Kolm uut Nikkor objektiivi loovad uusi võimalusi
autor: Jürgen Veerme

Nikon täiendab oma objektiivide valikut esimese Nikkor FX-formaadis kalasilm-suumobjektiivi, kiire FX-formaadis 28 mm fikseeritud fookuskaugusega objektiivi ja ülilaia DX-formaadis suumobjektiiviga. Need kolm objektiivi loovad põnevaid võimalusi fotograafide jaoks, kes soovivad ruumi laiendada ja perspektiivi avardada.


AF-S FISHEYE NIKKOR 8–15mm f/3.5–4.5E ED

Fotograafid, kes soovivad jäädvustada äärmuslike nurkade alt, võivad Nikoni esimese kalasilm-suumobjektiiviga vahetada 8 mm sõõrja perspektiivi ja 15 mm täiskaadrilise kalasilmaefekti vahel. Erakordseid suure eraldusvõimega ja servast servani teravaid pilte saab aitab jäädvustada suur f/3,5 avaga ja väikseim teravustamiskaugus uuel objektiivil on 0,16 m.

Lisaks on objektiivil vastupidav tolmu- ja pritsmekindel korpus ning kombineeritud päikesekaitse ja kate.


AF-S NIKKOR 28mm f/1.4E ED

Peo-, pulma-, portree-, reisi- ja maastikufotograafidel on oma loo rääkimiseks nüüd rohkem vabadust tänu uuele AF-S NIKKOR 28mm f/1.4E ED objektiivile. Sellega tunned rõõmu erakordselt täpsest esteetilisest juhtimisest kõigis valgusoludes ja hämmastavast lahutusvõimest isegi siis, kui jäädvustad suurima avaga.

Väikseim teravustamiskaugus, milleks on vaid 0,28 m, muudab objektiivi äärmiselt mitmekülgsemaks ning loomulikult on objektiiv tolmu- ja pritsmekindel, mis tagab töökindluse ka keerukates ilmaoludes.


AF-P DX NIKKOR 10–20mm f/4.5-5.6G VR

DX-formaadi austajad, kes on valmis avastama dramaatilisi perspektiive, võiks kaamerakotti haarata suumobjektiivi AF-P DX NIKKOR 10–20mm VR. See hõlpsasti kasutatav ja reisimiseks loodud kerge lainurk-suumobjektiiv võimaldab jäädvustada erakordse kvaliteediga pilte ja sellel on suurepärane hinna ning kvaliteedi suhe. See on täiuslik kaaslane Nikoni kiiretele suure eraldusvõimega DX-formaadis digitaalsetele peegelkaameratele.


Nikon BV tooteturunduse juht Dirk Jasper lausus uhiuute objektiivide kohta järgmist: „Fotograafia on haarav jutuvestmise vorm ja lai perspektiiv on tõhus tööriist, mis võimaldab jäädvustada maailma ainulaadse nurga alt. Meil on hea meel lisada NIKKOR objektiivide sarja kolm uut lainurkobjektiivi. Igaüks neist pakub uusi võimalusi – uudseid lugude jutustamise viise tänu NIKKOR tuntud erakordsele pildikvaliteedile.”

Äsja tutvustatud objektiivid saabuvad peagi müügile nii Photopointi eisnduskauplustesse kui veebikaubamajja.

 

Vaata lisaks:

Seikle koos täiesti uue ilmastikukindla Nikon Coolpix W300 kaameraga
autor: Jürgen Veerme

Nikon tutvustas uut kompaktkaamerat COOLPIX W300, mis sobib pildistamiseks igasuguse ilmaga ja ka süvavees. See on ideaalne kaamera seiklejatele, kuna seda on lihtne kasutada matkamisel, linnas ja kõikjal, mis nende vahele jääb.

Coolpix W300 võimaldab hõlpsasti jäädvustada 16 MP fotosid ja 4K-/UHD-videoid kuni 30 meetri sügavusel ilma kaitseümbriseta. See tolmukindel kompaktkaamera pildistab hästi ka maismaal, pildistades isegi nii madalal temperatuuril kui –10 °C. Põrutuskindel korpus talub kukkumist kuni 2,4 meetri kõrguselt ja ere NIKKORI lainurksuumiga objektiiv annab kasutajatele vabaduse jäädvustada võimsaid pilte väheses valguses või hämaras veealuses maailmas.

 

Lähivõtterežiimiga saab jäädvustada tillukesi elusolendeid nii vee peal kui ka vee all eriti lähedalt. Peale selle võimaldab ühenduvus SnapBridge’iga kasutajatel pildistamise ajal fotosid nutiseadmega sünkroniseerida või nutiseadet kaugjuhtimisega pildistamiseks kasutada.

Uhiuus seiklusi otsiv Nikon Coolpix W300 kompaktkaamera jõuab müügile suvel.

Vaata lisaks:

Nüüd saadaval: Uued sooduskomplektid populaarsete reisiobjektiividega
autor: Mikk Otsar

Kuigi ametliku suve alguseni on veel pool kuud aega, on juba paljud inimesed läinud suvepuhkustele. See aga tähendab, et sõidetakse linnast välja maale või meie armsat maarjamaad avastama. Mööda Eestimaad ringi sõites tuleb ka kindlasti soov seda fotodel jäädvustada. Kui oled otsimas oma seiklustele uut kaaslast, mis suudaks jäädvustada kerge vaevaga teravad pildid nii oma perest kui ka näiteks kõrgel puu otsas olevast linnust, siis pole vaja kaugelt otsida. Juba varem väga populaarseks osutunud Tamroni reisisuumidega sooduskomplektide valikusse on nüüd lisandunud Canon EOS 800D ja Canon EOS 77D kaamerad.

