Kodak M35 filmikaamera viib su fotograafia juurte juurde
autor: Jürgen Veerme

Kodak M35 filmikaamera

Analoogkaameratega filmile pildistamine on ääretult populaarne, sest erinevalt digikaameratest ei ole tulemus kohe näha, vaid jäädvustuse näed ära alles siis kui fotofilm on ära ilmutatud. Kui soovid samuti sellist stiili katsetada, siis soovitame Sul endale soetada Photopointi esinduskauplustes ja veebikaubamajas müügil oleva Kodak M35 filmikaameraSaadaval lausa 8 erinevas värvitoonis.

Olgugi, et välimuselt oleks tegu nagu ühekordse kaameraga, siis tegelikult saab Kodak M35 pildistamiseks kasutada korduvalt (loodust säästev mõtlemine). Selle kaamerakere sisse käib klassikaline 35 mm fotofilm – sobivad nii värvilised kui mustvalged ja ISO 200/400 filmid.

Kodak M35 filmikaamera

Kodak M35 filmikaamerat on lihtne ja lõbus kasutada – lihtsalt püüa pildistatav objekt kenasti kaadrisse, vajadusel lülita sisse välk ning vaata, et oleksid objektile piisavalt lähedal. Kui oled fotofilmi täis pildistanud, siis too filmirullid mistahes Photopointi esinduskauplusesse ja ilmutame need Sulle ära ning soovi korral trükime ka fotopaberile.

 

Pildista teistmoodi ning telli endale Kodak M35 filmikaamera ›› 

(1302)

The post Kodak M35 filmikaamera viib su fotograafia juurte juurde appeared first on Photopointi ajaveeb.

Need objektiivid valiti 2023.-2024. aasta EISA auhindade jagamisel parimateks
autor: Jürgen Veerme

Eisa 2021

EISA (Expert Imaging and Sound Association) foto- ja audiotehnika ajakirjanike ühendus kuulutas lisaks parimatele fotokaameratele välja ka 2023. – 2024. aasta kõige olulisemad objektiivid.


PARIM OBJEKTIIV
Sony FE 20-70mm f/4.0 G

Sony FE 20-70mm f/4.0 G

Sony FE 20-70mm f/4 G objektiiv pakub tavalisest laiemat vaatevälja säilitades samal ajal suumi ka pikemas otsas.

Lisaks tavapärasest laiemale vaateväljale on objektiiv komapaktne, vastupidav ilmastikutingimustele ning pakub läbivat f/4 ava.

Objektiivilt leiab ka eraldi avarõnga, suumi- ja teravustamisrõngad ning funtksiooninupud. Avarõngal on lukustuslüliti, mis lubab ava suurust reguleerida kaamerast. Lisaks on objektiivil nupp mis muudab avarõnga töö sujuvaks. See sobib eriti hästi videograafidele kes soovivad filmimise ajal vaikselt ava muuta.

 

Telli auhinnatud Sony FE 20-70mm f/4 G kohe ära  »

 


PARIM LAINURK-SUUMOBJEKTIIV
Tamron 20-40mm f/2.8 Di III VXD

TAMRON 20-40MM F/2.8 DI III VXD

Tamron 20-40mm f/2.8 Di III VXD pakub universaalset fookuskauguse vahemikku 20 mm lainurgast kuni 40 mm standardni.

See tagab väga kõrge pildikvaliteedi ja kiire f/2.8 ava kogu suumivahemikus. Optiline konstruktsioon korrigeerib ja minimeerib pildi aberratsioone, samas kui kompaktne ja kerge ehitus muudab selle objektiivi ideaalseks kasutamiseks ka videostabilisaatoritega.

See objektiiv ühildub ka “TAMRON Lens Utility” tarkvaraga, mis võimaldab objektiivi ühendada USB-kaabli (USB Type-A to Type-C) abil arvutiga ja seejärel kohandada valitud seadeid ja värskendada püsivara.

