Jäädvusta meeldejäävaid hetki Kodak M38 filmikaameraga
autor: Jürgen Veerme

Kodak M38

Lõbusates värvitoonides Kodak M38 meenutab välimuselt justkui ühekordset kaamerat, aga tegelikult saab seda kasutada korduvalt.

Pildistamiseks torka kaamerasse klassikaline 35 mm fotofilm (sobivad värviline või mustvalge ISO 200/400) ning hakka klõpsima. Oluline on mainida, et enne pead veel ka vähemalt ühe AAA patarei soetama, mis sellele elujõudu annaks (patarei ega film ei kuulu komplekti).

Sellised analoogkaamerad sobivad suurepäraselt nii igapäevaste kui ka eriliste hetkede jäädvustamiseks. Traditsioonilisele filmile pildistades saad oma tehtud fotodele anda hoopis teistsuguse vaatenurga, sest pilte ei saa muuta ega filtritega erilisemaks teha.

Kodak M38

Kodak M38 filmikaamerat on lihtne ja lõbus kasutada – lihtsalt püüa pildistatav objekt kenasti kaadrisse, vajadusel lülita sisse välk ning vaata, et oleksid objektile piisavalt lähedal.

Kui oled fotofilmi täis pildistanud, siis too filmirullid mistahes Photopointi esinduskauplusesse ja ilmutame need Sulle ära ning soovi korral trükime ka fotopaberile.

 

Pildista teistmoodi ning telli endale Kodak M38 filmikaamera ›› 

(331)

The post Jäädvusta meeldejäävaid hetki Kodak M38 filmikaameraga appeared first on Photopointi ajaveeb.

Sony ZV-1 II vlogkaamera ostul saad kingituse väärtuses 199€
autor: Jürgen Veerme

Sony ZV-1 II + grip

Eelkõige vloggerite ehk videoblogijate vajadusi silmas pidades disainitud Sony ZV-1 II ostul saad muuhulgas kingituseks ka 199€ maksva Sony Shooting Grip GP-VPT2BT käepide-ministatiivi.

Tasuta kaasa antav Sony GP-VPT2BT on 2in1 käepide ja ministatiiv, mis pakub käest filmides rohkem stabiilsust ning võimaldab tänu kallutatavale disainile muuta kiirelt ja sujuvalt ka võttenurka.

See ühildub kaameraga Bluetoothi kaudu ja maksimaalse kasutusmugavuse tagamiseks saab selle lahti pakkida ka ministatiiviks.

Sony käepide-ministatiiv Shooting Grip GP-VPT2BT
Sony käepide-ministatiiv Shooting Grip GP-VPT2BT

II generatsiooni Sony ZV-1 on varustatud ZEISS Vario-Sonnar T* 18-50mm f/1.8-4 suumobjektiiviga, mis annab lainurkvaate 18 mm otsast. Muuhulgas on objektiivil integreeritud neutraalhall (ND) filter, mis reguleerib valguse säritust kolme astme võrra.

Sujuvad ja värinavabad kaadrid tagab ZV-1 II sees peituv Sony kultuslik Optical SteadyShot pildistabilisaator, mis oli samuti vlogerite poolt väga nõutud omadus. Lisaks optilisele stabilisaatorile saad kasutada elektroonilist Active Mode režiimi, et saavutada isegi ekstreemsetes oludes sujuvad kaadrid.

 

Selle kompaktkaamera sees peituv 3-kapsline mikrofon hoiab ka Sinu heli selgena. Automaatse režiimi peal filmides tuvastab ZV-1 II nägude järgi ära, millist mikrofoni kasutada parima heli saavutamiseks. Salvestades manuaalrežiimis saad ise valida, kas kasutad eesmist, tagumist või kõikides suundades olevaid mikrofone.

Sony ZV-1 II

Juhul, kui Sul eurosid ostuks puudu jääma, siis pakume nii eraisikutele kui ettevõtte nime ostmiseks mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

 

Telli Sony ZV-1 II endale kohe ära – tarneaeg ainult 1-3 tööpäeva»

 


Muide, Photopointi foto- ja videotehnika rendis on laenutamiseks saadaval I generatsiooni Sony ZV-1. Lisaks on olemas ka Sony ZV-1F ja Sony ZV-E1 kaamerad.

Kui tehnika on ostetud, siis video filmimise ja töötlemise nipid saad selgeks Eesti ühe kõige populaarsema Youtube staari Martti Halliku poolt koostatud kursusel: “Nullist tegijaks. Kuidas luua haaravaid videoid veebi ›› 

Kampaania kehtib 1. oktoober – 31. detsember 2023. Photopoint on Sony fototehnika toodete ametlik ja pikaajaline partner Eestis.
Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(4)

The post Sony ZV-1 II vlogkaamera ostul saad kingituse väärtuses 199€ appeared first on Photopointi ajaveeb.

