Kauba tasuta transport koju kätte või pakiautomaati. Olenemata ostusummast!
autor: Jürgen Veerme

Just nüüd, enne suuri jaanipäeva pidustusi ja lõpupidude hooaega, on õige aeg photopoint.ee kaubamajast olulised ostud ära teha, sest Eesti sisesed tellimused toimetame olenemata ostusummast Sulle tasuta koju/kontorisse kätte või pakiautomaati.

Meie 24/7 avatud veebikaubamajast saad vajaliku mugavalt välja valida ja ära osta ka siis, kui väljas on troopiline kuumus või möllab paduvihm. ×œle 200 000 toote piiri ületanud valikust leiad kindlasti midagi sobivat nii endale kui lähedastele – koolilõpetajale on meil näiteks tasakaaluliikurid, parfüümid, spordikellad, Instax Mini kiirpildikaamerad ja palju muud.

Juhul, kui Sul meelepärase kauba ostuks parasjagu piisavad vahendid puuduvad, siis soovi korral saad Photopointi järelmaksuga ostes tooted kohe kätte, aga maksma nende eest hakkad alles oktoobris.

 

Osta ilma järjekordadeta kasvõi diivanilt – photopoint.ee ›

 

Photopointi veebikaubamaja hetke populaarsemad kategooriad:

PARFללMID | KOSMEETIKA | APPLE IPHONE | AIATÖÖRIISTAD | MÄNGUASJAD

 TASAKAALULIIKURID | SPORDIKELLAD | KODU & AED | AIATEHNIKA | SEKSUAALTERVIS

 

Eesti sisene tasuta transport kehtib ainult photopoint.ee veebipoes 09.06 – 11.06. Fototeenustele antud kampaania ei kehti.

Karbist välja: Sony a9 hübriidkaamera
autor: Mikk Otsar

Järjekordne haruldane kaamera on jõudnud Photopointi ajaveebi toimetuse pildistuslauale. Sony a9 hübriidkaamerat on Baltikumi peale kokku tervelt 2 ja nendest üks suurepärane eksemplar on nüüd meil müügil. Aprilli lõpul tutvustatud uus Sony lipulaev on täiesti uue täiskaader sensoriga hübriidkaamera. Põhirõhk on kaameral pandud kiirusele â€“ seda nii sarivõtte kui teravustamise osas. Kaamera on loodud konkureerima Canoni ja Nikoni peegelkaameratega.

Kuid vaatame esmalt mis me karbist leiame. Karpi avades vaatab vastu täiesti tuttav pilt, ei midagi uut siin. Komplektis on lisaks kaamerale täiesti uus aku, Sony NP-FZ100, mis on 2,2ח suurema mahutavusega kui W-seeria NP-FW50 liitiumaku. Peale selle leiab veel uue ja huvitava kaablihoidiku, mis aitab mugavalt kaamerasse minevaid kaableid organiseerida. Hea on näha ka kahte erinevat toitekaablit, mida on mõlemat ka tagavaraga.

Kaamera ise on disainilt peaaegu identne eelnevate Sony täiskaader sensor kaameratega. Uuel Sony a9 kaameral on aga peale lisatud veel üks valikuratas, millelt saab muuta võtterežiime. Seda just selleks, et saaks kiirelt vahetada ülikiire sarivõtte ja üksiku kaadri vahel. Peale selle on kaamera taha veel pandud mitmesuunaline valikunupp just selleks, et liikuda mugavalt menüüdes. Uue valikuratta alla on lisatud ka teravustamisrežiimi valikuratas.

Kui piiluda natuke sügavamale ja eemaldada erinevaid ühendusi peitvad katted, siis näeme juba nii mõndagi uut. Kaameral on kaks mälukaardipesa. לlemine pesa toetab SD ja Memory Stick kaarte ja alumine on mõeldud UHS-II toega kaartide jaoks. See tähendab kiiremat andmeedastust kaamera ja mälukaardi vahel. Lisaks microUSB, microHDMI ja heli pesadele leiab kaameralt uudse RJ45 võrgukaabli pesa. Seda just selleks, et liigutada suuremahulised failid kiirelt kaamerast arvutisse või serverisse. Peale selle on kaameral olemas ka loomilikult WiFi, Bluetooth ja NFC ühendused, et juhtimine oleks võimalik ka nutiseadmest.

