Nendest GoPro suvekampaaniatest ei soovi Sa ilma jääda!
autor: Jürgen Veerme

Suvi jätkub täie hooga ning kui plaanid minna reisima, lastega ujuma või rattaga sõitma, siis haara kindlasti kaasa GoPro seikluskaamera, mis on alati valmis kõiki neid tegevusi jäädvustama parima pildi- ja helikvaliteediga.

GoPro ametliku ja pikaajalise Eesti partnerina saame Sulle augutikuus välja pakkuda mõnusad suvekampaaniad – vaata täpsemalt üle, millega ahvatleme 👇


GoPro HERO6 Black või HERO5 Black ostul kaasa kaks lisavidinat

gopro-hero6-kampaania

Osta GoPro HERO6 Black või HERO5 Black tippmudel ja anname Sulle kingituseks kaks funktsionaalset lisavidinat:

 1. GoPro 3-WAY kinnitus (väärtus 69.99€), mida saad kasutada kolmel erineval viisil: väikese käepidemena, pikendusvarrena või hoopis statiivina.
 2. Lisaaku (väärtus 29,99€), et Sa ei peaks enda tegevusi ning filmivõtteid lõpetama ebasobival momendil.

Võib öelda, et kui keegi mainib sõna seikluskaamera, siis üks esimesi asju mis pähe tuleb on GoPro HERO6 Black või HERO5 Black. Kui väliselt on kaks professionaalselt seiklejat identsed, siis tänu uuele GP1 protsessorile suudab HERO6 teha 4K videot eeskujuliku kiirusega 60 kaadrit sekundis. Lisaks Full HD videot hästi aeglase taasesitamise jaoks koguni kuni 240 kaadrit sekundis ning uus värinastabilisaator toimib nüüd ka 4K lahutusvõimega ning annab tulemuseks supersujuva video, mida naudid nii nutiekraanilt kui suure teleri pealt.

Eesti oma kutt Juhani Särglep käis surfamas Sri Lankal ja filmis selle actioni üles HERO6 kaameratega. Vaata!

2017. aastal Photopointi enim ostetud seikluskaamera HERO5 sees on jätkuvalt peidus piisav võimekus, et üles filmida (kuni 30/25 kaadrit/sek UHD 4K, kuni 80 kaadrit/sek 1440p, kuni 20 kaadrit/ sek 1080p) ja pildistada (kuni 12-megapikslised, 30 kaadrit/sek sarivõte, time lapse, RAW faili salvestus, laia dünaamilise ulatuse režiim) kõik, mis Su teele satub.

Soovi korral saad kaamerale juurde osta lisagarantii või kindlustuse – sellest lähemalt HERO6 või HERO5 tootelehel.

Soovid lisainfot? Vaata veel:

 

Suvi on seiklemiseks – jäädvusta see GoPro abiga ››

 


Osta GoPro HERO ja aitame selle tasuta isikupärasemaks tuunida + lisaaku

gopro-hero-augusti-kampaania-photopoint

Kõigile GoPro HERO ostjatele anname pealekauba kaasa:

 1. GoPro lisaaku (väärtus 29,99€), et Sa ei peaks enda tegevusi ning filmivõtteid lõpetama ebasobival momendil.
 2. GoPro kaitseümbris + randmepael, valge (väärtus 19,99€) – kvaliteetsest silikoonist ümbrisega muudad enda uue kaaslase isikupärasemaks. Lisaks on sellel ka reguleeritav pael, mille abil saad hoida kaamerat ümber randme, kaela või kinnitada enda asjade külge.

Kellele on see kaamera mõeldud? Põhimõtteliselt kõigile, kes soovivad lihtsalt ja kiirelt enda tegevusi jäädvustada ning suured 4K failid ning ProTune järeltöötlus ei oma tähtsust. Selle 10 MP pildisensor teeb väga kvaliteetset 1440p ja 1080p videot nii Sinu kõige ekstreemsematest seiklustest kui ka igapäevastest toimingutest. Puutetundliku ekraani abil saad kiirelt vahetada erinevaid režiime ning veekindla disaini abil läheb see sinna, kuhu Sinu nutitelefon elas minna ei julge.

