LÜHIKAMPAANIA: õige hetk on soetada Panasonic Lumix S5 II või Lumix S5 IIX
autor: Jürgen Veerme

Panasonic Lumix S5 II

Õige aeg on pildikvaliteedis edasi liikuda uuele tasemele ja fotokotti soetada Panasonic Lumix S5 II või Panasonic Lumix S5 IIx täiskaader hübriidkaamera, sest nende ostul saad 1. – 10. september kaasa eriti väärt kingitusi!


Panasonic Lumix S5 II ostul kaasa 649€ väärt kingitus

Kui tellid Photopointi veebikaubamajst või ostad esinduskauplustest koha pealt Lumix S5 II, siis saad muuhulgas kingituseks Panasonic Lumix S 85mm f/1.8 objektiivi (väärtus 649€)!

Tänavu kevadel esitletud Lumix S5II pildisüsteem pakub kõrget lahutusvõimet, loomulike värve ning 2 korda kiiremat andmeedastust paremaks videosalvestuseks.

Lisaks uuele 24,2-megapikslisele täiskaadersensorile, mis pakub kuni 14-stopist dünaamilist ulatust on kaameral olemas ka uue generatsiooni faasituvastusega autofookussüsteem.

Olemas on suur 3,68-miljoni punktiga OLED pildiotsija, mis pakub 0,76-kordset suurendust. Tagumine LCD ekraan on loomulikult vabalt liikuv ning 3-tollisele LCD paneelile on mahutatud 1,84-miljonti pikslit.

Panasonic Lumix S5II

Tutvu Panasonic Lumix S5 II täiskaader hübriidkaameraga lähemalt nende ülevaadete kaudu:

 

Aeg on muutusteks – telli Lumix S5II täiskaader hübriidkaamera ››

 


Panasonic Lumix S5 IIx ostul kaasa 748€ väärtuses kingitused

Ülivõimeka Panasonic Lumix S5 IIx täiskaader hübriidkaamera ostul saad muuhulgas kingitusteks Panasonic DMW-BGS5 akutalla (väärtus 349€) ja Panasonic DMW-XLR1 mikrofoni adapteri (väärtus 399€)! 

Lumix S5 IIx on sisult väga sarnane Lumix S5 II mudelile, aga IIx on suuteline salvestama välisele USB-C pesa kaudu ühendatavale SSD kettale RAW vormingus All-Intra ning ProRes materjali.

Lisaks on Lumix S5 IIx suuteline juhtmega ning juhtmeta IP otseülekandeks ning pakub USB thethering funktsiooni. Lisaks on Lumix S5IIX ainulaadse musta värvi disainiga.

Panasonic Lumix S5 IIX

Mõlemad S5 II ja S5 IIX täiskaader hübriidkaamerad kasutavad aktiivset jahutust läbi väikese ventilaatori, mis võimaldab nendega jäädvustada videot ilma ajalise piiranguta. Mõlemal kaameral on juurdepääs ka 14+ stopiga V-Log ja V-Gamut pildiprofiilidele, et võimaldada suure dünaamilise ulatuse ja laia ulatusega värvide jäädvustamist.

 

Panasonic Lumix S5 IIx aitab videokvaliteedi viia uutesse kõrgustesse ››

 


Kahtlemata on uue kaamera ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Kui sa ei tea, mida oma vana kaameraga peale hakata, siis on võimalus see meile pakkuda ning nõnda saad uue kaamera ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ››

Pakkumine kehtib 1. – 10. september 2023. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(174)

The post LÜHIKAMPAANIA: õige hetk on soetada Panasonic Lumix S5 II või Lumix S5 IIX appeared first on Photopointi ajaveeb.

Sony FE 16-35mm f/2.8 GM II on suumobjektiiv, mida Sa oled oodanud
autor: Stephan Redko

Kas teadsid, et sellest on möödunud juba 6 aastat, kui Sony tõi müügile populaarse FE 16-35mm f/2.8 GM suumobjektiivi?