Kaameral on suur 3-tolline puutetundlik kallutatav LCD ekraan, mis teeb nii pildistamise kui videosalvestuse mugavamaks. Sellest veel olulisem on aga uus Quad-VGA OLED Tru-Finder pildiotsija (3 686 400 pildipunkti), mis tagab mugava kaamera kasutuse pildiotsijat kasutades. Uus optiline disain, 0,78ח suurendus ning veel eredam kuva ja 60 või 120 kaadrit/sek sagedusega kaadrivahetus teevad selle sama heaks või isegi paremaks, kui optiline pildiotsja suudaks pakkuda.

Nüüd liigume kaamera sisse ja vaatame mis selle kaamera nii eriliseks teeb. See on esimene täiskaader sensoriga kaamera, mis kasutab kihilist (stacked) sensoridisaini. See tähendab seda, et kaamera on võimeline sensorilt infot lugema kuni 20ח kiiremini kui varasemalt võimalik. See omakorda võimaldab ülikiiret 20 kaadrit/sek sarivõtet. Sarivõte toimub aga sisuliselt hääletult, pildiotsija ega ekraan ei muutu vahepeal pimedaks ning sedamoodi saab talletada kuni 241 RAW faili / 362 JPEG faili ühe seeriaga.

Vinge tuuningu on saanud ka teravustamissüsteem. Uus teravustamissensor on 693 faasituvastusega teravustamistpunktiga. See tähendab ülitäpset ja kiiret teravustamist, mis kontrollib 60 korda sekundis säritust ja teravust. Võrreldes seda Sony a7R II hübriidkaameraga on Sony a9 teravustamis kiirus kuni 25% kiirem.

Sony uuelt lipulaevalt ei puudu ka võimekas pildistabilisaator. Tegemist on juba varasema 5-teljelise stabilisaatoriga, mis stabiliseerib kaamera liikumist kuni 5 stopi ulatuses. Kasutades Sony E-bajonetiga objektiivi, mil integreeritud stabilisaator, kombineeritakse kahe töö, pakkumaks kindlamat lahendust. Samamoodi toimib see stabilisaator ka A-bajonetiga objektiividega, kui kasutatakse seda koos ühilduva adapteriga.

Mis oleks Sony tipptasemel hübriidkaamera ilma korraliku videosalvestuseta? Muidugi on Sony uus a9 hübriidkaamera suuteline filmima 4K lahutusvõimega videot. Kuid ka siinkohal on tehtud uuendusi. Esiteks, 4K UHD (3849 ח 2160) videosalvestus toimub kogu sensori laiuselt ehk 6K lahutusvõimega ning ülejääki kasutatakse hilisemalt ära videosalvestuse kvaliteedi tõstmiseks nn oversampling metoodikaga. Tulemuseks on moonutustevaba ja detailne videoklipp. Samas on võimalik kasutada ka populaarset Super 35mm sensoriala. Kui soovite filmida aga aegluubis videot, siis ka see võimekus on olemas. Kasutades 100 kaadrit/sek FullHD videosalvestust 100 Mbps andmetihedusega saab seda hiljem 4ח aeglasemalt taasesitada.

Ei ole kahtlust, et tegemist on tõelise lipulaevaga Sony kaamerate arsenalis. See kaamera on on disainitud spordi- ja loodusfotograafide vajadusi silmas pidades, pakkudes kiirust ja funktsionaalsust. Lisaks on Photopointis saadaval ka just Sony a9 mõeldud lisatarvikud, nagu akutald, vooluadapter ja käepide. Kui soovid olla üks esimesi terves Baltikumis uue Sony kaameraga, siis kiirusta Photopointi veebikaubamajja.

