Seikluskaamerate kuninga GoPro HERO6 Black ostul kaasa lausa 2 väärt kingitust
autor: Jürgen Veerme

gopro-hero6-black

Märtsikuus saad kõige võimsama ja uuema GoPro HERO6 Black seikluskaamera ostul lausa kaks kingitust: 1) GoPro Hero peapael + kiirkinnitusklamber, millega kinnitad enda uue kaamera pea peal või tagurpidi nokamütsi külge. 2) GoPro lisaaku, et särtsu jaguks alati kõigi foto- või videovõtete lõpuni. Kingituste koguväärtus ligi 60 eurot!

HERO6 on GoPro seikluskaamerate perepea, millega on kõiksuguste seikluste või igapäevaste vahvate tegevuse jäädvustamise lihtne ja lõbus. See filmib 4K videot seikluskaamerale kohase kiirusega 60 kaadrit sekundis ning digitaalne värinastabilisaator toimib varasemast oluliselt tõhusamalt.  Lisaks on parendatud stereo helisalvestus ja tänu sellele on lisaks selgele videole nüüd Sinu käsutuses ka kvaliteetne heli. Loomulikult on kaamera jätkuvalt veekindel kuni 10 meetri sügavusel (ilma liigsete kaitseümbristeta) ning QuickStories rakendus suudab muuta kogutud mälestused automaatselt võrratuteks videoteks.

Väga hea videokvaliteet, tippklassi disain ja lihtne kasutada. Quiki tähtsust ei saa mitte kuidagi alahinnata. Terabaitide jagu materjali, mida keegi kunagi enam ei vaata, jääb nüüd ära ja videotega on väga tore tegeleda. Sellise hinnangu sai GoPro HERO6 Black Digitest.ee veebiportaalis – loe lähemalt ››

Soovi korral saad juurde osta lisagarantii või kindlustuse – sellest lähemalt HERO6 tootelehel. Ja kui sul kohe peaks rahakotis eurosid nappima, siis märtsis Photopointi järelmaksu abiga ostes saad selle kohe kätte, aga maksma hakkad alles juulikuus.

 

Usalda kogemusi ja haara GoPro HERO6 kaamera Photopointist ››

 

Eesti oma kutt Juhani Särglep käis surfamas Sri Lankal ja filmis selle actioni üles HERO6 kaameratega. Vaata!

The post Seikluskaamerate kuninga GoPro HERO6 Black ostul kaasa lausa 2 väärt kingitust appeared first on Photopointi ajaveeb.

Teeme vahetust – too enda vana statiiv meile ja saad uue Manfrotto statiivi odavamalt
autor: Jürgen Veerme

manfrotto-statiivi-vahetus

Kui sulle meeldib pildistada lähedalt teravaid makropilte ja/või pika säriajaga öiseid linnamaastikke, kuid Sinu vana statiiv neid enam teha ei võimalda, siis saada see pensionile ja hangi kaamera alla statiivide Ferrari.

Too märtsikuus enda vana statiiv meile ning kvaliteetsed Manfrotto statiivid on Sulle nii soodus- kui tavahinnast 20% soodsamadTagasi toodava statiivi tootja ei ole oluline ning see ei pea olema töökorras. Soodustus kehtib nii Manfrotto statiividele kui statiivikomplektidele, kuid ei kehti statiivipeadele ja teistele tarvikutele.

Itaalia statiivimeistri Manfrotto toodang peaks tuttava olema nii fotohuvilistele kui professionaalidele, sest need on tugevad, mugavad ja funktsionaalsed.

Abiks valikul – Manfrotto kõige populaarsemad statiiviseeriad:

  • XPRO valikusse kuuluvad kõige uhkemad, funktsionaalsemad ja vastupidavamad statiivid. Need on aegade jooksul ennast tõestanud erinevatel auhindade jagamisel ja pälvinud hulgaliselt kiidusõnu erinevates žanrites pildistavatelt fotograafidelt üle maailma.
  • Befree nimega kolmjalad on mõeldud liikuvale või reisivale fotograafile, kes ei soovi kaasas tarida suurt ja kohmakat statiivi, kuid samas ei soovi järeleandmisi teha kandevõime ja stabiilsuse osas.
  • Befree Advanced toob eelnevalt mainitud seeriasse juurde profiklassi omadused ja kasutamismugavuse. Statiivid on varustatud uut tüüpi kuulpeaga, mis on valmistatud alumiiniumist ja neil on panoraamfunktsioon ja võimalus muuta liikumise hõõrdetegurit ehk friktsiooni.
  • 190GO on samuti on suunatud reisivatele fotograafidele ning neile, kellel on vaja kerget ning transpordiasendis kompaktset statiivi, mida samas oleks võimalik tõsta ka kõrgemale.

