360-kraadise vaateväljaga Insta360 X3 kaameraga kaasa väärt kingitus
autor: Jürgen Veerme

Insta360 X3

360° fotosid ja videoid salvestav Insta360 X3 on soodushinnaga 539€ (589€) ja lisaks saad ostul kingituseks Invisible Selfie Stick + Tripod käsistatiivi (väärtus 32,99€).

Sellise võimekusega kaamera pakub sisuloomeks täiesti teistsuguseid võimalusi, sest sul on järeltöötluses täielik kontroll selle üle, milline salvestatud kaader lõpuks välja näeb. Kui Sa tavapärase kaamera valesti paigutad, siis on terve klipp rikutud, aga selle kaameraga seda ei juhtu.

Samuti saad “Deep Track” režiimi abil lasta sellel 360-kraadi kaameral ise Sind kaadri keskel hoida, et saaksid valmis paigutatud video alla laadida juba otse kaamerast.

Parema dünaamilise ulatuse saavutamiseks on Insta360 X3 mudelile lisatud “Active HDR” režiim, mille abil on videokvaliteedis märgatav vahe võrreldes eelmise generatsiooni mudeliga.

Insta360 X3 on juba karbist välja võttes veekindel kuni 10m sügavusele. Selle pealt leiad 4 füüsilist nuppu, mis aitavad Sul kaamerat juhtida isegi kui kannad kindaid või need on märjad. Muuhulgas annavad nupud ka vibreeriva tagasiside kui neid vajutada.

insta360 Invisible Selfie Stick

Ostul kingituseks saadav Invisible Selfie Stick 2in1 statiiv on kindel “must-have” lisatarvik, sest see paneb Su vaatajad arvama, et kaamera hõljub.

Nimelt, importides oma video Insta360 äppi või Insta360 Studio desktop-tarkvarasse, siis kaob see “pulk” automaagiliselt täielikult ära.

Insta360 käsistatiiv-statiiv 2in1 Invisible Selfie Stick + Tripod

 

Jäädvusta täiesti uues perspektiivis — soeta Insta360 X3 »

 

Kampaania kestab 20. veebruar – 31. märts 2024.

Juhul, kui Sul uue kaamera ostuks kohe piisavalt vahendeid ei jagu, siis pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

(8)

The post 360-kraadise vaateväljaga Insta360 X3 kaameraga kaasa väärt kingitus appeared first on Photopointi ajaveeb.

Säästa 200€ – eeltellides Sony FE 300mm f/2.8 GM OSS koos Sony telekonverteriga
autor: Jürgen Veerme

Sony FE 300mm f/2.8 GM

Kui eeltellid uhiuue ja maailma ühe kõige võimekama objektiiviga Sony FE 300mm f/2.8 GM OSS korraga ka Sony SEL-14TC 1,4x või Sony SEL20TC 2x telekonverteri, siis säästad tellimuselt 200€.

Kiire ning täpne autofookus on FE 300mm f/2.8 GM OSS valgusjõulises teleobjektiivis tagatud tänu kahele XD (eXtreme Dynamic) lineaarsele mootorile, mis võimaldavad ära kasutada ka kõige kiiremate hübriidkaamerate potentsiaali.

Sinna hulka kuulub ka Sony a9 III ehk selle objektiiviga saad vabalt pildistada 120 kaadrit/sek koos täpse autofookusega.

Sony 300mm f/2.8 GM on ehitatud magneesiumsulamist, mis pakub maksimaalset kaitset ja vastupidavust Sinu objektiivile, kuid minimaliseerib samal ajal objektiivi kaalu.

Sony FE 300mm F2.8 GM OSS

Sony FE 300mm f/2.8 GM OSS küljelt leiame rohkelt lüliteid:

  • AF/MF lüliti — autofookuse ja manuaalfookuse valimiseks;
  • FULL TIME DMF ON/OFF lüliti — fookusrõnga aktiveerimiseks, et kasutada manuaalset teravustamist isegi kui kasutad autofookust;
  • FULL | ∞ – 6m lüliti — teravustamisvahemiku limiteerimiseks, et vältida eesolevatele esemetele teravustamist;
  • OSS ON/OFF lüliti — optilise pildistabilisaatori sisse ja välja lülitamiseks;
  • MODE 1, 2, 3 lüliti — erinevateks olukordadeks vajaliku stabilisatsiooni valimiseks.

Juhul, kui Sul hetkel ostuks kohe piisavalt vahendeid ei jagu, siis siis pakume nii eraisikutele kui ettevõtte nimel ostmiseks mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

 

Eeltelli Sony FE 300mm f/2.8 GM OSS ja koge enneolematut kvaliteeti »

 


Kampaania kestab 19. – 29. veebruar 2024. Soodustuse saamiseks tuleb FE 300mm f/2.8 GM OSS ja telekonverter eeltellida korraga s.t need peavad olema ühel arvel. Soodustust ei saa liita/summeerida teiste pakkumistega ja mitme telekonverteri korraga ostmisel sääst ei suurene.

