Photopoint TOP 5 – enim ostetud droonid aastal 2017
autor: Mikk Otsar

Kes oleks kaks aastat tagasi arvanud, et üks populaarsemaid ja tahetumaid jõulukingitusi tehnika valdkonnas oleks droon? Droonide populaarsus ja müüginumbrid on jätkuvas tõusutrendis ja lähiajal pole näha ka selle peatumist. Sellise tõusu peamiseks algatajaks võib julgelt välja tuua DJI, kes on oma pidevalt uueneva drooni valikuga jõudnud nii profi tasemel lennutajate kätesse kui ka laste kingikottidesse. Sellise agressiivse mudeliga on teistel drooni tootjatel aga raske kaasa minna ja sellepärast domineerib meie 2017. aasta droonide TOP 5 edetabelit ka DJI toodang.

Aasta lõpus koostatakse mitmel pool parimate droonide, kaamerate ja üldiselt tehnika vidinate nimekirju. Kindlasti tasub tähele panna, et see esiviisik siin all ei ole mitte parimate, vaid ostetumate droonide nimekiri.

Photopoint 2017. aasta top 5 droonid

1. DJI Mavic Pro

Kindla esikoha võtab meie edetabelis endale DJI Mavic Pro. Seda just oma universaalsuse pärast. Tõeliselt kompaktne ja kaasaskantav komplekt, mis pakub samas üllatavalt kõrget kvaliteeti ja funktsionaalsust.

Kaupo Kalda rääkis oma Mavicu ülevaate artiklis järgmist: Mavic on väga hea hinna kvaliteedi suhtega kompaktdroon, minu väike lemmik. Soovitaksin seda igaühele, kes mõtleb, et tahaks ka mugavat lendavat kaamerat. Pisike ja portatiivne, võimekas lennumasin, nii väikese asja kohta üllatavalt hea kaameraga. Minul on ta kasutusel nii lõbu kui vahest töö tõttu, ka kohtades kus suure kolakaga ei julgekski lennata. Selge see, et iga hea pilt vajab ka hoolikat järeltöötlust ning see ei erine kuidagi teistest kaameratest.

DJI Mavic Pro droonid Photopointis »

 • Kokkuvolditava disainiga, transpordiasendis väike kui veepudel, lihtne kõikjale kaasa võtta
 • Uus OcuSync süsteem toetab kuni 4 km tööraadiust
 • Lenda kuni 64 km/h või lausa 27 minutit ühe laadimisega
 • Stabiliseeritud 4K videosalvestus
 • ActiveTrack, TapFly ja muud nutikad lahendused teevad videosalvestuse imelihtsaks
 • Obstacle Avoidance takistuste jälgimise süsteem koos tagavarasensoritega tõstavad töökindlust ja turvalisust
 • Vision positsioneerimise süsteem kombineeritud GPS ja GLONASS platvormidega tagavad täpse asukohatuvastuse siseruumides ja välitingimustes
 • Juhi drooni kasvõi nutitelefoniga üle WiFi ühenduse

2. DJI Phantom 4 Pro

Edetabeli teiselt kohalt leiab DJI “valgete droonide” lipulaeva. Suureks erinevuseks varasemate Phantom seeria droonidega on selle 1-tolline CMOS sensor, millel on ka mehaaniline katik. Need asjad tõstavad oluliselt pildikvaliteeti ja teevad sellest lennumasinast sobiliku tööriista ka professionaalidele.

Pahantom 4 Pro drooni kohta avaldas arvamust oma artiklis ka Margus Muts. Mul on siiski hea meel, et tänu Phantom 4 Pro-le saavad reaalsuseks paljud kaadrid, mis varem polnud teostatavad. Kasutan 4 Pro-d selliste motiivide pildistamisel, kus on vaja kaugele lennata ja/või kuhu on keeruline ligi pääseda ning mille pildistamiseks sobib 24 mm objektiiv. 4 Pro on aken kvaliteetsemate piltideni neile, kes ei soovi droonitehnikasse tuhandeid eurosid paigutada, kuid sooviksid teha kirkaid ja ilusaid pilte. Edukaid lende ja lummavaid aerofotosid!