Ei tea ikka, millist statiivi valida? Ardo näitab videos kuute olulist aspekti, mida statiivijalgade valikul silmas pidada:

 

Kui Sul pärast lisasoodustust peaks veel eurosid uue statiivi jaoks puudu jääma, siis märtsis Photopointi järelmaksu abiga ostes saad selle kohe kätte, aga maksma hakkad alles juulikuus.

NB! Kampaaniadiili saab vajadusel meiega teha ilma Tallinna või Tartu esinduskauplusi külastamata, kui kirjutada soovist info@photopoint.ee peale. Seejärel võtavad meie müügispetsialistid ühendust ning annavad täpsemad juhised.

 

Saada vana statiiv pensionile ja premeeri end Manfrotto valikuga ››

 

 

Uuri lisaks:

Ole kursis Photopointi kõige olulisemate kampaaniatega ðŸ‘‰ www.photopoint.ee/kampaaniad

The post Teeme vahetust – too enda vana statiiv meile ja saad uue Manfrotto statiivi odavamalt appeared first on Photopointi ajaveeb.

Suurepärane pakkumine – broneeri ja osta Sony uus täiskaader a7 III ja saad kingiks Sony lisagarantii
autor: Jürgen Veerme

sony-a7-III-täiskaader-hübriidkaamera-photopointis

Uus Sony A7 III on nii püss hübriidkaamera, et kõik Canon või Nikon “vanakooli” digipeegli omanikud võiksid need julgelt jätta pühapäeva pildistamiseks ja tööhoos kätte haarata uue Sony täiskaadri. Tänu suurele võimekusele ja kompaktselt kergele korpusele on kaamera väga mitmekülgne tööriist fotograafidele, videograafidele, multimeediasisu loojatele ning kõigi teiste, usaldusväärsust, paindlikkust ja mitmekülgsust nõudvate erialade esindajatele.

Ole esimeste hulgas – eeltelli ja osta hiljemalt 30.04.2018 paljude Eesti ja kogu maailma fotograafide hulgas palavalt oodatud Sony A7 III ning saad kingituseks 3 aastat Sony lisagarantiid.

Ikka kahtled? Hea küll, siin on mõned faktid: uue kaamera juures on ära kasutatud palju Sony kallimate hübriidkaamerate A7R III ja Sony A9 tehnoloogiaid ja omadusi. A7 III keskmes on uus 24.2 MP taustvalgustusega täiskaadersensor, mis stabiliseerib värinaid viies suunas ja on võimeline pildistama 15-astmelise dünaamilise ulatusega 14-bitiseid RAW faile. Sensori väljalaskevõime ei ole nii kiire nagu A9 kaameral, kuid piisavalt kiire et pakkuda A7R III väärilist 10 fps sarivõtet (jälgiva teravustamisega, kuni 177 JPG faili järjest).

A7 II aparaadiga võrreldes omab a7 III suuremat käepidet, rohkem juhtnuppe ning lisandunud on joystick ja kaks kaardipesa, millest üks toimib UHS-II tüüpi mälukaartidega ja muidugi suurema mahtuvusega NP-FZ100 aku – nüüd pildistad ühe laadimiskorraga 710 kaadrit. A7 III on Sony sõnul kõige vastupidavama akuga hübriidkaamera üldse. Punkt!

Juhul, kui nüüd jäi Sony “töölooma” ostmata jättmise ainsaks põhjuseks eurode nappus, siis saame Sind aidata:

  • Photopointi järelmaksu abiga ostes saad kaamera kohe kätte, aga maksma selle eest hakkad alles juulikuus.
  • uue kaamera saad võtta enda ettevõtte nimel soodsatel tingimustel liisingusse. Rohkem infot ›

 

Ära jää ilma uuest fotokaamerate tippteosest ning eeltelli Sony A7 III ››

 

Kaamera jõuab Photopointi müügile märtsikuus. 