Sony a9 hübriidkaamera Photopointis ››

Sony täiskaader hübriidkaamerad Photopointis ››

Karbist välja: GoPro Karma droon koos Hero5 Black kaameraga
autor: Mikk Otsar

GoPro Karma on nüüdsest saadaval Photopointis. Tänu sellele kasutasime võimalust ja võtsime GoPro esimese drooni karbist välja. Nagu meie ajaveebi lugejad juba teavad, siis oleme Karma droonist ka varem kirjutanud, täpsemalt juba eelmise aasta septembris. Pärast esialgset ebaõnnestumist ja ligi poole aastast täiustamist on droon kohal ja täielikult lennuvalmis.

Suurim müügiargument on Karma puhul aga selle kasutuslihtsus. Esiteks saab selle kompaktselt kokku voltida ning kaasas kandmiseks annab GoPro komplektis kaasa ka kandekohvri/seljakoti. Pult on samuti minimalistlik ning klapiga – ülesse käivas klapiosas on ekraan ning alumises kaks juhtkangi ning nupud. Lisaks on drooniga kaasas Karma Grip käepide. Viimane annab võimaluse teha ka uskumatult sujuvaid kaadreid maa peal.

Mis puutub aga veel komplekti, siis sealt leiab ka juba tuntud GoPro Hero5 Black seikluskaamera. Kaamera kinnitub koos eemaldatava stabilisaatoriga drooni ette. Kui enamasti asuvad kaamerad laiatarbe droonidel seadme all, siis GoPro sõnul on põhjus lihtne, miks Karma kaamera seadme eesosas asub – see väldib rootorite sattumist kaadrisse. Kaamera ise suudab filmida 4K UHD 30/25 kaadrit/sekundis ja 1080p 120/90/60/50 kaadrit/sekundis videosid. Suur eelis teiste droonide eest on aga võimalus vahetada kaameraid. Ostes vastava kinnituse on võimalik ka drooni külge kinnitada näiteks GoPro Hero4 kaamera.

Põhjus miks drooni esimesed mudelid tagasi kutsuti oli nende aku. Nimelt tekkisid vibratsioonist võnked, mis liigutasid akut paigast ja selletõttu kadus droonil vool. Nüüd on GoPro kinnitanud, et viga on elimineeritud. Karma aku on võrreldes DJI droonide akudega kitsam ja pikem.

Suur erinevus teiste tootjatega on ka juhtpuldi puhul. Karma kasutab intelligentset mängupuldi laadset juhtpulti. Puldile on lisatud ka kallutatav puutetundlik ekraan, et tagada täielik kontroll Sinu Hero5 kaamera üle. Samuti on võimalik vaadata otsepilti eredalt ekraanilt ka päikselise ilmaga. Tänu GoPro Passenger rakendusele saad Sina juhtida drooni ja samal ajal saab sõber jälgida toimuvat teiselt ekraanilt ja juhtida näiteks kaamera tööd.

Lisaks mugavale kandekohvrile/seljakotile saab komplektis kaasa ka Karma Grip käpideme. Käepideme külge on võimalik ühendada drooni küljest eemaldatav stabilisaator. Tulemuseks saab ülimalt sujuva pildi kõndides, joostes või isegi kohapeal seistes. GoPro Karma Grip ühildub ka teiste GoPro kinnitustega. Tänu sellele on võimalik Karma Grip kinnitada näiteks seljakoti või ratta külge.

Suureks eeliseks teiste droonide ees on võimalus vahetada paljusid varuosasid. Lisaks eemaldatavatele propelleritele saab välja vahetada ka näiteks õnnetuse käigus purunenud maandumisjalad või isegi drooni mootoreid hoidvad “käpad”. Nagu ka eelpool mainitud saab drooniga kasutada ka GoPro Hero4 kaamerat.