DJI Phantom 4 Pro droonid Photopointis »

 • TIPA 2017 auhindade jagamisel tunnistatud parimaks kaameradrooniks
 • Juhtpuldi tööraadius kuni 7 km
 • Lenda kuni 72 km/h või lausa 30 minutit ühe laadimisega
 • Stabiliseeritud 4K 60p videosalvestus
 • 1-tolline 20MP Exmor R CMOS sensor
 • ActiveTrack, TapFly ja muud nutikad lahendused teevad videosalvestuse imelihtsaks
 • Obstacle Avoidance sensorid väldivad takistusi kõigis suundades

3. DJI Spark

Kevadel tutvustatud DJI Spark on täiesti erinev varasematest DJI droonidest. See imeväike droon on suunatud just algajatele drooni huvilistele. DJI Spark drooni kasutamine on tõeliselt lihtne ja lendamiseks ei ole vaja pulti ega nutiseadet. Piisab lihtsalt selle peopesale asetamisest ja nupule vajutamisest. Hoolimata enda kompaktsusest on droonile kinnitatud ka stabiliseeritud kaamera, mis teeb 12-megapiksliseid pilte ja FullHD (1920 ח 1080) videot. Lisaks on drooni ninasse peidetud ka takistuste vältimise süsteem, mis aitab veelgi parandada selle kasutusmugavust.

DJI Spark droonid Photopointis »

 • FullHD videosalvestus ning 12-megapikslised fotod
 • Integreeritud 2-teljeline kaamera kinnitus
 • Visuaalne sensor aitab vältida takistusi
 • Kaal koos akuga kõigest 300g
 • Maksimaalne liikumiskiirus: 50 km/h

4. GoPro Karma

Meie aasta edetabelis ainukese mitte DJI märki kandva drooni tiitli võtab endale muidugi GoPro Karma. Pärast aasta pikkust võitlust erinevate probleemidega sai sellel kevadel GoPro valmis töötava ja usaldusväärse drooni. GoPro Karma droon sarnaneb DJI Mavic Pro drooniga. Seda peamiselt oma kokkuvolditava disaini ja kompaktsuse poolest, kuid seal sarnasused ka lõppevad.

GoPro Karma drooni eristab teistest DJI droonidest fakt, et drooni kaameraks on eemaldatav seikluskaamera. Lisaks saab drooniga kaasa ka funktsionaalse Karma Grip videostabilisaatori. Karma näol on tegemist drooniga, mis sobib ideaalselt seiklevale inimesele, pakkudes mitut lahendust ühes. Samuti on Karma heaks valikuks neile, kellel on olemas juba GoPro seikluskaamera.

GoPro Karma droonid Photopointis »

 • Kokkuvolditava disainiga
 • לhildub mitme erineva GoPro Hero seikluskaameraga
 • Lenda kuni 54 km/h või 20 minutit ühe laadimisega
 • Lennukaugus kuni 3 km
 • Komplektis Karma Grip stabilisaator
 • Ekraaniga juhtpult
 • Intelligentne lennusüsteem

5. DJI Phantom 4 Advanced

Viienda koha saab endale soodsam versioon DJI Phantom 4 Pro droonist. Sellest ka põhjus edetabelisse jõudmiseks. Droonilt on eemaldatud tahapoole vaatavad sensorid ja kaks infrapuna külgmist sensorit. Tänu sellele ei ole võimalik kasutada drooni TapFly Backward valikut. Lisaks puudub puldil võimalus valida 5,8 GHz töösagedust. Sellega ohverdused ka piirduvad. Samaks on jäetud aga Pro seeria drooni kõige parem osa, selle 1-tollise sensoriga kaamera.