 

Telli enda Sony hübriidkaamera ette Tamron 20-40mm f/2.8 Di III VXD ››

 


PARIM TIPPKLASSI STANDARD OBJEKTIIV
Sony FE 50mm f/1.4 GM

SONY FE 50MM F1.4 GM

Sony FE 50mm f/1.4 GM on ühtaegu suurepärane valik nii foto- kui ka videograafidele, pakkudes kompaktses ja kerge kaaluga korpuses suurepärast optilist disaini, mis tagab erakordselt terava pildi ning ilusa bokeh.

XA (extreme apsherical) ja ED (extra-low dispersion) elementide kombinatsioon aitab saavutada kõrge lahutusvõime kogu kaadri ulatuses. Nano AR Coating II vääristus minimeerib tõhusalt sisemisi peegeldusi.

Objektiivil on tõeliselt usaldusväärne autofookus, mis suudab uusimate Sony Alpha kaameratega sümbioosis pakkuda ülikiiret fokusseerimist ning fookuse jälgimist.

 

Telli endale võimas Sony FE 50mm f/1.4 GM objektiiv »

 


 

PARIM TELE-FIKSOBJEKTIIV
Canon RF 135mm f/1.8 L IS USM

CANON RF 135MM F1.8L IS USM

Tänu valgusjõulisele f/1.8 maksimaalsele avale ning võimekale kuni 5,5 stopisele optilisele pildistabilisaatorile, saad Canon RF 135mm f/1.8 L IS USM abil jäädvustada ülimalt teravaid, kuid samas mõnusa bokeh‘ga kaadreid.

Canoni sõnul on tegemist tugeva, vaikse ja töökindla objektiiviga, seda toetavad L-seeria ehituskvaliteet, nano USM praktiliselt hääletu teravustamismootor ja ilmastikukindlus. 

 

Telli Canon RF 135mm f/1.8 L IS USM objektiiv juba täna ära ››

 


PARIM TELESUUM-OBJEKTIIV
Tamron 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD

TAMRON 50-400MM F/4.5-6.3 DI III VC VXD

Tamron 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD teleobjektiivil on universaalne 8x suum, mis algab juba 50mm juurest ja lõppeb 400mm juures ning pakub kasutajale seetõttu tunduvalt rohkem mitmekülgusust.

See Tamroni objektiiv on ka märkimisväärselt kompaktne – pikkus vaid 183,4mm ja kaal 1155g. Vaatamata suurele suumile tagatakse kõrge pildikvaliteet kogu 50–400mm vahemikus tänu objektiivi sees olevate klaaselementide tõhusale paigutusele. 

 

Telli Tamron 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD kohe ära ››

 


PARIM SUPERTELESUUM-OBJEKTIIV
Sigma 60-600mm f/4.5-6.3 DG DN OS Sports

SIGMA 60-600MM F4.5-6.3 DG DN OS | SPORTS

Sony ja Panasonicu täiskaader hübriidkaameratega supertelesuumijatele loodud Sigma 60-600mm f/4.5-6.3 DG DN OS Sports objektiivi valmistamisel võeti esmakordselt kasutusele HLA (High-response Linear Actuator) lineaarmootor, mis tagab enneolematult kiire ja täpse automaatteravustamise.

Sigma OS2 algoritmiga optiline stabilisaator tagab pildistabiliseerimist 60mm juures kuni 7 stoppi ning 600mm juures kuni 6 stoppi. Sellel on kaks stabiliseerimisrežiimi, mida saab mugavalt objektiivil asuva lüliti abil vahetada.

 

Telli Sigma 60-600mm f/4.5-6.3 DG DN OS Sports objektiiv kohe ära »

 


PARIM MAKROOBJEKTIIV
OM System M.Zuiko Digital ED 90mm f/3.5 Macro IS Pro

OM System M.Zuiko Digital ED 90mm f/3.5 Macro IS Pro

OM System M.Zuiko Digital ED 90mm f/3.5 Macro IS Pro makroobjektiiv on varustatud ülimalt kiire ja täpse autofookusega, mille töövahemikku saad veelgi kiiremaks fookusseerimiseks Focus Limit lülitiga reguleerida.