Sony A7 III tootepildid:

The post Suurepärane pakkumine – broneeri ja osta Sony uus täiskaader a7 III ja saad kingiks Sony lisagarantii appeared first on Photopointi ajaveeb.

Sandisk avalikustas maailma kiireima UHS-I microSD mälukaardi
autor: Oskari Värä

Sandisk on maailmale näidanud uut Extreme 400GB A2 microSDXC mälukaarti, mis on ametlikult maailma kiireim UHS-I microSD kaart. Western Digitali sõnul (kes ostis Sandiski kaubamärgi juba 2016. aastal) on uue kaardi lugemiskiirus kuni 160 MB/s ning kirjutamiskiirus 90 MB/s, mis on rohkem kui 50% kiirem kui praegused kaardid.

Kaart klassifitseerub UHS kiirusklassi 3 (U3) ning videomõistes on Class 30 (V30), mis sobib loomulikut 4K lahutusvõimega filmimiseks ning nagu Extreme seeriale kohane, on ka see vee-, tolmu-, röntgeni-, temperatuuri- ning põrutuskindel.

Hetkel pole veel uue mälukaardi saadavuse või hinna kohta mingit infot, kuid kõlakad räägivad, et see jääb umbes 300 dollari kanti.

Allikas: dpreview.com

The post Sandisk avalikustas maailma kiireima UHS-I microSD mälukaardi appeared first on Photopointi ajaveeb.

Kolme Eesti fotograafi tööd valiti maailma suurimal fotokonkursil 50 parima hulka
autor: Jürgen Veerme

Sony World Photography Awards on maailma suurim ja kõige mitmekesisem fotokonkurss, mis toimus juba 11. korda ja sellele esitati kokku rekordilised 320 000 tööd. Seda märkimisväärsem ja uhkem on kõigile fotohuviliste anda teada, et avatud konkursi 50 parima hulka on nimetatud ka kolm Eesti fotograafi (konkursil hinnatakse töid neljas kategoorias: professionaalid, avatud, noored ja üliõpilased).

Nendeks tunnustatud fotograafideks on:

  • Anton Novozhilov, avatud konkursi töödeldud fotode kategooria (Enhanced), Tallinn
  • Maiken Staak, avatud konkursi liikumise kategooria (Motion), Berliin, Saksamaa
  • Hendrik Mändla, avatud konkursi reisikategooria (Travel), Tarvastu

Antoni ja Hendriku nimed peaks meie ajaveebi lugejatele tulema tuttavad, sest neist esimene on võitnud “Pentaxi Aasta Portreefoto 2016” võistluse ning tulnud “Pentaxi Aasta Portreefoto 2012” konkursil II kohale. Hendrik tuli auväärsele II kohale “Manfrotto Ööfoto 2016” konkursil.

Välja valitud tööd on saanud inspiratsiooni väga erinevatest allikatest. Anton Novozhilov leidis fotograafia tänu oma isale. Talle meeldib oma kontseptuaalsetel piltidel eksperimenteerida fotomanipulatsiooni ja naise keha temaatikaga. Kahes esile tõstetud töös on näha Kreeka Atlase müüdi uut tõlgendust ja tugeva naisekeha võimast kujutamist.

Maiken Staak on moe- ja portreefotograaf, kes oma töös „Veronika in movement” eksperimenteerib rabava liikuva portreega, samal ajal kui 22-aastane Hendrik Mändla jäädvustab maagilist Islandi maastikku.

 

Nomineeritud ja tunnustatud fotograafide tööd pannakse välja Londonis näitusel Sony World Photography Awards 2018 Exhibition, mis toimub 20. aprillist 6. maini. Avatud konkursi võitjad kuulutatakse välja 20. märtsil ning üld- ja professionaalide kategooria võitjad avaldatakse 19. aprillil 2018.

 

Ära unusta – Snäpi pildipangas on käimas “Sony Talvefoto 2018” konkurss, kuhu piltide esitamine lõppeb juba pühapäeval, 4. märtsil kell 22.00. Pane fotod teele – snap.ee/sony ››

 

Allikas: Sony pressiteade

The post Kolme Eesti fotograafi tööd valiti maailma suurimal fotokonkursil 50 parima hulka appeared first on Photopointi ajaveeb.

2 3 4 5 6 7 8 9 10