DJI Phantom 4 Advanced droonid Photopointis »

 • Juhtpuldi tööraadius kuni 7 km
 • Lenda kuni 72 km/h või lausa 30 minutit ühe laadimisega
 • Stabiliseeritud 4K 60p videosalvestus
 • 1-tolline 20MP Exmor R CMOS sensor
 • ActiveTrack, TapFly ja muud nutikad lahendused teevad videosalvestuse imelihtsaks
 • Obstacle Avoidance sensorid väldivad takistusi ees ja all

Sellised on Photopointi 2017. aasta viis enimostetud drooni. Ei olnud suureks üllatuseks, et esimesele kohale asetus DJI Mavic Pro droon, mis kombineerib endas funktsionaalsuse ja kasutuslihtsuse. Suurema üllatusena võis tulla aga GoPro Karma neljas koht. Hoolimata esialgse mudeli veast on GoPro saanud valmis kõva konkurendi Mavic Pro droonile.

Kuna droonide maailm on nii kiiresti ja jõudsalt arenev, siis jääme huviga ootama uusi mudeleid ja järgmise aasta TOP 5 enim müüdud droone. Seniks võib edetabelis olevaid droone tulla uudistama Photopointi kauplustesse või veebikaubamajja.

Vaata ka:

The post Photopoint TOP 5 – enim ostetud droonid aastal 2017 appeared first on Photopointi ajaveeb.

Muuda jõulud veel maagilisemaks ja üllata lähedasi parima DJI tehnikaga
autor: Jürgen Veerme

dji-joulupakkumised-photopointis

Mäletad seda põnevust ja adrenaliini, mis Sul oli lapsena jõulude ajal – just sellel hetkel kui hakati kinke avama? DJI tehnika lahtipakkimisel on jõulud sama põnevad nagu lapsepõlves.

DJI foto- ja videotehnika valik on aastate jooksul maailma vallutanud Phantom seeria droonidest laienenud Osmo videostabilisaatoriteni. Sellesse sortimenti kuulub põnevaid tehnikavidinaid nii professionaalidele kui asjaarmastajatele ja seetõttu otsustasime Sinu jõulustressi vähendada ning toome välja parimad tänavused DJI kingiideed.


Minidroon Spark

DJI kõige soodsam droon on ehitatud kõigile neile, kes ei soovi koheselt tuhande eurose Mavic Pro drooniga taevalaotust vallutama minna. Kuid olenemata soodsast hinnast on droonil kõik vajalik olemas. FullHD lahutusvõimega kaamera mis on kinnitatud stabiilse gimbali külge, takistuste tuvastamise süsteem, 16-minutline lennuaeg ja vägagi tark lennusüsteem. Jõulukuul soodushinnaga 499€ (tavahind 599€).


Videostabilisaator Osmo Mobile

Eesti ainsas tehnoloogiaajakirjas [digi] maksimum â­â­â­â­â­ teeninud videostabilisaator muudab Sinu tavalise nutitelefoni stabiliseeritud videokaameraks, millega filmitud kaadrid on sujuvamad ja professionaalsemad.

Tegemist on tõelise unistuste tööriistaga kõigile, kes soovivad lihtsal viisil enda videote kvaliteedi viia hoopis uuele tasemele. Kui oled vlogger või youtuuber, siis tead, et filmilikult väga sujuva liikuvusega video näeb kordi parem välja ja saab tunduvalt rohkem klikke, kui värisev ja hüppav video. Jõulukuul soodushinnaga 239€ (tavahind 339€).