Nii ei jää ka kõige püsimatum makroobjekt teravalt kaadrisse püüdmata. Vajadusel saad lihtsasti fookust käsitsi korrigeerida. Ühilduvate kaameratega on võimalik kasutada ka focus stacking’ut.

M.Zuiko 90mm objektiivil on ZERO (Zuiko Extra-low Reflection Optical) vääristus, kaitsmaks klaase kriimude eest ning vähendamaks sisepeegeldusi. Lisaks on sellel ilmastikukindel konstruktsioon ning fluoriidvääristus, mis ei jäta sind ka rasketes ilmastikuoludes hätta

 

Telli endale OM System M.Zuiko Digital ED 90mm f/3.5 Macro IS Pro objektiiv »

 


Kui sa ei tea, mida oma vana objektiiviga peale hakata, siis on võimalus see meile pakkuda ning nõnda saad uue objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ››

 

Photopoint on Eesti #1 fototehnika spetsialist ››

 

Kahtlemata on uue kaamera ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

EISA auhinnad jagatakse välja igal aastal parimatele toodetele audio-video, fotograafia ja mobiiltelefonide kategoorias. Võitjaid valivad välja 53 juhtiva tehnikaajakirja ajakirjanikud 25-st erinevast riigist. Juba 40+ aastat on EISA auhind üks prestiižsemaid tunnustusi, mida üks vastava kategooria toode üldse pälvida võib.

(68)

The post Need objektiivid valiti 2023.-2024. aasta EISA auhindade jagamisel parimateks appeared first on Photopointi ajaveeb.

Need fotokaamerad valiti EISA poolt 2023-2024. aasta parimateks
autor: Jürgen Veerme

Foto- ja audiotehnika ajakirjanike ühendus EISA kuulutas hiljuti traditsiooniliselt välja 2023. – 2024. aasta tarbeelektroonika auhinnad.

Fotograafia kategoorias sai auhinnaga pärjatud 6 fotokaamerat ja nagu viimastel aastatel kombeks, siis ei antud ka tänavu välja eraldi auhindu parimale peegel- ja hübriidkaamerale. 


Parim täiskaaderkaamera professionaalidele
Sony a7R V

Sony a7R V eisa auhinnad

Sony a7R V sees on kasutusel juba tuttav 61-megapiksline täiskaader EXMOR R CMOS sensor, aga uus AI (artificial intelligence) protsessor koos Dual Bionz XR protsessorite ja 693-punktiline AF süsteem annavad sellele enneolematu autofookuse võimekuse.

a7R V on ka väga eeskujuliku video jäädvustamise võimekusega, sest suudab salvestada kuni 8K 25p ja 4K 60p videot. 

Tutvu Sony a7R V täiskaader hübriidkaameraga lähemalt nende ülevaadete kaudu:

Soovid kaamera enne ostmist järele proovida? Pole probleem, sest a7R V on nii Tartu kui Tallinna Photopointi rendis laenutamiseks kõigile huvilistele saadaval.

 

Aeg on õige – telli endale Sony a7R V täiskaader hübriidkaamera ››

 


Parim täiskaadersensoriga kaamera
Canon EOS R6 Mark II

Canon EOS R6 Mark II

Canon EOS R6 Mark II sees tuksub DIGIC X protsessor, mis koos uue 24,2-megapikslise CMOS sensori ning järgmise põlvkonna Dual Pixel CMOS AF II autofookusega pakub töökindlust võrreldamatul tasemel.

Videosalvestuseks kasutab EOS R6 Mark II kogu sensori laiust ja suudab salvestada 4K 60p videot Dual Pixel CMOS AF II teravustamisega. Kõik 4K kaadrid luuakse sensori 6K väljundi ülekirjutamisega, mille tulemuseks on suurepärane pildikvaliteet.

Kõrge lahutusvõimega 3,69-miljoni punktiga elektrooniline pildiotsija pakub fotode või videote tegemisel kristallselget vaadet, kuna selle värskendussagedus on 120 Hz.

