarne ning armastatud DJI Mini drooniseeria on taaskord uuenenud ning juba täna on Sul võimalik endale tellida uhiuus DJI Mini 4 Pro Photopointi veebikaubamajast või osta see esinduskauplustest kohapealt.

DJI Mini 4 Pro

DJI Mini 4 Pro — lendav kaamera, mis mahub taskusse.

Kes on ennast hiljuti droonimaailmaga kursis hoidnud teab, et Mini 3 Pro on DJI jaoks olnud siiani üks suurimaid hitte. See ei pane imestama, sest selles oli palju, mida armastada — esimesena hüppab pähe kerge ning kompaktne 249g kaaluv kere ja 4K/60p videosalvestus.

DJI Mini 4 Pro on väga sarnane oma eelkäijale, sest ka uue mudeli südameks on 48-megapiksline 1/1.3-tolline CMOS sensor koos 24mm f/1.7 fikseeritud objektiiviga. Kaalu on sellel samuti 249 grammi ning üks täislaetud aku kestab õhus kuni 34 minutit.

Sellest esmasest sarnasusest ei tasu lasta ennast petta, sest IV generatsiooni DJI Mini drooni sees peituvad tegelikult mõned kaua oodatud uuendused ning funktsioonid.

 

Eelkõige näeme tõelist tõusu videosalvestuste kvaliteedis, sest Mini 4 Pro suudab salvestada 10-bit D-Log M värviprofiilis, mis on professionaalide poolt eelistatud parimateks tulemusteks. Sellest võid oodata paremat dünaamilist ulatust ning üle miljardi värvi!

Mis puudutab videoresolutsioone ning kaadrisagedusi, siis DJI Mini 4 Pro võimaldab kuni 4K 60 kaadrit/sek tavasalvestusi ning 4K 100 kaadrit/sek aegluubis ehk “slow-mo” salvestusi. Nende variantide puhul on loomulikult võimalik kasutada ka eelnevalt mainitud rikkalikku 10-bit D-Log M värviprofiili.

DJI Mini 4 Pro

Kui oled uus piloot, siis meil on rõõm teatada, et DJI Mini 4 Pro on Mini seeria esimene droon, millel on täielik mitmesuunaline takistuste tuvastamine ning vältimine.

Paratamatult lennutavad inimesed oma esimese drooni kuskile puusse, mille tõttu tasub sellist omadust kindlasti väärtustada, sest see võib üks päev päästa Su hinnalise drooni.

DJI Mini 4 Pro

Märkimisväärset tõusu näeme ka drooni maksimaalses lennukauguses, mis on tänu OcuSync 4 ülekandesüsteemile nüüd kuni 20 kilomeetrit! Ilmselt ei lenda enamus meist iial nii kaugele, kuid vähemalt annab see Sinu juhtpulti 1080p 60 kaadrit/sek ülekande, mis teeb drooni juhtimise kindlasti mõnusamaks.

Muude omaduste hulgas lisandus Mini 4 Pro droonile “Waypoints Flight” funktsioon oma lendude planeerimiseks ning kordamiseks. Sujuvate kaadrite tagamiseks saad kasutada ka “Cruise Control” funktsiooni, mille abil saad seadistada droonile püsiva kiiruse.

DJI Mini 4 Pro

DJI on taaskord loonud ühe vapustava drooni, mida näeme ilmselt juba peagi paljude foto- kui ka videograafide kottides. Ole ka Sina nende seas ning koge tõelist kvaliteeti pisikesest DJI Mini 4 Pro droonist ja telli sobiv komplekt kohe ära.

 

Telli DJI Mini 4 Pro kulleriga koju/kontorisse — transport üle Eesti on tasu »

 


Kahtlemata on uue drooni ostmine arvestatav investeering ning seetõttu pakume nii eraisikutele kui ettevõtte nimel ostmiseks mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Photopoint on DJI toodete ametlik ja pikajaline partner Eestis.

(36)

The post DJI Mini 4 Pro on alla 250 grammi kaaluv profidroon appeared first on Photopointi ajaveeb.

Kodak Ektar H35 abil saad ühele filmirullile klõpsida topelt koguses pilte
autor: Jürgen Veerme

Kodak Ektar H35

Nii Photopointi esinduskauplustesse kui veebikaubamajja müügile oleva Kodak Ektra H35 analoogkaameraga on topelt lõbus meeldejäävaid hetki jäädvustada, sest tänu poolkaader olemusele võimaldab see 35mm fotorullile pildistada topelt koguses pilte.  

See taskusuurune kaamera on kerge ja väike, mistõttu on seda väga mugav endaga igale poole kaasa võtta ning seda on väga lihtne kasutada.

Pildistamiseks torka kaamerasse klassikaline 35 mm fotofilm (sobivad värviline või mustvalge ISO 200/400) ning hakka klõpsima. Oluline on mainida, et enne pead veel ka vähemalt ühe AAA patarei soetama, mis sellele elujõudu annaks (patarei ega film ei kuulu komplekti).

 

Kui oled fotofilmi täis klõpsinud, siis too filmirullid mistahes Photopointi esinduskauplusesse ja ilmutame need Sulle ära ning soovi korral trükime ka fotopaberile või paneme mälukaardile/Google Drive’i.