Võrreldes GoPro Karma drooni DJI Phantom seeria drooniga on näha, et tegemist on tõesti väiksema lennumasinaga mida on mugavam kaasas kanda ja reisidele võtta.

Kuid natuke ka tehnilist poolt. Karma lennuaeg on ligikaudu 20 minutit, mis on täiesti konkurentsivõimeline teiste tootjate droonidega. Lennukiirus on samuti muljetavaldav, kuni 54 km/h. Drooni juhtpuldi tööraadius ulatub kuni 3000m. Tabelisse on lisatud võrdluseks DJI Mavic Pro tehnilised andmed.

DJI Mavic Pro GoPro Karma
Videorežiim [4K cin] 4096 ח 2160 24p
[4K UHD] 3840 ח 2160 24p
[4K UHD] 3840 ח 2160 30p/25p
[FullHD] 1920 ח 1080 120p
Kaal (koos akuga) 734g 1006g
Maksimaalne kiirus 65 km/h 54 km/h
Maksimaalne lennuaeg  27 minutit (ideaaltingimustel) 20 minutit (ideaaltingimustel)
Maksimaalne lennukõrgus 5000m  3200m
Gimbali kalle alla -90°, üles +30° alla -90°, üles 0°
Kaamera sensor  CMOS 1/2,3” 12-megapiksline  CMOS 1/2,3” 12-megapiksline
Objektiiv Vaatenurk: 78,8° Vaatenurk muudetav
Juhtpuldi maks raadius (CE)  4000m (välistingimustes ilma segajateta) 3000m (välistingimustes ilma segajateta)
Drooni aku mahtuvus: 3830 mAh, 11.4 V mahutavus: 5100 mAh, 14.8V

GoPro on valmis saanud drooniga mis sobib hästi reisivale inimesele kellele pole kõige tähtsam viimsepeal tehnilised andmed vaid just kompaktsus ja lihtsus. Suure lisaväärtuse annab droonile selle lisatarvikute hulk komplektis, enamasti nii palju asju tehasest tulnud komplektist ei leia. GoPro Karma droon on koos GoPro Hero5 Black kaameraga ja paljude teiste lisadega saadaval nii Photopointi veebikaubajas kui kõigis esinduskauplustes.

Selgunud on Canoni Kevadfoto 2017 konkursi žürii. Võistlus lõppeb juba 11. juunil!
autor: Jürgen Veerme

Snap.ee pildipangas hakkab lõpule jõudma suur kevadele pühendatud fotokonkurss “Canoni Kevadfoto 2017“.

Kevadfotosid saab konkursile esitada veel pühapäeva, 11. juuni südaööni. Iga osaleja võib esitada kuni kolm tööd, mis ei pea olema tingimata pildistatud just 2017. aasta kevadel – oluline on, et need annaksid edasi kevade tunnet nõnda, nagu Sina seda tunnetad ja läbi kaamerasilma näed. Osalema on oodatud kõik fotohuvilised olenemata fotoaparaadi margist või pildistamiskogemusest.

Kui tööde esitamise periood on lõppenud asub pilte hindama 3-liikmeline žürii, keda meil on nüüd au ka esitleda.

Tänavuse Canoni Kevadfoto konkursi žürii koosseisu kuuluvad:

  • Eesti tuntuim ja hinnatuim loodusfotograaf –  Sven Zaćek
  • Canoni esindaja Eestis – Signe Povar
  • Auhinnatud Eesti fotograaf –  Renש Türk

Fotokonkursi auhinnafond on tänavu äärmiselt esinduslik – Canon paneb koostöös Photopointiga esikolmikule välja tipptasemel fototehnikat üle 2500€ väärtuses!

 

Viimane aeg on oma parimad kevadpildid konkursile esitada ››

Klientide soovil – need Tamroni objektiivide kampaaniad jätkuvad ka juunis
autor: Jürgen Veerme

Juba üle 67 aasta on Jaapani optikatootja Tamron rõõmustanud kõiki peegelkaamera omanikke objektiividega, mis on kvaliteedilt samaväärsed kaameratootjate omadega, kuid taskukohasema hinnaga.