Olles viimase aasta jooksul näinud juba teise generatsiooni Fe 24-70mm f/2.8 GM ning FE 70-200mm f/2.8 GM objektiivide turule tulekut, siis nüüd saad lõpuks soetada terve uuenduskuuri läbinud “holy trinity” komplekti, sest peagi jõuab müügile Sony FE 16-35mm f/2.8 GM II.

Sony FE 16-35mm F2.8 GM II

Sony FE 16-35mm f/2.8 GM II — kiirem ja kergem

Kuigi esimese generatsiooni FE 16-35mm f/.28 GM suumobjektiiv oli välja tulles juba niigi võimas ning on seda siiani, siis on sellel ka omad miinused. Seetõttu ei muutnud Sony oma eelkäijat täielikult, vaid tegi hea asja lihtsalt veelgi paremaks.

Sony FE 16-35mm f/2.8 GM II on vana versiooniga võrreldes 20% kergem ning 10% väiksem — suurepärane uudis kõigile, kes kasutavad oma Sony hübriidkaamerat käes hoides ning veel pikemaid perioode korraga.

Täpne ning kiire autofookus on objektiivis tagatud, kuna selles peitub lausa neli Sony XD (extreme dynamic) fookusmootorit, tänu millele saavutab objektiiv ka väiksema minimaalse fookuskauguse, milleks on kõigest 22 cm.

Sony FE 16-35mm F2.8 GM II

FE 16-35mm f/2.8 GM II pealt leiame suumi- ja fookusrõnga ning samuti avarõnga, millel saad valida klikatava ning sujuva juhtimise vahel (kasutades vastavat lülitit). Samuti saad Sa avarõnga lukustada, et vältida olukorda, kus seadistad ava kogemata paigast.

Sony lubab videograafidele, et uue objektiivi teravustamine on vaikne ning kaadrites esineb minimaalne focus breathing. Pea meeles, et uuematel Sony hübriidkaameratel on võimalik seda veelgi rohkem vähendada, kasutades funktsiooni “Focus Breathing Compensation”.

 

Avasta lainurk-suumobjektiivide maailm ja eeltelli endale tõeline optiline pärl, klikates allolevale lingile 👇

 

Eeltelli Sony FE 16-35mm f/2.8 GM II endale kohe ära »

 


Kui Sul on plaanis Sony peale ümber kolida mõne teise kaamerabrändi (Canon, Nikon, Pentax vms) toodangult, siis pakume võimalust oma vana tehnika meile vastu anda – nii saame Sulle teha eripakkumise, mis sõltub tagastatavast tehnikast. Sellise eridiili kohta loe lähemalt siit »

Photopoint on Sony fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(42)

The post Sony FE 16-35mm f/2.8 GM II on suumobjektiiv, mida Sa oled oodanud appeared first on Photopointi ajaveeb.

Sony a7C II on kompaktne täiskaader hübriidkaamera foto- ja videograafidele
autor: Stephan Redko

Ligi 3 aastat tagasi avaldas Sony oma esimese kompaktse täiskaader hübriidkaamera ehk Sony a7C. Nüüd näeme lõpuks selle mudeli järeltulijat, millest paljud Sony fännid on unistanud. Tere tulemast Sony a7C II!

Arvestades, et selle kaamera vastu on juba väga palju huvi üles näidatud, siis tõsistel soovijatel soovitan selle esimesel võimalusel Photopointi veebikaubamajast eeltellida, kuna esimese partiiga ei pruugi ühtegi eksemplari esinduskaupluste lettideni jõuda.

Muide, koos a7C II mudeliga tutvustati ka Sony a7CR kaamerat, millega saad tutvuda selles blogipostituses.

Sony a7C II

Sony a7C II — tõeline hübriid, tõeliselt kompaktne

Esimese generatsiooni a7C puhul võttis Sony kasutusele tuntud a7 III täiskaadersensori, millest võis aimata, et a7C II sisse pisteteakse eelmisel aastal müügile jõudnud Sony a7 IV sensor. Nüüd saame kinnitada, et see vastab tõele!

Sony a7C II kompaktses keres peitub 33-megapiksline Exmor R CMOS täiskaadersensor ning Bionz XR protsessor, mille võimekuse oleme järele saanud proovida a7 IV mudeliga.