Miks valida sooduskomplekt koos Tamroni reisiobjektiiviga tavalise Kiti asemel? Tavaliselt ostetakse peegelkaamera koos komplektobjektiiviga, mille fookuskauguseks on 18-55mm. Kuid varem või hiljem tekib vajadus siiski pikema suumi järele. Hiljem erinevaid võimalusi kaaludes hakates selgub aga tõsiasi, et soodsam oleks olnud osta kohe sooduskomplekt koos Tamroni universaalsuum objektiiviga.

Supersuumobjektiivid ongi erilised selle poolest, et ka nende fookuskauguste vahemik algab 16 või 18 mm juurest, kuid ulatub 55mm piirist veel kaugele edasi. 200 või koguni 300mm fookuskauguseni. Just see lai fookuskauguste ulatus muudabki sellised supersuumid hästi universaalseks, sest maksimaalselt välja suumituna võimaldavad need kaugeid objekte pildistada nii, nagu need oleks hästi lähedal. Lisaks looduse pildistamisele on supersuumil oma sõna sekka öelda ka portreede pildistamisel. Nimelt saab võimsama suumiga portreed pildistades ilusa uduse tausta.

Siin all näed kahte fotot, mis on pildistatud 16-300mm supersuumobjektiiviga. Vasakpoolne kõige laiemas (16mm) asendis ja parempoolne kõige kitsamas (300mm asendis):

9999-16mm-crop-small

Tamron 16-300mm supersuum kõige laiemas asendis ehk 16mm.

9999-300mm-small

Tamron 16-300mm supersuum maksimaalselt välja suumituna ehk 300mm asendis.

Lisaks suurele sooduskomplektide valikule leiab nüüd Photopointi veebikaubamajast ka soodsa hinnaga komplektid uute Canon EOS 77D ja 800D kaameratega.

Canon EOS 800D peegelkaameraga on saadaval 3 komplekti:

Canon EOS 77D peegelkaameraga on aga saaval 4 erinevat komplekti:

Suvel puhkama minnes või kaugemale reisides on tähtis mugavus. Keegi ei soovi endaga pidevalt kaasas kanda mitmeid raskeid objektiive. Seetõttu on tark tegu soetada endale populaarne sooduskomplekt koos Tamroni objektiivi ja uue Canoni kaameraga mida pakutakse vaid Photopointi veebikaubamajas ja esinduskauplustes.

Canon EOS 77D ja 800D sooduskomplektid ainult Photopointis ››

Kõik kaamerate sooduskomplektid ››

tamron-supersuumid-207small

וpi soodsalt pildistama lastest vahvaid fotosid
autor: Jürgen Veerme

Oled Sa mõelnud, kuidas ajakirjades lastest pildistatud fotod alati nii originaalsed ja huvitavad välja näevad? Või, mis imepärasel moel suudab fotograaf, lapsed kümneteks minutiteks rahulikult poseerima panna? Nüüd on ka Sul võimalus nendele saladustele jälile jõuda.

Photopoint fotokursus.ee õpikeskkonnas asuvas “Kuidas pildistada lapsi?” e-kursusel paljastab ajakirja Pere ja Kodu fotograaf Hele-Mai Alamaa kümneid või isegi sadu nippe ja tähelepanekuid, kuidas pildistada lapsi nõnda, et fotod oleksid vahvad.

Lastekaitsepäeva puhul on pühapäeva, 4. juuni südaööni fotograafiakursus “Kuidas pildistada lapsi?” Sulle salakoodiga 30% soodsam.

Eksklusiivse allahindluse saamiseks kasuta fotokursus.ee ostukorvis koodi: LASTEFOTO17

 

Tutvu kursusega lähemalt ja kasuta sooduskoodi ›

 

Fotokursus.ee on Eesti suurim fotograafia-alane online õpikeskkond. Sealt leiad kursusi, mis on mõeldud nii päris algajaile kui ka juba edasijõudnud fotohuvilistele. Siin on koos Eesti parimad tippfotograafid, kes jagavad oma kogemusi läbi videote, fotode ning selge ja lihtsa teksti.

Suvi käes – valitud Sony tarvikud ja E-mount objektiivid kuni 150€ soodsamad
autor: Jürgen Veerme

Sul on Sony hübriidkaamera? Kui jah, siis aeg on sellega pildistamine viia sootuks uuele tasemele ning jäädvusta kõik olulisemad hetked veelgi teravamalt ja täiuslikumalt.

Suvel on Photopointi veebikaubamajas ja esinduskauplustes valitud Sony tarvikud ja E-mount objektiivid kuni 150€ soodsamadVeebis ja kauplustes toodetele märgitud soodushind hõlmab juba kampaaniasoodustust.

Photopointi fototehnika rendis on mitmed Sony suvises kampaanias osalevad E-mount objektiivid rentimiseks saadaval – suurepärane võimalus enne tähtsat ostu enda Sony hübriidkaamera ette ihaldatav objektiiv järele proovida. Lisaks on meil rendis ka Sony täiskaadersensoriga hübriidkaameratele sobivad objektiivid.

Vaata saadaval olevate objektiivide nimekirja ja tutvu renditingimustega Photopointi fototehnika rendi lehel ›

Kui hetkel Sony tippklassi tarvikute või E-mount objektiivide ostuks raha napib, siis Photopointi järelmaksuga ostes saad objektiivi kohe kätte, aga maksma hakkad alles 2017. aasta oktoobrikuus.

 

Kõik suviselt soodsad Sony E-mount objektiivid leiad mugavalt veebist ›

 

Kampaania kestab kuni 31.08.2017

1 2 3 4 5 6 7 8