 

Salvesta ja jaga enda lugusid GoPro HERO kaamera abil ››

 


Jäädvusta kõik enda ümber – GoPro Fusion ostul saad kingituse 209€ väärtuses

gopro-fusion-seeker-seljakott-photopoint

GoPro Fusion on üks eriline kaamera, mis salvestab 360- kraadi videot ja fotosid, et saaksid jäädvustada kõik enda ümber ja soovi korral alles hiljem välja valida parimad kaadrid. Koos ülisujuva stabilisatsiooni ja 5.2K (!) kvaliteediga on Fusion nagu professionaalne filmimeeskond, mis on Sinuga kaasas ka siis kui hüppad koos langevarjuga kaljunukilt alla või sukeldud avastama lummavat veealust maailma.

Osta enda suveseiklusteks GoPro Fusion ja anname Sulle omalt poolt tasuta kaasa vastupidava GoPro Seeker seljakoti (väärtus 209€), mis on spetsiaalselt loodud GoPro seikluskaameratega ringi rändamiseks.

360° video: ringi vaadates lohista hiirega video peal, maksimaalse kvaliteedi jaoks lülita alt paremalt sisse 4K režiim 👇

 

Kellele see kaamera lõppkokkuvõttes võiks sobida? Digitest.ee veebiportaalis avaldatud artikli autori Andres Vare sõnul on Fusion hea kaaslane kõigile, kes soovivad saada unikaalseid vaatenurki, mis klassikaliste GoPro kaameratega pole võimalikud või on palju raskemini kättesaadavad. Loe tervet artiklit ja vaata näidisvideoid ja -fotosid ››

 

Vii enda videote ja piltide kvaliteet uuele tasemele – osta GoPro Fusion ››

The post Nendest GoPro suvekampaaniatest ei soovi Sa ilma jääda! appeared first on Photopointi ajaveeb.

Need kaamerad valiti 2018. aasta EISA auhindade jagamisel parimateks
autor: Lauri Veerde

Euroopa foto- ja audiotehnika ajakirjanike ühendus (EISA) kuulutas täna välja 2018. aasta tarbeelektroonika auhinnad. Fotograafia kategoorias nimetati kokku 18 parimat toodet – nende seas 9 kaamerat. On tähelepanuväärne, et nimetatutest 6 on hübriidkaamerad ja kõigest kaks peegelkaamerad. Sama tähelepanuväärne on, et üks ära märgitud fotokaameratest polegi rangelt võttes fotokaamera, vaid hoopis nutitelefon, täpsemalt Huawei P20 Pro. Nutitelefonide kategooria oli tegelikult esindatud juba eelmisel aastal – juba toona polnud parim mitte Apple ega Samsung, vaid Huawei telefon.

Kõige auväärsem kõikidest EISA kaamerakategooriatest on tõenäoliselt “Parim fotokaamera” tiitel, mille sel aastal pälvis ootuspäraselt Sony A7 III hübriidkaamera. See täiskaadersensori, profiklassi omaduste ja agressiivselt soodsa hinnaga hübriidkaamera on  fotohuviliste ja tehnikaakirjanike seas palju elevust tekitanud. Selle kaamera reaalset populaarsust näitab ka asjaolu, et alates varakevadisest turule tulekust on see olnud kogu aeg väga piiratud saadavusega. Photopointiski on nii, et kui mõni kaamera Jaapanist ka meile lattu jõuab, siis need kohe ka ära ostetakse.

Märkimist väärib ka tõik, et “Parim fotokaamera” tiitli pälvib Sony juba teist aastat järjest. Eelmisel aastal läks samas kategoorias esikoht Sony A9 hübriidkaamerale.

EISA poolt 2018-2019 aastal parimaks valitud fotokaamerad

Parim fotokaamera

Sony A7 III

Parim hübriidkaamera

Fujifilm X-H1

Parim peegelkaamera

Canon 6D Mark II

Parim profiklassi hübriidkaamera

Sony A7R III

Parim profiklassi peegelkaamera

Nikon D850

Parim soodsa hinnaklassi kaamera

Canon EOS M50

Parim fotokaamera video filmimiseks

Panasonic Lumix GH5S

Parim supersuumkaamera

Sony Cyber-Shot RX10 IV

Allikas: EISA

The post Need kaamerad valiti 2018. aasta EISA auhindade jagamisel parimateks appeared first on Photopointi ajaveeb.