Kompaktne droon Mavic Pro

Eesti ühe tuntuima droonifotograafi Kaupo Kalda üks lemmikumaid kaaslasi õhtust pildistamisel. Mavic Pro on väike, kompaktne ning äärmiselt võimekas droon, mis teeb taevalaotusest lõuendi imelihtsalt. Selles kompaktses vormis on peidus DJI uusimad droonitehnoloogiad – 24 tuuma andmete arvutamiseks, täiesti uus saatjasüsteem 4 km tööraadiusega, 5 vision sensorit ning 3-teljeliselt stabiliseeritud 4K kaamera. Tegemist on suurepärase reisikaaslasega!

Loe ja vaata mõnusat lugu sellest, kuidas Kaupo Mavic Pro drooni reisile kaasa võttis ja sellega Santorinil pildistas  – “Mavic Pro drooniga reisil – purjetamas Santorinil


(Profi)fotograafide seas ülipopulaarne DJI Phantom 4

Tegemist on drooniperekonnaga, kuhu kuulub mitu liiget: Phantom 4 Pro, Phantom 4 Pro+ ja Phantom 4 Advanced+. Neil kõigil on mõningate modifikatsioonidega 1-tolline CMOS sensor, mis võimaldab teha 20 megapiksliseid fotosid ja filmida 4K videot kuni 60 kaadrit sekundis. Lisaks suuremale sensorile on kaameral mehaaniline katik, tänu millele võib unustada rolling shutter moonutused kaadritelt ja filmida ka suurtel kiirustel.

Lisaks suudavad Phantom 4 seeria droonid tänu Obstacle Sensing System süsteemile normaalrežiimis näha ette, taha ja külgedele. “+” laiendiga isenditel on komplektis kohe kaasas 5,5-tolline FullHD ekraan.

Auhinnatud Eesti fotograaf Margus Muts soetas samuti enda fototehnika arsenali Phantom 4 Pro ja kirjutas selles tka meie ajaveebis: “Kuidas DJI Phantom 4 Pro-st sai minu fotovarustuse täieõiguslik liige


Mis nüüd edasi? Egas muud kui kliki ennast meie veebikaubamajja ja pista sobiv kink ostukorvi või tule läbi mõnest meie esinduskauplusest ning teeme diili ära. Juhul, kui Sul jõulude ajal peaks raha nappima, siis detsembris Photopointi järelmaksu abiga ostes saad tagasimakseperioodiks valida 84 kuud ehk 7 aastat. Nii on hea kulutusi hajutada.

 

DJI parima tehnikaga on jõulud veelgi maagilisemad – photopoint.ee/dji ››

 

Loe ja vaata toodete kohta lisaks:

The post Muuda jõulud veel maagilisemaks ja üllata lähedasi parima DJI tehnikaga appeared first on Photopointi ajaveeb.

Nendest Nikon talvekampaaniatest Sa ilma jääda ei soovi
autor: Jürgen Veerme

Nikon on viimased 100 aastat pühendanud selleks, et nende fototehnika oleks alati pungil uuenduslikke tehnoloogiaid ja pakkuda kvaliteetseid tooteid nii professionaalidele kui fotohuvilistele üle terve maailma.

Tänavusel talvehooajal on Nikon lauale löönud kolm suurepärast kampaaniat, millest raames saavad häid diile teha nii praegused kui tulevased Nikon digikaamerate omanikud. Kui Sul hetkel Nikoni fänniks hakkamiseks peaks raha puudu jääma, siis detsembris Photopointi järelmaksu abiga ostes saad tagasimakseperioodiks valida 84 kuud ehk 7 aastat!


Populaarse Nikon D3400 või D5600 ostul Nikonilt kuni 100€ tagasi

Nikon_D3400_D5600_photopoint

Nikon D3400 või D5600 saavad hakkama igas olukorras – olgu tegemist varjude mänguga keskpäevase päikese all või ebatavalise rakursi alt filmitud videotega.

