Fotode esitamise periood DJI fotokonkursile “Kõrgelt” lõpeb sel nädalal
autor: Lauri Veerde

 

Metsade-ja-jõgede-maa

2015. aasta DJI fotokonkursi “Kõrgelt” võidutöö. “Metsade ja jõgede maa”, autor: Margus Muts

Veel pisut vähem kui nädal on aega, et esitada oma tööd DJI fotokonkursile “Kõrgelt” 2016. Fotode esitamise tähtaeg kukub 07. augusti südaööl. Pärast seda on žüriil aega kuni 19. augustini, et kaheastmelise hindamissüsteemi abil välja selgitada 2016. aasta konkursi esikolmik.

Esikolmiku vahel välja jagatav auhinnafondi suurus on enam kui 4000€. Esikohale tulnud töö autor saab endale DJI kõige uuema kaameradrooni Phantom 4. Teine ja kolmas koht saavad vastavalt Phantom 3 Professional ja Phantom 3 Standard kaameradroonid. Seega – kui sul on ilusaid kõrgelt pildistatud fotosid, siis pane need kindlasti konkursile.

auhinnad-banner-2016

Otse loomulikult on konkursile oodatud fotod, mis on pildistatud drooniga õhust. Sama hästi võib aga konkursile esitada efektseid, originaalseid, ilusaid või muudmoodi huvitavaid pilte, mis on jäädvustatud tavalise fotokaameraga lennukilt, kõrghoone pealt, kõrgele üles hüpates või mõnel muul moel. Kõrguse alammäära žürii fotodele ei sea. Imehästi sobivad konkursile näiteks ka sellised fotod, mille tegemise ajal pole fotokaamera merepinnast oluliselt kõrgemal olnud, mis aga sellegipoolest väljendavad eneses kõrguse või kõrgel olemise tunnet.

Kui sa pole päris kindel, kas sinu pilt just seda tunnet kirjeldab, siis ära muretse – võistlustulle võid oma ilusa foto ikka panna. Küll siis auväärt žürii juba ise otsustab, kas see pilt on kriteeriumitele vastav ja esiletoomist/võitu väärt, või mitte. Žüriisse kuuluvad 3 Eesti tuntud ja tunnustatud fotograafi, kel kõigil on piisavalt kogemust „Kõrgelt“ pildistamises:

> Vaata osalevaid töid ja pane ka enda fotod konkursile

 

 

1 2 3 4 5 6