Superdiil: Pentax K-70 peegelkaamera kuni -100€ ja lisaks valgusjõuline kingitus
autor: Jürgen Veerme

pentax-k70-soodushinnaga-kingitus-photopoint

Pentax K-70 on 24- megapikslise sensori, keresise pildistabilisaatori, pööratava LCD ekraani ja ilmastikukindla korpusega peegelkaamera, mis sobib suurepäraselt nii algajale fotohuvilisele kui ka juba kogenumale piltide püüdjale. See peidab endas tohutult palju erinevaid seadistusvõimalusi ja väikseid lisasid, mida samas hinnaklassis konkureerivatel kaameratel ei ole.

Kui ostad Photopointi veebikaubamajast või esinduskauplustest Pentax K-70 kere või valitud KIT komplekti, siis saad kingituseks valgusjõulise smc Pentax DA 50mm f/1.8 fiksobjektiiv (väärtus 149€). Lisaks on veebruaris Pentax K-70 peegelkaamerad 50-100€ soodsamad!

Objektiivi kampaanias osalevad:

✅ Pentax K-70 kere, must

✅ Pentax K-70 + DA 18-50mm RE Kit, must

✅ Pentax K-70 + DA 18-50mm RE + 50-200mm WR Kit

✅ Pentax K-70 + DA 18-135mm WR Kit, must

Kingituseks antav valgusjõuline 50mm f/1.8 DA objektiiv võiks olemas olla igal poolkaadersensoriga Pentax peegelkaameraga pildistaval algajal fotohuvilisel. Võrreldes komplektobjektiiviga avardab see Sinu pildistamisvõimalusi, sest f/1.8 ava lubab pildistada ilusaid fotosid kasvõi küünlavalgel ning jätab tausta mõnusalt uduseks. Samuti sobib see hästi ka portreede pildistamiseks.

Loe lisaks, mida arvas K-70 kaamerast Maris, kes testis seda digitest.ee veebiportaalis ››

Kui Sul uue kaamera jaoks koheselt ei pruugi raha jaguda, siis veebruaris Photopointi järelmaksu abiga ostes saad selle kohe kätte, aga maksma hakkad alles juunikuus.

 

Alusta fotograafia teekonda koos Pentax K-70 peegelkaameraga ››

 

Kas teadsid, et sellele kaamerale saad juurde soetada lisagarantii või kindlustuse, mis annab südamerahu ja kindlustunde juhul kui midagi peaks juhtuma? Rohkem infot ››

Kampaania kestab kuni 28.02.2018.

The post Superdiil: Pentax K-70 peegelkaamera kuni -100€ ja lisaks valgusjõuline kingitus appeared first on Photopointi ajaveeb.

Vaata: 10+ parimat droonifotot DJI Skypixel.com fotokonkursilt
autor: Jürgen Veerme

Aerofotograafia inspireerib meid uurima tundmatut maailma ja looma unikaalseid kunstiteoseid täiesti uuel viisil. Kolm aastat tagasi DJI poolt asutatud aero- ja droonifotode jagamise platvorm SkyPixel.com on nüüdseks kasvanud üheks maailma suurimaks droonifotograafide kogukonnaks, millel on üle kuue miljoni registreeritud kasutaja.

2017. aasta lõpul korraldasid nad enda keskkonnas suure fotokonkursi ning nüüdseks on tulemused selgunud. Võistlusele võisid enda parimaid aero- või droonifotosid esitada nii professionaalid kui huvilised/entusiastid üle maailma ning võitjad valiti välja kolme kategoorias: â€œMaastik”, “Portree” ja “Story (lugu)”. Tänavu esitas võistlusele enda töid üle 44 000 võistleja kokku 141 erinevast riigist.

Fotokonkursi “Grand Prix” auhinna võitis fotograaf Florian Ledoux foto eest “Above the Polar Bear” (tehtud DJI Phantom 4 Pro drooniga). Peaauhinna koguväärtus oli üle 15 000 dollari, mis sisaldas DJI Inspire 2 drooni, iPhone X nutitelefoni, Nikon D850 peegelkaamerat ja palju muud.