Kodak Ultra F9 on stiilne korduvkasutatav analoogkaamera
autor: Jürgen Veerme

Kodak F9

Retroliku välimusega Kodak Ultra F9 on esmaklassiline korduvkasutatav filmikaamera, mille sisse käib klassikaline 35 mm fotofilm – sobivad nii värvilised kui mustvalged ja ISO 200/400 filmid. Elujõudu annab kaamerale 1 x AAA patarei (patarei ega film ei kuulu komplekti).

Ultra F9 analoogkaameral on 31 mm f/9 fikseeritud fookusega objektiiv, manuaalne kerimine/tagasikerimine ning sisse/välja lülitatav välklamp. Samuti on see varustatud sisseehitatud säriloenduriga.

Kodak F9

Kodak Ultra F9 filmikaameraga on lihtne ja lõbus pildistada – lihtsalt püüa fotografeeritav kenasti kaadrisse, vajadusel lülita sisse välk ning vaata, et oleksid objektile piisavalt lähedal.

Kui oled fotofilmi täis klõpsinud, siis too filmirullid mistahes Photopointi esinduskauplusesse ja ilmutame need Sulle ära ning soovi korral trükime ka fotopaberile.

 

Jäädvusta hetki teistmoodi ning telli endale Kodak Ultra F9 filmikaamera ›› 

(496)

The post Kodak Ultra F9 on stiilne korduvkasutatav analoogkaamera appeared first on Photopointi ajaveeb.

Joby Spin ja Joby Swing lisavad nutitelefoniga tehtud videotele uue külje
autor: Mikk Otsar

Pärast 2017. aastat kui Joby omandati Videndum grupi poolt on firma tootevalik jõudsalt suurenenud. Tänaseks päevaks toodab Joby lisaks kuulsatele GorillaPod statiividele ka palju teisi kasulike fototarvikuid.

Kuna igapäevaseks pildistamiseks ja filmimiseks kasutame me üha rohkem nutitelefone, siis on Joby otsustanud tootma hakata ka tarvikuid just nutiseadmetele.

Joby Spin ja Joby Swing tarvikute näol on tegemist motoriseeritud statiivipeadega, mis lisavad nutitelefoniga tehtud videotele uue külje.

Videotegijad saavad muuta oma klipid huvitavamaks, lisades neile liikumist. Professionaalsed režissöörid liigutavad sageli kaamerat vasakule või paremale, et paljastada stseenis midagi uut või lisada võttele lihtsalt elu – täpselt seda need lisatarvikud võimaldavadki.


Joby Swing

Nii nagu eelpool mainitud, siis Joby Swing lisab nutitelefoni kaamerale võimekuse autonoomselt liikuda. Swing’i liikumine sarnaneb professionaalse slideri liikumisele ja seade võimaldab kasutajal saada sujuvaid külg-küljele liikumisi.

Lisaks tavalistele videotele on Joby Swing seadet hea kasutada ka timelapse videote jaoks, kus kaamera liikumine lisab stseenile veelgi dramaatilisust.

Seade ise on kõigest 17 cm pikkune ja on piisavalt väike, et mahtuda igasse kotti. Sellel on statiivikinnitus, mis ühildub kõikide teiste Joby statiividega.

Seadme kasutamiseks tuleb telefoni alla laadida Joby Motion rakendus, milles saab liikumist täpselt programmeerida. 

 

Swing võimaldab nutitelefonil sujuvalt liikuda kuni 42 cm. Video salvestamisel liigub see maksimaalse kiirusega sentimeeter sekundis, seega on videolõigu maksimaalne pikkus 42 sekundit.

See tähendab, et see ei sobi tegelikult pikkade klippide filmimiseks, kuna salvestamine võib peatuda enne, kui näitleja on oma ridade esitamise lõpetanud. Siiski sobib see hästi lühikeste sissejuhatustekstide või b-roll kaadrite jäädvustamiseks.

Seadmele on sisseehitatud liitiumioonaku, mis kestab kuni 1,5 tundi ja laadimisaeg läbi USB-C pesa on kuni 2,5 tundi.

Joby Swing ei ole iga videograafi jaoks kohustuslik vidin, kuid see peaks olema atraktiivne stock videote loojatele, tootevideograafidele ja videologijatele, kes soovivad muidu staatilistele klippidele lisada veidi liikumist.

 

Telli JOBY Swing ja loo ägedamaid videoid ››

 


Joby Spin

Kui Swing võimaldab nutitelefoniga teha aeglaseid ja lühikesi jälgimisliigutusi, siis Joby Spin on palju laiema liikumisulatusega, mis laseb nutitelefoni elektrooniliselt panoraamida kuni 360º ulatuses.

See võimaldab teil jäädvustada sujuvaid ja professionaalse välimusega panning kaadreid ühelt objektilt teisele. 

Sarnaselt Swingile kasutab ka Spin “Joby Motion” rakendust, milles on võimalik valida kolme erineva režiimi vahel: video, timelapse ja panoraam.

