Valitud Sigma objektiivi ostul saad Sigma käest kuni 200€ tagasi
autor: Jürgen Veerme

Sigma raha tagasi kampaania

Vii pildistamine ja/või filmimine sootuks uuele tasemele, sest kevadhooajal Photopointi veebikaubamajast või esinduskauplustest valitud Sigma objektiivi ostul maksab Sigma sulle 100-200€ tagasi. 


Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN Art
RAHA TAGASI: 200€

Viimased aastad ka meie enim ostetud objektiivide pingereas figureerinud Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN Art objektiivi on koondatud Sigma Art seeriale kohaselt tipptehnoloogiad – kiire ja ülivaikne teravustamismootor ning eeskujulik optiline disain.

See on vääristatud Sigma “Super Multi-Layer” ja “Nano Porous” kattekihiga, et vähendada päikesehelkide ja varjutontide tekkimist fotodele.

Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN Art

Antud objektiiv müügil nii Sony kui ka Panasonic täiskaader hübriidkaameratega ühilduva bajonetiga.

 

Telli Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN Art ja naudi »

 


Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG DN OS Sports
RAHA TAGASI: 140€

Sony ja Panasonic täiskaader hübriidkaamerate ette sobiv Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG DN OS on suurepäraseks valikuks nii loodus- kui ka spordifotograafia huvilistele, kus tihti hoitakse actionist distantsi.

Tänu objektiivi 4-stopilisele optilisele stabilisaatorile on isegi kõige sissesuumitud fookuskaugusel pildistades võimalik vältida liikumishägusust. See omadus tuleb eriti kasuks kaameraomanikudele, kellel ei ole keresisest stabilisaatorit.

Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG DN OS Sports

Selle telesuum-bjektiivi peal olev lüliti muudab suumimisrõnga sujuvusastet (Zoom Torque) ning valikus on 3 erinevat seadet – T (Tight e. pingul), S (Smooth e. sujuv) ja L (Lock e. lukusta). Pritsme- ja tolmukindel disain teevad sellest ka perfektse kaaslase isegi keerulisemates ilmastikuoludes.

 

Telli Sigma 150-600 f/5-6.3 DG DN OS objektiiv kohe ära ››

 


Sigma AF 16-28mm f/2.8 DG DN Contemporary
RAHA TAGASI: 100€

Sigma AF 16-28mm f/2.8 DG DN Contemporary on kiire lainurksuumobjektiiv, millel on uskumatult terav optika, suur konstantne ava ja vastupidav, kuid kerge konstruktsioon.

Sigma sõnul on antud objektiivil lainurga moonutused viidud miinimumini ja see saavutab erakordse servast servani teravuse. 

SIGMA 16-28mm F2.8 DG DN

Sigma AF 16-28mm f/2.8 DG DN kasutab automaatse teravustamise juhtimiseks samm-mootorit, mis muudab objektiivi nii kiireks kui vaikseks, mis sobib ideaalselt kaameraoperaatoritele, kes töötavad vaikses keskkonnas või video jäädvustamiseks.

See Sigma objektiiv on samuti müügil nii Sony kui ka Panasonic täiskaader hübriidkaameratega ühilduva bajonetiga.

 

Telli Sigma AF 16-28mm f/2.8 DG DN enda kaamera ette kohe ära ››

 


Sigma 28-70mm f/2.8 DG DN Contemporary
RAHA TAGASI: 100€

Nii E (Sony)- kui L (Panasonic & Leica)- bajonetiga hübriidkaameratele mõeldud Sigma 28-70mm f/2.8 DG DN Contemporary normaalsuum-objektiivi puhul on tegemist ideaalse kaaslasega igapäevaseks pildistamiseks.

Sigma 28-70mm f/2.8 DG DN Contemporary

Populaarset 28-70mm fookuskaugust saab kasutada nii maastiku kui portreede pildistamisel. Tänu läbivale f/2.8 avale on imelihtne pildistatavat subjekti taustast eraldada ning luua lummavat bokeh efekti.

 

Telli Sigma 28-70mm f/28 DG DN endale kohe ära ››

 


Sigma 105mm f/2.8 DG DN Macro Art
RAHA TAGASI: 100€

Sigma 105mm f/2.8 DG DN Macro Art puhul on tegemist on võimast kvaliteeti pakkuva tele-fiksobjektiiviga, mis on tõeline optikajuveel, milllel on valgusjõuline f/2.8 ava ja Sigma teada-tuntud kiire ning vaikne HSM teravustamismootor.