Nüüd on meil hea teatada, et klientide soovil pikendasime valitud Tamroni objektiivide suurepäraseid kampaaniapakkumisi juunikuu lõpuni. Suvi on võrratu aeg pildistamiseks – tee seda parima kvaliteediga ðŸ‘‡


Tamron SP 150-600mm seeria loodusfotode kahurid soodushindadega + tasuta kaasa väärt abimehed

Suvine aeg on fotograafidele ja eriti loodusfotograafidele põnev aeg, sest soojad ilmad panevad looduse tärkama ja loomad ringi liikuma. Kas Sul on selle tarbeks juba vastav objektiiv kaamerakotis olemas?

Loodusfotode jahihooajaks valmistumise puhul on auhinnatud Tamron SP 150-600mm f/5.0-6.3 DI VC USD ja Tamron SP 150-600mm f/5.0-6.3 DI VC USD G2 saadaval soodushindadega – vastavalt 999€ (1399€) ja 1399€ (1549€)Sobivad mudelid nii Canon, Nikon kui Sony kaameratele.

🎁 Boonusena anname kõigile maikuus Tamron SP 150-600mm seeria teleobjektiivi ostjatele lisakingitusteks alumiiniumist Manfrotto statiivikomplekti ning 24-st õppevideost koosneva fotokursuse “Fototöötlus Lightroom 6 tarkvaraga“. Kingituste koguväärtus 199€! ðŸŽ

Tamron SP 150-600mm f/5.0-6.3 DI VC USD super teleobjektiiviga püüad pildile kõik, mis kevadiselt rohelises ja valgusküllases looduses on toimumas. Tamronile omaselt võimeka optilise pildistabilisaatori (VC Vibration Compensation) ja kiire USD (Ultrasonic Silent Drive) teravustamismootori abiga saab detailsed fotod talletada ka käest pildistades.

SP 150-600mm G2 telesuumobjektiiv on edasiarendus eelpool nimetatud populaarsest ja auhindu kogunud SP 150-600mm f/5.0-6.3 DI VC USD objektiivist. Tamroni SP seeria tippkvaliteedi esindajana on G2 objektiivil uuendatud mitmed väga olulised aspektid (optika, stabilisaator, disain jm), mis teeb selle ahvatlevaks nii professionaalidele kui harrastajatele.

Mõlemad Tamron SP 150-600mm seeria telesuumobjektiivid on tõelised “kahurid,” millega talletad ühtaegu fantastilisi loodusfotosid kui teed tipptasemel spordifotosid. Juhul, kui Sul uue objektiivi ostuks peaks eurosid puudu jääma, siis Photopoint järelmaksu abiga ostes saad selle kohe kätte, aga maksma hakkad alles oktoobris.

Tamron SP 150-600 seeria objektiivid on olemas ka Photopointi fototehnika rendis. Loe lähemalt>

Uuri Tamron SP 150-600mm objektiivi kohta lähemalt:

Loe lisaks G2 versiooni kohta:

 

 

Ära lase käest ühtegi kevadist momenti – Tamron SP 150-600mm ›

 


Legendaarne Tamron 18-270mm PZD reisiobjektiiv soodushinnaga + kingitus

Unusta jalgadega suumimine ja varusta end enne lõpupidude ja puhkuste hooaega legendaarse Tamron AF 18-270mm f/3.5-6.3 Di II PZD objektiiviga, mis on juunikuus Photopointis müügil soodushinnaga 329€ (tavahind 599€). Lisaks anname objektiivi ostjatele kingituseks Tamroni UV filtri, et uued pildid tuleksid veelgi professionaalsemad ja ilusamad.