Aga nüüd ole valmis ahhetama, sest altpoolt saad vaadata, millised fotod tunnistati SkyPixel.com poolt korraldatud fotokonkursi parimateks:

 

FOTOKONKURSI PEAAUHIND: “Above the Polar Bear”

dji-skypixel-fotokonkurss-1

 

KATEGOORIA: MAASTIK (PROFESSIONAALID)

I KOHT: “Sun’s Up, Nets Out”

dji-skypixel-fotokonkurss-2

 

II KOHT: “Comet into Darkness”

dji-skypixel-fotokonkurss-3

 

III KOHT: “Santa Maddalena village in front of the Geisler or Odle Dolo.. “

dji-skypixel-fotokonkurss-4

 

KATEGOORIA: MAASTIK (HUVILISED)

I KOHT: “Lobsters Farm”

dji-skypixel-fotokonkurss-5

 

II KOHT: “Geometry of liquid gold”

dji-skypixel-fotokonkurss-6

 

III KOHT: “Raising Ducks”

dji-skypixel-fotokonkurss-7

 

KATEGOORIA: PORTREE (PROFESSIONAALID)

I KOHT: “Balmoral Ball”

dji-skypixel-fotokonkurss-8

 

II KOHT: “Waterwall hero”

dji-skypixel-fotokonkurss-9

 

III KOHT: “The Rebirth”

dji-skypixel-fotokonkurss-10

 

KATEGOORIA: PORTREE (HUVILISED)

I KOHT: “Dancer”

dji-skypixel-fotokonkurss-11

 

II KOHT: “Free Wheeling”

dji-skypixel-fotokonkurss-12

 

III KOHT: “The Sun Is Busy”

dji-skypixel-fotokonkurss-13

 

KATEGOORIA: STORY/LUGU (PROFESSIONAALID)

I KOHT: “The Land Of The Earth”

dji-skypixel-fotokonkurss-14

 

II KOHT: “Autumn Fragrance”

dji-skypixel-fotokonkurss-15

 

III KOHT: “Untitled”

dji-skypixel-fotokonkurss-16

 

KATEGOORIA: STORY/LUGU (HUVILISED)

I KOHT: “Inle River Fishing Show”

dji-skypixel-fotokonkurss-17

 

II KOHT: “Untitled”

dji-skypixel-fotokonkurss-18

 

III KOHT: “The Long Ride”

dji-skypixel-fotokonkurss-19

 

Photopoint on DJI ametlik ja pikaajaline partner Eestis – photopoint.ee/dji ››

 

Allikas: SkyPixel.com; BoredPanda.com

The post Vaata: 10+ parimat droonifotot DJI Skypixel.com fotokonkursilt appeared first on Photopointi ajaveeb.

Fotograaf Rauno Liivand: valgusjõulise Sony Vario-Tessar T* FE 16-35mm f/4 ZA OSS esmamuljed
autor: Rauno Liivand

Tunnistan, et kui alguses sain Sony Vario-Tessar T* FE 16-35mm f/4 ZA OSS lainurk objektiivi katsetuseks kätte, siis olin skeptiline selle võimekuse ja kasutusvõimaluste osas enda igapäeva tööelus.

Nimelt töötan pidevalt portree ja ööklubi fotograafiaga ja seetõttu tundus lainurga kasutamine portreefoto pildistamistel algselt kui uue maastikuna. Lisaks hirmutas ka objektiivi F/4 ava, kuna ööklubis või pimedates ja kiiretes olukordades loobun pidevalt kiirest autofookusseerimiskiirusest.

sony-fe-16-35-f4-oss_photopoint_7

Olles objektiivi kätte saanud, siis tundis see end kohe mu Sony A7 II kaamera ees mugavalt. On tunda, et see objektiiv on ehitatud ikka Sony täiskaader süsteemidele, sest objektiivi ja kaamera vahel oli meeldiv tasakaal.

Esimese katsetusena viisin kaamera Deja Vu’sse “Babulja” üritust jäädvustama. Pildistasin üritust esimest korda zoom objektiiviga pimedas – varasemalt olen kasutanud ainult Zeiss Batis 85mm F/1.8 ja 25mm F/2.0 objektiive. Minu üllatuseks töötas objektiiv paremini kui lootsin. Pimedas ruumis suutis objektiiv kiirelt ära kasutada kaamera võimekat autofookussüsteemi ning iga pildiga oli alati tippteravus paigas.

sony-fe-16-35-f4-oss_photopoint_3

rauno-liivand-sony-fe-16-35-f4-oss_photopoint

sony-fe-16-35-f4-oss_photopoint_2

sony-fe-16-35-f4-oss_photopoint_4

Objektiiv on võimekas ning suutis muuta minu arvamust zoom objektiividest. Lisaks autofookuskiirusele on objektiiv ka terav. Zeiss objektiivid on tuntud enda teravate piltide poolest ja Sony 16-35mm F/4 objektiiv ei tee kindlasti Zeiss märki maha, vaid kannab selle uhkelt välja, sest selle teravus oli samalaadne minu teiste fikseeritud millimeetriga Zeiss objektiividega.

sony-fe-16-35-f4-oss_photopoint_5
sony-fe-16-35-f4-oss_photopoint_6

Peale nädalat kasutamist suudan öelda, et see sobib igale fotograafile kaamerakotti. Zoomina on objektiiv multifunktsionaalne, kere on vastupidav ja hoiab kaamera ees hästi tasakaalu. Soovitan kindlalt vaadata Sony 16-35mm Zeiss F/4 objektiivi poole. Lisades juurde Sony Vario-Tessar T* FE 24-70mm f/4 ZA OSS ja võib-olla ka FE 70-200mm f/4.0 G OSS objektiivi, siis saab kokku väga võimsa ja terava kaameravarustuse normaalse keskklassi hinnaga.