Kui esmapilgul tundub, et see võiks sobida peamiselt makro- ja portreefotograafidele, siis tegelikult võib 105mm fookuskaugus anda Sulle hoopis teise vaatenurga ka igapäevaelu hetkede jäädvustamisel.

Sigma 105mm f/2.8 DG DN Macro Art

See Sigma objektiiv on samuti müügil nii Sony kui ka Panasonic täiskaader hübriidkaameratega ühilduva bajonetiga.

Muide, Sony ette sobiv objektiiv on kõigile huvilistele laenutamiseks olemas ka Photopointi foto- ja videotehnika rendist ja seda võimalust on mitmed fotograafid ka kasutanud:

 

Osta oma Sony või Panasonic täiskaadri ette tippklassi Sigma objektiiv ››

 


Sigma 100-400mm f/5-6.3 DG DN OS Contemporary
RAHA TAGASI: 100€

Sigma 100-400mm f/5-6.3 DG DN OS Contemporary on saadaval lausa kolmele erinevale bajonetile – Sony FE, Panasonic L ning Fujifilm X.

See suure funktsionaalsusega telesuumobjektiivi on pakitud küllaltki kergesse ja kompaktsesse korpusesse. Objektiiv toob Sinuni suure optilise jõudluse terve suumi ulatuses, võimaldades jäädvustada igat olukorda teravalt.

Sigma 100-400mm f/5-6.3 DG DN OS Contemporary

Sigma 100-400mm f/5-6.3 DG DN OS | Contemporary on tolmu- ja pritsmekindla korpusega ning sellel on ka hea funktsioonide valik nagu Dual Action Zoom, suumilukk, fookuse piiraja ja fookusrežiimi lülitid – nii sobib see igas keskkonnas ja olukorras kasutamiseks.

 

Soeta omale tõeline teleobjektiiv — Sigma 100-400mm f/5-6.3 DG DN OS »

 


Kuidas osturaha tagasi saada?

Hüvitatava ostusumma kannab Sigma sinu pangakontole, kui oled kampaaniaperioodil Photopointist soetatud pakkumises osaleva toote nõuetekohaselt Sigma veebilehel registreerinudSealt leiad ka kampaania täpsemad juhised ja tingimused.

 

Telli sobiv Sigma objektiiv endale mugavalt pakiautomaati või koju/kontorisse ››

 


Ostuperiood kestab 15. aprill – 31. mai 2024. Ostu saab Sigma veebilehel registreerida kuni 30. juunini 2024. Kampaania kehtib nii eraisikutele (vähemalt 18. aastased) kui juriidilistele isikutele (ettevõtte nimele ostes). Kampaanias ei osale Tenor Finance juriidiliste isikute liisingu abil sooritatud ostud.

Muide, kui oled meie juurest endale ostnud uue Sigma objektiivi, siis registreeri see 60 päeva jooksul kindlasti Sigma Warranty lehel, et saaksid 3-aastat tootja poolt pikendatud lisagarantiid.

Juhul, kui Sul peaks uue objektiivi ostuks hetkel rahalisi vahendeid puudu jääma, siis pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi. Nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

(25)

The post Valitud Sigma objektiivi ostul saad Sigma käest kuni 200€ tagasi appeared first on Photopointi ajaveeb.

Registreeri Sony kaamera ost ja valitud Sony objektiiv on Sulle 100€ soodsam
autor: Jürgen Veerme

Sony lisagarantii pakkumine

Kui oled hiljuti Photopointi esinduskauplusest või veebikaubamajast ostnud Sony a7 II, Sony a7 III, Sony a7 IV, Sony a7S III, Sony a9 II, Sony a9 III, Sony a7R V, Sony ZV-E1, Sony ZV-E10, Sony a7R III, Sony a7 IV, Sony FX3, Sony FX30, Sony a1, Sony a6100, Sony a6400, Sony a6600, Sony a6700 Sony a7C, Sony a7C II või Sony a7CR hübriidkaamera, siis kindlasti registreeri see 30 päeva jooksul My Sony veebilehel, sest seejärel saadetakse Sinu e-mailile kolm vautšerikoodi.

Neid koode saad kasutada, et saaksid Sony käest küsida tagasi 100€, kui oled koos kaameraga või hiljem juurde soetanud allpool nimekirjas oleva objektiivi/objektiive.

Kampaanias osalevad objektiivid:

Kuidas osturaha tagasi saada?