Photopointi veebikaubamajas rakendub allahindlus automaatselt ostukorvis, kui kampaaniatingimused on täidetud. Ei saa kasutada lisaallahindlusekampaaniate ajal.

Photopoint on Sony fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(9)

The post Säästa 200€ – eeltellides Sony FE 300mm f/2.8 GM OSS koos Sony telekonverteriga appeared first on Photopointi ajaveeb.

Eeltelli OM System OM-1 Mark II  koos valitud M.Zuiko objektiiviga ja säästad 300€
autor: Jürgen Veerme

OM System OM-1 Mark II

Kui eeltellid koos uhiuue OM System OM-1 Mark II hübriidkaameraga korraga ka M.Zuiko Digital ED 100-400mm f/5.0-6.3 ISM.Zuiko Digital ED 90mm f/3.5 Macro IS PROM.Zuiko Digital ED 12-100mm f/4 IS PRO või M.Zuiko Digital ED 40-150mm f/2.8 Pro objektiivi, siis saad tellimuse summast 300€ alla.

Mis peitub OM System OM-1 Mark II hübriidkaameras?

Kõige huvitavamaks uuenduseks OM-1 Mark II juures on maailma esimene Live GND (Graduated ND) funktsioon.

Selle abil pääsevad fotograafid päris filtrite kasutamisest ning säästavad selle võrra  juba paarsada eurot, olenevalt filtritootjast. Lisaks saavad kasutajad reaalajas kohandada filtri stoppe ja Live GND filtritüüpi, et reguleerida heledalt tumedale ülemineku asukohta ning valida pehme, keskmise ja kõva gradatsiooni vahel.

Ilmselt on see funktsioon kõige rohkem käepärast just maastikufotograafidele, kes tahavad saavutada kaadreid selge taeva ja selge maastikuga.

OM System OM-1 Mark II

Samuti on uuendatu “High Res Shot” režiimi, sest nüüd saad soovi korral nautida lausa 14-bit RAW faile ja endiselt saad teha 80-megapiksliseid fotosid statiivi otsas ning 50-megapiksliseid kaamerat käes hoides.

Loomulikult pakub OM System OM-1 Mark II suurepäraseid omadusi ja funktsioone, mis ka esimese põlvkonna mudel. Seal hulgas 20-megapiksline stacked sensor, 4K 60 kaadrit/sek 10-bit videosalvestused, 50 kaadrit/sek täieliku autofookusega pildistamine ja palju muud.

Juhul, kui Sul uue kaamera ostuks kohe piisavalt vahendeid ei jagu, siis siis pakume nii eraisikutele kui ettevõtte nimel ostmiseks mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

 

Eeltelli OM System OM-1 Mark II ja saad peagi kogeda uut kvaliteeti »

 


Kampaania kestab 15. veebruar  – 13. märts 2024. Soodustuse saamiseks tuleb kaamera ja objektiiv osta korraga s.t need peavad olema ühel arvel. Soodustust ei saa liita/summeerida teiste pakkumistega ja mitme objektiivi korraga ostmisel sääst ei suurene.

Photopointi veebikaubamajas rakendub allahindlus automaatselt ostukorvis, kui kampaaniatingimused on täidetud. Photopointi esinduskauplustes küsi allahindlust müügikonsultandi käest. 

Photopoint on OM System/Olympus fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(1)

The post Eeltelli OM System OM-1 Mark II  koos valitud M.Zuiko objektiiviga ja säästad 300€ appeared first on Photopointi ajaveeb.

Uuenduskuuri läbinud Panasonicu Leica 12-35mm f/2.8 objektiiv on nüüd veel parem
autor: Keiu Simm

Panasonic Leica DG Vario-Elmarit 12-35mm f/2.8 ASPH. POWER O.I.S.

Panasonic on nad jätkuvalt pühendunud “Micro Four Thirds” objektiivide arendamisse ja ka Photopointis müügil olev Leica DG Vario-Elmarit 12-35mm f/2.8 ASPH. POWER O.I.S. kahtlemata kinnitab seda väidet.

Uue generatsiooni objektiivile on lisatud optiline pildistabilisaator, kuid see jääb sealjuures endiselt kompaktseks ja kaalult kergeks (306g).

Olulise uuendusena on uue põlvkonna objektiivil kasutusele võetud ka uus UHR läätseelemendi materjal, mis aitab saavutada veelgi loomulikumaid värve. Lisaks on objektiivil nano-pinnakate, mis tagab tõhusa peegeldusvastase toime, võimaldades objektiivil luua selgeid ja teravaid pilte.

Panasonic Leica DG Vario-Elmarit 12-35mm f/2.8 ASPH. POWER O.I.S.

Videograafide rõõmuks on Panasonic Leica DG Vario-Elmarit 12-35mm f/2.8 ASPH. POWER O.I.S. puhul rõhku pandud ka video omaduste parendamisele.