Hetkel saad eelpool mainitud peegelkaamerate ostul Nikoni poolt kuni 100€ osturaha tagasi. Hüvitatava ostusumma kannab Nikon sinule saadetavale Mastercard pangakaardile, kui oled meilt soetatud kaamera nõuetekohaselt Nikoni veebilehel registreerinud. Seda kaarti saad kasutada nagu iga tavalist pangakaarti ja kui sinna peale kantud boonusraha peaks otsa saama, võib kaardi lihtsalt ära visata.

Nikon D3400

Nikon D3400 näol on tegemist taskukohase, kuid väga võimeka peegelkaameraga. Tänu suurele 24,2-megapikslisele DX formaadis sensorile suudab kaamera teha võrratuid pilte nii valges kui hämarates oludes. Lisaks filmid sellega FullHD videoid ja kiiresti tühjeneva aku pärast ei pea muretsema, sest Nikon on sellele mudelile kaasa pannud suure mahutavusega aku, millega saab järjest teha kuni 1200 pilti. Eriline Nikon Snapbridge ühenduse võimaldab vähese energiakuluga pildistamise ajal automaatselt sünkroniseerida pilte nutiseadmesse ja juhtida erinevaid kaamera toiminguid.

 

Nikon D5600

Nikon D5600 on kompaktse disainiga peegelkaamera, mis peidab endas võimekat sensorit, mugavat kasutuskogemust ja suurt funktsionaalsust. Vahet ei ole, kas pildistad päise päeva ajal või õhtuses hämaruses – pildid talletatakse suure detailsusega. Vaata ekraanil või tee suured trükised – sinu fotod on selged ning teravad igatepidi ja selle peegelkaameraga saab imelihtsalt ka FullHD videoid filmida. Lisaks veel mugav SnapBridge tehnoloogia, mis võimaldab eriti lihtsalt fotosid automaatselt nutiseadmesse edastada.

 

Kampaania kehtib vähemalt 18-aastastele Eesti kodanikele (eraisikutele) kuni 14. jaanuarini 2018 ning ostu saab registreerida 11. veebruarini 2017. Ettevõtte nimele ostetud tooted “raha tagasi” kampaanias osaleda ei saa. Kampaanias osalevad ainult originaalobjektiivga komplektid  – täpsem info Nikoni kampaanialehel ›

Avasta maailma koos Nikon peegelkaameratega ››


Jäädvusta maailma terava fookusega – valitud Nikkor objektiivi ostul Nikonilt sulle kuni 150€ tagasi

nikon-talvekampaania-2017-photopoint-nikkor

Nikon peegelkaameratega pildistajatel tasub nüüd pangakaart rahakotist välja otsida, sest äsja alanud Nikon talvekampaania on tänavu eriti ahvatlev – valitud Nikkor objektiivide ostul saada Nikoni poolt kuni 150€ tagasi. Objektiivide nimekirja leiad altpoolt.

Hüvitatava ostusumma kannab Nikon sinule saadetavale Mastercard pangakaardile, kui oled meilt soetatud objektiivi nõuetekohaselt Nikoni veebilehel registreerinud. Seda kaarti saad kasutada nagu iga tavalist pangakaarti ja kui sinna peale kantud boonusraha peaks otsa saama, võib kaardi lihtsalt ära visata.

Objektiivide nimekirjast leiame sobivad isendid nii makro- portree-, maastiku- või reisifotograafia jaoks.

Kampaanias osalevad Nikkor objektiivid Nikoni poolt hüvitatav summa
 AF-S Nikkor 24mm f/1.4G ED   150 €
 AF-S Nikkor 70-200mm f/2.8G IF-ED VR II   150 €
 AF-S Nikkor 14-24mm f/2.8G ED   100 €
 AF-S Nikkor 17-35mm f/2.8D IF ED   100 €
 AF-S DX Nikkor 17-55mm f/2.8G IF-ED   100 €
 AF-S DX Nikkor 16-80mm f/2.8-4.0E ED VR   100 €
 AF-S Nikkor 200-500mm f/5.6E ED VR   100 €
 AF-S Nikkor 35mm f/1.4G   100 €
 AF-S Nikkor 58mm f/1.4G   100 €
 AF-S Nikkor 105mm f/1.4E ED   100 €
 AF-S Nikkor 16-35mm f/4.0G ED VR   75 €
 AF-S DX Nikkor 12-24mm f/4G IF-ED   75 €
AF-S DX Nikkor 10-24mm f/3.5-4.5G ED   50 €
AF-S Nikkor 50mm f/1.4G   20 €