DJI Mavic 2 droonid tulevad 23. augustil. Siin on kõik, mida praeguseks teame
autor: Lauri Veerde

DJI uued Mavic-seeria droonid tulevad 23. augustil. Nii võib nüüd üsna kindlalt väita, sest eelmisel nädalal saatis DJI välja kutsed esitlusüritusele, mis toimub just nimelt 23. augustil. Eesti aja järgi algusega kell 17:00.

Mida sellel üritusel siis täpsemalt esitletakse – sellest on DJI ise kangekaelselt vaikinud. Suve jooksul erinevatest allikatest tulnud informatsioon ei jäta aga suurt kahtlust, et peamisteks esitlusobjektideks on kaks drooni: 2x suumobjektiiviga DJI Mavic 2 Zoom ja tavalisest suurema 1″ diagonaaliga pildisensoriga DJI Mavic 2 Pro. Lisaks võib DJI meid kostitada ka ärikasutuseks mõeldud Mavic 2 Pro drooniga ning uue Osmo-seeria käsistabilisaatoriga (mille küljes saab võib-olla kasutada Mavic Pro II kaamerat).

Siit alt leiad kokkuvõtte kõigest sellest, mida praeguseks (13.augusti seisuga) DJI uute droonide ja gimbali kohta teada on.

Suvisest ootusest ja allikatest

Juuni algul internetti lekkinud foto paljastas Mavic 2 Pro drooni, mille suur kaameramoodul vihjab 1″ sensorile ja drooni tagaosas olev auguke külgmistele põrkesensoritele. Sealsamas esiplaanil on ka seadeldis mis paistab pisikese käsistabilisaatori moodi. 

Kuuldused uutest Mavic-seeria droonidest hakkasid levima käesoleva aasta algul. 1″ sensoriga Mavicut loodeti näha juba märtsis. Esimesed fotod hakkasid internetti levima juuni algul ning DJI siis avalikustatud info kohaselt pidi esitlusüritus toimuma 18. juulil. Aga võta näpust, kohe juuli algul andis DJI teada, et see esitlusüritus jääb ära. Ärajäämise põhjuseks oli soov “et esitlus oleks DJI standarditele vastaval innovatsioonitasemel ja ületaks tarbijate ootusi”.

Kuid oh häda – äkilise plaanide muudatusega ei suutnud kaasa minna Suurbritannija edasimüüja Argos, kelle juulikuu kataloogi oli planeeritud uute Mavic droonide reklaam. See kataloog läks trükki ja ilmselt suviste puhkuste ja muu säärase segaduses jõudis ka ettevõtte klientide kätte. Suur oli nende klientide üllatus (ja DJI turundusosakonna Å¡okk) näha kahte, veel avalikustamata DJI drooni trükikvaliteedis fotot vastu vaatamas. Koos kirjelduste ja olulisemate iseloomustustega. Kataloogi vastav lehekülg nägi välja selline:

See ajakiri ja selles avalikustatud info ongi siiani kõige adekvaatsem ja parem informatsioon kümne päeva pärast esitlemisele tulevate droonide kohta.

DJI Mavic 2 Zoom drooni olulisemad teadaolevad omadused

 • 1/1.7″ diagonaaliga CMOS sensor (pisut suurem kui praegune)
 • 2x optilise suumiga objektiiv. Fookuskauguste vahemik: 24mm – 48mm
 • Dolly Zoom funktsioon – efektsemate videoklippide salvestamiseks; ilmselt suumib kaamera ühe nupulevajutusega sujuvalt sisse või/ja välja
 • Tippkiirus: 72 km/h (praegusel Mavic Pro drooni tippkiirus on 64 km/h)
 • Maksimaalne lennuaeg: 31 minutit (praegusel Mavic Pro droonil 27 minutit)
 • 1080p OcuSync videosignaali edastus – kuni 8 km kauguseni
 • Takistussensorid nii ees kui ka külgedel
 • Active Track 2.0 – kiirem ja targem takistuste tuvastamine.