NImelt on see objektiiv varustatud spetsiaalse mehhanismiga, tänu millele on focus breathing minimaalne. Lisaks on selle objektiiviga tagatud ava sujuv muutmine. Panasonicu sõnul on arendusööde käigus saavutatud uuel 12-35mm objektiivil kiire, sujuv, aga ka vaikne autofookus.

Rääkides fookuskaugusest, siis kui eelmise mudeli lähim fookuskaugus 12mm juures oli 0,25m, siis uuel mudelil on see 0,15m. Nagu teistelgi Panasonicu uutel objektiividel, on sellel tolmu-, pritsme- ja külmakindel konstruktsioon, mis garanteerib sujuva töö ka -10°C kraadise temperatuuri juures.

 

Telli endale Panasonic Leica DG Vario-Elmarit 12-35mm f/2.8 ASPH. POWER O.I.S. objektiiv »

 

Juhul kui parasjagu vabu vahendeid uue objektiivi ostmiseks piisavalt ei ole, saad kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

Photopoint on Panasonic fototehnika ametlik ja pikaajaline premium partner Eestis.

(97)

The post Uuenduskuuri läbinud Panasonicu Leica 12-35mm f/2.8 objektiiv on nüüd veel parem appeared first on Photopointi ajaveeb.

Säästa 200€ – tellides Sony a9 III koos valitud Sony objektiivi või telekonverteriga
autor: Jürgen Veerme

Sony a9 III kampaania

Kui tellid uhiuue ja äärmiselt võimeka Sony a9 III täiskaader hübriidkaamera korraga koos Sony SEL-14TC 1,4x/Sony SEL20TC 2x telekonverteriga või Sony FE 24-70mm f/2.8 GM II, Sony FE 70-200mm f/2.8 GM OSS II, Sony FE 200-600mm f/5.6-6.3 G OSS, Sony FE 100-400mm f/4.5-5.6 GM OSS või Sony FE 16-35mm f/2.8 GM II objektiiviga, siis säästad tellimuselt 200€.

Muide, esimene Sony a9 III on juba Eestis, täpsemalt Ülemiste keskuse Photopointi esinduskaupluses kohal, ja seal saad seda fotoinseneeria tippsaavutust ka oma käte vahele võtta.

Sony a9 III

Arvatavasti kõige muljetavaldavam uuendus a9 III täiskaader hübriidkaamera juures on selle “global shutter”. See võimaldab jäädvustada kogu kaadri pildiandmed üheaegselt, erinevalt tavalisele mehaanilisele ja elektroonilisele katikule, mis lõpetab särituse progressiivselt.

Selle süsteemiga kaasnevad mitmed eelised, mille seast üks kõige olulisem on moonutuste kõrvaldamine — nt. “rolling shutter”, mida oled ilmselt varem märganud videosalvestustes või elektroonilise katikuga pildistatud fotodel.

Selle uuendusliku Sony täiskaader hübriidkaamera südameks on 24,6-megapiksline täiskaader CMOS sensor koos 5-teljelise keresisese stabilisaatoriga, mille puhul lubab Sony kuni 8-stopi ulatuses stabilisatsiooni.

Lisaks peitub kaameras veel kõige hiljutisemad Bionz XR protsessorid, mis võimaldavad 8 korda rohkem töötlemisvõimsust võrreldes eelmise generatsiooni a9 hübriidkaameraga.

See suudab pildistada (loe: tulistada) 120 RAW kaadrit ühes sekundis ning seda veel täieliku autofookusega. Samuti suudab see “eel-pildistada” ühe sekundi võrra fotosid, et ükski hetk ei jääks tabamata — omadus, mis on spordifotograafidele ülimalt oluline.

Muuhulgas kasutab Sony a9 III muljetavaldavat OLED pildiotsijat, millel on 9,44M punkti ja 0,9x suurendus. Täisresolutsioonis on pildiotsija kaadrisagedus 120 kaadrit/sek, kuid madalama resolutsiooniga saad aktiveerida ka 240 kaadrit/sek.

Sony a9 III

Juhul, kui Sul hetkel ostuks kohe piisavalt vahendeid ei jagu, siis siis pakume nii eraisikutele kui ettevõtte nimel ostmiseks mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

 

Telli Sony a9 III ja koge uut kvaliteeti »

 


Kampaania kestab 1. – 29. veebruar 2024. Soodustuse saamiseks tuleb a9 III kere ja telekonverter või objektiiv osta korraga s.t need peavad olema ühel arvel. Soodustust ei saa liita/summeerida teiste pakkumistega ja mitme telekonverteri või objektiivi korraga ostmisel sääst ei suurene.

Photopointi veebikaubamajas rakendub allahindlus automaatselt ostukorvis, kui kampaaniatingimused on täidetud. Photopointi esinduskauplustes küsi allahindlust müügikonsultandi käest. 

Photopoint on Sony fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(6)

The post Säästa 200€ – tellides Sony a9 III koos valitud Sony objektiivi või telekonverteriga appeared first on Photopointi ajaveeb.

3 4 5 6 7 8 9 10 11