Nikkoni poolt valmistatud Nikkor täppisobjektiivid aitavad Sul saavutada maksimumi igas pildistamise olukorra – fotod tulevad üliteravad, erkaste värvidega ja rabava kontrastiga.

Kampaania kehtib vähemalt 18-aastastele Eesti kodanikele (eraisikutele) kuni 14. jaanuarini 2018 ning ostu saab registreerida 11. veebruarini 2018. Ettevõtte nimele ostetud tooted “raha tagasi” kampaanias osaleda ei saa. Täpsem info Nikoni kampaanialehel ›

Vaata lisaks:

 

Avasta maailma koos Nikkor tippklassi objektiividega ››


Too meile oma vana digikaamera ja saad uue Nikoni kuni 175€ soodsamalt

nikon-vahetuskampaania-photopoint

Aeg on enda fototehnika arsenalis teha tugev uuendus – too vana digikaamera meile ja saad valitud Nikon peegelkaamera soodushinnast veel 75-175€ allaTagasi toodava kaamera tootja ei ole oluline, kuid see peab olema töökorras ja komplektne (spetsiaalaku puhul koos aku ja laadijaga). Kaamera seerianumber peab olema loetav.

Soodustus kehtib alljärgnevate kaamerate ostul vastavalt:

 • Vana digikaamera meile tuues on Nikon D500 175€ soodsam
 • Vana digikaamera meile tuues on Nikon D750 175€ soodsam 
 • Vana digikaamera meile tuues on Nikon D7500 100€ soodsam 
 • Vana digikaamera meile tuues on Nikon D7200 75€ soodsam

Nikon D500

Nikon D500 ei pruugi esmapilgul üldse eriline välja paista, kuid selle tagasihoidliku korpuse sees peitub tõsine tööloom. Väga suure arendustöö tulemusena on loodud peegelkaamera, mis ei jäta sind eales hätta – öistes saginat täis linnatänavatest kuni Aafrika safarini või hoopis Indy 500 võidusõiduni – D500 on perfektne igas olukorras.

Saad pildistada kuni 10 kaadrit sekundis ja tipptasemel puhver võimaldab ühe kiirvalangu jooksul jäädvustada kuni 200 NEF-i (RAW) pilti. Äärmusi katsetavad videotegijad saavad D-video ülikõrglahutusega 4K-/UHD-videoid jäädvustada otse kaameras kuni 29 minutit ja 59 sekundit.

Toore jõuga D500 veebikaubamajas ››


Nikon D750

Nikon D750 on loodud neile, kes leiavad inspiratsiooni kõikjalt. Neile, kes filmivad ja pildistavad oma kaameraga. Neile, kes otsivad täiskaader sensoriga kaamerat ning panevad rõhku esmalt ergonoomikale ning pildikvaliteedile.

FX-formaadis sensor võimaldab erakordset pildikvaliteeti ning ka kõrgete ISO’de juures toodab kaamera puhtamaid tulemusi kui eales varem. Fenomenaalselt tundlik autofookus, sarivõte kuni 6,5 kaadrit sekundis. Täis-HD video 1080/60p koos pööratava ekraaniga võimaldab enda väljendamisel täielikku vabadust. Kaamera Wi-Fi ühendus teeb võimalikuks oma muljetavaldavaid fotosid kohe jagada.