Hüvitatava ostusumma kannab Sony sinu pangakontole, kui oled pärast kolmekümne (30) päeva või hiljemalt kolme kuu möödumist kampaanias osaleva objektiivi/objektiivid nõuetekohaselt Sony veebilehel registreerinudSealt leiad ka täpsemad kampaaniatingimused.

  

Sa väärid parimat – osta Sony kaamera või täienda objektiivide valikut ››

  


Juhul, kui Sul uue Sony fototehnika ostuks kohe piisavalt vahendeid ei jagu, siis pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Photopoint on Sony fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(7)

The post Registreeri Sony kaamera ost ja valitud Sony objektiiv on Sulle 100€ soodsam appeared first on Photopointi ajaveeb.

Sony ja Fuji ette sobiv Tamron 18-300mm f/3.5-6.3 Di VC VXD on kevadhinnaga + kingitus
autor: Jürgen Veerme

Tamron 18-300mm f/3.5-6.3 Di III-A[2] VC VXD

EISA poolt 2022-2023. aasta parimaks reisiobjektiiviks nimetatud Tamron 18-300mm f/3.5-6.3 Di III-A[2] VC VXD on müügil võrratu soodushinnaga 629€ (699€) ja ostul anname Sulle muuhulgas kingituseks ka Tamroni UV filtri (väärtus 24,99€).

Tegemist on väärt kingitusega, sest UV filter blokeerib ultraviolettkiirguse ja nii on Sinu pildid veelgi ilusamad. Lisaks takistab see mustuse ning niiskuse jõudmist objektiivi esiklaasile.

Tegemist on esimese 16,6x suumiga APS-C ehk poolkaadersensoriga Sony ja Fujifilm hübriidkaameratele loodud suumobjektiiviga*. Selle universaalne fookuskauguste vahemik 18-300mm (täiskaader hübriidkaamerete ees umbes 27-450 mm ja arvestada tuleb crop faktorit) peaks olema meeltmööda paljudele fotohuvilistele.

Sellega saab 18 mm asendis pildistada laiu vaateid (maastikul või kitsamas ruumis) ja 300 mm asendisse suumides püüda pildile kaugustes olevaid objekte nii nagu need oleksid päris lähedal – eriti ilmekalt avaldub selle võimekus reisil olles.

Tamron 18-300mm F/3.5-6.3 Di III-A[2] VC VXD (B061)

Sellel ultrasuumil on olemas Tamroni teada-tuntud VC-pildistabilisaator ja see on varustatud ka VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) teravustamismootoriga, mis pakub ülimalt täpset ja vaikset teravustamist. 

Objektiiv hakkas huvitama, aga pole ostus veel päris kindel? Sellisel juhul tutvu lähemalt:

Muide, Fujifilm X-seeria hübriidkaamerate ette sobiv Tamron 18-300mm f/3.5-6.3 Di III-A[2] VC VXD on laenutamiseks saadaval ka Photopointi foto- ja videotehnika rendis.

 

Telli Tamron 18-300mm f/3.5-6.3 Di III-A VC VXD kohe ära ››

 


Kogu hübriidkaameratele mõeldud Tamron objektiivide valik (paljud neist on saadaval ka Photopointi rendis):

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera või objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ›

Soodushind kehtib 8. – 30. aprill 2024.
Photopoint on Tamroni ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(163)

The post Sony ja Fuji ette sobiv Tamron 18-300mm f/3.5-6.3 Di VC VXD on kevadhinnaga + kingitus appeared first on Photopointi ajaveeb.

Mitmekülgne Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD on kevadhinnaga
autor: Jürgen Veerme

Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD

Mitmekülge suumivahemiku abil mistahes situatsioonideks sobiv Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD on hetkel müügil kevadise soodushinnaga 779€ (829€).

Tutvu lähemalt: Karbist välja: kõik-ühes Tamron 17-50mm f/4 Di III VXD suumobjektiiv ››

Selle kompaktse Tamroni objektiivi 17-50mm suumivahemik ja f/4 läbiv ava võimaldab Sul ühte objektiivi kasutada erinevates kompositsioonides nagu avarad maastikufotod või juhuslikud hetked ja portreed.

Sony hübriidkaamerate ees pakub kerge 17-50mm f/4.0 Di III VXD suurepärast kasutusmugavust ka siis kui see on kinnitatud videostabilisaatoritele. See üks universaalne objektiiv ei jäta Sind ilma ühestki võttest – alates videotest rahvarohkel tänaval kuni suursuguste kaadriteni loodusest.

Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD objektiiv Sonyle

Tamron 17–50mm f/4 VXD hõlmab endas ka niiskuskindlat konstruktsiooni ning fluorikihti esi- ja tagaläätse pinnal, mis tagab vastupidavuse looduskeskkondades. Lisaks jagab see 67-mm filtrikeeret teiste uue põlvkonna Tamron objektiividega

Tamron Lens Utility tarkvara

17-50mm f/4.0 Di III VXD kasutab muuhulgas ka  “TAMRON Lens Utility” tarkvara, mis võimaldab objektiivi ühendada USB-kaabli (USB Type-A to Type-C) abil arvutiga.

Selline mugav funktsionaalsus lubab kasutajatel ise objektiivi valitud seadeid kohandada ja püsivara värskendada. See omakorda pakub igaühele paindlikke võimalusi, mis sobivad just iga konkreetse pildistamise või videovõtte olukorraga.

Juhul, kui Sul uue objektiivi ostuks kohe piisavalt vahendeid ei jagu, siis siis pakume nii eraisikutele kui ettevõtte nimel ostmiseks mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

 

Telli Sony hübriidkaamera ette Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD ››

 


Kogu hübriidkaameratele mõeldud Tamron objektiivide valik (paljud neist on saadaval ka Photopointi rendis):

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera või objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ›

Soodushind kehtib 8. – 30. aprill 2024
Photopoint on Tamroni ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(8)

The post Mitmekülgne Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD on kevadhinnaga appeared first on Photopointi ajaveeb.

Laenuta oma Sony hübriidkaamera ette Samyang AF 24-70mm f/2.8
autor: Jürgen Veerme

Samyang AF 24-70mm f/2.8 objektiiv Sonyle

Tallinnas, Rocca al Mare keskuse ja Tartus, Kvartali keskuse Photopointi fototehnika rendis on nüüd soovijatele laenutamiseks saadaval Sony hübriidkaamerate ette sobiv Samyang AF 24-70 mm f/2.8.

Tegemist on äärmiselt universaalse objektiiviga, mis sobib väga paljudeks võtteolukordadeks nagu portreed, maastikufotod, elustiili pildid ning ka videod. See on pigem veidi raskem objektiiv, aga seda tänu eeskujulikule optilisele konstruktsioonile (17 läätse 14 grupis, sealhulgas 2 ASP, 1 H-ASP, 3 HR ja 3 ED), mis pakuvad tippklassi pildikvaliteeti ja teravust kogu pildivälja ulatuses.

Objektiivi läbivalt valgusjõuline f/2.8 ava võimaldab jäädvustatava objekti eeskujulikult udustatud taustast esile tuua ja suunata vaataja tähelepanu täpselt soovitud kohta. 

Samyang AF 24-70mm f/2.8 Sony FE

Selle Samyang objektiivi korpus on valmistatud vastupidavast alumiiniumist ning tihendid kaitsevad seda Sony hübriidkaameratele loodud objektiivi tolmu ja niiskuse eest ka keerulistes ilmastikuoludes. 

Kui sa Samyang AF 24-70mm f/2.8 FE objektiivi pärast rentimist ära armud, siis kuni kahe nädala jooksul pärast rendiperioodi lõppemist teeme tutika AF 24-70mm f/2.8 FE kehtiva hinna renditasu võrra soodsamaks (maksimaalselt 1 nädala rendi maksumuse ulatuses). Selleks võta kauplusse minnes kaasa oma rendileping.

 

Tutvu kogu Photopointi fototehnika rendi valiku ja hindadega »

Osta Samyang AF 24-70mm f/2.8 endale päriseks »

 

Fototehnika rentija meelespea:

  • Kõiki renditavaid tooteid ja hetkesaadavust saab vaadata internetist: photopoint.ee/rent
  • renditava tehnika eest tuleb rendihind tasuda ettemaksuna;
  • makseviisina aktsepteeritakse vaid pangakaarti;
  • tagatisraha suurus on 0-100% toote maksumusest;
  • fototehnikat saab rentida vähemalt 18-aastane isik ID-kaardi või passi alusel;
  • Photopointi fototehnika rendipunktid asuvad Tartus – Kvartali keskuses ja Tallinnas – Rocca al Mare keskuses.
  • kõik Photopointi rendis olevad seadmed on graveeritud.

(19)

The post Laenuta oma Sony hübriidkaamera ette Samyang AF 24-70mm f/2.8 appeared first on Photopointi ajaveeb.

2 3 4 5 6 7 8 9 10