Igas režiimis saad seadistada seadme soovitud käigu alguse ja lõpu. Lisaks saad reguleerida kiirust või lisada salvestusviivitust, kui soovid end panoraamvõttesse kaasata.

 

Joby Spin on varustatud kahe statiivikeermega, mis tähedab, et seadet ennast on võimalik kinnitada enamikele statiividele ja panoraampea peale on võimalik lisada erinevaid lisatarvikuid.

 

Telli JOBY Spin endale kohe e-poest ära ja lase loomingul õitseda ››

 


JOBY on üle maailma tuntud ja tunnustatud bränd, kes usub, et suurepärane disain algab kasutajakesksest lähenemisest, on funktsionaalne, kuid samas mänguline ning parandab inimeste elu. Alates 2017. aastast kuulub JOBY suurde “Videndum Media Solutions” konserni, kus on esindatud sealhulgas ka LoweproManfrottoGitzo jt ülemaailma tuntud ja tunnustatud brändid.

Juhul, kui Sul peaks hetkel väärt investeeringu tegemiseks rahalisi vahendeid puudu jääma, siis pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi.

Photopoint on JOBY ametlik partner ja maaletooja nii Eestis, Lätis kui Leedus.
Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(123)

The post Joby Spin ja Joby Swing lisavad nutitelefoniga tehtud videotele uue külje appeared first on Photopointi ajaveeb.

Joby Beamo Studio Key Light on LED-videovalgusti sisulooja kodustuudiosse
autor: Jürgen Veerme

Joby Beamo Studio videovalgusti

JOBY on juba mitmeid aastaid on olnud sisuloojate suur sõber, sest suudab pakkuda neile selliseid (lisa)tarvikuid, mis teeb selle töö kiiremaks ning mugavamaks.

Üheks selliseks on ka Joby Beamo Studio Key Light videovalgusti, mille abil on koduses videostuudios silmadele kerge ja ideaalselt hajutatud valgustusega videote või vlogide loomine puhas rõõm. 

Sellel LED-videovalgustil 10 heledustaset ja 3 värvitemperatuuri saab juhtida komplektis oleva juhtmega kaugjuhtimispuldiga, mis kinnitub magnetiliselt ka lauaaluse külge. Valgusti ümber asetseb mitu cold shoe kinnitust, kuhu saab lisada näiteks Joby Wavo mikrofonid.

Lauaalus võimaldab valgustit kallutada ja tõsta salvestamiseks vajalikule kõrgusele (68–95 cm). Tänu kompaktsele suurusele sobib see valgusti ideaalselt ka väikestesse ruumidesse ja sobib seetõttu ka videokõnede valgustamiseks.

Muide, Beamo Studio Key Light on müügil ka kahe kõik-ühes valgustikomplektina:

  • Joby Beamo Studio Creator Complete Kit karbist leiad lisaks valgustile ka värvilise Beamo HS RGB taustvalgusti, paindliku telefonikinnitusega GorillaPod Arm liigendi ja Wavo Mobile mikrofoni.
Joby Beamo Studio videovalgusti
Joby Beamo Studio videovalgusti

Joby Beamo Studio Background RGB Light

Eelpool mainitud komplektides kaasas olev Joby Beamo Studio Background RGB Light on ka eraldi müügil ning see on ainulaadne LED-valgusti, mis võimaldab video tausta värviliseks teha ilma taustapaberit või seinavärvi kasutamata.

See 10 heledustaseme ja 12 värvitooniga väike valgusti projitseerib lainurkvalgusvihu, mistahes seintele või objektidele ja värvib need mitmesugustes toonides.

Valgusti saab toite USB kaudu, võimaldades salvestada videoid või otseülekandeid pikema aja jooksul, ilma et peaksid muretsema akukestvuse pärast. .

Joby videovalgusti Beamo Studio Background RGB Light

Sisseehitatud kallutatav alus võimaldab seda kallutada kõiksuguste nurkade alla ja samuti saab selle kinnitada ka nii GorillaPod kui mistahes teistele statiividele.

 

Joby Bemo Studio – kõik, mida vajad koduse videostuudio valgustamiseks »

 


JOBY on üle maailma tuntud ja tunnustatud bränd, kes usub, et suurepärane disain algab kasutajakesksest lähenemisest, on funktsionaalne, kuid samas mänguline ning parandab inimeste elu. Alates 2017. aastast kuulub JOBY suurde “Videndum Media Solutions” konserni, kus on esindatud sealhulgas ka LoweproManfrottoGitzo jt ülemaailma tuntud ja tunnustatud brändid.

Juhul, kui Sul peaks hetkel väärt investeeringu tegemiseks rahalisi vahendeid puudu jääma, siis pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi.

Photopoint on JOBY ametlik partner ja maaletooja nii Eestis, Lätis kui Leedus.
Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(17)

The post Joby Beamo Studio Key Light on LED-videovalgusti sisulooja kodustuudiosse appeared first on Photopointi ajaveeb.

4 5 6 7 8 9 10 11 12