Võttes veel eeskuju hiljutistelt Sony hübriidkaameratelt, siis a7C II seest leiame ka intelligentse “AI Processing Unit” kiibi, mis aitab kõvasti kaasa subjektituvastusele ning reaalajas jälgimisele.

Nimelt, Sony lubab silmatuvastus autofookuse kiiruse ja täpsuse puhul lausa 60%-list tõusu ning lindude/loomade puhul 40%. Antud võrdlus on a7C ja a7C II mudelite vahel.

Sony a7C II

Sony a7C II pakub märkimisväärset tõusu ka oma videosalvestus võimekuse poolest, sest sellelt võid oodata kuni 4K 60 kaadrit/sek salvestusi Super35 formaadis (10-bit 4:2:2) ning täiskaader formaadis kuni 4K 30 kaadrit/sek (10-bit 4:2:2).

Videosalvestuste lihtsustamiseks saad lisada kaamerasse oma LUT-id, et näeksid otse kaamerast oma lõplikuid “color graded” kaadreid. See on omadus, mida isegi Sony a7 IV hübriidkaameral ei ole, aga võiks kindlasti olla.

Kes lootis a7C II mudelilt näha suuremat EVF ehk elektroonilist pildiotsijat, siis ka Sulle on häid uudiseid. Kuigi pildiotsija resolutsioon jääb eelkäijaga samaks, siis õnneks on selle suurendus tehtud tunduvalt paremaks ehk nüüd näed pildiotsijasse vaadates oma kaadreid suuremalt. a7C suurendus on 0.59x ning a7C II suurendus on 0.7x.

 

Muud täiustused Sony a7C II puhul on veelgi parem pildistabilisaator (kuni 7-stoppi koos Optical SteadyShot objektiividega), lossless RAW formaat, timelapse loomine otse kaamerast, ergonoomsem käepide koos eespoolse rullikuga ning palju muud.

Kui oled valmis kogema tõelist kvaliteeti kompaktsest täiskaader hübriidkaamerast, siis nüüd on õige aeg eeltelli uus Sony a7C II vajutades allolevale lingile 👇

 

Eeltelli Sony a7C II endale kohe ära – Sa oled seda väärt »

 


Kui Sul on plaanis Sony peale ümber kolida mõne teise kaamerabrändi (Canon, Nikon, Pentax vms) toodangult, siis pakume võimalust oma vana tehnika meile vastu anda – nii saame Sulle teha eripakkumise, mis sõltub tagastatavast tehnikast. Sellise eridiili kohta loe lähemalt siit »

Photopoint on Sony fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(15)

The post Sony a7C II on kompaktne täiskaader hübriidkaamera foto- ja videograafidele appeared first on Photopointi ajaveeb.

Sony a7CR on väga kompaktne 61-megapiksline täiskaader hübriidkaamera
autor: Stephan Redko

Kui otsid hübriidkaamerast eelkõige maksimaalselt head pildikvaliteeti ning kompaktset kere, siis nüüd on selline Sinu jaoks olemas Sony a7CR.

Esmapilgul on spetsifikatsioonide poolest a7C R väga sarnane Sony a7R V mudeliga, millel on samuti 61-megapiksline täiskaadersensor ning “AI Processing Unit” kiip, kuid Sony on need seekord mahutanud kordades väiksema ning kergema kere sisse.

Vaatame, siis selle kohe Sony poolt jagatud info pealt lähemalt üle ja muuhulgas on a7CR juba Photopointi veebikaubamajas olemas ka eeltellimiseks. 

Muide, koos a7CR mudeliga tutvustati ka Sony a7C II kaamerat, millega saad tutvuda selles blogipostituses.

Sony a7Cr

Sony a7CR — Sony “C” ning “R” seeria kombo

Sony a7CR pärib oma 61-megapikslise Exmor R CMOS täiskaadersensori tuntud a7R V seest. ja see on ikka päris hämmastav, kuidas Sony insenerid on leidnud viisi, et see 53% väiksema ning 29% kergema (võrreldes a7r V mudeliga) a7CR sisse ära mahutada.