 

Aeg on edasi liikuda – telli Canon EOS R6 Mark II ››

 


Parim kaamera sisuloojatele
Sony ZV-E1

Sony ZV-E1

Sony ZV-E1 on hetkel maailma kõige kompaktsem ja kergem täiskaadersensoriga hübriidkaamera. See suudab salvestada 4K 60 kaadrit/sek 4:2:2 10 bit (no crop) ning lisatud on a7R V mudelist tuttav AI-põhinev autofookus süsteem.

Sellel professionaalidele loodud vlogkaameral on olema pööratav ning puutetundlik LCD-ekraan. Lisaks peitub selles ka 3-kapsline mikrofon, et saaksid oma sisuloomis komplekti hoida eriti minimaalsena.

Kui aga soovid viia oma heli järgmisele tasemele, siis selleks on kaamera peal Multi Interface shoe, mille abil saad ühilduvaid mikrofone kasutada juhtmevabalt!

 

Vii oma videote kvaliteet mitu sammu edasi ja eeltelli Sony ZV-E1 »

 


Parim APS-C ehk poolkaadersensoriga kaamera
Fujifilm X-H2

Fujifilm X-H2

Fujifilm X-H2 hübriidkaameral on 40,2-megapiksline APS-C sensor, mis teeb sellest kõige kõrgema lahutusvõimega kaamera X-seeria ajaloos. See on ka maailma esimene APS-C kaamera, mis on võimeline jäädvustama 8K 30p Apple ProResi videot kaamerasiseselt.

Olemas on 5-teljeline pildistabilisaator, mis Fujifilmi sõnul võimaldab seda kasutada käeshoituna olukordades, mis oleks varem vajanud statiivi. Elektroonilisel pildiotsijal on 5,76 miljonit pikslit, 0,8-kordne suurendus ja värskendussagedus kuni 120 kaadrit sekundis. Tagumine LCD ekraan on 1,62 miljoni punktiga ja täielikult muudetava nurgaga.

 

Vii kvaliteet uuele tasemele ja telli Fujifilm X-H2 ››

 


Parim kaamera videotööks
Panasonic Lumix S5 IIX

Panasonic Lumix S5 IIX

Panasonic Lumix S5 IIX täiskaader hübriidkaamera pakub oma hinnaklassis kõige laiaulatuslikumat valikut videofunktsioone.

on suuteline salvestama välisele USB-C pesa kaudu ühendatavale SSD kettale RAW vormingus All-Intra ning ProRes materjali. Lisaks on kaamera suuteline juhtmega ning juhtmeta IP otseülekandeks ning pakub USB thethering funktsiooni. Lisaks on Lumix S5IIX ainulaadse musta värvi disainiga.

Muuhulgas kasutab Lumix S5 IIX ka aktiivset jahutust läbi väikese ventilaatori, mis võimaldab jäädvustada videot ilma ajalise piiranguta.

 

Telli Panasonic Lumix S5 IIX endale kohe ära ››

 


PARIM OST
Canon EOS R8

Canon EOS R8

Canon EOS R8 pakub sama suurepärast pildikvaliteeti kui Canoni tipptasemel EOS R6 Mark II, kuid palju soodsama hinnaga.

See kasutab tunnustatud CMOS AF II teravustamissüsteemi, mille abil suudab hübriidkaamera tuvastada ning jälgida mitte ainult inimesi, vaid ka loomi, linde ja sõidukeid

EOS R8 mudelil on võimekus salvestada 4K kvaliteedis 60 kaadrit/sek ilma lõikefaktorita ja võimalus teha suurepäraseid ning detailirohkeid fotosid lausa 40 kaadrit sekundis (kasutades elektroonilist katikut).

Sisseehitatud Wi-Fi® ja Bluetooth® tagavad EOS R8 ühenduse nutiseadmete, Wi-Fi võrkude ja sülearvutitega. Jaga fotosid ja videoid oma jälgijate ja sõpradega ning juhi kaamerat eemalt.