Tõsisele fotograafile mõeldud D750 veebikaubamajas ››


Nikon D7500

Ideaalse foto otsingud võivad meid viia kuhu iganes. Mine sinna koos uhiuue D7500 kaameraga – digipeegelkaamera, mis on üles ehitatud selleks, et otsida uusi asju.

Võimas, väle ja täielikult ühenduses D7500 pakub sama pildikvaliteeti mis kiidetud D500 – Nikoni DX-formaadis digipeegelkaamerate lipulaev. See on ideaalne pühendunud fotograafidele, kes on pidevalt otsimas järgmist fantastilist fotot ja soovivad kaamerat, mis suudab nende leitud ilu jäädvustada.

Nikon D7500 Photopointi veebikaubamajas >>


Nikon D7200

Nikon D7200 kaamerast õhkab perfektsust. Esmaklassiline autofookuse süsteem, mis on pärit Nikoni profitaseme täiskaadri seest tuleb toime teravustamisega ka -3EV juures – sisuliselt pimedas.

Paindlikkus videosalvestuse ajal ning parameetrite seadistamisel tagab õige kaamera seadistuse igas olukorras. Lisaks on sel ka eraldi loomingulised funktsioonid, nagu näiteks tähtede saba pildistamisel või time-laps videote tegemisel. Fotod-videod tehtud? Integreeritud WiFi ning NFC ühendus lihtsustab sisu jagamist sotsiaalmeedias. Vaata ka Nikon D7200 peegelkaamera ülevaadet Digitest.ee lehel »

Ambitsioonikas D7200 veebikaubamajas›


NB! Superdiili saab vajadusel meiega teha ilma Tallinna või Tartu esinduskauplusi külastamata, kui kirjutada oma soovist info@photopoint.ee peale. Seejärel võtavad meie müügispetsialistid ühendust ning annavad täpsemad juhised. Samuti saab uue ja hinnalisema kaamera pealt küsida kõrgemat lisasoodustust kirjutades info@photopoint.ee.

 

Saada oma vana digikaamera pensionile ja võta uhiuus Nikon →

 

Pakkumine kehtib kuni 14. jaanuarini 2018 ja maksimaalselt üks soodustus ühe kaamera kohta. Soodustust ei saa summeerida teiste Photopointi kampaania soodustustega.

Ole kursis kõigi Photopointi kõige olulisemate kampaaniatega ðŸ‘‰ www.photopoint.ee/kampaaniad

Kõik Nikon tooted Photopointi veebikaubamajas ››

The post Nendest Nikon talvekampaaniatest Sa ilma jääda ei soovi appeared first on Photopointi ajaveeb.

Kas teadsid, et veebikaubamajas saad tooteid võtta ettevõtte nimel liisingusse?
autor: Jürgen Veerme

photopoint-epood-blogi

Ammu on möödas ajad, kui toodete eest sai tasuda ainult sularahas või ülekandearvega. Samamoodi on möödas ajad, kui ettevõtlus Eestis oli lapsekingades ja seda said endale lubada ainult suure algkapitaliga isikud. Äritegevuseks vajalike seadmete soetamiseks on meie veebikaubamajas mitmeid erinevaid järelmaksu võimalusi sealhulgas mugav ja paindlik Inbank liising ettevõtetele.

Liisingu kasutamine Photopointi veebikaubamajas on imelihtne. Piisab ainult toote/toodete lisamisest ostukorvi ning ostu vormistades valida arve saajaks “Ettevõte” ning makseviisiks “Maksa liisinguga”. Pärast taotluse esitamist võetakse Sinuga ühendust ja täpsustatakse, milliseid dokumente oleks veel vaja taotluse edukaks lõpetamiseks.

Jah, just nii lihtsalt ja kiirelt saadki koheselt soetada ettevõtte põhitegevuseks vajalikku vara väikeste püsikulutustega.