Hetkeseisuga on Sony a7R V ka üks kõige kiiremaid hübriidkaameraid tänu oma AI-põhinevale autofookusele, millest a7C R ei jää kindlasti ilma. Kuna see kasutab sama “AI Processing Unit” kiipi, siis võid ka sellelt mudelilt oodata kiiret ning täpset subjektituvastust ja reaalajas jälgimist.

Sony a7Cr

Videosalvestamise poolest pakub a7CR hübriidkaamera kuni 4K 60 kaadrit/sek võimekust täiskaadri ulatuses (10-bit 4:2:2) ning 6.2K “oversampling” Super35 formaadis.

Uuel kaameral on 3-tolline pööratav ekraan ning 0.7x suurendusega OLED EVF ehk elektrooniline pildiotsija. Võrreldes esimese generatsiooni a7C mudeliga, siis on lisandunud ka ergonoomilisem käepide (grip) koos eespoolse rullikuga, timelapse funktsioon otse kaamerast ning loomulikult kõik eelmainitud omadused.

 

Kui otsid kõrge megapiksli arvuga täiskaader hübriidkaamerat, mis sobiks ideaalselt nii foto- kui ka videograafia jaoks, siis Sony a7CR on Sulle. Eeltelli see kohe ära, vajutades allolevale lingile ning ole esimeste seas 👇

 

Eeltelli Sony a7CR kohe ära ja koge peagi hämmastavat kvaliteeti »

 


Kui Sul on plaanis Sony peale ümber kolida mõne teise kaamerabrändi (Canon, Nikon, Pentax vms) toodangult, siis pakume võimalust oma vana tehnika meile vastu anda – nii saame Sulle teha eripakkumise, mis sõltub tagastatavast tehnikast. Sellise eridiili kohta loe lähemalt siit »

Photopoint on Sony fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(16)

The post Sony a7CR on väga kompaktne 61-megapiksline täiskaader hübriidkaamera appeared first on Photopointi ajaveeb.

Fujifilm Instax Square SQ40 on ajatu välimusega kiirpildikaamera
autor: Keiu Simm

Fujifilm Instax Square SQ40

Fujifilm on taaskord üllatanud fotonostalgia armastajaid uue retrohõngulise, samas ajatu välimusega kiirpildikaameraga – Instax Square SQ40. Selle sama isendi võrra rikkamad on nüüd ka Photopointi veebikaubamaja ning esinduskauplused.

Kuigi uus Square SQ40 võtab stiilinäiteid naha imitatsiooniga korpuse näol varasemalt turul olnud Instax Mini 40-lt, siis nagu nimigi reedab, saad uue mudeliga krediitkaardi suuruses paberi asemel trükkida suuremale, 86×72 mm Instax paberile (pildi suurus 62×62 mm).

Kui oled mõelnud just Instax Square kiirpildikaamera ostule, aga SQ1 modernne ning värviline disain ei ole Sulle just meelt mööda, siis uue disainiga SQ40-ga mööda ei pane.

Fujifilm Instax Square SQ40

Instax Square SQ40 on varustatud automaatse säri funktsiooniga, mis tuvastab kaamera ümbritseva valguse taseme ning seeläbi lihtsustab oluliselt rasketes valgusoludes pildistamist. Pimedas siseruumis või päiksepaistelise ilmaga õues – tulemus saab ühtemoodi hea.

Tegemata ei jää ka selfie’d. Selleks on, nagu ka varasemate Instax kiirpildikaamera mudelite puhul, minipeegel ja eraldi selfie režiim. Ühtlasi toimib see ka makro režiimina. 

 

Telli endale ajatu välimusega Fujifilm Instax Square SQ40 kiirpildikaamera »

 

Juhul, kui uue kiirpildikaamera eest täissummat rahakotist kohe välja võtta ei ole, siis pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

 

(14)

The post Fujifilm Instax Square SQ40 on ajatu välimusega kiirpildikaamera appeared first on Photopointi ajaveeb.

1 2 3 4 5 6 7 8 9