 

Saada enda vana kaamera pensionile ja osta Canon EOS R8 ››

 


Kui sa ei tea, mida oma vana kaameraga peale hakata, siis on võimalus see meile pakkuda ning nõnda saad uue kaamera ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ››

 

Photopoint on Eesti #1 fototehnika spetsialist ››

 

Kahtlemata on uue kaamera ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

EISA auhinnad jagatakse välja igal aastal parimatele toodetele audio-video, fotograafia ja mobiiltelefonide kategoorias. Võitjaid valivad välja 53 juhtiva tehnikaajakirja ajakirjanikud 25-st erinevast riigist. Juba 40+ aastat on EISA auhind üks prestiižsemaid tunnustusi, mida üks vastava kategooria toode üldse pälvida võib.

(8)

The post Need fotokaamerad valiti EISA poolt 2023-2024. aasta parimateks appeared first on Photopointi ajaveeb.

Tamron 20-40mm f/2.8 Di III VXD ja Tamron 50-400mm Di III VC VXD pälvisid maineka EISA auhinna
autor: Jürgen Veerme

Tamron objektiivid EISA

EISA (Expert Imaging and Sound Association) nimetas 2023. – 2024. aasta parimaks lainurk-suumobjektiiviks Tamron 20-40mm f/2.8 Di III VXD ning Tamron 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD pälvis parima telesuum-objektiivi tiitli.

Muide, see oli Tamronile juba 18. aasta järjest (!?!), kui mõni nende uuenduslikest objektiividest saab mõnes EISA kategoorias auhinnaga pärjatud.

Tamron 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD

Tamron 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD avaldas EISA žüriile muljet eelkõige oma universaalsusega, sest sellel on 8x suum, mis algab juba 50mm juurest ja lõppeb 400mm juures ning pakub kasutajale seetõttu tunduvalt rohkem mitmekülgusust.

See Tamroni objektiiv on ka märkimisväärselt kompaktne – pikkus vaid 183,4mm ja kaal 1155g. Vaatamata suurele suumile tagatakse kõrge pildikvaliteet kogu 50–400mm vahemikus tänu objektiivi sees olevate klaaselementide tõhusale paigutusele. 

Tamron 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD

Loomulikult on Tamron 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD mudelil olemas teada-tuntud VC pildistabilisaator ja objektiiv teeb täielikult koostööd ka Sony kaamerasiseste funktsioonidega nagu Hybrid AF ja Eye AF

 

Telli Tamron 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD kohe ära ››

 


Tamron 20-40mm f/2.8 Di III VXD 

Tamron 20-40mm f/2.8 Di III VXD on suure avaga standardsuumobjektiiv, mida saab hõlpsasti kaasas kanda igapäevaseks kasutamiseks nii piltide kui ka video jäädvustamiseks.

Selles Sony hübriidkaameratele loodud Tamroni objektiivis on kasutusel VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) teravustamismootor, mis kasutab lineaarset fokuseerimise mehanismi. Teistest uutest Tamroni objektiividest juba tuttav VXD mootor pakub veelgi vaiksemat ja kiiremat teravustamist, mis sobib väga hästi ka videograafidele.

Tamron 20-40mm f/2.8 Di III VXD

Kompaktne ja kerge 20-40mm f/2.8 Di III VXD pakub suurepärast kasutusmugavust ka siis kui see on kinnitatud kaamera stabilisaatoritele. See üks universaalne objektiiv ei jäta Sind ilma ühestki võttest – alates videotest rahvarohkel tänaval kuni suursuguste kaadriteni loodusest.

 

Telli enda Sony hübriidkaamera ette Tamron 20-40mm f/2.8 Di III VXD ››

 


TAMRON Lens Utility tarkvara

Mõlemad TIPA auhinna saanud objektiivid kasutavad “TAMRON Lens Utility” tarkvara, mis võimaldab objektiivi ühendada USB-kaabli (USB Type-A to Type-C) abil arvutiga.