DJI Mavic 2 Pro drooni olulisemad teadaolevad omadused

 • 1″ diagonaaliga CMOS sensor. Sarnane näiteks Sony RX100 seeria kompaktkaamerate sees olevale
 • Hasselblad kaamera
 • Drooni tippkiirus: 72 km/h (praegusel Mavic Pro drooni tippkiirus on 64 km/h)
 • Maksimaalne lennuaeg: 31 minutit (praegusel Mavic Pro droonil 27 minutit)
 • 1080p OcuSync videosignaali edastus – kuni 8 km kauguseni
 • Takistussensorid nii ees kui ka külgedel
 • Active Track 2.0 – kiirem ja targem takistuste tuvastamine.

 

Uus DJI Osmo?

Juuni alguses lekkinud fotol võib lisaks Mavic 2 Pro droonile näha esiplaanil ka üht teist pisikest seadeldist. Sellise väljanägemisega vidinat DJI tootevalikus hetkel ei ole, mistõttu on tõenäoline, et seegi on veel esitlemata uus toode. Välimuselt meenutab see elektroonilist käsistatiivi ning kui selle kõrvale panna tuntud DJI-informaatori OsitaLV sulest tulnud joonis, siis paistab et gimbal see justnimelt ongi.

Erinevalt senistest Osmo-seeria käsistabilisaatoritest paistab sellel uuel olevat integreeritud (puute)ekraan. Gimbalil on pisem ja nurgelisem korpus ja see on tõenäoliselt mõeldud kasutamiseks uute Mavic 2 droonide kaameratega. Või siis ainult suurema 1″ sensoriga kaameraga. Või mingi eraldiseisva uue kaameraga. Keegi täpsemalt veel ei tea.

 

DJI Mavic Enterprise

Lisaks kahele kommertskasutuseks mõeldud droonile paistab DJI torus olevat ka spetsiaalsem Mavic Pro 2 versioon. See on valmistatud äri- või valitsussektorite vajadusi silmas pidades – varustatud ühenduspesaga drooni peal, kuhu saab sisestada erinevaid spetsiaaltarvikuid. לlal piltidel on näha DJI Mavic Enterprise droon koos valgustusseadmega (mis võib olla ka vilkur) ja tarvikuga, mis võiks näiteks suuta kas heli tekitada või salvestada.

Kokkuvõtteks

Tuletan meelde, et peaaegu kõik ülal olev info, alates fotodest kuni numbriteni, on praegu veel spekulatsiooni tasemel. Ainus ametlikult kinnitatud fakt on, et DJI ametlik esitlusüritus toimub 23. augustil kell 17:00 – ehk täpselt 10 päeva pärast. Selle 10 päevaga võib veel nii mõndagi uut infot avalikuks saada. Kui saab, siis kirjutame sellest kindlasti siinsamas Photopointi blogis ja uuendame ka seda artiklit.

The post DJI Mavic 2 droonid tulevad 23. augustil. Siin on kõik, mida praeguseks teame appeared first on Photopointi ajaveeb.

Kuumad kuulujutud: Nikoni täiskaadersensoriga hübriidkaamera tuleb 23. augustil
autor: Lauri Veerde

Nikoni hübriidkaamera tuleb 23. augustil. Selles kuupäevas võib nüüd päris kindel olla, sest vastav informatsioon on kirjas Nikoni ametlikul, uue hübriidkaamera tutvustamiseks loodud veebilehel.

Alates selle lehe avalikustamisest umbes kaks nädalat tagasi on seal peatse kaamera kohta järk-järgult uut informatsiooni avalikustatud. Lisaks konkreetsele kuupäevale on sinna vahepeal ilmunud ka kaks uut videot – loomulikult ei näita kumbki video uut täiskaadersensoriga hübriidkaamerat täies hiilguses, kuid vihjamisi näidatavad tumedad kaadrid loovad siiski kujutluse hübriidkaamerast, mis on Nikoni stiilis nuppude ja disainiga ning vaid õige pisut suurem kui Sony või Fujifilmi täiskaadersensoriga hübriidkaamerate lipulaevad.