 

Pildista teistmoodi ning telli endale Kodak Ektar H35 filmikaamera ›› 

(395)

The post Kodak Ektar H35 abil saad ühele filmirullile klõpsida topelt koguses pilte appeared first on Photopointi ajaveeb.

Tamron 17-50mm f/4 Di III VXD on üks objektiiv igaks olukorraks
autor: Jürgen Veerme

Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD objektiiv Sonyle

Tutud ja tunnustatud Jaapani optikatootja Tamron on oma tootmisliinid huugama pannud, sest juba oktoobrikuu jooksul jõuab ka meie juurde müügile uus Sony täiskaader hübriidkaameratele loodud Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD.

Tamroni sõnul summutab uus 17-50mm f/4.0 Di III VXD tõhusalt kromaatilisi ja muid optilisi aberratsioone, tagades nii kõikidel piltidel peente detailide selge jäädvustamise isegi servast servani. Muuhulgas lubab Tamron, et see objektiiv tagab “silmapaistva bokeh” ka oma läbiva f/4 maksimaalnse ava juures. 

Objektiivis on kasutusel VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) teravustamismootor, mis kasutab lineaarset fokuseerimise mehanismi. Teistest uutest Tamroni objektiividest juba tuttav VXD mootor pakub veelgi vaiksemat ja kiiremat teravustamist, mis sobib väga hästi ka videograafidele.

Kompaktne ja kerge 17-50mm f/4.0 Di III VXD pakub suurepärast kasutusmugavust ka siis kui see on kinnitatud kaamera stabilisaatoritele. See üks universaalne objektiiv ei jäta Sind ilma ühestki võttest – alates videotest rahvarohkel tänaval kuni suursuguste kaadriteni loodusest.

Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD objektiiv Sonyle

Tamron 17–50mm f/4 VXD hõlmab endas ka niiskuskindlat konstruktsiooni ning fluorikihti esi- ja tagaläätse pinnal, mis tagab vastupidavuse looduskeskkondades. Lisaks jagab see 67-mm filtrikeeret teiste uue põlvkonna Tamron objektiividega

Tamron Lens Utility tarkvara

Uus17-50mm f/4.0 Di III VXD kasutab muuhulgas ka  “TAMRON Lens Utility” tarkvara, mis võimaldab objektiivi ühendada USB-kaabli (USB Type-A to Type-C) abil arvutiga.

Selline mugav funktsionaalsus lubab kasutajatel ise objektiivi valitud seadeid kohandada ja püsivara värskendada. See omakorda pakub igaühele paindlikke võimalusi, mis sobivad just iga konkreetse pildistamise või videovõtte olukorraga.

Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD objektiiv Sonyle

Kui soovid olla esimeste hulgas, kelle poole Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD kohe teele läheb, kui see meie logistikakeskusesse saabub, siis tee veebikaubamajast eeltellimus kohe ära. 

 

Eeltelli enda Sony hübriidkaamera ette Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD ››

 


Kogu Sonyle mõeldud Tamron objektiivide valik (enamus neist on saadaval ka Photopointi rendis):

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera või objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ›

Photopoint on Tamroni ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(31)

The post Tamron 17-50mm f/4 Di III VXD on üks objektiiv igaks olukorraks appeared first on Photopointi ajaveeb.

Canon Selphy CP1500 abil prindid fotosid, mis kestavad kogu elu
autor: Jürgen Veerme

Canon SELPHY CP1500 fotoprinter

Soodushinnaga 129€ (159€) Canon Selphy CP1500 on mobiilne fotoprinter, mille abil saab otse nutiseadmest, mälupulgalt, mälukaardilt või fotokaamerast digipildid fotopaberile välja trükkida.

See Canoni fotoprinter kasutab värvisublimatsiooni tehnoloogiat, mis garanteerib väljatrükkide maksimaalse kvaliteedi ning sealjuures on need veel ka vee-, kriimustus- ja sõrmejäljekindlad.

Canon SELPHY CP1500 fotoprinter

Nutiseadmeid saab printeriga ühendada nii Android kui iOS seadmetele loodud SELPHY Photo Layout rakenduse abil.

Lisaks saab selle appis digifailidele peale lisada tekst, templeid, filtreid ja mustreid, mis teevad need veelgi omanäolisemaks ning väljatrükke on lihtne jagada prinditud QR-koodi abil.

Komplektis on kaasas üks pakk (108 lehte, 10 × 15 cm) fotopaberit ja üks kolmevärviline tindikassett. Juhul, kui need otsa saavad, siis saad uue meie käest soetada – sinna sobib Canon fotopaber + tindikassett RP-108 komplekt.

Nii mustas, valges kui ka roosas värvitoonis Canon Selphy CP1500 fotoprinterid on müügil nii Photopointi esinduskauplustes kui veebikaubamajas. 

 

Vali sobiv värv ja telli soodukaga Canon Selphy CP1500 kohe ära ››

 

Juhul, kui Sul peaks hetkel ostude tegemiseks rahalisi vahendeid puudu jääma, siis pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi.

Soodushind kehtib kuni 30. november 2023. Photopoint on Canon fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis.

(459)

The post Canon Selphy CP1500 abil prindid fotosid, mis kestavad kogu elu appeared first on Photopointi ajaveeb.