Tamroni tunnustatud 18-270mm universaalsuum on tänu PZD (Piezo Drive) mootorile kompaktsem ja kiirem. Tegemist on innovatiivse ultrasonic teravustamismootoriga, mis põhineb piesoelektrilisel disainil. Tänu sellele on objektiiv teiste omataolistega võrreldes märkimisväärselt kergem, lühem ja ka õhem + automaatne teravustamine on kiirem ja vaiksem.

Nii 18-270 mm ulatusega universaalsuumi kui teiste Tamron supersuumide suureks eeliseks on ka mugavus ja kiirus pildistamisel, sest objektiivi ei ole vaja vahetada â€“ tüütu tegevus, mille käigus võib hea hetke koguni maha magada. Ka sobib supersuum oma kerge kaalu ja väikeste mõõtmete tõttu hästi reisile kaasa võtmiseks. Täpsemat erinevate Tamron supersuumide võrdlust saad lugeda siitsamast ajaveebist ›

Kui Sul uue objektiivi ostuks peaks eurosid puudu jääma, siis Photopoint järelmaksu abiga ostes saad selle kohe kätte, aga maksma hakkad alles oktoobris.

 

Perfektne Tamron 18-270mm PZD supersuumobjektiiv veebikaubamajas›

 


Ainus teleobjektiiv mida vajad on taas sõgeda hinnaga

photopoint-tamrona17nii-blog

Oled igatsenud kaugeid objekte lähemale tuua? Olgu need pere-, loodus- või spordifotod. Tamroni teleobjektiiv annab neile uue perspektiivi – taas enneolematu hinnaga!

Klientide soovil on Tamron AF 70-300mm f/4.0-5.6 Di LD telesuumobjektiiv juunikuus taas müügil superhinnaga 99€ (tavahind 189€)!

See on lihtne objektiiv ilma kellade-ja vilede ning valgusjõuta. Mõeldud selleks, et pakkuda algajale fotohuvilisele võimalust oma tavalise komplektobjektiivi kõrvale soetada lihtne, kuid võimas suum. Ardo uuris ükskord seda sama, enneolematu hinnaga objektiivi, lähemalt Point TV-s. Vaatame!

 

Tamronile omaselt on AF 70-300mm Di LD telesuumobjektiiv kõrge koostekvaliteediga ja tipptasemel optikaga. Saadaval on antud objektiiv nii Canon, Nikon, Sony kui Pentax kaameratele.

 

Astu meie esinduskauplustest või veebikaubamajast läbi ja teeme diili ära ››

 


Tamron supersuum objektiivi ostul kaasa tarvilik kingitus

photopoint-tamronb018bag-blog

Tamron värinastabilisaatori ja ülikerge ehitusega 11x supersuum on ainus objektiiv mida vajad, et püüda fookusesse elu säravaimad hetked. See on parim valik hobi- ja reisifotograafidele!

Ka juunikuus Tamron 18-200mm f/3.5-6.3 DI II VC suumobjektiiv müügil soodushinnaga 199€ (249€). Lisaks anname kingituseks vastupidava Tamroni fotokoti, mis mahutab peegelkaamera koos suumobjektiiviga.

Kui rahakott hetkel veidi õhuke kipub olema, siis Photopointi järelmaksu abiga ostes saad objektiivi kohe kätte, aga maksma selle eest hakkad alles oktoobris.

Vaata Point TV videost, miks antud objektiiv on suurepärane kaaslane just hobi- ja reisifotograafile.

 

Loe ja vaata näidispilte:

 

Vii fotograafia Tamron 18-200mm DI II VC abil uuele tasemele ›

 


Populaarne Tamron 16-300mm f/3.5-6.3 DI II PZD supersuum soodushinnaga

Tamron 16-300mm f/3.5-6.3 DI II VC PZD Macro â€“ ülipaindlik suumivahemik 16mm lainurgast pika 300mm telesuumini tähendab, et pildile mahuvad kõik koolilõpetajad või kaugemal pesitsevad kevadlinnud. Koos värinastabilisaatori ja täpse Piezo Drive autofookusega on see sulle piiritu inspiratsiooni allikas.