Nikoni hübriidkaamera teine video: Bajonett (The Mount)

Nikoni hübriidkaamera kolmas video: Korpus (The Body)

 

Nikon on seekord osanud infot uue kaamera kohta väga hästi salajas hoida. Kui tavaliselt on ikka oluliste kaamerate tehnilised andmed kusagilt lekkinud, siis praeguse seisuga ei ole uuest hübriidist praktiliselt mitte midagi teada (välja arvatud info, mis Nikoni enda veebilehel on + mõned lekkinud fotod tootepidlistamiselt). Nikonrumours veebilehel on avalikustatud küll nimekiri uue kaamera olulisematest omadustest, need on aga pigem fotode vaatamisel tehtud vabas vormis järeldused, mitte lekkinud tehnilised tooteandmed. Toon selle nimekirja siin siiski ära:

 • Uus kaamera on loodud konkureerima otseselt Sony A7/A7r seeria kaameratega
 • Kaamera korpus on umbes sama suur nagu Sony A7 III kaameral, kuid ergonoomiliselt peaks uus hübriid tulema parem, mugavamalt kätte sobituv
 • Aku vastupidavus saab olema kehvem kui Nikoni praegustel peegelkaameratel
 • Eksisteerib võimalus, et Nikoni hübriidkaamerates on kasutusel samad akud mis praegustes peegelkaamerates
 • Kaamera peal paistab olevat ainult üks valikuketas
 • Tõenäoliselt ei ole kaameral integreeritud välklampi
 • Uue kaamera potentsiaalsed nimed võiksid olla Z300 või Z500 (lihtsalt arvamus)
 • Sel uuel kaameral on täiesti uudsed omadused ja funktsioonid (pole teada, kas kontekstina on siin mõeldud Nikoni kaameraid, hübriidkaameraid või kõiki fotokaameraid)
 • Nikoni profipeegelkaamerate eeskujul on ka selle hübriidkaamera ülemisel paneelil väike LCD-ekraan
 • Kaamera peal olev elektroonilise pildiotsija kühm on võrreldes Sony A7 disainiga voolujoonelisema kujuga
 • Mitte ükski allikas pole viimase 9 kuu jooksul maininud mitte midagi APS-C formaadis sensoriga Nikoni hübriidkaamera kohta. Kogu informatsioon on olnud alati ainult täiskaadersensoriga hübriidkaamerast.

Allikas: Nikonrumors; Nikon

The post Kuumad kuulujutud: Nikoni täiskaadersensoriga hübriidkaamera tuleb 23. augustil appeared first on Photopointi ajaveeb.

Photopoint.ee veebikaubamajas on käimas hindade lõikuspidu
autor: Jürgen Veerme

photopoint-nadalalopuni5-blog

Kuumal lõikuskuul käib üks kibe lõikamine – kui maal lõigatakse vilja, siis meie sadade tuhandete toodetega veebikaubamajas lõikad Sina sellel nädalavahetusel hoopis kasu.

Tee photopoint.ee kaubamajast vähemalt 25€ suurune ost ning saad ostukorvis kogu tellimuse pealt 5€ lisaallahindlust. 

Tegemist on lausa üliterava lõikega, sest 5€ soodustus rakendub ostukorvile s.t ei ole oluline kui palju tooteid oled korvi ladunud – peaasi et tellimuse summa oleks 25€ või suurem.

Uus õppeaasta on lähenemas ja kes veel ei teadnud, siis meilt leiab ka koolijütsidele sobivad pinalid, kalkulaatorid, koolikotid, spordikotid ja silmasõbralikud laualambid. Jätkuvalt on valikus ihaldusväärsed iPad tahvelarvutid, iPhone nutitelefonid, sülearvutid ning igasuguse vidinad, mis aitavad koolitöö lihtsamaks muuta.

Kui vihikud ja riided on rahakotist juba olulisel määral eurosid ära viinud, siis augustikuus Inbank järelmaksuga ostes saad kauba kohe kätte, aga maksma hakkad selle eest alles talvel!

 

Lõika kasu ja osta kaubad soodsamalt ››

 

Photopointi veebipoe populaarsemad kategooriaid kliki kaugusel:

TOOLID | LAUALAMBID KALKULAATORID | PINALID | KAUSTIKUD JA MÄRKMIKUD

PARFללMID | NUTITELEFONID | SPORDIKELLAD | KOOLIKOTID | TAHVELARVUTID

 

Kampaania kestab 10.08 – 12.08.2018. See ei kehti fototeenustele (photoexpress.ee, fotomeened.ee, artprint.photopoint.ee, fotoraamatud.ee, pro.photopoint.ee jne).

The post Photopoint.ee veebikaubamajas on käimas hindade lõikuspidu appeared first on Photopointi ajaveeb.

2 3 4 5 6 7 8 9 10