Liising ettevõtetele:

 • Lepingu periood 1–5 aastat
 • Finantseeritav summa 800–30 000 € + KM
 • Lepingu sissemakse alates 0% (olenevalt ettevõtte vanusest ja vara liigist; keskmiselt 10–20%)
 • Lepingutasu 1,5% soetusmaksumusest, minimaalselt 40 € + KM
 • Intressimäär sõltub (lepingu) vara summast ja perioodi pikkusest, intress fikseeritud kogu perioodiks
 • Liisinguvara on kogu lepinguperioodiks kindlustatud
 • Tagatiseks vara ise  ning juhatuse liikme käendus
 • Ettevõtte omanikel, juhatuse liikmel/liikmetel ega ettevõttel endal ei tohi olla kehtivaid maksehäireid ega maksuvõlgu

Liising alustavale ettevõttele:

 • Lepingu periood 1–5 aastat
 • Finantseeritav summa 800–5 000 € + KM
 • Lepingu sissemakse alates 0% (olenevalt vara liigist keskmiselt 10–20%)
 • Lepingutasu minimaalselt 50 € + KM, maksimaalselt 100 € + KM
 • Intressimäär sõltub vara summast ja perioodi pikkusest, intress fikseeritud kogu perioodiks
 • Liisinguvara on kogu lepinguperioodiks kindlustatud
 • Tagatiseks vara ise ning juhatuse liikme käendus
 • Ettevõtte omanikel, juhatuse liikmel/liikmetel ei tohi olla kehtivaid maksehäireid ega maksuvõlgu

 

Sisene Photopointi veebikaubamajja ja soeta ettevõttele vajalik »

The post Kas teadsid, et veebikaubamajas saad tooteid võtta ettevõtte nimel liisingusse? appeared first on Photopointi ajaveeb.

🌲 märgistatud toode jõuab Sinuni kindlasti enne jõuluvana!
autor: Jürgen Veerme

Kui märkad meie veebikaubamajas ringi tuisates ja kingitusi otsides toote juures kuusepuu ikooni/bännerit, siis see annab märku, et antud toode jõuab Sinuni kindlasti enne jõuluvana!

Kes veel ei teadnud, siis photopoint.ee kaubamajas on üle 250 000 toote. Meilt leiad Eesti suurima valiku erinevaid fotokaupu ning lisaks ulmeodavate hindadega parfüüme ja kosmeetikat. Lisaks on meil veel mänguasju igas vanuses põnnidele ja tööriistu ning autokaupu meestele. Veebikaubamaja on avatud 24/7 ja vajalikud ostud saad teha, siis kui sulle sobib – kasvõi diivanilt piparkooke või mandariine nosides.

Kõik kaubad saad alati olenemata ostusummast Photopointi esinduskauplustesse tellida tasuta. Alates 49€ ostust saad kingitused tasuta tellida kulleriga koju/kontorisse kätte, SmartPosti või Omniva pakiautomaati ja DPD Picup’i.

Kellel hetkel peaks kingituste ostuks raha nappima, siis saab kasutada Photopointi järelmaksu kampaania abi, mille raames on tagasimakse perioodiks võimalik valida 84 kuud ehk 7 aastat!

 

Photopointi veebikaubamajas on üle 250 000 kingiidee ››

 

Photopointi veebikaubamaja ei ole ammu enam ainult foto- ja digitehnika pärusmaa. Meil on ka:

PARFללMID | KUMMIKUD | AUTOKAUBAD | TÖÖRIISTAD | MÄNGUASJAD

 TASAKAALULIIKURID | SPORT & HOBI | KODU & AED | SEKSUAALTERVIS | LEGOD

 

Ole kursis Photopointi kõige olulisemate kampaaniatega ðŸ‘‰ www.photopoint.ee/kampaaniad

The post 🌲 märgistatud toode jõuab Sinuni kindlasti enne jõuluvana! appeared first on Photopointi ajaveeb.

1 2 3 4 5