Juunikuus on revolutsiooniline Tamron 16-300mm supersuumobjektiiv nii Photopointi esinduskauplustes kui veebikaubamajas müügil soodushinnaga 499€ (tavahind 629€).

Nii 16–300 mm ulatusega universaalsuumi kui teiste Tamron supersuumide peamiseks eeliseks on mugavus ja kiirus pildistamisel, sest objektiivi ei ole vaja vahetada â€“ tüütu tegevus, mille käigus võib hea hetke koguni maha magada. Ka sobib supersuum oma kerge kaalu ja väikeste mõõtmete tõttu hästi reisile kaasa võtmiseks. Täpsemat erinevate Tamron supersuumide võrdlust saad lugeda siitsamast ajaveebist ›

Kui Sul uue objektiivi ostuks peaks eurosid puudu jääma, siis Photopoint järelmaksu abiga ostes saad selle kohe kätte, aga maksma hakkad alles oktoobris.

 

Vii pildikvaliteet uuele tasemele Tamron 16-300mm objektiiviga›

Loe lisaks:

Vaata Point TV osa Tamron 16-300mm objektiivist:

 

Point TV 142. Komplektobjektiivi võimas alternatiiv

 

Selleks, et paremini visualiseerida 16mm ja 18mm fookuskauguste erinevust, panime mõlemad pildid üksteise peale GIF-ina vahelduma. 2mm fookuskaugust on reaalselt vägagi märgatav vahe:

16-18..vordlus

 


Kitobjektiivi asemel vali valgusjõuline Tamron 17-50mm f/2.8: soodushind + kingitus

Lummavate maastikuvaadete ja portreefotode pildistamiseks sobiv Tamron SP AF 17-50mm f/2.8 XR Di II LD (IF) on juunikuus müügil soodushinnaga 299€ (379€) ning kõigile ostjatele anname tasuta kaasa Tamroni UV filtri (väärtus 24,99€).

Tamroni 17-50mm f/2.8 objektiivi sobib fotohuvilistele, kes soovivad traditsioonilise 18-55mm komplektobjektiivi asemele midagi paremat. Tamroni 17-50mm f/2.8 objektiivi kõige olulisemaks trumbiks on valgusjõuline f/2.8 ava, mis teeb võimalikuks kaunimad pildid hämaramas valguses ning lubab pildistada ka pilkupüüdvaid udusema taustaga fotosid.

Lisaks tuleks tähele panna, et kui tavalistel 18-55mm komplektobjektiividel muutub ava sisse suumimisel väiksemaks (vähem valgust pääseb sensorini ja pildid tulevad mürasemad/udusemad), siis Tamroni objektiivil on f/2.8 ava kogu suumi ulatuses. Kuuludes Tamroni legendaarsesse SP (Super Performance) seeriasse on objektiiv optiliselt kvaliteetsem ja tänu sellele on fotod teravamad, kontrastsemad ja ilusamate värvidega.

Kui Sul uue objektiivi ostuks peaks eurosid puudu jääma, siis Photopoint järelmaksu abiga ostes saad selle kohe kätte, aga maksma hakkad alles oktoobris.

 

Haara oma kaamera ette perfektne Kit- objektiivi asendaja ››

 

Valgusjõuline Tamron 17-50mm f/2.8 on üks kolmest objektiivist, mis võiks igal fotohuvilisel kaamerakotis peituda:


Vaata ka kõige populaarsemate objektiivide pingerivisid :
3 populaarseimat lisaobjektiivi Sinu Canon EOS M hübriidkaamerale | 15 enimostetud objektiivi Nikoni peegelkaamerale | 10 kuumimat objektiivi Pentaxi peegelkaamerale | 7 vaprat ehk populaarseimad objektiivid Olympuse hübriidkaameratele | 7 enimostetud objektiivi Panasonicu hübriidkaameratele

1 2 3 4 5 6 7 8