Selline mugav funktsionaalsus lubab kasutajatel ise objektiivi valitud seadeid kohandada ja püsivara värskendada. See omakorda pakub igaühele paindlikke võimalusi, mis sobivad just iga konkreetse pildistamise või videovõtte olukorraga.

 

Kogu Tamron objektiivide valik Photopointis ››

 

Kogu Sonyle mõeldud Tamron objektiivide valik (enamus neist on saadaval ka Photopointi rendis):

Juhul, kui Sul peaks väärt investeeringu tegemiseks rahalisi vahendeid puudu jääma, siis pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi. Nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ›

Photopoint on Tamroni ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

EISA auhinnad jagatakse välja igal aastal parimatele toodetele audio-video, fotograafia ja mobiiltelefonide kategoorias. Võitjaid valivad välja 53 juhtiva tehnikaajakirja ajakirjanikud 25-st erinevast riigist. Juba 40+ aastat on EISA auhind üks prestiižsemaid tunnustusi, mida üks vastava kategooria toode üldse pälvida võib.

(16)

The post Tamron 20-40mm f/2.8 Di III VXD ja Tamron 50-400mm Di III VC VXD pälvisid maineka EISA auhinna appeared first on Photopointi ajaveeb.

Eeltelli oma Nikon Z-hübriidkaamera ette Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD
autor: Jürgen Veerme

Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD objektiiv Nikonile

Kui Sony täiskaader hübriidkaamerate kasutajad on peagi juba kaks aastat saanud nautida nii EISA kui TIPA auhindadega pärjatud Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD objektiivi rõõme, siis juba septembri lõpus saavad selle endale soetada ka Nikoni Z-kinnitusega hübriidkaamerate omanikud.

Kui välja arvata väiksed füüsilised erinevused kaalus ja pikkuses, siis on nii E- kui Z-kinnitusega mudelid oma ehituselt identsed. Sony kasutajate pealt on teada, et tänu oma mitmekülgsele fookuskauguse vahemikule ja valgusjõulisele maksimaalsele avale on see Tamron objektiiv eriti hinnatud reisi- ja portreefotograafide hulgas.

Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD on muuhulgas varustatud VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) teravustamismootoriga, et pildile saaks püüda ka väga kiirelt liikuvad objektid. Samuti on objektiivi peal kasutatud uut disaini, et saavutada eriti hea kasutusmugavus ja ergonoomika.

Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD objektiiv Nikonile

Nii et Nikon hübriidkaamerte kasutajatel on põhjust olla põnevil, sest Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD objektiiv saab kindlasti olema oma klassi parimate hulgas.

TAMRON Lens Utility tarkvara

Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD kasutab muuhulgas ka  “TAMRON Lens Utility” tarkvara, mis võimaldab objektiivi ühendada USB-kaabli (USB Type-A to Type-C) abil arvutiga.

Selline mugav funktsionaalsus lubab kasutajatel ise objektiivi valitud seadeid kohandada ja püsivara värskendada. See omakorda pakub igaühele paindlikke võimalusi, mis sobivad just iga konkreetse pildistamise või videovõtte olukorraga.

Tamron 35-150mm Di III VXD

Lisaks saabuvale Tamron 35-150mm VXD mudelile on kohe praegu meie valikus Nikon hübriidkaameratele olemas Tamron 70-300 mm f/4.5-6.3 Di III RXD, mis on kasutajate poolt rohkelt kiidusõnu pälvinud.

 

Eeltelli enda Nikon Z-hübriidkaamera ette Tamron 35-150mm VXD ››

 


Objektiiv hakkas huvitama, aga pole ostus veel päris kindel? Sellisel juhul tutvu lähemalt Sony versiooni kasutanute muljetega:

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera või objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ›

Tutvu lisaks: 10 nippi Tamronilt: kuidas pildistada paremaid reisifotosid?

Photopoint on Tamroni ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi

(10)

The post Eeltelli oma Nikon Z-hübriidkaamera ette Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD appeared first on Photopointi ajaveeb.

2 3 4 5 6 7 8 9 10