 

Rauno tegemiste ja töödega saab tutvuda ning kursus olla tema Instagram’i lehel ››

Modell: @lizalindd


Photopointi fototehnika rent on mugav ja unikaalne võimalus lisaks veebiülevaadete lugemisele ja vaatamisele Sind huvitav toode reaalselt järele proovida. Lisaks annab see kindluse, et ostetav kaamera või objektiiv vastab täpselt Sinu vajadustele.

The post Fotograaf Rauno Liivand: valgusjõulise Sony Vario-Tessar T* FE 16-35mm f/4 ZA OSS esmamuljed appeared first on Photopointi ajaveeb.

Osta Photopointi järelmaksuga – kaup kohe kätte, aga maksma hakkad alles suvel!
autor: Jürgen Veerme

photopoinit-jarelmaksu-maksepuhkus

Kui Sul veebruarikuus peaks ihaldatud kaupade ostuks rahalisi vahendeid puudu jääma, siis kasutada Photopointi järelmaksu maksepuhkuse kampaania abi – saad soovitud kauba kohe kätte, aga maksma hakkad alles suve alguses!

3-kuuline maksepuhkus tähendab, et ka lepingutasu ja intresse oodatakse alles koos esimese maksega 2018. aasta juunisjärelmaks ja nii saadki kõik tooted praegu kätte eurosid välja käimata.

Kampaania tingimustel on järelmaksu võimalik taotleda toodetele või teenustele maksumusega 100 kuni 8000 eurot ning perioodiks saab valida 3 – 48 kuud. Lepingut saab kiirelt sõlmida nii Photopointi esinduskauplustes kui veebikaubamajas.

Veebis järelmaksu taotlemiseks, tuleb ostukorvis valida makseviisiks “Maksa järelmaksuga” ning seejärel täita kõik vajalikud väljad ja “Maksepuhkus” juures märkida, kas soovid või mitte (jah/ei). Soovi korral saab lepingu mugavalt digiallkirjastada.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksu lepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga. Tutvu teenuse täpsemate tingimustega Photopointi veebilehel.

 

Photopointi järelmaks – maksa siis kui Sulle sobib ›

 

Teenuse pakkujaks on Svea Finance AS. Tutvu teenuse tingimustega kaupmehe juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 25,5% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 500 €, sissemakse 0%, tagastamise tähtaeg 2 aastat, intress 17,9% jäägilt aastas, lepingutasu 24,99 €. Järelmaksu summa kokku 629,44 €.

Ole kursis Photopointi kõige olulisemate kampaaniatega ðŸ‘‰ www.photopoint.ee/kampaaniad

The post Osta Photopointi järelmaksuga – kaup kohe kätte, aga maksma hakkad alles suvel! appeared first on Photopointi ajaveeb.

Lekkinud on tulevase Fujifilm X-A5 hübriidkaamera esimesed tootefotod
autor: Oskari Värä

Veebiavarustesse on lekkinud esimesed tulevase Fujifilm X-A5 hübriidkaamera tootefotod koos Fujinon XC 15-45mm f/3.5-5.6 kit objektiiviga. Digicame-info portaalis avaldatud fotolt on näha ka uut objektiivi, mis ei ole pannkook-tüüpi optika nagu alguse räägiti. Kaamera näeb identne välja Fujifilm X-A3 hübriidkaameraga, välja arvatud esiküljel olev fookusrežiimi valikunupu puudumine.

Tehniliste andmete poolelt räägitakse, et kaamera saab 24,2 megapikslise pildisensori ning 4K lahutusvõimega filmimise 15 kaadrit sekundis (kuni viis minutit). Füüsiliselt on kaamera mõõdud 116,9 mm x 67,7 mm x 40,4 mm.

Uut Fujifilm X-A5 hübriidkaamerat võib oodata juba peagi, käesoleva veebruari esimeses pooles.

Allikas: Photorumors.com

The post Lekkinud on tulevase Fujifilm X-A5 hübriidkaamera esimesed tootefotod appeared first on Photopointi ajaveeb.

1 2 3 4 5 6 7 8 9